Skocz do zawartości

gEY97SM.png


Informacja

Grupa

Developer

Zawartość

207

Urodziny

18.02.1989

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. @F4n4tyk w celu małej autoryzacji, na pw podeślij mi ile miałeś mniej więcej gotówki, jakie auta. Jutro rano jak wstanę, postaram się zmienić Ci hasło, jeżeli nie - popołudniu.
 2. HERBATAA

  Błąd w instytucie lotnictwa

  To tylko literówka, zaraz poprawie.
 3. Nie trzeba klikać F7 żeby włączać HUD'a. Domyślnie przy wybraniu spawna i zespawnowaniu się, jest export do nowego HUD'a, aby go włączyć. Ja bynajmniej jak wchodze na serwer i spawnuję się, to mam go włączonego.
 4. Ustawiłem zdeczka większy skal czcionki, powinno być bardzo dobrze na mniejszych/dużych rozdzielczościach.
 5. HERBATAA

  Aktualizacje

  <-> 07.12.2018r Wprowadzono lotnictwo. Szczegóły: Teorie HPK i SMT znajdują się w Gmachu Instytutu Lotnictwa, HPK w oddzielnej części, SMT też. Praktyki znajdują się na lotnisku LS, helikoptery w innej części, samoloty też. W międzyczasie dodam dokładne koordy praktyki. Teoria jest darmowa, natomiast każda praktyka kosztuje po 5000. Teaser: niedługo nowa praca związana z lotnictwem.
 6. HERBATAA

  Aktualizacje

  23.11-04.12.2018r <-> Z najważniejszych rzeczy: Wystartowała licencja na licencje lotniczą, praktyka jak i teoria, koszta: praktyka 50 tysięcy, teoria 10 tysięcy. Wystartował magazyn SF. Uruchomiono tuning SWAP silnika. Limit na pojazd to 1. Więcej informacji w tuningu na AC w San Fierro/Las Venturas. -- wykonał @HERBATAA Reszta: Hustler otrzymał nowy wariant, wykonał @Grygu112, Cabbie otrzymało wariant bez TAXI. Niedługo pojawi się w salonach. Wykonał @Grygu112. Wykonano system wirtualnych parkingów działalności, by nie respić aut z ID i niszczyć gospodarki. Wykonano system wirtualnych parkingów wydziałów ogólnie dla frakcji. Wykonał @HERBATAA Frakcja PR otrzymała 3 wydziały: LPR, WOPR, SOR. SOR to zwykły wydział, a LPR i WOPR to dodatkowe wydziały. Limit wydziałów teraz to 2. Frakcja PSP otrzymała wydział: SGRWN oraz wirtualny parking wydziału. Ulepszono kogut, dodano nową komendę dla Policji. -- wykonał HERBATAA Co zostanie dodane w najbliższym czasie? 2 albo 3 pracę dla lotnictwa(pierw zostaną dodane licencje, następująco: SMT-2, SMT-3, HPK-1, HPK-2, HPK-3 (SMT to samoloty, HPK to helikoptery)) Nowa praca( coś podobnego do kamieniołomu, lecz to niespodzianka) Nowy system oświetlenia wozów frakcyjnych(dajcie nam więcej czasu na przemyślenie) Nowy HUD
 7. HERBATAA

  Zmiany w obsadzie projektu

  <-> 03.12.2018r. Gracz @Makari za porozumieniem stron, zostaje przywrócony do grona Programistów. Zostaje on przywrócony i automatycznie oddany pod naukę LUA. Dlaczego? Wywaliliśmy go tak po prostu za nic. Lecz stwierdziliśmy, że powinien się uczyć wraz z nami, pochłaniać od nas naukę. Myślę że współpraca będzie owocna. AD: Przepraszam za takie po prostu wywalenie. Otrzymasz następną szansę by się pouczyć. Okres próbny będzie wynosił 2 tygodnie.
 8. Aktualizacje Temat prowadzony przez: Developera @HERBATAA, Administratora @NEpeK
 9. HERBATAA

  Zmiany w obsadzie projektu

  Wspólną decyzją wraz z Vice-Opiekunem Programistów @Fulov, Programista @Makari nie zdaje okresu próbnego. Zostaje on wydalony z rangi. Dziękujemy Ci za pomoc przy projekcie. AD: Musisz trochę się podszkolić w LUA, musisz pokazać że zasługujesz na rangę. Jeśli już się podszkolisz, zapraszam do rekrutacji na Programistę, która odbędzie się za nie długo.
 10. Ja tam używam adblocka w operze i mi odrazu wszystko blokuje. Polecam.

Reputacja

Ostatnia wygrana HERBATAA w dniu 3 Grudzień

Użytkownicy przyznają HERBATAA punkty reputacji!

863 EMSowy Wojownik

Ostatnie wizyty

105701 wyświetleń profilu
×