Skocz do zawartości
Ostatnie Wpisy

Sylwester z EmStories

Napisane przez Anonimowy 31 gru 2016 12:56

Dołączona grafika


Zachęcamy do spędzenia Sylwestra z rodziną i przyjaciółmi. Jeżeli jednak nie masz żadnych planów - wpadnij do nas na event. :)→ Przejdź do wpisu

Praca dla wszystkich

Napisane przez Anonimowy 28 gru 2016 11:38


Dołączona grafikaJutro (czwartek) 29 grudnia 2016r. o godzinie 16:00 otwieramy pracę, dotychczas dostępną tylko dla graczy z aktywnym kontem PREMIUM, dla wszystkich!

Praca pomyślnie przeszła testy i dlatego zostaje oddana do użytku przez wszystkich.

Jeżeli masz w znajomych osoby, które mógłby zainteresować ten post (kliknij, aby wyświetlić post) - udostępnij go! :)

Zapraszamy!→ Przejdź do wpisu

Premiera

Napisane przez Anonimowy 25 gru 2016 12:01

Dołączona grafika


We wtorek, dnia 27 grudnia 2016r. o godzinie 17:00 na Emergency Stories odbędzie się premiera pracy kierowcy pługu śnieżnego. Na początek jak zwykle praca będzie udostępniona tylko dla osób z aktywnym kontem PREMIUM, ale tym razem miejsca w pracy są ograniczone, dlatego w dniu premiery dostępność tylko dla pakietu rozszerzonego.


Planujemy wprowadzić 25 miejsc pracy w Las Venturas oraz 25 w San Fierro.


Jako że ilość stanowisk jest ograniczona - zarobki na tej pracy będą wyższe, niż na innych pracach dorywczych.


Działanie systemu ilości stanowisk wygląda następująco:

Po zatrudnieniu się w oddziale LV lub SF możemy dopiero wykonywać pracę. Jeżeli przez 24h nie zalogujemy się do pracy - automatycznie zwalnia się nasze stanowisko. Podczas zwolnienia zostają usunięte nasze statystyki, a więc jeżeli ktoś zdobył już drugi poziom i zostaje zwolniony, a następnie znowu się zatrudnia - musi gromadzić punkty doświadczenia od nowa.


Praca jest ekskluzywna, więc nie czekaj - zakup konto PREMIUM - pakiet rozszerzony poprzez komendę /premium lub w miejscach sprzedaży kodów PREMIUM za gotówkę z serwera. :)


Na naszym Facebook'u trwa konkurs związany z premierą nowej pracy. Zapraszamy do udziału, kliknij tutaj.→ Przejdź do wpisu

Wesołych Świąt!

Napisane przez Rumcajs 24 gru 2016 00:46

Dołączona grafika


Państwowa Straż Pożarna San Fierro życzy Wam graczom oraz wszystkim frakcjom jak i też Administracji Wesołych oraz Pogodnych świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam żebyście spędzili ten czas z rodziną lub z bliskimi. Dużych prezentów i czego sobie tam zamarzycie, jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT.→ Przejdź do wpisu

PREMIUM za walutę z gry!

Napisane przez Anonimowy 21 gru 2016 16:06


W międzyczasie wprowadziliśmy system bezpiecznej sprzedaży kodów PREMIUM. :)

Jako, że wiele osób kupuje kody za walutę w grze od innych graczy i często dochodzi przy tym do oszustwa - zdecydowaliśmy się przed tym zabezpieczyć i dodać nieco wygody osobom, które chcą KUPIĆ lub SPRZEDAĆ kod aktywujący konto PREMIUM za pieniądze wirtualne z naszego serwera.Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaWarto również wspomnieć, że dodając ogłoszenie w jednym punkcie - we wszystkich innych również się pojawią. Jest to jeden system z jedną bazą danych.

Zapraszamy do korzystania. Punkty wymiany oznaczone są na mapie żółto-czarnymi blipami. Dodatkowo takie miejsca znajdują się w urzędzie SF (oznaczony „D” na mapie) oraz w banku LV (oznaczony „BS” na mapie).

Komu się ten pomysł podoba? Niech da „Like” pod tym postem: KLIK!→ Przejdź do wpisu
Strona główna stworzona przez Rafał Kamecki [#V3RSO]
Wszelkie prawa zastrzeżone, zakazuje się jej kopiowania bez zgody autora.