Skocz do zawartości

gEY97SM.png

PreXuV2

[ODRZUCONA] Skarga na gracza Jasiu i Tomo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zgłoszonego: Jasiu/Tomo

DBID: nie znam dbid tych panów

Powód: Logi których szanowny guardian nie umie sprawdzić na moją proźbe.

Coś od siebie: Proszę sprawdzić logi z dnia 11.01 lub troche poźniej ponieważ gracz Tomo chwalił mi się bugiem na mumblu i jak on to nie robi 100k na dzień i jest bez przypału ( i sam mi pokazywał tego buga ). A Pan Jasiu nie wiem kiedy bugował ale wiem ze bugował na 100% więc proszę sprawdzć logi ( chociaż bug został usunięty domagam się tego samego co mi zrobiliście czyli czyszczenie konta + ban na 3msc ) 
Prosił bym żeby skarga została rozważona przez Administratora serwera bądź Developera/Guardiana ze względu że sprawa jest dość poważna.

@Fokus @Anonimowy @JetroN @Limonczello @maciek00 
Z Góry dziękuje za sprawdzenie tej skargi 
Pozdrawiam Twist_Baby

• Lubię to! 1
  • Super 2
  • Ha ha 3
  • Wow 1
  • Wrrrr 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na prośbę Fokus'a odpisuję.

Jeżeli chodzi o Jasia to proszę o napisać skargę w dziale skarg na administrację, co do Toma, z tego co mi wiadomo to zbugował on wtedy kasę, ale było to bugowanie testowe i od razu zostało zgłoszone do administracji wyżej,

ale mimo to proszę @Tomo o wypowiedź na ten temat.

• Super 1
  • Wow 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypowiem się ponieważ interesuje się tą sprawą(wiem że nie powinienem, no ale..). @BoysiaQ, co to znaczy bugowanie testowe? Definicja bugowania"bugowanie- wyzyskiwanie dóbr w sposób jakiegoś błędu" Jeśli chodziło Ci o sprawdzanie, czy dany bug istnieje, trzeba było tak napisać. Co do Tomo, jeśli odkrył bug, to dlaczego ogłaszał wzdłuż i wszesz, że odkrył ten bug i jak on wyglądał, jeśli on też wykorzystywał ten jakże "mistrzowski" bug, także powinien zostać ukarany, ponieważ chyba nie sprawdza się buga pare razy. Dlatego też @Twist_Baby, oraz ja chcemy sprawdzenie logów, bo nie zajmie to pare dni, ponieważ macie podany okres czasu przez który ten bug został wykorzystywany przez graczy Emstories. ((Z góry przepraszam za błędy))

• Lubię to! 1
  • Super 6
  • Wrrrr 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iks kurde De

Dobra, to teraz zacznijmy od początku.

Bug został odkryty przez moją osobę i Krzefustego na początku tego roku.

NIGDY NIE OGŁASZAŁEM JAK BUGOWAĆ W TEN SPOSÓB, tutaj organizacja 18th może to potwierdzić - Szwagier, Bitbigos i TheAntek, przez kilka nocek próbowali wyciągnąć od nas informacje jak to wyglądało ale nie mogliśmy tego powiedzieć ze względu na prośbę Maćka :) 

Dnia 11.01 na miliardy procent nie bugowałem gotówki bo bug już był zabezpieczony, jeżeli cały serwer śmieszkuje ze mnie i Krzefa że mamy majątek z bugowania [licząc tutaj też sytuację Krzefa sprzed powrotu] to dlaczego my nie możemy pośmieszkować.

Co do sytuacji z tego dnia, niestety muszę Cię zmartwić ale źle nas zrozumiałeś :> 

Mówiłem że BUG BYŁ OD POCZĄTKU 2 EDYCJI [czyli od otwarcia autocentrum] i że "gdybyśmy BUGOWALI PO 100k DZIENNIE TO NIKT BY SIĘ NIE ZOORIENTOWAŁ I BYLIBYŚMY BOGAMI GRY." Ale ty oczywiście wraz z swoimi śmiesznymi ziomeczkami macie swoje teorie i niezmiernie cieszę się że macie ból dupki o mój majątek, niestety nie zbugowałem na swoją korzyść ani pln'a.

Każdy zbugowany pln odebrał mi Maciek.

Nie było żadnej takiej sytuacji i proszę tutaj o wypowiedź Supportera o nicku Krzefusty który wyśle tutaj logi z tego dnia, i dokładnie z tej sytuacji :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logi z dni 10.01 - 17.01 były przeze mnie osobiście dokładnie sprawdzane i nie znalazłem tam nic podejrzanego na gracza Tomo.

Co do Jasia proszę o napisanie skargi w dziale Skargi na administracje.

Reasumując skargę odrzucam.

• Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja skarga została odrzucona.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.