Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Tobiasz69

Gracz
 • Zawartość

  971
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

Ostatnia wygrana Tobiasz69 w dniu 6 Październik

Użytkownicy przyznają Tobiasz69 punkty reputacji!

Reputacja

4216 No Life - Only EMS

O Tobiasz69

 • Urodziny 11.08.1995

Ostatnie wizyty

72604 wyświetleń profilu
 1. Tobiaszku bo widzę że umiesz się rozpisać na 2 kartki A4 o byle co, pomógłbyś mi na polski z rozprawką?

 2. Jezus, wyniki do PSP? O, gratulacje. Bawimy się na Emergency Stories. A Ty @TurystaPL, jak chcesz poczuć jeszcze smak powrotu do Malibu i być w tej organizacji jeszcze to nie naśladuj. Xd Pamiętaj też że Ci bana ściągnęli.
 3. Nick: @Tobiasz69. Nadał: @Garfield. Powód: Wulgaryzmy Odwołanie: @Lou po nałożeniu przeze mnie blocka FB (bo od trzech dni [07.10.2018-09.10.2018] wkurzał). Tym razem po *zapytaniu mnie dlaczego repki daję przyszłym właścicielom* - napisał status w której doszło do 'szarpanin', bo napisał status, bo go zablokowałem jak mnie zapytał, bo nie chciało mi się opowiadać już na dalsze prowokacje. Ten status mi chodzi: https://emstories.pl/index.php?/profile/2148-lou/&status=9235&type=status Trwało to kilkanaście wpisów. W ostatnim moim wpisie nie wytrzymałem, że dalej trwa 'konserwacja' i przeklnąłem dwa razy i @Garfield ukarał po dwóch minutach. Z @Lou jestem pogodzony, bo się w tym samym dniu po nadaniu punktów (09.10.2018) się z nim pogodziłem, bo go odbanowałem na FB, bo ja nie lubię blokować Was z EMS'a. Z @Olafx'em również wczoraj pogodziłem na Mumblu, boś pisałem o jego wylocie z pozorantów w zalinkowanym statusie za czasów panowania miluskiego z powodu nerwów, które były w statusie na mój temat, bo od razu wiedziałem, że to status na mój temat. To wszedłem. Zacząłem się wypowiadać. I skończyło się jak się skończyło (chodzi o ten ostatni wpis). Pisałem wczoraj z Tobą na /adm'ie @Garfield'zie i kazałeś napisać apelacje. Teraz znalazłem czas, aby tą apelacje wnieść. Liczę na pozytywnie rozpatrzenie. *Dla informacji do @Lou: Nie tylko @Tomo ode mnie LIKE dostaje. Daje LIKE tutaj ludziom których znam, lubię, bardzo za nimi przypadam. Nie prawdą jest to, że tylko @Tomo otrzymuje ode mnie LIKE na forum, bo, że właściciel EMS'a. Jest to nie prawdą. @AbduL też dostaje LIKE, @HERBATAA, jak i inni. Lajkuje wszystkie ogłoszenia AC, KGP, PSP, PR pisane przez zarząd tych frakcji. Lajkuje też nieraz statusy, posty ludziom np. lajkowałem posty ludziom jak @Tomo napisał temat: ''Coś się kończy, a coś zaczyna...''. Nie tylko @Tomo jest na forum EMS'a. Jest nad ponad 6000. I tego statusu by nie było jak bym mu nie nałożył blocka, bo tak mi napisał później jak się go pytałem czemu ten status napisał. Tyle ode mnie.
 4. Porządki zrobione całkowicie...
  1. Całe Malibu zostało przebudowane. Zapraszam do działu 'Malibu'.

  2. Pewny osobnik przyjęty do mojej grupy - SGES.

  Bawimy się, bo wczoraj doszło do przejęcia EMS'a do końca. 

  I już zaczynają się efekty. Widać to jak zrobiłem to z działem 'Malibu' na forum.

  EMS wstaje na nogi. Auu. ❤️ 

 5. 18.10.2018
  Do Spryts Grups Emergency Stories na rangę Amator wkracza @BITBIGOS pod ostrą obserwacją wynoszącą aż 60 dni.
  Zobaczymy czy on się nada i czy jest wart bycia w tej grupie. Wszystko się okażę po okresie próbnym dwu-miesięcznym. 
  Będę go obserwować ja osobiście jako jedyny Boss tej grupy. Ja tego człowieka znam wystarczająco.
  Daje szanse. Zobaczymy czy zmarnuje, czy wykorzysta ją dobrze.

  Witamy serdecznie.

  1. adrian.xv

   adrian.xv

   Mi nie chciałeś dać szansy,tobiaszu :(

 6. Tobiasz69

  Skład Malibu

  ____________________________________________________________________________________________________ @NEpeK @Tobiasz69 ____________________________________________________________________________________________________ @AbduL ____________________________________________________________________________________________________ @IncaVioletta @Barszczu @Rumcajs @John_Killer @Koval @Kapsel. @KoZaSnieZna @MeFe ____________________________________________________________________________________________________ @K3rtoz @Dawid00 @Zombiak @Kacperoch. ___________________________________________________________________________________________________ @KrisS 15 osób. ____________________________________________________________________________________________________ Zasłużeni 1. @maciek00 : Presidente 2. @NeverMind : Presidente 3. @Felippe_Capone : VicePresidente 4. @Kelly_Severide : VicePresidente 5. @StrAiker : VicePresidente 6. @PenkY. : Amigo 7. @tomadr : Amigo/VicePresidente/Presidente
 7. Tobiasz69

  Regulamin Malibu

  18.10.2018 Cały piąty i szósty punkt przestaje istnieć, bo tylko @AbduL jest na randze Vice Presidente - randze czwartej. Zostaje to przekreślone. Dlaczego? Bo ten osobnik do porządku prowadzi Malibu wspólne ze mną i NEpKiem. Nie ma z nim problemów. Konsultuję ze mną decyzję Malibu na FB. I tak ma zostać do dnia dzisiejszego, na stałe. Regulamin Malibu staje na punkcie czwartym, który też zostanie przebudowany w punktach 1-4. Ale to nie dzisiaj.
 8. Tobiasz69

  Historia Malibu

  18.10.2018 Poprawiono wszystko o powstaniu tej organizacji: 1. Zostało naniesione poprawki - ortografia, interpunkcja, stylistyka w CAŁYM TEŚCIE. 2. W niektórych miejscach w tym CAŁYM TEŚCIE naniesiono lekkie poprawki. Polecam szczególnie punkt 1 i 2 jak to ładnie zrobiłem. 3. Została zmieniona nazwa tematu z: 'Informacje', na: 'Historia Malibu'. Zapraszam do czytania. Bawimy się.
 9. Tobiasz69

  Zmiany w składzie Malibu

  18.10.2018 1. Presidentka @IncaVioletta zostaje przeniesiona na rangę Amigo. Nie zostaje całkowicie usunięta z Malibu jak to z administracji ze względu na to, że to ona stworzyła Malibu. Dzięki niej zostałem dodany do Malibu. Dzięki niej zostałem LIDEREM Malibu, bo mnie awansowała. Po prostu szkoda, że opuściła Emergency Stories bez ani słowa wyjaśnień. 2. Vice Presidente @Barszczu zostaje przeniesiony na rangę Amigo z powodu zerowej aktywności w tej organizacji w roku 2018. A o wywaleniu go nie ma mowy, bo też w ciula wniósł w Malibu w zeszłe lata, bo w zeszłe lata - 2017-2015, to był aktywny, udzielał się w życie Malibu, w ogóle. W 2018 to już całkiem sam się radziłem w Malibu z innymi. 3. Od dzisiaj ogłoszenia Malibu będą w taki sposób pisane. I Inca już mi nic nie będzie zmieniać tak jak nieraz zmieniała, bo już nie ma rangi...
 10. Tobiasz69

  Beczka śmiechu.

  I takie memy mi się podobają. Nie obrażające i w ogóle. Polecam tego allegrowicza. Bawimy się w SGES'ie.
 11. Zaczynamy zabawę.
  Zapraszam na serwer. EMS zaczyna wstawać na nogi. Auu. Bawimy się. Spójrzcie na tego SS'a co się dzieję.

  XeZjt0X.png
  rVZQken.png
  @HERBATAA, @TrawQ, bawimy się w SGES'ie na ostro, bo Wy też jesteście w mojej grupie jeszcze na dodatek w zarządzie SGES.

  Plus @LasQa.

  A Wy zapraszajcie swoich znajomych na Emergency Stories. Zrobimy zaś serwer 200 osobowy.

  Ale mi serce biję normalnie. Normalnie nie wiem co MAM powiedzieć.

  Sorry za emocję. Przepraszam. :) 

  1. KrisS

   KrisS

   Ciekawe kiedy realizacja planów :P

  2. Mesti.

   Mesti.

   ikikxCJ.png

   Poprawiona wersja 😅

  3. Tobiasz69

   Tobiasz69

   @Mesti., bo jak zobaczyłem pod TAB'em, że @HERBATAA i @TrawQ mają już właściwe rangi również w grze (serwerze), to emocje niewytrzymały.

   Przepraszam.

 12. Tobiaszek zapros na discordzie:

  DzikaKlamka#0188

 13. Tobiasz69

  Pojazdy Malibu

  17.10.2018 Do Malibu wraca Sultan 6671.
 14. Proszę zapoznać się z ostatnimi ogłoszeniami Malibu o graczu @MeFe w temacie 'Zmiany w składzie Malibu'.
  Dopisałem jeszcze warunek jak piąty raz opuści Malibu.

  Bawimy się. Auu. Ubojnia. 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. DanzkaVodka

   DanzkaVodka

   Mig mig! Jadą świryy!

  3. Vixu
  4. Olafx

   Olafx

   Jednak zaś wróciłeś?

   Myślałem że Py***e lepsze jak to pisałeś XD

 15. Tobiasz69

  Zmiany w składzie Malibu

  17.10.2018 @MeFe zostaje przywrócony do Malibu na rangę Amigo po ostrych wyjaśnieniach złożonymi na FB odnośnie dzisiejszego jego wylota permamentnego po CZWARTYM jego odejściu z Malibu. Wyjaśniał ostro dzisiaj cały dzień mi na privie FB, że opuszczał tyle razy Malibu (CZTERY razy), bo że nic się nie działo. Witamy ponownie. Miejmy nadzieję, że już PIĄTY raz nie opuści Malibu, bo jak się zdenerwuje pewnego dnia takimi sytuacjami JAK TYMI, to... A ja potrafię się ostro zdenerwować. Znacie mnie 3 lata. Gram tu od 31.10.2015. Pojawiłem się tu w grze z DBID'em 289. To wiecie jaki jestem. Jego piąte opuszczenie Malibu = zakaz powrotu do Malibu przez najbliższe PÓŁ ROKU bez ani jednej sekundy skracania kary PÓŁ ROCZNEJ. Bawimy się. Nowi właściciele - @KittyClaudi, @Tomo i @HERBATAA. Auu.
×