Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Pseudo wyciek bazy danych serwera Więcej informacji... ×
Zablokowane wejście do komisu motocyklowego Więcej informacji... ×
luzak

[FORUM] Wątek ---> ARCHIWUM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprawa związana dla osób z dostępem do Archiwum(administracyjnego, gdzie zostają wyrzucane nieaktywne wątki) ok. miesiąc temu miałem swój wątek w Dziele Mapperskim pod nazwa jak dobrze wiem.. tak myślę "LUZAK MAPS & PROJECTS" lub coś podobnego, jako iż rozgrywka mi się znudziła zaniedbałem i nie wrzucałem do niego swoich prac przez okres tygodnia, po powrocie na EMS'a chciałbym odzyskać swój wątek(w formie oddania mi go do poprzedniego działu czyli Dział Mapperski). Jeżeli można lub, aby któryś z administratorów skopiował mi całą treść wątku(wraz z tekstem i grafikami) i wysłał mi go na pw forum. Chcę odzyskać jak nie cały wątek ponownie(z wszystkimi wypowiedziami graczy) jeżeli da rade, a jeżeli nie da rady chciałbym chociaż aby ktoś z administratorów przesłał mi na pw całą treść wraz z grafiką. Chce to odzyskać z powodu, iż aktualnie przesiaduje na innym sprzęcie, gdzie nie mam zapisu grafik(które straciłem, z powodu iż dysk mi siadł w poprzednim komputerze) oraz nie mam zapisu map(linków do ss), które mi się na pewno przydadzą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wątek niestety został usunięty z nieznanych przyczyn. Nie jest  to pierwszy usunięty wątek z działu maperskiego (mój również został usunięty nie wiadomo dlaczego). Niestety ale nie ma możliwości odzyskania całego tematu wraz z treścią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.