Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @Anonimowy. Szkoda, że tak się to stało, że Ty dalej nie będziesz prowadził Emergency Stories.

Wiem, że masz swoje na głowie, swoje sprawy, życie prywatne.

Dzięki za wszystko. Trzymaj się. Powodzenia w życiu. Powodzenia też z pracą w realnym życiu.

Dzięki za szansę w administracji. Ale straciłem przez między innymi za 'głupie usuwanie punktów' rangę i już rok trwa wylot. :) 

Oby @Tomo, @Iven oraz @HERBATAA godnie Cię zastąpili.

JESZCZE RAZ SIĘ TRZYMAJ.

PS. Jestem w szoku, że jestem wymieniony tutaj. :)

• Lubię to! 1
  • Ha ha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas na zmiany. To i dobrze ale szkoda niektórych osób.

• Lubię to! 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie, dzięki, że doceniasz naszą pracę.

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Wrrrr 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anonimowy! Dziękuję Ci za wszystko, miejmy nadzieję, że emergency stories rozwinie się na lepsze!

• Lubię to! 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dość dobra decyzja, serwer będzie mógł się rozwijać. Powodzenia @Anonimowy

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Ha ha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Anonimowy dziekuję Tobie za stworzenie tak świetnej społeczności, z którymi trzymam już sporo. Na pewno o Tobie nigdy nie zapomnę ;D

• Lubię to! 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielka szkoda, ale masz rację - Twoja aktywność na serwerze, oraz aktualizacje z tych większych spadła całkowicie do 0.

Szkoda że opuszczasz ten "statek" ale miejmy nadzieję, że teraz będzie tylko i wyłącznie lepiej.

Powodzenia w życiu prywatnym ziomek.

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Wow 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki  @Anonimowy za ten wspaniały czas, oraz za to że dostałem od ciebie szanse bycia w administracji ❤️
Powodzonka w życiu ;)

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Jestem za! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia w życiu @Anonimowy dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla serwera trzymaj się 

• Lubię to! 1
  • Super 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzenia w życiu,pracy! Wróć kiedyś chociaż na rangę gracza ❤️

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Wow 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W administracji bywało różnie. Nie zawsze wszyscy się zgadzaliśmy we wszystkim, ale trudno się dziwić przy tylu osobach i tak wielu różnicach charakterów. Ostatecznie, muszę przyznać, że chociaż Ty @Anonimowy na prawdę doceniłeś pracę nie tylko guardianów czy wcześniejszego developpera maćka, ale również pozostałej części administracji. Trzeba przyznać, że niedoceniana część administracji, mam na myśli oczywiście supportów i adminów, robi ogromną robotę na serwerze i na prawdę należą im się te podziękowania. Każdy z nich poświęca swój czas na rozwiązywaniu problemów graczy, a nie tylko bawi się komendami i uprawnieniami. Warto, żeby gracze o tym wiedzieli i również zaczęli to doceniać. 

Z mojej strony muszę Ci @Anonimowy podziękować za szansę dołączenia do administracji, jestem Ci za to bardzo wdzięczny, szansa jedna na milion, pomimo ogromów obowiązków z tym związanych jestem szczęśliwy, że mogłem pomagać graczom tak jak tylko potrafię. Stworzyłeś fantastyczny projekt i tak jak sam wspomniałeś, mamy nadzieję, że nowi właściciele rozwiną go jeszcze bardziej. Powodzenia w życiu realnym i wpadaj chociaż czasami na choćby godzinkę jak tylko znajdziesz czas. :)

• Lubię to! 3
  • Super 2
  • Wow 1
  • Jestem za! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Anonimowy pewnie mnie nie znasz, ale dziękuję za wszystko. Od samego początku próbowałeś, i nawet jak nie masz czasu to chcesz z tym coś zrobić. Jeszcze raz dziękuję i powodzenia 

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, dawno mnie tu nie było, to już kilka lat, ale i tak pamiętam początki pierwszej oraz drugiej edycji serwera, coś wspaniałego, cały czas się cieszę że ten serwer dalej się trzyma. Miło było z Tobą @Anonimowywspółpracować, kilka podmianek udało mi się stworzyć na serwer, pomimo naprawdę wielu problemów. Dziękuje za to że stworzyłeś ten serwer, coś naprawdę innego od reszty, do teraz jedyny serwer który mnie tak wciągnął :) Miłego odpoczynku, mam nadzieję że serwer przez to nie ucierpi. 

• Lubię to! 3
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.