Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Trenqulin

Gracz
 • Zawartość

  189
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

305 Starszy Gracz

O Trenqulin

 • Urodziny 6 Marzec

Ostatnie wizyty

4043 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Trenqulin

  Skarga na Trenqulin

  Bo miałem możliwość zaaresztowania Ciebie, więc to zrobiłem lol
 4. Trenqulin

  Skarga na Trenqulin

  ehh "nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania". Weź w realu podczas działań policjanta weź np, wejdź do pojazdu z którym prowadzą interwencje szybciej Cie z niego "wywalą" niż byś tam wszedł. Zmieniłem zdanie co do rodzaju kary, bo nie lubię tekstów typu: "pisze do mojego kolegi admina" myślisz się administracji boję?
 5. Trenqulin

  Skarga na Trenqulin

  Po pierwsze, mówiłem prosiłem Cie żebyś wyszedł z pojazdu. Nie zareagowałeś i zacząłeś palić gumę. Po drugie, jako osoba trzecia nie powinieneś nawet przebywać na terenie przeprowadzanych przez mnie działań, ponieważ stwarzasz dla mnie i dla innych potencjalne zagrożenie. Wchodząc do pojazdu który został przed chwilą zatrzymany utrudniasz przeprowadzenie odpowiednich działań, co może skutkować zatrzymaniem Ciebie, oraz przetransportowaniem do więzienia, oraz koniecznością użycia broni palnej, ze względu na narażenie życia funkcjonariusza, oraz cywili. Policjant nie ma obowiązku wiedzieć co masz zamiar zrobić, ma obowiązek myśleć co możesz zrobić i ewentualnie temu zapobiec. Także wiesz...wykonałem wszystkie czynności jak należy. Po trzecie to mało mnie interesuje kogo to pojazd. Mogły to by być nawet sanie Świętego Mikołaja.
 6. Trenqulin

  Skarga na |SP| Jerry

  A jagbyś miał wyłączony chat to byś wiedział? Druga sprawa, funkcjonariusze służszne dopisali Ci wykroczenie, wyprzedziłeś ich na skrzyżowaniu i jeszcze przekroczyłeś dopuszczalną prędkośc. Gdyby Jerry i Sven podjechali bliżej napewno by wam puścili binda na zatrzymanie, ale radiowozy nie mają takiego przyszpieszenia i prędkości maksymalnej jak wasze pojazdy, więc zamiast was gonić przez pół miasta woleli wystawić od razu wykroczenie.
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Godziny przyjęć na rozmowę z związkiem zawodowym. Jeśli ktoś ma jakąś ciekawą propozycję, sprawę, pytanie lub problem. Chcesz anonimowo złożyć jakieś zażalenie to związek zawodowy jest chętny na rozmowy. Przyjmujemy w następujących godzinach: pon-czw: 21-22 piątek: 21-23 sobota: 21-23 Jeśli chcesz porozmawiać napisz do mnie w w/w godzinach!
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Trenqulin

  Skarga na pracowników frakcji.

  Jeszcze sie wypowiem na temat tej skargi, bo to jest śmiech na sali. Fokus ile ty razy uderzałeś w nasze blokady i jechałeś dalej? Wydaje mi sie, że dużo. Jechałeś po off-roadzie z prędkością bliskiej 90km/h i to nie jeden raz w dodatku sportowym samochodem! Wiem, że my też nie jesteśmy bez winy. Komunikacja miedzy nami to był istny rozpie... Każdy z nas sie przekrzykiwał i pieprzyliśmy o wszystkim tylko nie o tym o czym powinniśmy. Dlatego właśnie kilka razy w siebie wjeżdżaliśmy. Nie chciałem oddawać swojej pozycji bez wcześniejszego komunikowania. Koza za kazdym razem kominikowal, ze mnie wyprzedza to mu bez problemu zjeżdżałem, ale już taki Iros miał problem, żeby powiedzieć, że mnie wyprzedza i mnie staranował i wylądowałem w krzakach. Jeszcze nie wspomne o tym jak pojazdy wyskakiwały ze wszystkiego z czego można. Reasumijąc obie strony nie są bez winy. Tyle od mnie. Przepraszam, że tak chaotycznie pisze, ale to przez pośpiech.
 14. Pieniążki dla naszego młodego Emsowego talentu wpłacone. 

   

  https://zrzutka.pl/3bt249 - link do zrzutki :D

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. MonsterQ

   MonsterQ

   @EmekTheKiller osoba, która ma bardzo duży talent ;)

  3. John_Killer

   John_Killer

   I co hajs dla jakiegos anonima mam dac? XD

  4. HaxoFFy

   HaxoFFy

   Ni mam hajsu moge mu dać w hajsie na emsie kilka stówek jak czeba

×