Skocz do zawartości
Ostatnie Wpisy

Napisane przez ZmK 21 sty 2017 11:31

Dołączona grafika

Pierwsza rekrutacja do Grupy Wypadkowej już ruszyła!

Serdecznie zachęcamy do składania podań tutaj!


Pomóż nam rozwijać życie RolePlay na serwerze Emergency Stories!→ Przejdź do wpisu

Otwarty wątek dyskusyjny na temat organizacji

Napisane przez Anonimowy 20 sty 2017 16:49
Dołączona grafika

Witajcie w wątku dyskusyjnym na temat organizacji. Jako, że Wasze zdanie bardzo się dla mnie liczy - otwieram taki wątek. Chciałbym porozmawiać z Wami o organizacjach. Jak chcecie, żeby to wyglądało.

Moim pomysłem jest stworzenie coś na wzór Syndykatu (organizacji przestępczej, która ma władzę nad wszystkimi innymi organizacjami przestępczymi). Z Syndykatu wywodziłyby się podorganizacje oraz podorganizacje podorganizacji. Mimo tego, że wszystko należy do jednej organizacji - istnieje możliwość wypowiadania wojen, zawierania sojuszy między sobą. Syndykat jednak nad wszystkim sprawuje władzę i jeżeli któraś z organizacji złamie zasady - zostaje wykluczona i wyeliminowana.

Niektóre organizacje będą mogły przemycać broń. Inne - narkotyki. Jeszcze inne będą składały się ze zwykłych szarych gangsterów, bandziorów, którzy organizują wszelkiego rodzaju napady. Większe organizacje pobierają haracz z przedsiębiorstw znajdujących się na ich terytorium.

To jest wstępny zarys mojego pomysłu. Teraz Wy, drodzy gracze, podawajcie swoje. Zrobimy tak, żeby to przede wszystkim Wam odpowiadało, a nie tylko mi.

Zapraszam do dyskusji.

→ Przejdź do wpisu

Wygraj Hotknife w losowaniu!

Napisane przez Anonimowy 19 sty 2017 14:17
Dołączona grafika

Co zrobić, aby wygrać Hotknife 4.2 V8 ID 90 z kolorowymi światłami?


To banalnie proste!


Jeżeli posiadasz aktywne konto PREMIUM pakiet rozszerzony, wystarczy wpisać tylko i wyłącznie komendę /event na serwerze.


To wszystko!


Do wygrania również:


• 1x kolorowe światła do wybranego przez Ciebie pojazdu!

• 3x 10000.00 PLN!

• 5x 5000.00 PLN!

• 10x 2000.00PLN!


Jedno konto może zgarnąć tylko jedną nagrodę.


Losowanie odbędzie się w niedzielę 22 stycznia 2016r. o godzinie 13:00! Wyniki ogłoszone zostaną na forum w aktualnościach.→ Przejdź do wpisu

Wyścigi uliczne! Niespodzianka 2017!

Napisane przez Anonimowy 15 sty 2017 20:47


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


W końcu jest! :D

Niespodzianka, którą programista Emergency Stories szykował od dawna. Stworzenie systemu zajęło pół miesiąca. Został (jak każdy system na Emergency Stories) napisany od zera. System, który wciągnie Was na długo! Mianowicie są to wyścigi uliczne! ;)

Od teraz możesz ścigać się z kim chcesz i gdzie chcesz. Do wyboru obecnie jest 5 tras przygotowanych przez naszego administratora - Kamsu.

Wszystko odbywa się na głównej mapie, jednak żaden cywil przy tym nie ucierpi. Wyścigi są nielegalne, dlatego Policja może interweniować. Jest informowana o każdym wyścigu poprzez system zgłoszeń.

System jest bardzo szeroko rozbudowany. Są to tysiące linijek skomplikowanego kodu, który został oddany do testowania osobom z aktywnym kontem PREMIUM - pakiet rozszerzony.

Oprócz skryptera EmStories nad systemem pracowało kilka osób, które należy wyróżnić. Są to Kamsu, RacheT oraz Adeha.

Ilość punktów można sprawdzić za pomocą komendy /punktyrace [DBID].

Wyścig można stworzyć za pomocą komendy /wyscig [ID/nick] [stawka PLN].

Do istniejącego wyścigu można zaprosić poprzez komendę /wyscig [ID/nick].

Aby rozpocząć wyścig, należy zamknąć listę uczestników komendą /zamknijliste i udać się na wyznaczone miejsce startu.

Osoba, która zdobędzie najwięcej checkpointów w najkrótszym czasie zgarnia sumę zaliczek określonej stawki oraz punkty doświadczenia.

System będzie rozwijany i jeszcze mocniejszą rozbudowę, którymi będą różnorakie rankingi itp., przejdzie za jakiś czas - po przetestowaniu i poprawieniu błędów.

Zapraszamy do testowania każdego, który posiada wymaganą rangę PREMIUM - pakiet rozszerzony. Jeżeli ktoś nie posiada takiej rangi - zapraszamy do kupna poprzez komendę /premium lub poprzez punkty sprzedaży kodów premium za gotówkę z gry.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. :)Polub post na fanpage Emergency Stories. Aby to zrobić kliknij tutaj!→ Przejdź do wpisu

Rekrutacja do SUPPORTU!

Napisane przez Anonimowy 11 sty 2017 15:44
Dołączona grafika

Otworzyliśmy rekrutację do supportu.


Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem (KLIKNIJ)!→ Przejdź do wpisu
Strona główna stworzona przez Rafał Kamecki [#V3RSO]
Wszelkie prawa zastrzeżone, zakazuje się jej kopiowania bez zgody autora.