Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rekrutacja na supportera!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#81 Puciol

Puciol

Szef wszystkich szefów

• Użytkownik
  • 242 postów

• Nick w grze:Puciol

Napisano 12 styczeń 2017 - 19:47

Imię: Jakub
Nick: Puciol
DBID: 298
Serial: AF93B32AC0596E7501764EFA6AE1FA03
Data rejestracji na serwerze: 31 października 2015 r.
Ilość przegranych godzin: 368 godzin
Historia kar: brak
Dyspozycyjność: 2-3 h/dzień, czasem więcej
Przynależność do frakcji: Pogotowie Ratunkowe - Naczelnik frakcji
Przynależność do organizacji: FirstWolf Clan - ranga 4
Kilka zdań o kompetencjach: Myślę, że najważniejszą rzeczą jaka jest potrzebna do objęcia tej rangi jest umiejętność pracy w grupie. Ja ją posiadam. Nigdy nie powoduje zbędnych konfliktów, a te które powstaną staram się szybko rozwiązywać. Jestem chętny do niesienia pomocy innym i zawsze staram się pomóc jak mogę. Jestem osobą bardzo opanowaną. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki co widać po mojej pracy we frakcji. To również pozwoliło zająć mi w niej to wysokie stanowisko. Zawsze jestem do wszystkich przyjaźnie nastawiony. Posługuje się poprawną polszczyzną co może się przydać, gdyż supporter ma czasem coś do napisania. Jestem na tym serwerze od dnia otwarcia. Byłem beta testerem 2. edycji.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: 

• Szybszy dostęp do innych nowości, nie tylko prac
  • Co kilka godzin loteria dla graczy premium - do wygrania pieniądze, może coś z Autocentrum
  • Możliwość wypłaty pieniędzy przez telefon
  • Dodanie rejestracji z własnym napisem

• 10

#82 BulaDanio

BulaDanio

Użytkownik

• Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 20:45

Imię: Daniel
Nick: BulaDanio
DBID: 563
Serial:27614C452265550E30EAF683FADEF252
Data rejestracji na serwerze: 2015,10.31 
Ilość przegranych godzin: 482h
Historia kar: ban, zabrane prawo jazdy
Dyspozycyjność:1-5h
Przynależność do frakcji: Pogotowie Ratunkowe
Przynależność do organizacji: Wściekłe Byki
Kilka zdań o kompetencjach: Nie mam żadnej wiedzy na temat supporta ale chętnie bym chciał zobaczyć jak to jest.Jestem bardzo chętna osobom do pomocy innym, staram się pomagać nowym jak i stałym graczom. Jak słyszę kłótnie staram się nie omijać tylko je łagodzić. Lubie działać w grupach.

Jestem sprawiedliwy i sumienny. Nie lubię faworyzacji innych, ponieważ mnie to wkurza że ktoś ma mieć lepiej od innych a jest taka samą osobą.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM:

-Możliwość więcia pożyczki w banku i oddaniu dodatkowe 20% ceny pożyczki.

-Uniklny tuning.

-Tańsze naprawy i tuning.

-Unikalne auta.

-Wypożyczalnia samochodawa i motocyklowa.

-Premia przy wypłacie z służby i prac dorywczych np o 5%.

• 10

#83 Toadie

Toadie

Użytkownik

• Supporter
  • 39 postów

• Nick w grze:Toadie

Napisano 12 styczeń 2017 - 20:51

Imię: Radek
Nick: Toadie
DBID: 903
Serial: 05CF1C2B4D1FE5F9DA97EA35E0203BF4
Data rejestracji na serwerze: 19 sierpień 2016
Ilość przegranych godzin: 319
Historia kar: Brak
Dyspozycyjność: 3h dziennie
Przynależność do frakcji: Państwowa Straż Pożarna
Przynależność do organizacji: Ochotnicza Straż Pożarna

Kilka zdań o kompetencjach: Witam, jestem w 2. klasie technikum informatycznego, które zajmuje 10. miejsce w ogólnopolskim rankingu techników. Przede wszystkim jestem osobą odpowiedzialną, co może potwierdzić fakt, że należę do portalu ratowniczego Krosno112.pl. Pełnię tam rolę redaktora ale czasami zdarza się, że na kilka dni obejmuję dowodzenie nad całą redakcją i jestem odpowiedzialny za publikację wszystkich treści. Jestem osobą uczciwą. Staram się nikomu nie zawadzać i robić wszystko sprawiedliwie. Jakieś układziki / znajomości - to nie dla mnie. Na serwerze pracuję jako Komendant PSP. Jeśli dostałbym stanowisko supportera, to bardzo ułatwiłoby to pracę strażaków. Niejednokrotnie potrzebujemy pomocy innych supporterów. W związku z tym, że na codzień pragnę nieść bezinteresowną pomoc innym, zaniedbując przy tym moje zachcianki i potrzeby, chcę pomagać i tutaj.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Hmmm, ważne jest to żeby graczom nie nudziło się na tym serwerze. Pamiętam bardzo dobrze gdy jeździłem tutaj betoniarkami. Codziennie kilka godzin jazdy. Bardzo chciałem mieć wtedy swój własny dom i poczuć się jak w realnym życiu. Może to jest właśnie ten kierunek? Żeby iść w stronę odwzorowywania prawdziwego życia.

Użytkownik Toadie edytował ten post 12 styczeń 2017 - 23:10

• 19
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#84 Dawcio2404

Dawcio2404

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:19

MajkY (12 styczeń 2017 - 21:53):
Popraw podanie, bo coś się zepsuło.

Użytkownik Dawcio2404 edytował ten post 13 styczeń 2017 - 19:07

• 0

#85 SkeletoN

SkeletoN

Użytkownik

• Użytkownik
  • 20 postów

• Nick w grze:AdamG

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:55

Imię: Mam na imię Adam.

Nick: W grze jestem pod nickiem AdamG.

DBID: Mój OBID wynosi 8045.

Wiek: Mam 15 lat (23 stycznia świętuję swoje 16-te urodziny).

SerialAC9F2D074CF72AC583D6CF02BB021684

Data rejestracji na serwerze: Przygodę na tym serwerze rozpocząłem w dniu moich 15-tych urodzin, było to w 23.01.2016 roku.

Ilość przegranych godzin: Na tym serwerze przegrałem 228 godzin (13690minut). 

Historia kar: Na tym serwerze jeszcze nigdy nie zostałem zbanowany, jedynie dostałem ostrzeżenie za flood gdy napisałem "XDDDDDDD".

Dyspozycyjność: Często siedzę na serwerze, codziennie przychodząc ze szkoły siedzę minimum 2-3 godziny, jednak w święta jak zazwyczaj mam mało czasu, ponieważ jest dużo rzeczy na głowie, co parę dni przyjeżdżają goście, trzeba gotować, sprzątać, pomagać rodzicom, wyjeżdżać na rodzinne zakupy i tym podobne co zmniejsza moją statykę czasową. Kiedy są dni wolne od szkół, jestem w stanie spędzić na grze cały dzień, ponieważ wtedy mam najmniejsze obowiązki, nie muszę robić projektów, ani innych rzeczy związanych ze szkołą.

Przynależność do frakcji: Już w pierwszej rekrutacji dostałem się do szeregów Państwowej Straży Pożarnej "JRG w San Fierro", do którego się dostałem, zdałem  egzamin teoretyczny (86%/100%), jak i też praktyczny (Na ocenę bardzo dobrą). W jednostce jestem do dziś na stopniu Młodszy Ogniomistrz, do 17.01.2017r. trwa mój urlop.

Przynależność do organizacji: Nie należę do żadnej organizacji, ok. 2 miesięcy temu byłem współzałożycielem organizacji "Pozoranci", gdzie byłej dyrektorem od spraw wypadków, przygotowałem tam materiały szkoleniowe, które powinien znać każdy członek, który chciał by odgrywać Role Play przy różnych działaniach prowadzących przez zespół ratowniczy, lecz i też miała dać serwerowi więcej realistyczności.

Ta oto organizacja niestety nie rozwijała się więc została usunięta.

Kilka zdań o kompetencjach: Będąc w waszych szeregach był bym zaszczycony, dobrze wiem że to nie jest aż takie łatwe dostać się tam, lecz jak i też tam być. Na tym stopniu należy mieć silną psychikę, niektórzy gracze lubią robić na złość osobom z zarządu serwera, często są wyzywani, dostają fałszywe wezwania, "ogarniać" wszystkie spamy, raporty co dla niektórych może być wnerwiające. Takie zajęcie jest dla mnie, jestem wytrzymałą i nie nerwową osobą, umiem samodzielnie dogadać się z osobą, z którą są problemy bez nerwów, rozmawiając na spokojnie, bez krzyków ani wyzywania się. Jestem też osobą miłą, lubiącą rozmawiać na różnego rodzaju tematy, umiem podporządkować się regulaminu i go przestrzegać, trzymać się zasad, dostosować się do osób, które ze mną współpracują w grupie i trzymać się ich poleceń, jako osoba "nowa" wiem że będzie trudniej, ponieważ trzeba się wszystkiego nauczyć, zapoznać się z wszystkimi dla mnie dostępnymi a zakazanymi rzeczami. Znając siebie wiem że nadaję się do osób z takim "wysokim" stopniem, jestem odpowiedzialny, szybko się odnajduję w nowym gronie osób.

Jeżeli bym wam swoim podaniem wpadł w oko i dacie mi szansę, to obiecuję że jej na pewno nie zmarnuję.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Pomysłów na rozwój tej rangi jest dużo, lecz można by było zacząć od czegoś co nawet nie trzeba nic zmieniać, dodawać żadnych modyfikacji, mam na myśli:

Częstsze wykonywanie eventów, zlotów, tylko z rangą PREMIUM, inni zaś gracze by nie poczuli się urażeni, mogą wchodzić tylko i wyłącznie z niewielką opłatą (nie zawsze).

Osoby, które wspierają serwer, mogą np. otrzymać symboliczną gotówkę za czas spędzony w grze, można dodać parę skinów zmodyfikowanych jak to było z skinami Mikołaja. Tą rangą też można by było dodać zniżki, które będą przy zakupowaniu dodatkowych części do pojazdów (tuning), jak i wymiennych (naprawa).

Słowo Premium kojarzy się z VIP'em, co oznacza Very Important Player/Person, czyli bardzo ważny gracz/bardzo ważna osoba, czyli można im dodać dodatkowe prawa, np. spawn pojazdów i dodawanie sobie bronie na komendę na miejscu wyznaczonym na DM.

Dziękuję za możliwość wykazania się.

Z poważaniem,

wasz gracz AdamG

• 1

5v32Yye.jpg?1

"Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią" ~StrażakzbPJTwY.jpg-17.10.2016r.

tS6buIz.png-31.10.2016r.

Gracz od: 23.01.2016r.                         Beta Tester: 19.08.2016r. do: 13.09.2016r.

#86 BANANOWY.GANGSTER

BANANOWY.GANGSTER

Użytkownik

• Użytkownik
  • 43 postów

• Nick w grze:BANANOWY.GANGSTER

Napisano 12 styczeń 2017 - 22:47

Imię: Szymon
Nick: BANANOWY.GANGSTER
DBID: 9809
Serial: 0EA3247E46314214380DDE5EB9D37794
Data rejestracji na serwerze: 13.09.16 20:17:48
Ilość przegranych godzin≈460h na ten moment
Historia kar: Jazda na skróty, jakiś areszt godzinny Bóg wie za co
Dyspozycyjność: Na serwerze jestem bardzo często (minuty na służbie mówią same za siebie), w weekendy w godzinach wieczornych moja aktywność spada 
Przynależność do frakcji: PSP
Przynależność do organizacji: Royal Family
Kilka zdań o kompetencjach: Nazywam się Szymon, pochodzę ze Śląska, niedaleko Katowic. Uczęszczam do technikum budowlanego o profilu "technik budownictwa". Lubie ćwiczyć na siłowni oraz spędzać czas ze znajomymi jeżdżąc np. na rowerze, co zdarza mi się codziennie. Uwielbiam wysiłek fizyczny, można powiedzieć, ze praca i doświadczenie jaką przez nią zdobywam sprawia mi przyjemność. Ranga supportera była by dla mnie nowością ponieważ nigdy nie miałem z nią styczności, a jest to mój pierwszy serwer MTA, na którym gram. Z natury jestem cholerykiem i często się denerwuje, ale myślę, że nie przekreśla to moich szans, na zdobycie posady supportera. Praca w grupie, to jedna z moich lepszych cech. Często obejmuje stanowisko lidera, ponieważ, gdy podchodzę do jakiegoś obowiązku, to chce go wykonać jak najlepiej i chcę, żeby wykonanie go poszło po mojej myśli. Niekiedy jednak prace wykonuje samemu, ponieważ nie lubię, jak ktoś "wkłada palce" w to, co robię. Myślę, ze na serwerze jestem dobrze rozpoznawany np. poprzez mój nick i częste uczestniczenie na wypadkach przez frakcje jak i aktywność w grze. Jest to zawsze jakiś plus to rekrutacji. Ogólnie chciałbym być supporterem, ponieważ irytują mnie ludzie, którzy nie odgrywają RP, co najczęściej odbywa się podczas zdarzeń, gdzie obecna jest blokada dróg a takowy gracz po prostu ja omija, gdyby nigdy nic. Takie osoby powinny być karane, a zwykłe raporty nie zawsze są sprawdzane na czas, gracz szybko ucieka. Reakcja na zrobienie screena również zawodzi, więc taka osoba również nie zostaje pozbawiona prawka. Zawsze również z chęcią pomagam innym graczom, lubię nawiązywać nowe kontakty, znajomości. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: 1) Dodanie jakieś kwoty za każdą godzinę gry na serwerze. 2) Wprowadzenie  jakieś unikalnej, niespotykanej, wyjątkowej pracy z efektem "wow" tylko dla graczy z kontem premium. 3) Przy każdym zakupie konta premium możliwość wylosowania prezentu z numerkiem od 1-10. Wygrywało by się oczywiście pieniądze. Kwota w skrzynkach jest za każdym razem losowa. 3) Dodanie tzw. bas tuby, jak to ma miejsce w "wieś tuningach", gdzie cała okolica będzie mogła posłuchać naszej muzyki (jak to ma miejsce np. w warsztacie PD, ale w mniejszym stopniu). W ten sposób można by wymyślać różnego rodzaju eventy, urozmaicało by to np. organizowanie nielegalnych wyścigów i nie tylko. 4) Dodanie "Chip tuning" czyli takiego małego czegoś, co dodawało by nam kilka km/h więcej. 5) Organizowane eventy tylko dla rangi premium. 6) Dodanie propozycji o zmianie nazwy tablic rejestracyjnych tylko użytkownikom premium. 7) Możliwość teleportacji np. w miejsca lokacji frakcyjnych (PSP, szpital, KGP). 8) Nowy smartfon tylko dla premium. 9) Mniejsze naprawy w warsztacie samochodowym. 10) Możliwość testowania przez graczy z premium rozszerzonym nowych projektów (fazy beta, dokończanie, szukanie bugów). 10) Unikatowe shadery tylko dla premium. 11)Wprowadzenie np. konsoli w domu, gdzie można by było na niej grać. 12) Możliwość leczenia się w szpitalu. 13) Stworzyć działki wypoczynkowe (działały by jak zwykłe domki, jednak posiadały by większy ogródek i możliwość atakowania na niej innych graczy. Możliwość tą miałby oczywiście tylko właściciel, a osoba trzecia, tylko po pierwszym zaatakowaniu przez gospodarza. Ogólnie rzecz biorąc gracz premium powinien mieć dostęp do większej ilości rzeczy, jednak nie powinien on przez to być 100% do przodu od normalnego gracza. 

• 7

trevor.png

#87 bambix

bambix

Użytkownik

• Użytkownik
  • 40 postów

• Nick w grze:bambix

Napisano 13 styczeń 2017 - 01:23

Imię: Przemek
Nick: bambix
DBID: 318
Serial: F1E6ED90B9FC952DC0C7D1957EF4DA84
Data rejestracji na serwerze: 31.10.2015
Ilość przegranych godzin: 31771 min (530h)
Historia kar: Ban za obraze Majkiego (2h) i drugi za brak kultury (12h)  
Dyspozycyjność: 2-10h
Przynależność do frakcji: Brak
Przynależność do organizacji: Malibu
Kilka zdań o kompetencjach: Co tu duzo pisac... Wchodza do danej gry czy tez na jakikolwiek serwer chcemy wszystkiego naj. Ja niestety jeden cel ktorym bylo auto zostalo osiagnete jedynie co mi teraz do osiagniecia pozostalo to dolaczenie do frakcji/administraji. Po tylu godzinach pracowania w roznych miejscach czas rozwinac skrzydla i wyjsc ze zwyklego szarego gracza na kogos kto by mial czas w pomaganiu innym jak i zarowno pilnowania porzadku na serwerze.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Mozliwosc przekazania kluczykow na okreslony czas drugiej osobie nic wiecej nie trzeba. Ranga premium jest dosc juz rozwinieta, posiada swoj czat, znizki na paliwo, mozliwosc pracowania na wyzszych poziomach jak i testowania nowych prac. Ranga premium nie ma robic z nas Bogow tylko wspomoc serwer w utrzymaniu go.

Użytkownik bambix edytował ten post 13 styczeń 2017 - 01:42

• 4

#88 Xezord

Xezord

Herr Ksezio

• Użytkownik
  • 155 postów

• Nick w grze:Xezord

Napisano 13 styczeń 2017 - 11:44

Imię: Mikołaj
Nick: Xezord
DBID: 449
Serial:  088BAB376D09AA3254FD5B3AF7E1F7F2
Data rejestracji na serwerze: 31-10-2015
Ilość przegranych godzin: 600h (36011 min)
Dyspozycyjność: Na serwerze jak i na Mumblu jestem często oraz jestem na zawołanie, wiec do dyspozycji jestem prawie zawsze.
Przynależność do frakcji: Pogotowie Ratunkowe - Zastępca Dyrektora Szpitala
Przynależność do organizacji: FrostWolf Clan - 5 ranga V-Lider
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem opanowanym i miłym człowieczkiem, który szybko się uczy. Chętnie pomagam innym graczom i nie lubię wdawać się w niepotrzebne sprzeczki. Nie sprawiam problemów, można mi zaufać co pokazują rangi w frakcji jak i w organizacji, wiele osób zaufało mi i się nie przejechało. Zadania wypełniam jak najlepiej oraz na luzie. Głowę mam pełną pomysłów.
Za range premium płacimy aby wspomóc serwer oraz dostać jakieś bonusy dla siebie, moje pomysły są następujące:
  • Do forum:
  • Byłby temat PREMIUM, wypełniamy wzór na ile kupiliśmy podając daty, wersje premium, nick, oraz serial po czym dostajem range premium na forum na określony czas. Można zamienić to  z panelem który jest w trakcie budowy.
  • Tak jak wcześniej możliwość większego edytowania profilu.
  • Możliwość dawania większej liczby punktów reputacji dziennie. 
  • Chat tylko dla premium.
Bonusy do serwera nie powinny być przesadzone, lecz trafione i zoptymalizowane.
  • Do Serwera:
  • Kontynuowanie poziomów tylko dla Premium.
  • Więcej biznesów możliwych do wynajęcia tylko przez posiadaczy Premium.
  • Zniżki naprawy, tuningu.
  • Eventy dla posiadaczy Premium.

Serwer musi się rozwijać,aby można było wprowadzać bonusy dla premium inne niż tuning czy eventy. 

• 11

..."Prawdziwy łorior czardżuje i nigdy nie zostawia swojego targetu..."  HMaLdnT.png?1

#89 Nonxiss

Nonxiss

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 16:49

Imię: Przemek
Nick: Nonxiss
DBID: 9530
Serial: 32F8FE7957ADD4BC63E01CF889FA3842
Data rejestracji na serwerze: 2016-01-11
Ilość przegranych godzin: 29h
Dyspozycyjność: 3-4h dziennie
Przynależność do frakcji: Brak
Przynależność do organizacji: Brak
Kilka zdań o kompetencjach: Mam świadomość o tym, jakie obowiązki musi wykonywać support'er. Staram się również nieść pomoc innym graczom, jako bardziej doświadczony gracz, pomagam nowym osobom na serwerze, zazwyczaj podwożę, odpowiadam na pytania związane z serwerem, jeżeli tylko znam na nie odpowiedź. Każdą sprawę staram się załatwić tak, aby obie strony były zadowolone. Nigdy nie zostawiam niczego na ostatnią chwilę, obowiązki mi powierzone staram się wykonać jak najszybciej, oraz jak najbardziej estetycznie. Bardzo przepadam za organizowaniem Eventów. Niestety na razie udało mi się zorganizować Zloty, lecz w przyszłości mam zamiar to zmienić. Czasem, jak każdy popełniam błędy, lecz potrafię się do nich przyznać i poprawić tak aby było ich jak najmniej. Gdybym dostał się na tę o to rangę, moje możliwości do pomocy graczom, oraz zapewniania im rozrywki na pewno by wzrosły. Starałbym się pomagać tym, którzy tego potrzebują, a karać tych, którzy na to zasługują. Zapewniłbym rozrywkę na naszym serwerze i chciałbym doprowadzić do tego, aby graczy na serwerze było coraz więcej, a coraz mniej odchodziło. Nie posiadam dużej ilości kar, co wiąże się z tym, że nie należę do typu odwalacza. Wiem z czym się wiążę ranga Moderatora i jestem gotów oznajmić, iż mogę przyjąć jego obowiązki.Na serwerze gram już od dłuższego czasu, dzięki czemu zdążyłem się już zapoznać z wszelakimi sytuacjami na jakie można napotkać na serwerze oraz wiem jak na nie zaradzić. Ponadto nie jestem osobą stronniczą, co bardzo ceni się na takim stanowisku. Potrafię pracować w grupie oraz podporządkować się osobą z wyższą rangą.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM[color=rgb(102,102,0)]: 1.Możliwosc tworzenia zlotów przez Premium
2.tansze paliwo
3.wiecej skinow
3.tansze naprawy u mechanika
4.wieksze wynagrodzenie w pracach
5. premium mogą taniej kupić samochody w salonach.
6.2 szanse na evencie.
7.ville/Baza Premium
8.wieksze szanse w kasynach
9.jeśli będzie strefa dm to tańsze bronie
10.tansze tune
11.noszenie radia przez premium[color]

Użytkownik Nonxiss edytował ten post 13 styczeń 2017 - 22:14

• -1

#90 FeLeKGM

FeLeKGM

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów

• Nick w grze:FeLeKGM

Napisano 13 styczeń 2017 - 18:20

Imię: Norbert
Nick: FeLeKGM
DBID: 17258
Serial: D48CA2A9941E80C9E04E19B7C42185A1
Data rejestracji na serwerze: 07.01.17r
Ilość przegranych godzin: Więcej jak 35h , codziennie się loguje przeważnie gram po pracy :)
Historia kar: 1 raz mandat i 5min kary w celi + 2-gi mandat. Banów, upomnień 0 :)
Dyspozycyjność: Codziennie po 3-5 godzin na pewno :)
Przynależność do frakcji: Brak
Przynależność do organizacji: Brak
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem "nowy" na serwerze, mimo wszystko staram się pomóc nowym graczom, chętnie odpowiadam na pytania, zapraszam znajomych na serwer, jestem wesoły i koleżeński. Jestem również ciekaw jak poradziłbym sobie w roli strażaka :) Dawniej miałem wiele przegranych godzin na SAMP'ie. 

1. Delikatny bonus za przegraną godzinę gry. (100zł)

2. Dodanie bankomatów w miastach aby można było wpłacić/wypłacić gotówkę.

3. Możliwość prowadzenia sklepu na stacji benzynowej (wynajem i prowadzenie, zamawianie towaru itp)

4. Możliwość założenia własnej firmy (choć to pewnie ciężkie do wprowadzenia :) )

5. Kilka ciekawych skinów dla PREMIUM

6. Możliwość przekazania i odebrania kluczyków do swojego samochodu wybranemu przez PREMIUM graczowi :)

7. Delikatny bonus za prace (2-5%)

• 0

#91 Master

Master

Nowy

• Użytkownik
  • 11 postów

• Nick w grze:Master

Napisano 13 styczeń 2017 - 18:39

Imię: Grzegorz
Nick: Master
DBID: 21
Serial: 5FC86CE5346AE8B33EFA5AE35D449B93
Data rejestracji na serwerze: 2015-10-08 21:06:01
Ilość przegranych godzin: 63 godzin
Historia kar: Brak
Dyspozycyjność: 2-8H
Przynależność do frakcji: Pomoc Drogowa
Przynależność do organizacji: Wściekłe Byki
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem spokojnym i miłym człowieczkiem, który bardzo dobrze się integruje w grupie osób, na różnorakie działania próbuje udowodnić swojej wartości, pomagając, bądź doradzających osobą zakłopotanym. Z ogółu interesuje się podmiotami związanymi z informatyką/teleinformatyką/elektryką/elektroniką, wymieniłem jedne z głównych zainteresowań, pewnie bym jeszcze coś zebrał. Z tego faktu pracuję nad rozwojem wszelkich swoich zainteresowań by posiadać większe doświadczenie i wiedzę z owych zakresów.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Tutaj można wiele wyliczyć aspektów, ale spróbuję je opisać jak najkrócej. 1) Strefa premium na mumble/ts, czyli przedział, gdzie jedynie mogą przebywać osoby z takimi kompetencjami, a także mogłyby generować swoje kanały i je modyfikować (Tymczasowe).

2) Dodatkowe zadania za pieniądze, tutaj mam na myśli, podobne zadania, które by się odbierało u danych osób, które byłyby ustawione w różnych częściach mapy/miast, gdzie byśmy otrzymywali jakieś większe pieniądze (Zadania typu; Przywieź coś tam, porozmawiaj z Bobem..., jedynie podałem tutaj przykłady) 3) ​Przenośna mp3/radio dla graczy premium. Gracze premium by otrzymywali możliwość (Powiedzmy bez kupowania; gracze zwykli by musieli kupować to urządzenie) posiadania mp3/radia bez wchodzenia do pojazdu, ale także wgrywać własne linki do wszelkiej maści radia internetowych, bądź wgrywać własne kawałki do folderu, gdzie się znajduje GTA

• 0

#92 wiktorman123

wiktorman123

Użytkownik

• Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:54

Imię: Wiktor
Nick: wiktorman123
DBID:3755
Serial: AAD88B0CC6A5E4F8D8005792C4433BF4
Data rejestracji na serwerze: 2015-11-08     19 : 47
Ilość przegranych godzin: około 450 h 
Historia kar: Brak.
Dyspozycyjność: 4-8 h 
Przynależność do frakcji: Byłem w Policji ale na razie nie jestem.
Przynależność do organizacji: Nie.
Kilka zdań o kompetencjach: Witam serdecznie mam na imię Wiktor mam 15 lat od 4 stycznia. Jestem miłą , fajną a przede wszystkim ogarniętą osobą. Interesuję się elektroniką ależ też grami komputerowymi. Chciałbym bardzo zostać na serwerze moderatorem ponieważ nie jestem wredny zawszę pomogę graczom. Zawszę można na mnie liczyć. Umiem opanować nerwy jak ktoś mnie na prawdę ale to naprawdę wkurzy. Gdy jest jakiś mi podany obowiązek zawszę go wykonuję lub odrzucam kiedy nie umiem lub przepraszam. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM:   Mały bonus w postaci pieniędzy np. 100 pln 

Większe zarobki. 

Nowy smartfon tylko dla Premium. 

Unikatowe autka tylko do kupna z premium. 

Tańszę trochę paliwo dla premium. 

Więcej skinów dla premium.

Niższę ceny przy montowaniu w tune. 

Myślę że pomogłem :)

Pozdrawiam Wiktor !

• 0

#93 BAKOMA

BAKOMA

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 85 postów

• Nick w grze:BAKOMA

Napisano 13 styczeń 2017 - 22:57

Imię: Diego
Nick: BAKOMA
DBID: Gdy będę na laptopie uzupełnienie.
Serial: 733B66513364D1859CBB8FB03AB291E4
Data rejestracji na serwerze: Dzień tuż po otwarciu serwera rok 2015.
Ilość przegranych godzin: 120+
Historia kar: Dwa razy prawo jazdy.
Dyspozycyjność: Od 2-3 godzin.
Przynależność do frakcji: Przynalezalem do Pogotowia Ratunkowego lecz odszedłem gdy miałem Młodszego Ratownika.
Przynależność do organizacji: Przynależe do organizacji Ride Or Die
Kilka zdań o kompetencjach: Na początek się opiszę. Witam mam na imię Diego, mam 18 lat . Jestem uczniem klasy 3 liceum. Jestem osobą z ciekawym poczuciem humoru, po rozpoczęciu jakiejś czynności staram się ją rozwiązać do samego końca. Jestem cierpliwy oraz pomocny. Jestem też szczery i bezpośredni. Nie wydaję się w żadne kłótnie pomiędzy kolegami jak i graczami. Jeżeli popełniam błędy automatycznie się do nich przyznaje, lecz rzadko je popełniam. Uważam, że zasługuję na to stanowisko z kilku powodów, mianowicie jestem osobą, która zawsze gdy ktoś poprosi o pomoc, to jej udzielę, jeżeli tylko potrafię, a jak nie potrafię, to staram się dowiedzieć jak mam pomóc. Posiadam myślę, że spory staż na tym serwerze od początku serwera a więc znam zachowania graczy i myślę, że poradził bym sobie z tym, żeby pomóc inny. Ranga Supportera, pozwoli mi na zrobienie rzeczy, które będą pożyteczne zaróówno dla graczy jak i dla serwera. Jestem osobą, która nie prowadzi konfliktów z innymi, a jeżeli jakiś się pojawi, ponieważ czasem tak jest, że chcąc nie chcąc coś się stanie, to dążę do tego, by zażegnać ten konflikt w sposób polubowny. Poza tym, jestem osobą, która lubi prace w grupie, ponieważ w grupie można więcej zdziałać niż w pojedynkę. Moja codzienna aktywność na serwerze pozwala mi na wykorzystanie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, swojej rangi, aby nieść pomoc graczom na tym serwerze. Od dawna przyglądam się pracy supportera i wiem jaki to jest ciężar, jednak wiem, że będę w stanie podołać temu zadaniu, jakie było by na mnie nałożone. Będę pomagał w rozwoju serwera. Jest aktywny na serwerze jak i na samym forum.
●Forum
→Dostęp do statystyk z serwera takich jak ilość godzin, rejestracja na serwerze, DBID.
→Przelewy z konta na konto innych graczy.
→Stank konta.
→Jakie posiadamy pojazdy nieruchomości.
→Dostęp do serialu aby nie wchodzić do gry gdy piszemy apelacje lub podanie.
Oczywiście wszystko było by dostępne w profilu jeśli ktoś by chciał mógłby to udostępnić aby widział to każdy lub zostawić dla siebie.
●Serwer
→ Za każdą przegrana godzinę gracz otrzymywał by punkty. Gdy uzbieral by odpowiednią ilość mógłby wymienić je w urzędzie na: Bon na paliwo, Darmowe doładowanie do telefonu, tańszy koszt lawety.
→ Tańszy przegląd, części mechaniczne oraz tuningowe.
→ Premia we frakcji 200+ za godzinę na służbie bez wyjścia z serwera.
→ Złoty nick pod Tab.
→ Tańszy wynajem domków.

Użytkownik BAKOMA edytował ten post 13 styczeń 2017 - 23:39

• 0

#94 kacperoo

kacperoo

Nowy

• Użytkownik
  • 17 postów

• Nick w grze:Kacperoo

Napisano 14 styczeń 2017 - 11:07

Imię: Kacperoo
Nick:Kacper
DBID:16486
Serial: C6C5699AE90C84B2220AEE49C9B5D102
Data rejestracji na serwerze:2016/12/27
Ilość przegranych godzin:65 godz 
Historia kar:Raz podczas strajku byłem w wiezieniu 
Dyspozycyjność:W weekendy i dni wolne. Ogólnie tygodniowo to 20 godz albo wiecej 
Przynależność do frakcji:Nie należę do żadnej frakcji
Przynależność do organizacji:Posiadam własną DragonRouge
Kilka zdań o kompetencjach:Nie odpuszczam, jeśli postawie na tym co mam zrobić dąże do celu.Słucham przełożonych, nie wywyższam sie. Umiem pracować w grupie i to jest chyba najwarzniejsze.

-Dodatkowe punkty na pracach dodatkowa kasa na pracach.

-Jeśli ktoś kupi np. 3 kody premium to ma zniżkę na nastepną 

-Większe obniżki na paliwo itp.

-Wyróżnienie na TAB

-Dodatkowe shadery - taka osoba by mogła bardziej edytować swój wygląd gry.

-Możliwe Respienie się w autach 

-Większa ilość rzeczy do tuningu 

Użytkownik kacperoo edytował ten post 14 styczeń 2017 - 13:29

• 19

#95 Viper

Viper

Nowy

• Użytkownik
  • 5 postów

• Nick w grze:Viper

Napisano 14 styczeń 2017 - 13:21

Imię:Mam na imię Kamil.
Nick:Mój nick w grze to Viper.
DBID:Mój numer DBID to 13238
Serial:Mój serial to B5380008B38DA22194991D526CBD86A1.
Data rejestracji na serwerze:Na serwerze zarejestrowałem się w czasie ok. października 2016 roku.
Ilość przegranych godzin:Na serwerze mam przegrane aktualnie około 12 godzin . Wiem nie jest to duża liczba , ponieważ długo na serwerze nie grałem , odszedłem a teraz powracam !
Historia kar:Na serwerze nigdy nie byłem karany. Mam czystą kartę.
Dyspozycyjność:Moja dyspozycyjność jest bardzo dobra około 2-8 godzin w dni "robocze" (poniedziałek - piątek) a w dni wolne (sobota , niedziela oraz święta) 3-8 godzin.
Przynależność do frakcji:Niestety nie należę do żadnej frakcji . Będę starał się do niej dołączyć.
Przynależność do organizacji:Niestety nie należę do żadnej organizacji . 
Kilka zdań o kompetencjach:Staram się pomagać innym . Chciałbym to wykonywać jako support. Jestem miły , kulturalny . Nie używam przekleństw . Nie toleruję oszustów oraz potocznie nazywanych "Cejotów" .Nie kłócę się z nikim , próbuję rozwiązywać konflikty dialogiem . Potrafię pracować sam jak również w grupie. Świetnie odnajduje się jako osoba pilnująca porządku na serwerze. Będę ochoczo brał udział w życiu serwera. Wspierał głównych założycieli aby mogli bezstresowo prowadzić serwer. Wy zajmijcie się skryptami , mapami a my będziemy pilnować graczy. Będę angażował się w serwer . Nikogo nie oczerniam nie obrażam . Czasami jestem nie cierpliwy (to chyba moja największa wada) . Choć jestem młodym człowiekiem mam szacunek do osób starczysz , jeżeli taka osoba mnie nie obraża oraz nie oszukuje. Każdy gracz jest równy , każdego powinno się traktować równo , nie patrzeć na majątek. I tak właśnie będę postępował. Będę na bieżąco wykonywał raporty .Raczej znam większość komend administracyjnych na serwerze.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM:Oto moje propozycje na rozwój rangi Premium:

- +5% do zarobków na pracach dorywczych .

- Unikalne pojazdy dostępne do kupienia .

- Dodatkowe shadery - taka osoba by mogła bardziej edytować swój wygląd gry.

- Konfigurowalne GUI na serwerze.

- Możliwość pisania ogłoszeń z dowolnego miejsca na mapie.

• -2

#96 LIZAK

LIZAK

Dr.Oetker

• Użytkownik
  • 249 postów

• Nick w grze:luzak

Napisano 14 styczeń 2017 - 14:00

49no4Cb.png

Imię: Mam na imię Szymon.

Nick: luzak.

DBID: 8797 

Serial: A486D353A1803A8E451B37A00C8369A3

Data rejestracji na serwerze: 2016-09-09 godzina: 19:56

Ilość przegranych godzin: 37363 minuty -622 godziny 

Historia kar: Jedno zabrane prawo jazdy przez SkyBlue na 10 minut za taran.

Dyspozycyjność: 9-11 godzin.

Przynależność do frakcji: Pogotowie Ratunkowe

Przynależność do organizacji: ForstWolf Clan

Kilka zdań o kompetencjach: Na początek powiem coś o sobie. Mam na imię Szymon. Mam 13 lat.Pochodzę z województwa Podkarpackiego dokładnie z Rzeszowa. Interesuję się Służbami Mundurowymi(Pogotowiem Ratunkowym,Strażą Pożarną,Policją),informatyką,modelowaniem,sportem,muzyką i mapowaniem.Jestem miły,kulturalny,pomocny. Chciał bym dojść do waszych szeregów na rangę supporter ponieważ lubię bardzo pomagać graczom.W MTA gram już od dwóch lat. Do gry zachęcił mnie mój kuzyn. Też wiem coś o tej randze ponieważ byłem an kilku serwerach w administracji i dobrze sobie radziłem.

Ranga Premium konto  rozszerzone:

1. Konto rozszerzone dostaje 250 PLN za przegraną godzinę na serwerze.

2. Konto rozszerzone ma zmniejszone ceny za Tune/przegląd/naprawę.

3.Konto rozszerzone dostaje  podwójną wypłatę w pracach dorywczych.

4.Konto rozszerzone dostaje możliwość po  wyciągnięciu telefonu wejście w ikonkę ''komis z autami''  i może przeglądać oferty aut w komisach.

5.Konto rozszerzone dostaje nowy czat pod komendą /r (tekst) ,który był by koloru takiego jak nick konta rozszerzonego.

6.Nick konto rozszerzonego pod ,,Tab'' jest kolorowy.

7.Konto rozszerzone dostaję dodatkowe miejsca spawnu np: KGP,szpital,koszary, Arena OX,mechanik

8.Konto rozszerzone dostaje możliwość tp do swojego auta.

9.Konto rozszerzone widzi gdzie znajdują się pojazdy organizacji.

10.Konto rozszerzone ma możliwość zmiany koloru nicku na : brązowy,czarny,fioletowy,itp

11.Konto rozszerzone może używać w nicku  znaków polskich gwiazdek itp

12.Konto rozszerzone dostaje losowe  eventy.

13.Konto rozszerzone może przemalować pojazd za 50 PLN 

14.Konto rozszerzone po wjeździe na strefę DM dostaje od razu Broń.

15.Konto rozszerzone może strzelać z Uzi na strefie DM z pojazdu.

15.Konto rozszerzone dostaje na strefie DM nową broń ,którą jest AK-47 i deagla.

16.Konto rozszerzone może otworzyć co ,każdy jeden dzień paczkę ,którą otwierało by się komendą /rprezent (można by było wylosować 350 PLN-650 PLN. )

17. Konto rozszerzone może respić sobie BMX tylko jeden raz na dzień! ,który się usuwa po 24 h. respienię BMX'a może obywać się po wpisaniu komendy ,, /respawn BMX''

18.Konto rozszerzone może się respawnować na bazie organizacji.

19.Konto rozszerzone nie płaci na  płatnych eventach.

Konto podstawowe pakiet: Premium.

1.Konto podstawowe dostaje 150 PLN za przegraną godzinne na serwerze.

2.Konto podstawowe może tak samo kolor nicku zmieniać jak konto rozszerzone.

3.Konto podstawowe widzi gdzie znajdują się pojazdy organizacji.

4.Konto podstawowe dostaje o 50 PLN więcej w pracach dorywczych.

5.Konto podstawowe po wciśnięciu ,,Tab'' widzi swój nick o kolorze jasno żółtym.

6.Gracz z kontem podstawowym może się tepać do swojej frakcji.

7.Konto podstawowe płaci mniej ,aby wejść na event.

8.Konto podstawowe po wejściu na strefę DM dostaje deagla.

9.Konto podstawowe co każdy jeden dzień może otworzyć paczkę po wpisaniu komendy  /prezent (wtedy dostaje 150 PLN-350 PLN. )

• 4

GGTxcus.gif

AKADEMIA POGOTOWIA RATUNKOWEGO: 17-10-2016 DO 30-10-2016

POGOTOWIE RATUNKOWE-RATOWNIK DROGOWY: OD 30-10-2016 DO 20-11-2016

POGOTOWIE RATUNKOWE-SANITARIUSZ: OD 20-11-2016 DO 20-12-2016

POGOTOWIE RATUNKOWE RATOWNIK MEDYCZNY: OD 20-18-2016 DO 2017-01-08

POGOTOWIE RATUNKOWE RATOWNIK MEDYCZNY-LEKARZ: OD 2017-01-08 DO XXX

#97 Shiweide

Shiweide

Użytkownik

• Użytkownik
  • 43 postów

• Nick w grze:shiweide

Napisano 14 styczeń 2017 - 14:16

Imię: Maciej
Nick: Shiweide
DBID: 8880
Serial1E32E1A1FF5B9BB37B0FAC0C59A5FB42
Data rejestracji na serwerze: 09-09-2016r
Ilość przegranych godzin: 363 godzin
Historia kar: Utrata prawa jazdy na 30 min, powód: skracanie.
Dyspozycyjność: W dni robocze od 2 do 3 godzin, a w weekendy o wiele więcej.
Przynależność do frakcji: Policja
Przynależność do organizacji: Grove street
Kilka zdań o kompetencjach:

Już od kilku lat gram na serwerach MTA polskich i międzynarodowych, wiem jak wygląda rozgrywka i czego oczekują gracze od administracji i ich pomocników. Byłem tylko raz na randze supporta na polskim serwerze DayZ gdzie grało w godzinach szczytu od 40 do 70 graczy. Wiem z jaką odpowiedzialnością i poświęceniem prywatnego czasu wiąże się ta ranga. Więc trochę się nauczyłem jak to jest być supportem. Jestem pozytywnie nastawioną osobą i optymistą, zawsze widzę w połowie napełnioną szklankę. Jestem wyrozumiały i staram się jak najlepiej pomóc osobie która poprosi o pomoc jak w życiu tak samo na serwerze.

- Dodanie kolorowych świateł samochodowych dla rozszerzonego premium, mogły by być na określony czas np: 30 dni a później by znikały w wyniku przepalenia żarówek. 

​- Możliwość zamontowania przyciemnianych szyb tylko dla premium.

- Osoby posiadające premium powinny mieć możliwość dłuższego wykupienia domu np: 20 dni.

- Tańsze naprawy 5% premium, 10% premium rozszerzone.

-  Dodanie nowych prac związanych z organizacjami. Organizacje mógłby się dzielić na legalne i nielegalne.

Cały system polegałby na kupowaniu posesji która dawałaby dany rodzaj pracy. Np: Farma dawałaby legalnej organizacji możliwość uprawiania jakiś roślin gdzie członkowie wykonywali by jakieś prace które dawałby by przychód mu i jego organizacji, a nielegalne miałby możliwość uprawy kokainy co dawałoby większy zysk ale również możliwość złapania przez policji. Taka opcja byłaby dostępna dla premium rozszerzonego, gdzie właściciel org musiałby posiadać aby móc wykupić posesje umożliwiającą prace. Możliwość zamontowania przyciemnianych szyb tylko dla premium.

Wiem że ostatni pomysł wybiega mocno w przyszłość i nie jest łatwy do zrealizowania ale nie chciałem się powtarzać z innymi osoba które piszą podania.        

Użytkownik Shiweide edytował ten post 14 styczeń 2017 - 14:34

• 6

tmxc4YS.gif

NAOYVzX.png

#98 Anonimowy

Anonimowy

Właściciel Emergency Stories

• RCON
  • 296 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 15:51

Rekrutacja zostaje zamknięta. Wyniki ogłosimy niebawem.

• 34

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Matt