Skocz do zawartości
Ostatnie Wpisy

J&J's Restaurant

Napisane przez JetroN 03 lut 2017 20:35

Dołączona grafika

J&J's Bar and Restaurant

 

W roku 1980 niejaki Matt Krefust założył pierwszą a zarazem jedyną restauracje J&J's Restaurant w mieście San Fierro. Nie można nazwać jej tylko restauracją bowiem funkcjonuje ona również jako BAR. Utrzymana w klimatach dawnych lat istnieje do dzisiaj! Świetna klasyczna rock'owa muzyka, wystrój z tamtego okresu oraz lekko przysmolony sufit od papierosów i cygar może nas błyskawicznie przenieść w tamten świat. Z pewnością jest to idealne miejsce do spędzania czasu ze znajomymi czy też zjedzenia czegoś świeżego przyrządzanego na miejscu.

 

O zasadach słów kilka...

J&J's Restaurant jest to miejsce zaostrzonego rygoru jeżeli chodzi o zasady Role-Play. Osoby które nie będą stosowały się do prawidłowego odgrywania będą w pierwszej kolejności wypraszane a gdy ta metoda zawiedzie wyrzucane z serwera. W chwili obecnej za ladą Baru mogą przebywać maksymalnie dwie osoby. Jedna - kasująca, druga - przyrządzająca jedzenie.

W barze można serwować produkty i na nich zarabiać. Należy jednak pamiętać o wczuciu w role oraz zakazie sprzedawania w nim produktów, które nie są pożywieniem. Zabrania się również sprzedawania produktów po zawyżonej cenie. Cenę należy dobierać z głową. Życzymy wam miłego spędzania czasu w BARowym świecie Role-Play.


Napady na BAR i inne...

Napady należy uzgadniać z Administracją serwera i przeprowadzać je z zachowaniem zasad RP.


Dołączona grafika→ Przejdź do wpisu

Rekrutacja do PKS San Andreas!

Napisane przez Avantur 01 lut 2017 18:16

Dołączona grafika


PKS San Andreas ma zaszczyt otworzyć rekrutacje. Poszukujemy ludzi, którzy lubią komunikacje miejską, międzymiejską lub pod miejską. Mile są również widziani gracze gier typu OMSI. W PKS oferujemy RolePlay na wysokim poziomie, różnorodność pod względem pojazdów i oddziałów., a także świetną atmosferę. Dodatkowo wynagradzamy pracowników za ich pracę w formie wypłat. Bardzo serdecznie zapraszamy ! Zapraszamy do składania podań właśnie tutaj: http://emstories.pl/...san-andreas-v2/→ Przejdź do wpisu

Informacje o sytuacji

Napisane przez Anonimowy 31 sty 2017 16:21
Dołączona grafika

Wyścigi zostały uruchomione dla wszystkich graczy niezależnie od posiadania rangi PREMIUM.


W zamiarach miało stać się to 29 stycznia 2017r. jednak problemy techniczne zmusiły nas do przełożenia tego na inny dzień. Teraz już można korzystać z wyścigów ulicznych.


Przepraszamy za to opóźnienie.


Na rangę Guardian zostało wybranych czterech członków administracji. Teraz to oni przejmują władzę nad administracją, graczami i całym serwerem. RCON zajmuje się sprawami technicznymi.


Polub nasz wpis na Facebook'u (klik).→ Przejdź do wpisu

Oficjalny partner i powrót na stare IP!

Napisane przez Anonimowy 30 sty 2017 16:38
Dołączona grafika

30 stycznia 2017 roku w godzinach popołudniowych wracamy na poprzednie IP. Usterka została już naprawiona, za co dziękujemy supportowi ServerProject oraz zespołowi DC, który obsługuje m.in. nasz serwer.


Obecne IP serwera Emergency Stories MTA:

87.98.236.1:27015


Przy okazji zostaliśmy oficjalnym partnerem ServerProject.pl, co nas bardzo cieszy. Jest to najlepszy, najbardziej stabilny hosting, z którym jesteśmy związani od początku naszego istnienia. Możemy zapewnić, że nie zrezygnujemy z usług ServerProject. Developerzy nas aktywnie wspierają, za co bardzo dziękujemy. Miło nam nawiązać bliższą współpracę.


Po najbliższej aktualizacji strony ServerProject zostaniemy dodani do zakładki „Partnerzy”.


Polub nasz post na Facebook'u (klik)!

Polub fanpage ServerProject na Facebook'u (klik)!→ Przejdź do wpisu

Wymiana/sprzedaż na raty/pożyczki

Napisane przez Dawirzo 29 sty 2017 23:42

Oświadczenie administracji RCON
ws. sprzedaży pojazdów na raty, zamian pojazdami, sprzedaży kodów premium poza wyznaczonym miejscem handlu, udzielania kredytów i pożyczek serwerowych i tym podobne.


Oficjalne stanowisko administracji RCON w sprawie wyżej wymienionych transakcji jest następujące:

-gracze przeprowadzają powyższe transakcje na własną odpowiedzialność,

-w przypadku oszustw przy ww. umowach sprawca otrzymuje karę w postaci bana, a poszkodowany nie odzyskuje utraconego majątku,

-członkowie administracji nie uczestniczą przy powyższych transakcjach w celu "zapewnienia bezpieczeństwa",

-administracja, ani serwer nie ponoszą żadnej odpowiedzialności,Administracja RCON→ Przejdź do wpisu
Strona główna stworzona przez Rafał Kamecki [#V3RSO]
Wszelkie prawa zastrzeżone, zakazuje się jej kopiowania bez zgody autora.