Skocz do zawartości

gEY97SM.png

NiTrOs.

Gracz
 • Zawartość

  144
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

77 Początkujący

5 obserwujących

O NiTrOs.

 • Urodziny 17.05.2001

Ostatnie wizyty

754 wyświetleń profilu
 1. NiTrOs.

  Oceniamy awatar osoby wyżej

  Takie mocne 2/10
 2. NiTrOs.

  [6.07.2018] Kupię pojazd sportowy

  Premier 3.2 V6 Turbo + Gaz Full Tune Visualne jak i Full Tune Mechaniczne, posiada nawet rejestracje, alarm, atrape. Przebieg ok 4,5k Id 1038.
 3. Było już dużo takich propozycji, jak dla mnie to masz trochę racji że mogłoby to wprowadzić coś nowego i przydatnego. Ja mogę dodać jeszcze że można byłoby wgrać blokady na koła i wiadomo co działoby się z pojazdem źle zaparkowanym. Jestem Za i tyle.
 4. NiTrOs.

  [09.04.2018] Kupię pojazd/motocykl [Obojętnie]

  Premier 3.2 V6 Turbo + Gaz. Przebieg 4900. Id 1038 Posiada full tune visualne jak i mechaniczne łącznie z alarmem, licznikiem, atrapą, rejestracją ,,Wariat". Jednym słowem posiada full tune i nic więcej mu już nie dasz, nawet możemy na ac podjechać w celu udowodnienia. Spalanie na benzynie: 13.3l/100km Spalanie na gazie: 21l/100 Dobrze trzyma się na drodze, dobre przyśpieszenie jak i v-max (280) 4 drzwiowy, przydatny do różnych akcji rp lub jazdy z kolegami na spontanie. Auto posiada gz przez co jest bardzo niskie że prawie obciera o asfalt, lecz posiada i też hydre która ratuje go na niewielkich nierównościach.
 5. NIE DAWAĆ PUNKTÓW!!! JESTEM POWIĄZANY TAK WIĘC MAM PRAWO WYPOWIEDZI Ależ dlaczego kłamiesz? Sytuacja wyglądała tak: Przyjechałem na ac, stałem w kolejce i gdy mechanik zrobił ci auto, zaczął je opuszczać i już stało na kołach ty wolałeś sobie urządzać ploteczki z typkami. Nawet sam mechanik pisał ci abyś wyjechał bo blokujesz. Nawet nie wsiadłeś do auta i ja go przepchnąłem więc nie oszukuj administracji że zostało rozwalone. Moje auto stało już na stanowisku to zacząłeś kilkukrotnie cofać uderzając w mojego premiera, tym samym wypychając go ze stanowiska na inny pojazd gracza. Zacząłeś wyzywać wszystkich od ,,Kurwy" ,,Dziwek" i tym podobne. Dostałeś za to mute, no i nie ukrywajmy każdy cię za to wyśmiał to zacząłeś taranować i każdy pisał raporty co w skutku wyszło do twojej straty prawka . Tyle w temacie nie powinieneś oszukiwać administracji bo prawda i tak wyjdzie na jaw i sam siebie udupisz. I te twoje ,,Z wyrazami szacunku" niestety wczoraj go straciłeś...
 6. NiTrOs.

  Wasze propozycje

  Marka: Premier Nowe elementy: Oczyszczenie klapy bagażnika z rejestracji, przeniesienie rejestracji na przednią, lewą część zderzaka (róg) lub za szybę, dodanie nakładek na przednie lampy tak jak na ss poniżej, Zrobić cały czarny gril bo ten oryginalny taki szpetny, Dołożenie nakładki na zderzak, jeśli chcecie bo to w sumie nwm czy się przyda to może body kit?. I coś dorzućcie od siebie.
 7. NiTrOs.

  [31.03.2018] Kupię sportowy pojazd

  Może nie sportowy ale v-maxem dorównuje większości sportowych aut na serwie. Tak więc: Premier 3.2 V6 Turbo + Gaz Przebieg 4390km Posiada Full tune visualne, Full tune mechaniczne jakie możliwe łącznie z rejestracją, alarmem, licznikiem czy też atrapą nitra. Jednym słowem posiada wszystko i nic mu już nie dodamy. W razie potrzeby możemy się udać na AC w celu udowodnienia ci tego. Spalanie na benz: 13.4l/100km Spalanie na gazie: 21l/100km Jeśli zainteresowany to zapraszam pw. A no i v-max to 280km/h Dobrze trzyma się drogi i nie rzuca nim jak elegy pomimo że też tył napęd. 4 osobowe auto, bardzo przydatne.
 8. NiTrOs.

  [30.03.18] Kupię pojazd do 600k+

  Premier 3.2 v6 Turbo+Gaz. Przebieg 4500. Posiada full tune, łącznie z alarmem, atrapą, rejestracją i licznikiem. Full visu. Spalanie na benzynie 13.4l/100 Spalanie na Gazie 21.0l/100 Jeśli zainteresowany proszę kontakt PW.
 9. NiTrOs.

  28.02.2018 Kupie pojazd do 550k

  Premier 3.2 V6 Turbo + Gaz. Przebieg 4290 Tune: Felgi, Spoiler, Wlot na masce, Wlot na dachu, Progi,Rejestracja, Alarm, Licznik, Gwintowane zawieszenie, Atrapa Nita. (Jednym słowem ma wszystko co da się mu zamontować) V-max 280km/h Dobrze się zbiera i dobrze trzyma się drogi. Jak coś to pisz PW. (Spalanie na benzynie 13.9l, Spalanie na gazie 21.3l)
 10. NiTrOs.

  [POWRÓT]NiTrOs.

  No dobra, bez problemu i pośpiechu
 11. NiTrOs.

  [POWRÓT]NiTrOs.

  @iDeadpool Jeśli dostałbym hasło do materiałów to myślę że nawet jutro.
 12. NiTrOs.

  [POWRÓT]NiTrOs.

  Nick oraz poprzedni stopień: NiTrOs./Starszy Strażak (o ile dobrze pamiętam) Data odejścia: Dokładnie nie pamiętam gdyż był to koniec lutego lub początek marca. Czy potrzebujesz powtórki materiałów?: Nie potrzebuje ale chciałbym przyjrzeć się troszkę. Powód powrotu: Chciałbym powrócić z powodu iż mam więcej czasu wolnego. Brak mi też starej ekipy. PSP było moją pierwszą frakcją w której byłem w całej mojej karierze na Emsie. Jednym zdaniem po prostu brakuje mi służby. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z poważaniem NiTrOs.
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. NiTrOs.

  Bug hydrauliki

  Oddaj auto ponownie na PP a po wyciągnięciu wejdź do interioru najlepiej i najbliżej masz KGP (Komendę Główną Policji) Wejdź do środka i wyjdź ona ci się odbuguje i zawsze po wyciągnięciu z pp rób tak jeśli chcesz aby działała. Myślę że pomogłem
 15. NiTrOs.

  [ZAAKCEPTOWANA] [Ban] NiTrOs. [Iruke]

  Ale drogi @Iruke z jakiego powodu mam mieć wyczyszczony cały majątek na który tak długo poświeciłem czas ? Ciągle zarabiałem i ma to od tak stracić? Mam mieć wyczyszczone konto z powodu pożyczki? Nie jest tak że ja dostałem ten hajs bo on odchodzi... Ja go pożyczyłem na zakup auta i miałem to zwrócić ...
×