Skocz do zawartości

gEY97SM.png


Obserwujący

Informacja

Grupa

Zarejestrowany

Zawartość

74

Urodziny

26.07.1997

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. Unit

  [PROPOZYCJA]Zgłoszenia

  Ale to można samemu wpisać w treści zgłoszenia, choć z drugiej strony jak by dodać pole do wpisywania o ilości poszkodowanych itd, to na pewno było by to pomocne, ponieważ zazwyczaj nikt nie podaje dokładniejszych informacji, a pole do wpisywania było by widoczne i każdy zaczął by podawać dodatkowe info.
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Bardzo ładne. Pokaż jeszcze te ruskie ja możesz.
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Twój nick w grze: Unit Twoje DBID: 78 Opis pomysłu: W związku z tym, że czasami są robione powodzie wpadłem na pomysł na tworzenie też co jakiś czas podtopień. Każdy wie coś to jest podtopienie , więc nie będę tego wyjaśniać.Można by zrobić to w formie eventu tak jak powódź, albo w formie skryptu ala burza. Takie podtopienie mogły by występować częściej od powodzi dajmy na to np. dwa razy w miesiącu, gdy na serwerze będzie w miarę odpowiednia ilość służb. Dlaczego akurat ta propozycja ma zostać przyjęta?: Myślę, że byłą by to fajna inicjatywa. Powodzie są bardzo rzadko to chociaż takie podtopienia mogły być częściej. Z drugiej strony coś ciekawszego działo by się na serwerze, a służby miały by co robić.
 6. Frakcja raczej dobra na jakiś serwer wojskowy lub tego typu. Po lesie na EMSIE nikt nie biega i nie ma sensu tam jakiś patroli robić. Ruchu lotniczego też nie ma, więc tam też taka frakcja nie miała by co robić, jaki i na wodzie. Co do wsparcia policji to ITD wspomaga policje. Podsumowując pomysł nie głupi, ale tak jak pisałem na serwer wojskowy itp, gdzie taka frakcja mogła by faktycznie zaistnieć bo na esmie to tak nie za bardzo.
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Unit

  Skąd jesteś?

  Rypin
 10. Tytuł Utworu: Akcent - Kylie Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu: Crazy Loop - Crazy Loop Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu: O-Zone - Dragostea Din Tei Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu: Akcent-Jokero Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu:Akcent-French Kiss Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu: Akcent - That's my name Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu: Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu: Akcent-King of Disco Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu:Arash feat. T-Pain "Sex Love Rock N Roll Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu:Activ-Visez Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu:Activ-Superstar Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu:t.A.T.u-Нас не догонят Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu:t.A.T.u-Я сошла с ума Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu: nie znaju Tytuł Utworu:Серебро - Мама Люба Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu:nie znaju Tytuł Utworu:Ich Troje-Powiedz Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu:nie znaju Tytuł Utworu:TRZECI WYMIAR - Dla Mnie Masz Stajla Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu:nie znaju Tytuł Utworu:Łzy - Narcyz się nazywam Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu:nie znaju Tytuł Utworu:Britney Spears - ...Baby One More Time Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu:nie znaju Tytuł Utworu:Sumptuastic - Kołysanka Link do Utworu (YT): Gatunek Utworu:nie znaju
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło

Reputacja

204 Prawdziwy gracz

Ostatnie wizyty

682 wyświetleń profilu
×