Skocz do zawartości
Ostatnie Wpisy

Mumble Emergency Stories

Napisane przez Anonimowy 17 sie 2016 13:09

Dołączona grafika


Od dnia 17 sierpnia 2016r. można korzystać z serwera na komunikatorze głosowym Mumble.

Zapraszamy! Ilość slotów na tę chwilę wynosi 100.

→ Przejdź do wpisu

#1944 Powstanie Warszawskie

Napisane przez JetroN 01 sie 2016 12:41
Dołączona grafika

Pamiętamy! Cześć i Chwała Bohaterom!→ Przejdź do wpisu

#004 Kolejne zmiany.

Napisane przez #V3RSO 24 lip 2016 23:43

Dołączona grafika

Cześć!
W dniu dzisiejszym na forum pojawiło się bardzo dużo zmian. Ciągle ulepszmy nasze forum by mogło się wam korzystać z niego jak najlepiej. Tym razem poszliśmy o krok dalej, zmieniając całkowicie wygląd naszego forum. W tym momencie forum jest bardziej przejrzyste i według mnie, bardziej komfortowe. Nie sam "skin" forum został zmieniony. Kolejny raz zostało ono zoptymalizowane, natomiast ikony obok działu zamieniły się, na całkiem inne!

Dołączona grafika

Każdy dział ma teraz swoją, unikatową ikonę co na pewno dodaje "smaczku". Oprócz tego wprowadzenie nowego stylu wymagało zmiany także loga. Logo wykonałem, a efekt jest następujący.

Dołączona grafika

Mimo iż nie jest ono jakieś piękne, a wręcz jest banalne, to prezentuje się bardzo dobrze. Być może zrobimy konkurs na nowe logo.

Dodatkowo została stworzona podstrona z opisem kont premium. Jako iż jest ona na razie w fazie beta, dostęp do niej ma jedynie administracja. Na razie na stronie znajduje się jedynie opis kont premium jak i odnośnik do regulaminu. W niedługim czasie zostanie dodana opcja kupna konta premium przez forum, a dokładniej przez właśnie tą podstronę. Jak na razie skupiamy się jednakże na czymś innym. Jak podobają wam się zmiany? Są na plus, czy raczej bardziej na minus?

Pozdrawiam,

#V3RSO.→ Przejdź do wpisu

#003 Płatne czy niepłatne?

Napisane przez JetroN 23 lip 2016 12:45
Dołączona grafika

Płatne czy niepłatne, oto jest pytanie. Od dzisiaj nasi Mapperzy pracują nad dodawaniem obiektów które na pewno umilą wam pobyt na naszym serwerze. Obiekty te możemy nazwać czymś w rodzaju ulepszaczy codziennego grania, lecz nie tylko.

Jednym typem takich obiektów będą bramki międzymiastowe. Co sądzicie o płatnych przejazdach między aglomeracjami dostępnymi w stanie San Andreas? Czy według was pomysł ten doda pewnego obowiązku zarządzania zawartością swojego portfela? Jakie kwoty skłonni bylibyście płacić za pojedynczy przejazd? Wasze odczucia i propozycje co to tego przedsięwzięcia możecie składać jako komentarze pod tym tematem. Zapraszamy do dyskusji ;).

- Autor tekstu: JetroN


Dołączona grafika

Dołączona grafika

→ Przejdź do wpisu

Włamanie

Napisane przez Anonimowy 21 lip 2016 16:10
W dniu 21 lipca 2016r. w godzinach 15:40-15:50 doszło do włamania na konto osoby, która należy do naszego supportu. Został zmieniony awatar na pornograficzny wycinek, nick na „KNX.”, większość danych osobowych na bezsensowne. Zostało napisanych kilka obraźliwych postów w imieniu osoby z naszego supportu. Zostały już usunięte, a konto zablokowane. Wstępnie namierzyliśmy hakera po adresie (a raczej adresach) IP. Najprawdopodobniej są to okolice Krakowa. Nie jesteśmy jeszcze jednak pewni co do lokalizacji, ale zajmą się tym inne osoby, ponieważ sprawa jutro zostaje zgłoszona do prokuratury. Nie możemy pozwolić na takie zachowanie. To, czego dopuściła się osoba włamująca się na konto złamała prawo.

Mamy zamiar oskarżyć hakera na mocy poniższych paragrafów Kodeksu Karnego:

Art. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Art. 267. § 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

Art. 267. § 3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

Art. 267. § 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.

Art. 267. § 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Gdy namierzymy tę osobę i nasze dowody zostaną zatwierdzone, ostrzeżemy również inne serwery przed tym hakerem. Nasz webmaster już zablokował możliwości włamu.

Osobo, która się włamała - jeżeli mamy wycofać oskarżenia, skontaktuj się ze mną.

W imieniu Emergency Stories Team:

Anonimowy→ Przejdź do wpisu
Strona główna stworzona przez Rafał Kamecki [#V3RSO]
Wszelkie prawa zastrzeżone, zakazuje się jej kopiowania bez zgody autora.