Skocz do zawartości
Ostatnie Wpisy

Utrudnienia ruchu drogowego w Centrum San Fierro!

Napisane przez ZmK 07 wrz 2016 18:49

Komenda Główna Policji San Fierro, w dniach 09.09.2016 - 12.09.2016 przewiduje utrudnienia w ruchu drogowym w centrum miasta San Fierro. Wszystko spowodowane jest planowanym otwarciem serwera. Policja przewiduje duże zainteresowanie i w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników, za porozumieniem z Zarządem Infrastruktury Drogowej San Fierro, postanawia wyłączyć drogę w centrum miasta z ruchu drogowego. Po drodze, będą mogły jedynie przemieszczać się pojazdy ZRDiUC, OSK, Taxi oraz Służby Ratunkowe, jednakże z ograniczeniem prędkości do 30km/h . Dla pozostałych użytkowników tej drogi, zostały wyznaczone objazdy. Kierowcy, którzy nie zastosują się do znaków, mogą liczyć się z poważnymi konsekwencjami - dodaje Generalny Inspektor Anonimowy.

Również jak dowiedzieliśmy się z pewnych źródeł, pociągi kursujące w relacji Dworzec Kolejowy Las Venturas > Dworzec Kolejowy Los Santos nie będą zatrzymywać się na stacji kolejowej „San Fierro – Centrum”.


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Za utrudnienia, serdecznie przepraszamy.→ Przejdź do wpisu

Napisane przez Anonimowy 07 wrz 2016 14:04

Dołączona grafikaZmieniliśmy IP serwera. Nowe IP to: mtasa://87.98.236.1:27015.


Anonimowy→ Przejdź do wpisu

Rekrutacja do pracy w warsztacie

Napisane przez Anonimowy 31 sie 2016 20:55

Dołączona grafika


Zapraszamy do składania podań wszystkich chętnych do pracy w warsztacie jako mechanik oraz tuner samochodowy i pracownik pomocy drogowej w jednym. Wnioski należy składać w wątku: Rekrutacja do warsztatu.

Praca ta jest dobrze płatna, co pozwala na szybsze wzbogacenie się w odróżnieniu od innych frakcji. Dodatkową zaletą dla mechaników jest fakt, że wykonywanie czynności usługowo-naprawczych jest bardzo przyjemne. Na tym stanowisku należy wykazać się odpowiednim kontaktem z klientem oraz pracowitością. Tylko od Ciebie będzie zależało to ile zarabiasz, ponieważ otrzymujesz zapłatę za każdą naprawioną część, za każdy zamontowany komponent tuningu oraz wiele innych czynności, których nie chcemy jeszcze zdradzać.

Powodzenia!

Anonimowy→ Przejdź do wpisu

Wyniki rekrutacji do frakcji

Napisane przez Dawirzo 31 sie 2016 12:21
Witajcie! Z radością możemy ogłosić wyniki rekrutacji do frakcji. Przedstawiamy wam, zatem 3 listy - do Policji, Pogotowia oraz Państwowej Straży Pożarnej. Wszystkim przyjętym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a osobom, którym się nie udało zachęcamy do składania podań w następnych rekrutacjach i życzymy powodzenia!

W dziale Państwowej Straży Państwowej powstał wątek "Akceptacja regulaminu". Wszystkie osoby, które zostały przyjęte do Państwowej Straży Pożarnej zobowiązane są do akceptacji regulaminu, zatem wejdźcie w tenże wątek i napiszcie deklarację, że zapoznaliście się z regulaminem i akceptujecie jego warunki np.: "Zapoznałem się z regulaminem frakcji Państwowej Straży Pożarnej i akceptuję jego warunki". Osoby, które nie dostały się do owej frakcji mają całkowity zakaz wypowiedzi w wątku o akceptacji regulaminu. Każda wypowiedź osoby nieprzyjętej będzie surowo karana.


Lista osób przyjętych do Policji:


Adeha

Adidasek

AveSome

Barson

Barszczu

DeadMaus.

Devileczek

Dominik.

Iruke

Izorux

.JamczoR

Jason

Jumper

Kameleon

Krajovsky

Krzefusty

Lechu

Leon*

MagicznYY*

MajkY

Marianek.

*MIK0L^

Nepeke

Norbi1478

Pablo94

Parachute

Producent

Przemo*

ReduX

RemiXx

Remix007

Skyref

StanleY*

Szach

TheWejbik

Torek


WilczurLista osób przyjętych do Pogotowia Ratunkowego:


wesoly

ReD_Devil

TrondoZPL

Gandzi7491

Puciol

BAKOMA

Xezord

Norzyk

Fizo

Zachariasz*

m4r3k

depsen

KoruS

SkyBlue

Monster

Mati7026

DomiiPlay

Overt

Ponczus

TheIbox

Vassili

TienLista osób przyjętych do Państwowej Straży Pożarnej:ReseT.
Extrims
ZgredeQ
Khalifa
Susel023
Sovvin
SkeletoN
CTKL_PL
TroDon
Krzycho
BaReN998
Dodge's
TheLamar
TheSpiryt
Archivald
AdamOSP
Rewo
Trevor
GronzU*
KOParkowy2
mati6546
Wojtaskas
VixErR
Kinga
Toudi
TreZzO
Gumka
guziol542
kwazi
Batio*
Riderek.
Magisterek
Beezy
Josh
lajoN
Kapitalny
Mefiu
Misiek
Kacperczok
KubSeS
xWlodek
Lukas24
Tomcio
Matt
Jeff.
Vasper
Parmezan
Damian*LwG*
Marcin112
Konik
michalMonster

Z racji tego, iż w PSP mieliśmy przyjąć około 60 osób, a z podań złożonych do Państwowej Straży Pożarnej nie udało nam się uzyskać owej liczy, chcemy dać szansę niektórym graczom, którzy nie złożyli kandydatury do PSP, a ich podania okazują się naprawdę w porządku. Skonsultowaliśmy się z zarządem Pogotowia Ratunkowego, jak i Komendy Głównej Policji i wybraliśmy tylko te osoby, które nie dostały się do żadnej frakcji, a ich osoba zasługuje na uznanie w naszych oczach. Od tychże graczy oczekujemy szybkiej decyzji (trzy dni), czy chcą być w PSP bądź nie (brak decyzji wciągu 3 dni = odrzucone). Na decyzję będziemy oczekiwać w wyżej wymienionym wątku "Akceptacja regulaminu". Razem z decyzja zobowiązani jesteś również do napisania o zapoznaniu i akceptacji regulaminu.


Są to gracze:


Cookielikes

Avantur

Ziobro

TheAxoTV

Wojtas11PL

BoSsiK

Kalafior.Podpisano:

Nadbryg. Rumcajs

St. bryg. Dawirzo

Gen. insp. Anonimowy

Dyrektor Szafa→ Przejdź do wpisu

Napisane przez Dawirzo 26 sie 2016 14:05

Dołączona grafika


Pojawił się oficjalny regulamin Państwowej Straży Pożarnej na Emergency Stories. Zachęcamy do zapoznania się z panującymi we frakcji zasadami, a w szczególność osoby, które złożyły podanie.


Regulamin: http://emstories.pl/.../108-regulamin/


Zarząd Państwowej Straży Pożarnej San Andreas→ Przejdź do wpisu
Strona główna stworzona przez Rafał Kamecki [#V3RSO]
Wszelkie prawa zastrzeżone, zakazuje się jej kopiowania bez zgody autora.