Skocz do zawartości
Ostatnie Wpisy

Komisy nowej generacji!

Napisane przez Anonimowy 30 wrz 2016 17:33
Dołączona grafika

Dnia 30 września 2016r. pojawił się na serwerze system komisów nowej generacji. Oznacza to, że cały system komisów został napisany od nowa i zawiera w sobie dużo więcej opcji niż poprzedni - starej generacji. Te poprzednie zostały wycofane z serwera. Nie będą już używane.

Nowe są nie tylko komisami, ale zastępują również znaną z wielu serwerów giełdę samochodową. Każdy gracz może wystawić w komisie swój prywatny pojazd, nawet gdy nie jest właścicielem komisu. Od każdego takiego pojazdu właściciel komisu dostaje swoją prowizję - 5% od wpisanej ceny przez właściciela pojazdu.

Właściciel komisu może zamawiać pojazdy, które jeszcze nie istnieją - ta opcja zostanie uruchomiona w ciągu 2 dni.

Wszystko odbywa się wirtualnie. Dzięki czemu jeszcze bardziej ograniczamy lagi i błędy, które były powodowane przez fizyczne oglądanie pojazdu.

Pojawiła się również możliwość jazdy próbnej.

Prosimy o opinię w komentarzach na temat nowego systemu. Wszystkie opcje do zobaczenia w grze pod blipem na mapie niebieskiego samochodu w LV.

→ Przejdź do wpisu

Zawalenie budynku mieszkalnego

Napisane przez JetroN 29 wrz 2016 19:55
Dołączona grafika

Dzisiaj około godziny 19:05 na granicy dzielnicy Doherty i Garcia zawaleniu uległ budynek mieszkalny. W zdarzeniu śmieć poniosły dwie osoby, a wiele innych zostało rannych.

Służby, które zjawiły się na miejscu jako pierwsze zastały przerażający widok. Z gruzowiska wydobywały się kłęby pyłu, które opadły dopiero pod koniec akcji ratowniczej. Państwowa Straż Pożarna do akcji wykorzystała specjalny wóz bojowy, który był wyposażony w drabinę mechaniczną. Za jej pomocą wyciągali oni rannych z wyższych kondygnacji budynku. Wielką odwagą popisali się Strażacy, którzy mimo ryzyka zawalenia się reszty budynku, wchodzili z aparatami do ochrony dróg oddechowych na gruzowisko i szukali rannych. Niektórzy z nich byli przysypani cegłami lub elementami wyposażenia domu - relacjonuje Strażak, który uczestniczył w akcji ratowniczej. Finalnie wszystkich, którzy znajdowali się wewnątrz w chwili zawalenia udało się odnaleźć. Jak ustali śledczy, budynek od dawna nadawał się do generalnego remontu. W szczególności fakt ten podkreślali mieszkańcy, którzy już nie raz zwracali się do właściciela o podjęcie odpowiednich działań.

Czy na prawdę musiało dojść do tej tragedii? Może ta sytuacja postawi na nogi zarządców innych budynków, które były jak ten... Ten, który dziś wygląda już jak jak jedno wielkie wysypisko gruzu.


Autorzy tekstu: JetroN, Globus.


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika→ Przejdź do wpisu

Mała awaria obiektów

Napisane przez JetroN 27 wrz 2016 09:25

Dołączona grafika


Od około godziny 10:00 na serwerze można zauważyć ubytki wielu obiektów. Spowodowane jest to awarią skryptu który na co dzień służy do wgrywania obiektów przez naszych mapperów. Problem ten postaramy się rozwiązać jak najszybciej.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

→ Przejdź do wpisu

Blokada podmianek zniesiona!

Napisane przez Anonimowy 21 wrz 2016 18:00
Dołączona grafika

Blokada podmianek zniesiona! :) Już więcej nie spotkacie się z automatycznym kickiem, w którego powodzie będzie prośba o sformatowanie plików gta3.img oraz gta_int.img. Można posiadać podmianki. Nie oznacza to, że u nas na serwerze są tolerowane... ;) Nawet jeżeli ktoś wgra sobie podmianki, to na naszym serwerze ich nie widzi. Zapraszamy do rozgrywki osoby, które wcześniej miały problem z wejściem.

→ Przejdź do wpisu

Aktualizacje serwera

Napisane przez Anonimowy 14 wrz 2016 21:43
Dołączona grafika

Na forum pojawił się ten oto temat. Będzie on służył do informowania o większych aktualizacjach, jednak nie tak dużych, aby można było tworzyć z tego oddzielny wpis w aktualnościach. Zapraszamy do obserwowania wątku. Wszystkie aktualizacje znajdziecie w grze pod F1 → aktualizacje. Tam aktualizacje pojawiają się codziennie.

Anonimowy→ Przejdź do wpisu
Strona główna stworzona przez Rafał Kamecki [#V3RSO]
Wszelkie prawa zastrzeżone, zakazuje się jej kopiowania bez zgody autora.