Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Pseudo wyciek bazy danych serwera Więcej informacji... ×
Zablokowane wejście do komisu motocyklowego Więcej informacji... ×

N3cr0

Zarejestrowany
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 CJ

O N3cr0

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. N3cr0

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza *SWAG*

  @TrawQ długo jeszcze mam czekać na te wyjaśnienie odda mi te auto i pieniądze czy nie ?!?!?!
 2. N3cr0

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza *SWAG*

  Fajnie jeszcze mnie obraża to już powinien być ban i mute..
 3. N3cr0

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza *SWAG*

  No tak jak pisałem TrawQ że ja byłem 1 i dałem mu auto i 7800 PLN tak jak widać na ssach. No i nie dał mi swojego po czym wybiegł z urzędu i uciekł autem którym miał się wymienić.Po czasie wrócił i był za urzędem (tam gdzie stało moje auto) no i pobiegł z auta po moje po czym odjechali jak najszybciej. Pisałem do niego -gościu oddaj mi auto co ty robisz- a po chwili pisał że mnie nie zna i o co mi chodzi. Po tym gdy odjechali autem jakieś 2 min pózniej już go nie było na serverze. Data zdarzenia- Wcześniejsza niedziela czyli - 10.12.2017 Godz- Tak już raczej pózno nie pamietam dokładnie jak już ciemno było.
 4. N3cr0

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza *SWAG*

  Żałuuję że nie zrobiłem ssów gdy uciekałeś moim autem z KeZZuu ... a po za tym Chomik raczej mi wierzy cnie Chomik ?
 5. N3cr0

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza *SWAG*

  On oszukuje tylko dlatego żeby mu uszło to wszystko i żeby zarobił.Myślisz że mi tego auta nie szkoda ??? szkoda i to bardzo bo poświęciłem na to dużo czasu.. a ty kłamiesz i nie doceniasz pracy innych. Żal mi ciebie poprostu.. I nic mi nie oddał ...
 6. N3cr0

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza *SWAG*

  Oddawaj auto i 7800 PLN i nie kłam koniec...
 7. Nick zgłoszonego: *SWAG* DBID: 26019 Powód: Oszukał mnie podczas wymiany.. Dopłacilem mu 7800 PLN. Mówił abym 1 wysłał oferte wymiany. Gdy ją wysłałem powiedział daj 7800 które miałem mu dopłacić. No i uciekł autem którym miał się wymienić.Współpracował z KeZZuu bodajże taki nick miał.Potem przyjechał po auto które mi ukradł podczas wymiany z KeZZuu. Dowody: Coś od siebie: Chcę bardzo odzyskać moje auto i moje 7800 PLN ! Proszę go ukarać gdy nie odda mi auta i pieniędzy.. wspomnę również że współpracował z nim KeZZuu.
 8. Nick zgłoszonego:BD_Blacku! DBID: 13530 Powód: Dałem typowi 50k za slot na pługach a ten nie zwolnił mi slota.Do tej pory nie widze go na serverze. Dowody: Coś od siebie: Nie mam nic do dodania. Chciałbym zwrot moich pieniędzy.Jeśli nie odda mi pieniędzy prosze o ukaranie go.
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nick zgłoszonego: RoadkilL9996 DBID: 31648 Powód:Gościu pisał że ma na sell phoenixa 3.1 V6. A gdy już sprzedawał mi auto i pojechałem tam gdzie ono stoi.Wsiadłem i okazało się że to jest 3.1 V4. Dowody: mta-screen_2017-11-18_21-37-27.png.glb Coś od siebie: Nie mam nic do dodania jestem poprostu wnerwiony.Błagam zróbcie coś !
 11. Marka: Stratum ID: 1030 Przebieg: 2480 Tuning:Zderzaki z przodu i styłu,felgi,wydechy,rejestracja o nazwie (PASSATB5),progi pod drzwiami,wloty podwójne na dach. Pojemność silnika: 3.2 V6 TURBO Zdjęcie: Cena minimalna: 170K Cena przebicia: 2-5k Coś od siebie: Auto ogólnie jest szybkie i fajnie je się prowadzi.Auto również dobre do driftów. Serdecznie zapraszam do kupna!
 12. Marka: Stratum ID: 1030 Przebieg: 2480 Tuning: Zderzaki z przodu i styłu,felgi,wydechy,rejestracja o nazwie (PASSATB5),progi pod drzwiami,wloty podwójne na dach. Pojemność silnika: 3.2 V6 TURBO Zdjęcie: Cena kup teraz: 170K Coś od siebie:Auto ogólnie jest szybkie i fajnie je się prowadzi.Auto również dobre do driftów. Serdecznie zapraszam do kupna!
×