Skocz do zawartości
Ostatnie Wpisy

Kasa organizacji

Napisane przez Anonimowy 25 lut 2017 15:37


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Ruszyliśmy z organizacjami.

Do panelu organizacji (F5) został zaimplementowany system konta bankowego. Od teraz można gromadzić wspólne środki. Wpłat może dokonywać każdy z organizacji. Wypłaty może dokonać tylko lider.

Dodatkowo prowadzona jest szczegółowa historia. Każda operacja zostaje zapisana w bazie danych do wglądu każdego. Można łatwo zweryfikować który z członków ile wpłacił.

To pierwszy krok do przekształcania wybranych organizacji w firmy.

Więcej ukaże się niebawem...Polub nasz wpis na Facebook'u (klik).→ Przejdź do wpisu

Rekrutacja do AutoCentrum

Napisane przez Avantur 19 lut 2017 15:09

Dołączona grafika


Uwaga! Właśnie ruszyła kolejna Rekrutacja Luty 2017 do AutoCentrum, jeśli czujesz, że motoryzacja to twój żywioł, kochasz sportowe wózki i klasyczne pojazdy ta frakcja właśnie dla Ciebie! Przemiła ekipa jak i świetne szefostwo. Zapraszamy wszystkich do składania podań tutaj: http://emstories.pl/...017/#entry60261

Powodzenia!

Zarząd Autocentrum→ Przejdź do wpisu

ITD na Emergency Stories

Napisane przez Dawirzo 17 lut 2017 22:34

Witajcie! Z ogromną radością pragnę Wam ogłosić, iż na Emergency Stories zostanie wprowadzona nowa frakcja. Będzie to Inspekcja Transportu Drogowego San Andreas, która za zadanie mieć będzie kontrolować pojazdy ciężarowe, autobusy, samochody spedycji, a także pojazdy osobowe związane z transportem osób m. in. taxi. Pierwotnie nasza praca opierać się będzie w 90% na odgrywaniu Role-Play, dlatego dzięki ITD na serwer zostanie wprowadzona większa dawka wspaniałej rozrywki związanej z RP. Z góry prosimy pracowników ciężarówek, spedycji, autobusów oraz taxi o wspólną zabawę, abyście nie podchodzili sceptycznie do naszych działań itp. Uprzedzić również chcemy, iż nie będziemy prowadzić żadnych pościgów za pojazdami prywatnymi, dlatego jakakolwiek prowokacja będzie przez nas lekceważona. W przypadku próby ucieczki pojazdów kontrolowanych przez ITD, zostanie powiadomiona policja, która wdroży procedurę pościgową.


Główny Inspektor Dawirzo

Inspekcja Transportu Drogowego San AndreasDołączona grafika→ Przejdź do wpisu

Wprowadzanie pojazdów na rynek

Napisane przez Anonimowy 15 lut 2017 16:18


Dołączona grafika


Przedstawiamy nowy sposób pojawiania się pojazdów na rynku!

Do tej pory pojazdy można było zamawiać w komisie według upodobań i życzenia klienta. Oznacza to dobór własnych gabarytów silnika (pojemność, ilość cylindrów, typ paliwa).

Gospodarka już dosyć się napędziła i wyprodukowano ponad 2000 pojazdów dotychczasowymi sposobami. Jest już wystarczająca ich ilość z dużymi silnikami (głównie 3.2 V6). Dokładnie o to nam chodziło - taki rozwój sytuacji zamierzaliśmy wprowadzając pierwotny system.

Teraz, gdy na rynku jest większa część pojazdów z najlepszymi silnikami - czas wprowadzić również inne.

W jaki sposób będą się pojawiały teraz pojazdy na Emergency Stories?

W dokach Los Santos („Z” na mapie) można sprowadzić pojazd zza oceanu. Są to pojazdy z dobranymi już gabarytami silnika. Dnia 10. i 24. każdego miesiąca o godzinie 18:00 odbywa się losowanie zestawu 30 pojazdów, które mogą nabyć osoby posiadające komis. Od nich kupuje je reszta graczy.

Każdy gracz ma wgląd do panelu, w którym wystawione są na sprzedaż pojazdy zza granicy.

Dziś wyjątkowo wraz z wprowadzeniem systemu pojawił się pierwszy zestaw 30 pojazdów używanych.

Pomysł na system został opracowany przez RacheT'a, a udoskonalony przez grono Guardianów.

Nowoczesny panel został stworzony przy współpracy z Jurandovskym (od razu uspokajamy, że nie stworzył kodu lecz podsunął pomysł w jaki sposób go napisać).

Wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt dziękujemy. :)

Zapraszamy do oglądania i zamawiania pojazdów. Odbiór zamówień znajduje się tuż obok - czyli w tym samym miejscu co do tej pory.Polub nasz wpis na Facebook'u (klik).→ Przejdź do wpisu

Napisane przez ZmK 04 lut 2017 18:15

Dołączona grafika


Komenda Główna Policji w San Fierro poszukuje młodych, ambitnych i kreatywnych osób, które z przyjemnością podejmą się pracy jako funkcjonariusz Policji!


Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Aplikuj już teraz tutaj.


Oferujemy:

- pracę z wykwalifikowanym zespołem,

- miłą atmosferę,

- wysokie zarobki,

- premie,

i wiele więcej!→ Przejdź do wpisu
Strona główna stworzona przez Rafał Kamecki [#V3RSO]
Wszelkie prawa zastrzeżone, zakazuje się jej kopiowania bez zgody autora.