Skocz do zawartości

gEY97SM.png

• 0
EngryPolska

PROBLEM!!! NIEMA MOJEGO NICKI

Pytanie

A więc tak wpisuje swój nick i hasło Pisze mi że niema takiego nicku  Proszę o pomoooc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1

DBID Twojego konta.

Data ostatniego logowania.

Serial.

Cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

jest pan o nicki Enduro wpisując /nicki jest nick EngryPolska

• Jestem za! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Kurde jeżeli to nie ty to proś administracje chwilowe  zbanowanie konta  poniewaz pod nicki jest nick EngryPolska i typ ogłasza ze sella hotringa

@EngryPolska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Wygląda na to, że na Twoim koncie pojawił się ktoś, kto logował się również jako Mietek14 oraz JakisNoName. Oprócz tego te dwa konta logowały się z innego serialu, ale na tym samym niemalże adresie IP, więc podejrzewam, że to bracia czy jakakolwiek inna rodzina. Nie wiem komu Ty podajesz hasło, ale jesteś co najmniej głupi jeżeli tak robisz, chyba, że hasło miałeś identyczne jak nick lub cokolwiek podobnego co łatwo zgadnąć, bo sami z siebie na Twoje konto by się nie włamali. Masz sprzedane dwa pojazdy, a kasę z nich masz wpłaconą do organizacji. 

Tyle jestem w stanie wyciągnąć z logów. Konta całej trójki zostają zbanowane do wyjaśnienia, aczkolwiek nie licz na to, że cokolwiek odzyskasz.

@EngryPolska

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@LasQa mam brata i siostre Ktorzy maja o 25 lat I niegraja w mta pozatym komputer mam zabezpieczony haslem i nikomu nie podawalem nigdy hasla 

A konto skradzione zostalo jakies 2 tyg temu Niepamietam dokladnie wiec w zadnej org nie bylem, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Problem już się wyjaśnił, obecnie login do Twojego konta to: Enduro, hasła nie znam, możesz spróbować czy jest takie samo jak wcześniej, ale w każdym razie i tak konto jest zbanowane. Czekam na wyjaśnienia od "podejrzanych" o włamanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.