Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rekrutacja na supportera!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#61 Skyref

Skyref

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 143 postów

• Nick w grze:Skyref

Napisano 11 styczeń 2017 - 21:20

Imię: Bartlomiej
Nick: Skyref
DBID: 6
Serial: obecnie nie mam dostepu
Data rejestracji na serwerze: Grałem już na pierwszej edycji serwera.
Ilość przegranych godzin: Nie mam jak sprawdzic obecnie
Historia kar: Dostałem jednego bana przez Jetrona przez pomyłke ktory został zaraz zdjęty
Dyspozycyjność: 2 godziny dziennie
Przynależność do frakcji: Mechanik
Przynależność do organizacji: - 
Kilka zdań o kompetencjach: Ranga ta jest mi znana dosyć długo iż już na serwerze RP dostałem moderatora później na pewnym serwerze RPG ale niestety z rangi odszedłem z pewnych przyczyn. Supporter to osoba któa powinna poświęcać czas graczom w większej ilości oraz ta osoba powinna być lubiana przez nich
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Ranga premium powinna mieć swoje zalety nie tylko te co są obecnie lecz powinna dawać również dostep do unikatowych samochodów jak i licytacji owych pojazdów oraz powinni dostawać jakieś prezenty co jakiś czas za wykupywanie owych rang.

• 2
Dołączona grafika
Wygrałem licytacje ? Przypomnij mi na PM

#62 Vector.

Vector.

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 106 postów

• Nick w grze:Vector.

Napisano 11 styczeń 2017 - 21:24

Imię: Kamil
Nick: Vector.
DBID: 9095
Serial5249A2185B26F4009CA5EE8D89569384
Data rejestracji na serwerze: Na tym koncie gram regularnie od początku drugiej edycji. 
Ilość przegranych godzin: ~200/250h 
Historia kar
-Prawo jazdy x2
-Ban ze skargi 

Dyspozycyjność: Jestem w stanie poświęcić ~2h na dobę w dni robocze, przez weekend mogę śmiało poświęcić ~3/4h 
Przynależność do frakcji: Nie należę do frakcji. 
Przynależność do organizacji: Przynależę do organizacji Casablanca. 
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem pewnym siebie obywatelem jakże dumnego miasta- Jastrzębie-Zdrój. Moimi zainteresowaniami są: motoryzacja, majsterkowanie oraz elektryka. Uważam się za osobę godną tej rangi, nie mam problemu z przyporządkowaniem się osobie z wyższą. Jestem graczem MTA od przeszło czterech lat, mapę i jej zakamarki mam opanowane do perfekcji. Szybko się uczę rzeczy, które faktycznie mnie interesują. Potrafię sprawnie pracować w grupie, nie mam problemu z nawiązaniem kontaktów. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Myślę, że jednym z bardziej "dochodowych" pomysłów, będzie dodanie zniżek przy montażu tuningu, proponuję 10%/część. Jak montaż to i demontaż, proponuję dodać możliwość demontażu tuningu ze zwrotem jakieś części montażu. Dodawanie "wypłaty" za każdą godzinę gry nie ma sensu, to jest zbyt oczywiste na ten serwer, wszędzie można zobaczyć ten "pomysł". Zmieniłbym coś z system slotów na pojazdy, pomyślałbym nad zwiększeniem ilości slotów na pojazdy. Rozsądną ilością będzie +4 dodatkowe miejsca z aktywnym kontem premium. 

• 2

#63 mikosz

mikosz

Nowy

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 21:31

Imię: Mikoła
Nick: |SP-PSP|mikosz
DBID:1674
Serial:53BAE474D0AB0EC073457C7FC153BC81
Data rejestracji na serwerze: 2015-11-01
Ilość przegranych godzin: 52 godziny
Historia kar: BRAK
Dyspozycyjność: Na serwerze dziennie spędzam po około 2 godziny, tygodniowo 14.
Przynależność do frakcji: Dopisany jestem do szkółki PSP.
Przynależność do organizacji: Należę do organizacji Ochotnicza Straż Pożarna.
Kilka zdań o kompetencjach: Myślę, że spełnię zadania czekające na nas na ów randze. Jestem osoba miłą, przyjazna i rzetelna, chętnie pomagam graczom na serwerze jak i poza nim. Doświadczenie na ów randze jak i wyższej już miałem. Mam też 3 letni staż w Map Editor.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Godzinny zarobek, chociażby te 100 pln. Złoty nick pod tab, czat ogłoszeń premium, zmniejszenie cen paliw jak i mechanika, felgi dla graczy premium jak i tuning specjalny. Rolety na tylnia szybę, przyciemniane szyby, przedni grill itd.

Z poważaniem
  • 0

#64 Tomitokron

Tomitokron

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 70 postów

• Nick w grze:Tomitokron

Napisano 11 styczeń 2017 - 21:51

Imię: Tomasz
Nick: Tomitokron
DBID: 8868
Serial: BCE1225B34F8AA563E8F4848C8D815F3
Data rejestracji na serwerze: 2016-09-09
Ilość przegranych godzin: 246,2 godzin
Historia kar: Nie ma
Dyspozycyjność: w tygodniu od 3/4 godzin, w weekendy lub wolne to od 6/7 to zależy jaki mam humor 
Przynależność do frakcji: PR - Pogotowie Ratunkowe
Przynależność do organizacjiFrostWolf Clan 

Kilka zdań o kompetencjach: Na samym początku troszkę opisze siebie. Mam na imię Tomasz, mam 16 lat, aktualnie uczęszczam do szkoły I technikum o kierunku mechatronik. Jestem osobą miła, spokojną, cierpliwą, rozważną w podejmowaniu ważnych decyzji, najpierw myślę potem robię, wesołą, można ze mną pogadać na luzie o wszystkim, czekam aż ktoś coś powie a potem zaczynam mówić bo nie chce nikomu się wtrącać w rozmowę jestem też osobą, która zawsze komuś pomoże nie robię tak że zostawiam kogoś z problem tylko cały czas próbuje mu pomóc. Moimi zainteresowaniami jest koszykówka, piłka nożna, gry komputerowe, budowa komputerów i oczywiście nagrywanie filmów na YT, montaż filmów itp. Nagrywam z serwera więc pomagam w jakimś tam stopniu pokazywać wasz serwer dalej, żeby było jak najwięcej osób na nim. Umiem dobrze odgrywać RP, myślę że to jest bardzo potrzebne w jakimś stopniu żeby być supporterm.

Moje zalety :

-umiem pracować w zespole 

-pracowity i rzetelny

-nigdy się nie podaje zawsze dążę do postawionego przeze mnie celu  

-kiedy już nie mam z kim działać lub nikogo nie ma, to robię to sam bo jestem samodzielny 

-umiem mapować w skali 7/10

-umiem też robić grafiki, czyli posługiwać się programem graficznym w skali 7/10

-szybko nawiązuje kontakt z innymi osobami 

-szybko się uczę 

Dlaczego ja powinienem zostać supporterem na serwerze:

Myślę za zasługuje na stanowisko supportera, ponieważ mówią o tym wcześniejsze punkty. Bo będzie dla mnie to coś nowego, bo bardzo długo nie byłem supporterem na serwerze z tak duża ilością osób, mam bardzo duża wyobraźnie i dużo pomysłów na eventy. Czasami jako gracz organizuje eventy i różne konkursy na moim kanale na YT i fajnymi nagrodami. Gdyby jakiś gracz by miał problem to jako support to będę próbował jak najszybciej mu pomóc.ww
Pomysł na rozwój rang PREMIUM

1. Co godzinę  wynagrodzenie w postaci np.(200 PLN) 

2. Sklep z bronią (tylko rozszerzone premium), i bronie oczywiście by działa by na strefie DM

3. Tańsze naprawy i tune u mecha np. 5%-10%

4. Minimalne wynagrodzenie w frakcji z wypłaty (Kiedy osoba jest w jakieś frakcji) np. 5% (premium podstawowe i rozszerzone) 

5. Zmiana nazwy rejestracji w samochodzie (premium rozszerzone) 

6. Możliwość udostępnienia komuś swojego pojazdu na określony czas 

7. Zamówienie swojego  danego pojazdu  przez telefon 

• 18

#65 Padul

Padul

Użytkownik

• Użytkownik
  • 41 postów

• Nick w grze:Padul.

Napisano 11 styczeń 2017 - 21:56

Imię: Łukasz
Nick: Padul.
DBID: 9513
Serial: 99941C8CDE5C9B7BBF1C5DFD5E24E293
Data rejestracji na serwerze: 11.09.2016
Ilość przegranych godzin: 328
Historia kar: Z tego co pamiętam nie byłem karany
Dyspozycyjność: Jestem w stanie poświęcić na grę około 4 godzin dziennie
Przynależność do frakcji: Jestem pracownikiem AutoCentrum
Przynależność do organizacji: Prowadzę organizację La Cosa Nostra
Kilka zdań o kompetencjach: Prowadziłem własny serwer MTA DayZ, będzie to moje pierwsze spotkanie z serwerem typu RPG w roli administratora. Jestem inteligentny, pracowity, przyjazny, kulturalny, kreatywny, skory do pomocy.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Gracze z rangą premium posiadali by dostęp do karty płatniczej dzięki której mogliby dokonywać zapłat. Karta byłaby dodatkową opcja płatności oprócz gotówki.

Użytkownik Padul edytował ten post 12 styczeń 2017 - 14:53

• 2

#66 Zombiak*

Zombiak*

Nowy

• Użytkownik
  • 4 postów

• Nick w grze:Zombiak*

Napisano 11 styczeń 2017 - 22:08

Imię: Dawid
Nick: Zombiak*
DBID: 1587
Serial: 12DEBE7BFB891B28EB714E88744714A1
Data rejestracji na serwerze: 2015 rok, kilka dni po otworzeniu serwera.
Ilość przegranych godzin: +/- 30 godzin
Historia kar: Brak
Dyspozycyjność: +/- 3 godziny
Przynależność do frakcji: Brak
Przynależność do organizacji: Brak
Kilka zdań o kompetencjach: Myślę, iż powinienem dostać szansę na randze supportera. Na serwerze spędzam mało czasu, lecz mimo tego jestem na bieżącą z nowymi aktualnościami na forum i serwerze. Od otwarcia serwera, czyli od 2015 roku zapoznałem się z regulaminem i zwyczajami jakie na nim panują. Ponadto dużo godzin spędzam na serwerach RPG, na których panują podobne zasady. Jestem młodą osobą, która szybko się uczy oraz jest bystra, miła i pomagająca. Moim największym atutem, który jest ważny na takiej randze to, że nie jestem osobą stronniczą.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Od razu przyszła mi myśl rozbudowania systemu telefonów, które można kupić przy stacji paliw. Dodanie smartfona na początku dla graczy premium z różnymi dodatkami, typu przeglądanie internetu, oglądanie YouTuba lub kupna przez internet jak to jest możliwe w GTA V. Dodanie nowszych skinów do przebieralni. Większe obniżki na paliwo, skiny, tuning. Podwyżki w niektórych pracach.

Pozdrawiam Zombiak*

• -1

#67 #VILOX.

#VILOX.

Użytkownik

• Użytkownik
  • 49 postów

• Nick w grze:ViloX.

Napisano 11 styczeń 2017 - 22:25

Imię: Marcel
Nick: ViloX.
DBID: 116
Serial: 2D2A16F52C9D34191FA01AA210610FB3
Data rejestracji na serwerze07 wrz 2016
Ilość przegranych godzin: Dokładnie nie wiem, ale troche ich jest.
Historia kar: Brak.
Dyspozycyjność: 5-7 godzin, oczywiście w weekend byłoby więcej.
Przynależność do frakcji: Na tą chwile brak.
Przynależność do organizacjiNa tą chwile brak.
Kilka zdań o kompetencjach: Myślę iż, nadawał bym się na range supportera ponieważ wiem z czym to się łączy, ile trzeba pracy i serca w to włożyć. Jestem osobą spokojną i ciężko mnie wyprowadzić z spokoju - co może być plusem ponieważ nie ulegnę prowokacjom graczy. Byłem już administratorem/supporterem na innych serwerach oczywiście nie były one tak duże, ale sprawowałem się bardzo dobrze. Na serwerze nie gram od dzisiaj i regulaminy serwerowe nie są mi obce. Jestem osobą która nie jest jednostronna, jeżeli doszedłbym kto odniósł wine na pewno skazałbym tą osobe bez względu na to czy to mój kolega/brat/tata.. W wolnej chwili lubię pograć na komputerze, a wolnych chwil mam ponadto więc mógłbym to zagospodarować pomaganiu graczom lub pomóc jakoś w życiu serwera. Dotychczas z tego co wiem nie było ze mną problemów na serwerze. Przedewszystkich jestem pomysłowy co może być kolejnym plusowym osiągnieciem ponieważ mogę organizować jakieś nowe i przemyślane eventy.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Na pewno jakieś nowe skiny podobne do skinów z GTA 5. Na pierwszym miejscu pewnie znalazła by się cena paliwa dla premium, aby była by tańsza.

• -1

QymLaCC.gif

Aktualnie profil nieaktywny z powodu wyjazdu na tydzień.

#68 Muszek998

Muszek998

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 68 postów

• Nick w grze:Muszek998

Napisano 11 styczeń 2017 - 22:41

Imię: Mateusz
Nick: Muszek998
DBID: 166
Serial: 75A2FC76318E4838826C08D021430124
Data rejestracji na serwerze: 31.10.2015, jestem od samego początku.
Ilość przegranych godzin:ponad 35k minut, czyli ok 583h  ;), ostatni tydzień miałem małą przerwę spowodowaną brakiem karty graficznej.  dziennie na serwerze spędzam od 3 do nawet 8+h (jak jest co robić itp).
Historia kar: Oprócz zabrania prawka nie miałem żadnych kar.
Dyspozycyjność: Na serwerze od 2 do 4-5h lub nawet więcej.
Przynależność do frakcji: Nie należę do żadnej frakcji.
Przynależność do organizacji: Należę do organizacji Marianka. Niestety nie pamiętam jej nazwy.
Kilka zdań o kompetencjach: Pomagam nowym graczom, staram się ogarniać chat premium oraz upominam osoby przeklinające na normalny Say'u, staram się nie być jednostronnym,  Stworzyłem kilka małych podmianek na serwer i mam zamiar stworzyć kolejne, oczywiście potrzebuje na to czasu, ponieważ Zmodeler lubi nawalić. Staram się nie odwalać, chociaż czasem mi się zdarzy coś odwalić głupiego.
Dodam również że nie myłem w moderacji na żadnym serwerze MTA.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM:

-Premia pieniężna, za każdą pełną godzinę na serwerze.

Premium Podstawowe : 200PLN

Premium rozszerzone : 300/400PLN

-Dodatkowe punktów doświadczenia za każdą pełną godzinę w pracy.

Premium Podstawowe : 5-10pkt

Premium rozszerzone : 10-15pkt

-Osobne eventy o wybranej godzinie TYLKO dla graczy z aktywnym kontem premum.

Jak na razie to tyle, ale jak na coś wpadnę to dam znać ;) 

Pozdrawiam Muszek998

Użytkownik Muszek998 edytował ten post 12 styczeń 2017 - 14:45

• 3

Uv4Ww5P.jpg

Mam nadzieję że prawka za nią nie stracę :v

#69 Aspi

Aspi

Użytkownik

• Użytkownik
  • 39 postów

• Nick w grze:Aspi

Napisano 11 styczeń 2017 - 23:05

Imię: Kuba
Nick: Aspi
DBID: 17151
Serial: 60EE7479EACEB827B405A030FA6B4643
Data rejestracji na serwerze: 06.01.2017 r.
Ilość przegranych godzin: ~50 godzin.
Historia kar: Nie byłem karany na serwerze.
Dyspozycyjność: Mogę poświęcić na serwer 10 godzin dziennie.
Przynależność do frakcji: Nie należę do żadnej frakcji.
Przynależność do organizacji: Casablanca.

Kilka zdań o kompetencjach: Na serwerach SA-MP i MTA gram od 2013 roku. Potrafię działać w grupie jak i samodzielnie. Znam zasady panujące na serwerze, powierzone mi zadanie staram się wypełnić najlepiej jak potrafię, jestem osobą bezkonfliktową oraz odpowiedzialną. Chętne pomagam w miarę moich możliwości oraz jestem wyrozumiały dla wszystkich graczy. Nigdy nie należałem do administracji serwera, ale jestem przekonany, że poradziłbym sobie w tej roli. Moim zdaniem, podczas tych lat zebrałem odpowiednią wiedzę i umiejętności by móc dostać szansę bycia supportem na serwerze.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Możliwość wypożyczenia pojazdu do odtwarzania muzyki z linków i/lub przenośnego radia oraz możliwość wylosowania nagrody raz w tygodniu, w specjalnym budynku dostępnym tylko dla graczy premium. ( zniżki, doładowania, pieniądze, darmowego holowania, specjalny skin itp.)

Z wyrazami szacunku
Aspi

Użytkownik Aspi edytował ten post 12 styczeń 2017 - 02:43

• 3

G7hhUpy.png

#70 *Marek

*Marek

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 23:28

Imię: Marek
Nick: *Marek
DBID: 9119
Serial4EC8593A4D86280A737F940FC1EA8FA2
Data rejestracji na serwerze: wakacje 2016
Ilość przegranych godzin: ok. 12h tygodniowo
Historia kar: kilka prawek za jazde na skroty
Dyspozycyjność: ok. 2h
Przynależność do frakcji: PD (fachowiec)
Przynależność do organizacji: brak
Kilka zdań o kompetencjach: w MTA gram od 2012 roku wiec mam doswiadczenie w temacie tej gry i wiem jak funkcjonuje. Wiem jak funkcjonuje server i na jakich zasadach dziala. Latwo nawiazuje nowe kontakty i znajomosci oraz dogaduje sie zazwyczaj z wiekszoscia osob.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Mysle ze dobrym pomyslem bylo by zrobienie tak ze gracze PREMIUM zarabiaja o np. 10% wiecej na kazdej dorywczej pracy. Zapobieglo by to moim zdaniem handel PLN na serverze  poza nim.

Użytkownik *Marek edytował ten post 12 styczeń 2017 - 21:55

• -2

#71 Ponczus

Ponczus

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 100 postów

• Nick w grze:Ponczus

Napisano 12 styczeń 2017 - 00:35

Imię: Maciej
Nick: Ponczus
DBID: 1457
Serial: A0DEF607CB105BC05A0FC1FBFF2B1C94
Data rejestracji na serwerze: Jeśli się nie myle jest to drugi dzień zaraz po starcie pierwszej edycji serwera. (na pewno te okolice)

Ilość przegranych godzin: Niestety aktualnie nie mam jak tego sprawdzić, lecz dziennie potrafię ich spędzić kilka, kilkanaście.
Historia kar: Niestety nie pamiętam sytuacji, w których dostałbym karę - występowały oczywiście jakieś tam pojedyncze ostrzeżenia.
Dyspozycyjność: Nawet do 5-7 godzin dziennie.
Przynależność do frakcji: Aktualnie nie.
Przynależność do organizacji: Brak.

Kilka zdań o kompetencjach: Zacznę od przedstawienia siebie. Zwę się Maciej, moim głównym hobby jest piłka ręczna, jak i komputery - dokładniej gry komputerowe i w mniejszym stopniu programowanie.

Na pięknej społeczności Emergency Stories jestem już dość długi czas. Nie jestem człowiekiem szukającym zbędnych kłótni, spięć czy innych tego typu działań. Na ogół jestem osobą spokojną, nie wybuchową. Jestem osobą pomocną - zawsze staram się pomóc dla nowego gracza i odpowiedzieć jak najbardziej racjonalnie. Posiadam także umiejętność szybkiego przyswajania informacji oraz podejmowania decyzji co na pewno przyda się podczas "służby".

Jak na swój wiek stanowisko administratora / supportera jest mi już znane (głównie mniejsze serwery po 50-60 osób). Przy rozpatrywaniu sporów nie występuje u mnie jednostronność - zawsze staram się wysłuchać obu stron konfliktu, przeanalizować Ss'y a także każde słowo.

Ważna na tym stanowisku jest także aktywność według mnie - a więc, aktywny na serwerze jestem dość często w weekendy, a w dni, że tak to ujmę robocze, jestem rzadziej, wiadomo szkoła. Moja umiejętność ortografii i interpunkcji, jest dobra, nie popełniam często błędów - lecz czasem jakiś się zdarzy, nawet literówka - przecież nikt nie jest idealny. Jestem osobą komunikatywną, potrafię współpracować w grupie.

Moją znajomość RolePlay i serwera oceniam na 9.5 w skali do 10. Na scenie MTA jestem już około 4 lata, zaczynając na słynnym serwerze u konkurencji, którego nazwy nie mam ochoty wypowiadać. Po jakimś czasie pogrywania w MTA dowiedziałem się o czymś zwanym SAMP'em i właśnie tam przegrałem moje kolejne, dobre dwa lata głównie na serwerach RP i HRP.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Myślę, że gracze premium powinni dostać przywileje zarówno w grze - jak i na forum. Dlatego też chciałbym zaproponować przywrócenie wcześniejszego systemu edytowania profili HTML (sam przez wyłączenie tej funkcji nie mam możliwości przywrócenia profilu do poprzedniego stanu przez co jest zbugowany). Jestem także zwolennikiem szybszego udostępniania skryptu podczas publikacji nowych prac.

- Dorobienie większej ilości prac z ograniczoną ilością miejsc. (wiem, że nie jest to takie łatwe więc to po prostu pewnie przyjdzie z czasem)

- Eventy dla premium - moja nowa inicjatywa, myślę że nie ma czego tutaj zbytnio tłumaczyć.

- Smartfon - jak mi wiadomo w MTA jest jako taka przeglądarka internetowa, dlaczego by tego nie wykorzystać?

Wprowadzenie smartfona z możliwością przeglądania internetu! Oczywiście dla premium ;)

Z poważaniem,

Maciej

Użytkownik Ponczus edytował ten post 12 styczeń 2017 - 06:28

• 0

Gracz od 01.11.2015

Pogotowie Ratunkowe  10.09 - 28.10.2016

#72 Lorenzo

Lorenzo

Stary Wyjadacz

• Supporter
  • 117 postów

• Nick w grze:Lorenzo

Napisano 12 styczeń 2017 - 12:04

Imię: Marcin
Nick: Lorenzo
DBID: 13323
Serial: 66F009048FA76763D952877BBE0DFE42
Data rejestracji na serwerze: 05-11-2016
Ilość przegranych godzin: 100h
Historia kar: chyba brak, na pewno żadnych poważniejszych, gdyż nie pamiętam.
Dyspozycyjność: w dniach pracy : 3-4h w dniach wolnych : 5-6h
Przynależność do frakcji: AutoCentrum
Przynależność do organizacji: La Cosa Nostra [LCN]
Kilka zdań o kompetencjach: Nie byłem supporterem na żadnym serwerze MTA. Jedynie miałem możliwość spróbowania moderacji na serwerze SA:MP. Jestem osobą opanowaną i myślącą. Zachowuję się odpowiednio. Chętnie pomagam nowym graczom jak i tym starszym. Jestem pracowity, nie pozostawiam niezałatwionych spraw. Robię wszystko od początku do końca. Staram się być zawsze sprawiedliwy wobec każdego. Nie kierują mną emocje, tylko rozum. Jestem zwolennikiem logicznego myślenia o rozumowania.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Jednym z moich pomysłów byłoby wprowadzenie do tuningu neonów, które były by tylko dostępne do sprzedaży dla graczy PREMIUM za odpowiednią cenę. Znikałyby gdy gracz nie przedłuży sobie konta PREMIUM. Jeżeli przedłuży przed czasem kończenia się konta PREMIUM, neony nie znikną i zostaną przy pojeździe. Oczywiście gracz może założyć neony tylko do swoich prywatnych pojazdów. Gdy pojazd zostanie sprzedany, neony również znikają. Myślę, że neony nie będą miały wygórowanej ceny, gdyż pewien gracz bałby się założyć neony, które mogą dużo kosztować, do pojazdu, gdyż może zapomnieć przedłużyć konto PREMIUM lub nie będzie miał gotówki na przedłużenie konta. Jeżeli ktoś spóźni się z przedłużeniem konta PREMIUM i zostanie zdemontowany automatycznie neon, to gdy po paru dniach ponownie wykupi konto PREMIUM, może odzyskać neony za połowę ceny, gdyż odnowił konto PREMIUM w przeciągu tygodnia / 2 tygodni. Oczywiście każdą funkcję, którą tu napisałem, można edytować pod swoje wymagania. Mogę oczywiście pomóc przy moim pomyśle, aby dopracować go. Myślę, że będę potrafił przedstawić więcej pomysłów na premium, lecz to przy innej okazji, nie będę przedłużać podania :).

Pozdrawiam serdecznie !

Lorenzo

Użytkownik Lorenzo edytował ten post 12 styczeń 2017 - 12:05

• 7
Dołączona grafika

#73 Sk!per

Sk!per

Użytkownik

• Użytkownik
  • 31 postów

• Nick w grze:|SP-PSP|Sk!per

Napisano 12 styczeń 2017 - 13:37

Imię: Szymon
Nick|SP-PSP|Sk!per
DBID: 681
Serial0E189BBA46108F211BEEC72CAE7D0DB4
Data rejestracji na serwerze: 31.10.2015
Ilość przegranych godzin: Około 85 godzin.
Historia kar: Na drugiej edycji serwera chyba nie byłem za nic karany, co do pierwszej nie pamiętam już.
Dyspozycyjność: Od dwóch do kilkunastu godzin dziennie. Co jakiś czas gram nocki.
Przynależność do frakcji: Państwowa Straż Pożarna
Przynależność do organizacji: Ochotnicza Straż Pożarna
Kilka zdań o kompetencjachJestem idealnym kandydatem na piastowanie rangi Supportera, ponieważ na wielu innych serwerach byłem już na tego typu stopniach wiele razy, co świadczy o moim poziomie intelektualnym i emocjonalnym. Z charakteru jestem miły, opanowany, pomocny oraz chyba co najważniejsze na tej randze odpowiedzialny. Potrafię logicznie myśleć w stresujących sytuacjach, wszelkie powierzone mi zadania oraz obowiązki wykonuję na 101%. Jestem osobą zazwyczaj rygorystycznie trzymającą się zasad regulaminów a więc nie ma ze mną żadnego problemu. Posiadam wiele zainteresowań a więc można porozmawiać ze mną na bardzo dużo rozmaitych tematów. Tak jak pisałem wyżej jestem pomocny, sprawia mi to po prostu przyjemność kiedy mam okazję na przykład oprowadzić nowego gracza. Aktualnie w godzinach szczytowych na serwerze gra nawet po ponad 100 osób i niestety w tym bardzo mało członków administracji a więc na serwerze jest dość spory współczynnik graczy nie stosujących się do KRD i zasad zdrowego rozsądku na drogach, można oczywiście pisać zgłoszenia ale nie zawsze ekipa z tego co wywnioskowałem radzi sobie z nimi. Jestem też dość aktywnym graczem więc zapełniał bym również pustki w administracji w porach nocnych czy też porannych.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Wypisałem tutaj wszystkie rzeczy które moim zdaniem powinno posiadać premium:

• Tańsze paliwo (20%)
  • Synchronizacja forum z serwerem (Ranga na forum)
  • Tańsze ubranie w sklepie (50%)
  • Komenda na dawanie komuś tymczasowego dostępu do naszego pojazdu. (NP: /klucz ID)
  • Wyższe wynagrodzenie z frakcji (10%)
  • Tańsze usługi w AutoCentrum (10%)
  • Tańsze doładowanie telefonu (25%)
  • Specjalne "eventy" dla graczy premium
  • Osobny chat dla osób z premium rozszerzonym.

• 3

l6I1rrM.png

#74 Tobiasz

Tobiasz

KNX

• Użytkownik
  • 523 postów

• Nick w grze:Tobiasz

Napisano 12 styczeń 2017 - 14:19

EedUTXh.png                  

Imię: Tobiasz

Nick: Tobiasz

DBID: 289.

Serial: AA58FFD1A1E6BC6A7A46AA60251F4DB4

Data rejestracji na serwerze: 31 października 2015, po 18:00.

Ilość przegranych godzin: Nie ma dokładniej liczby godzin pod F5, więc napisze ile minut, minut to mam 42k, czyli w przeliczeniu 700 godzin.

Historia kar: Na serwie jednego bana od Szafy na 12 godzin, jedno prawko od MajkY'ego na 30 minut (kary na serwie z września 2016), na forum kilka warnów, wiele z nich to warny słowne z 0 punktami tych warnów, oraz z 2-3 poważniejszych wyciszeń na forum, które trwały do doby (krótkie muty na forum).

Nie byłem szkodliwy dla tego projektu - tak powiem.

Dyspozycyjność: O suppa walczę od września 2016 jak sam Anonimowy wyskoczył z warunkiem  na temat mojej ukochanej sprawy na PREMIUM CZACIE której nie udało się spełnić, z której wyszedłem z ciężkim bólem, z żalem, z wszystkim.

A ja kocham pomagać graczom, też wiele skarg dostawałem że raporty są nieruszane, że trzeba minutami czekać aż ktoś na raport odpowie z administracji. Naprawdę żal mi było patrzeć na to powyższe, a ja na to patrzałem i było mi naprawdę żal. I nic nie mogłem z tym zrobić.

Przynależność do frakcji: PD -> AutoCentrum, ranga 3: Fachowiec. W frakcji jestem od 29.11.2016.

Przynależność do organizacji: Malibu, ranga 4: VicePressidente. W organizacji jestem od września 2016.

Kilka zdań o kompetencjach: Bo naprawdę się staram od września 2016 dostać rangę, lubię pomagać graczom, nigdy nie odmawiałem pomocy, zawsze byłem gotowy do tego projektu żeby jemu pomagać, poprawiłem na przykład z RCONem Anonimowym warny, kicki, wiele pomagałem na tym serwerze, cały czas świeciłem językiem. I nigdy nie odmawiałem pomocy serwerownej, temu projektowi, zawsze pomagam…

Nigdy nie PYSKOWAŁEM z odmową pomocy dla tego projektu że nie pomogą, NIGDY, nie zdarzyło mi się - zawsze byłem do tego gotowy, zawsze, w dzień, w dzień jak serwer do porządku 2-gi raz wystartował.

W frakcji PD to ja sprzątam po nocach do 3ciej, 4-rtej w dzień, w dzień żeby na 2gi dzień przygotować do pracy odkąd się dostałem do tej frakcji, a jestem w niej od 29 listopada 2016. W frakcji nie było ze mną żadnych problemów.

W Malibu również ze mną nie mieli problemów. Ja grzeczny chłopczyk.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Na przykład dać, że co godzinne by były zarobki dla PREMIUM pakietu podstawowego//rozszerzonego.

I mam propozycję, aby:

1. Dać zarobki 200 PLN za godzinę dla PREMIUM pakietu podstawowego, a 400 PLN dla PREMIUM pakietu rozszerzonego, żeby była zabawa z tą rangą, bo PREMIUM na razie jest tylko na pługach śnieżnych wykorzystywana, bo do tej pracy trzeba mieć pakiet PREMIUM.

2. +20 procent zarobków dla PREMIUM pakietu rozszerzonego w praczach dorywczych.

3. Co tydzień był by event dla PREMIUM organizowane przez rangę Administrator w którym będzie można było wygrać od 6, do 20 prezentów z kasą - co event, bo do tej komendy mają dostęp tylko dwie rangi.

[[Teraz do Ciebie Anonimowy, przemowa do Ciebie]]:

Mam nadzieję, że weźmiesz mnie do administracji, tyle Ci pomagam, a sam wyskoczyłeś z moim suppem w wrześniu na PREMIUM CZACIE z pewnym warunkiem co nie został ono spełniony, bo brawowało nam 20 osób, grało 180 typa pod koniec września, a ciągle nam brakowało kilka osób do naszego kochanego waruneczku.

Cały serwer o tym K-W-I-C-Z-A-Ł i mi prywatnie też kwiczeli wielu graczy, bo ich mam na GG, FB, że nie dostałem rangi. Naprawdę Ci to mówię.

A z W-I-Ę-K-S-Z-O-M-A osobami administracji EmStories (z Tobą Anonimowy również) przesiedzieliście ze mną na wielu serwerach dużo czasu. I mnie znacie (znamy się) od bardzo dawna.

Znamy się od 2k13.

Z Wiolką przesiedziałem naprawdę na wielu serwerach - ona to może potwierdzić, ciągle rzucałem nazwami serwerów jak z Wiolką rozmawiałem, głosowo podałem w ciul ich nazw, żebym mógł szybko to powiedzieć, ale żeby nic mi z głowy nie wyleciało.

A ona tu jest teraz adminką tutaj, ma pomarańczową moc.

I mam nadzieję, że to naprawdę duży staż (bo cztery lata naszej znajomości), oraz i także doświadczenie mojej osoby, która pozwoli mi to osiągnąć tak zwaną ZIELONĄ MOC (czyt. rangę Supportera) tutaj.

I słuchaj mnie Anonimowy uważnie teraz, chcę bardziej rozwijać Twój projekt, bo mam do tego chęci (sam to widzisz), ogromne chęci.

Ciągle mam jakieś pomysły, ciągle chcę coś poprawiać, dogadzać na tym serwerze. Naprawdę Ci/Wam wszystkim powiem, że B-A-R-D-Z-O ogromne chęci mam do tego projektu na którym jestem praktycznie bez kar.

Sam to Gracz Tien, inni zauważyli, oraz się zdziwili, że jestem tutaj praktycznie bez kar na tym serwerku pachnącym.

A ja naprawdę dużo wiem o tym projekcje jakim jest EmStories! :)

Tak Ci to powiem jedyny RCONie tego projektu. . .

To na tyle z tego podania.

Pozdrawiam, z poważaniem, oraz z wielkim zrozumieniem: Osoba Tobiasz :)

Edycja postu: Przepraszam administrację za nerwy, że napisałem GŁUPOTĘ 'kto walczy o mojego supporta', po czym wymieniłem Wasze nicki.

Powinieniem napisać kogo znam najdłuższej z administracji tego projektu, a zrobiłem taką głupotę, że głowa mała.

Po prostu, porąbało mi się w tej sprawie.

Już to zmieniłem.

Najmocniej administrację EmStories przepraszam za kłopot...

I mam nadzieję, że mi wybaczycie to co napisałem w sprawie 'kto walczy o mojego supporta'.

Najbardziej, jeszcze raz przepraszam i sorry za zepsucie Wam - administracji EmStories nerwów w tej sprawie.

Mam nadzieję, że mi wybaczycie i nie macie tego za złe. . .

MajkY (12 styczeń 2017 - 14:42):
Ani ja, ani Kamsu, nie mówiliśmy Ci nic temat tego, że będziemy Ci pomagać w zdobyciu moderatora.

Nie rób zamętu!
IncaVioletta (12 styczeń 2017 - 16:18):
Ja o nic nie walczę.
Kamsu (12 styczeń 2017 - 17:02):

Potwierdzam słowa MajkYego - nie walczymy o nic

Użytkownik Tobiasz edytował ten post 12 styczeń 2017 - 21:11
Poprawa - kilka kłamstewek

• -13

bff3c540b8e3.jpg    

#75 Kelly_Severide

Kelly_Severide

Użytkownik

• Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 15:00

Imię: Krystian

Nick: Kelly_Severide
DBID: 13107
Serial: DE6425DDF3EA11CEC3AC425C2DBD7A94
Data rejestracji na serwerze: 02.11.2016 r.
Ilość przegranych godzin: około 300 h
Historia kar: Brak kar
Dyspozycyjność: 3-4 godziny dziennie
Przynależność do frakcji: Policja
Przynależność do organizacji: Brak
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem osobą opanowaną, zdyscyplinowaną i konsekwentną. Myślę, że fakt nie posiadania przeze mnie żadnych kar na serwerze oraz moja dotychczasowa służba w szeregach Policji potwierdzają wspomniane przeze mnie cechy. Mogę szczycić się uzyskaniem maksymalnej liczby punktów podczas egzaminu kończącego Akademię Policyjną, co może świadczyć o mojej wiedzy, a także poziomie odgrywania akcji Role-play, znajomości mapy i zasad panujących na serwerze. Uważam, że dałem się do tej pory poznać jako osoba chętnie pracująca w grupie, miła i pomocna, a moja kultura wypowiedzi jest nienaganna. Obecnie gram tylko na tym serwerze i skupiam się na pracy w Policji. W przeszłości grałem na wielu serwach, dzięki czemu mam spore doświadczenie, a także pogląd na różne kwestie dotyczące rozgrywki. Moje doświadczenie i wiedza bazują na wielu latach spędzonych w SAMP i MTA. Myślę, że uzyskanie przeze mnie rangi Supporter'a pozwoliłoby mi pomagać graczom w poznawaniu i przestrzeganiu porządku i zasad panujących na serwerze.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Ranga Premium powinna przede wszystkim zwiększać zarobki, a także ułatwiać codzienne czynności wykonywane przez graczy. Zwiększenie zarobków można realizować poprzez dodatkowy poziom pracy dla rangi podstawowej i osobno rozszerzonej, cyklicznie organizowane Eventy i Loterie, np. tygodniowo i finał miesiąca, w których udział biorą tylko gracze premium. Dodatkowo rangi premium mogłyby mieć zniżki na nowe auta w komisach. Oczywiście koszty utrzymania domów, paliwa, tańsze karty telefoniczne, zniżki w Autocentrum też zachęciłyby graczy do kupna Premium. Ważne są też inne kwestie, nie związane z zarobkami. Są to np, rozszerzenie możliwości czatu premium, dodanie większej ilości skinów tylko dla rang premium, dodanie smartfona, który umożliwiałby opłacanie mandatu/naprawy/przeglądu bez wysiadania z pojazdu, a także brak kosztów (lub ich zmniejszenie) holowania zniszczonego pojazdu. Myślę, że tylko gracze premium powinni mieć możliwość zakładania organizacji, ponieważ byłby to kolejny argument przemawiający za kupnem konta premium.

Użytkownik Kelly_Severide edytował ten post 12 styczeń 2017 - 17:40

• 6

#76 Iruke

Iruke

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 63 postów

• Nick w grze:Iruke

Napisano 12 styczeń 2017 - 15:34

Imię: Krzysztof
Nick: Iruke
DBID: 8956
Serial: 1A5E5ABB57FDB6BA92A9DB2F2125FCA2
Data rejestracji na serwerze: 2016-09-09
Ilość przegranych godzin: 697 godzin (~41867 minut)
Historia kar: Brak kar.
Dyspozycyjność: Po ilości godzin widocznych powyżej w ciągu ostatnich 3 miesięcy można zauważyć, że jestem bardzo aktywnym graczem. Dlatego też, daję tutaj ponad pięć godzin dziennie.
Przynależność do frakcji: Komenda Główna Policji
Przynależność do organizacji: Ride or Die
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem osobą opanowaną i miłą.Ubiegam się o stanowisko Supporter'a, ponieważ mam doświadczenie w rozwiązywaniu problemów oraz jestem otwarty na nowe doświadczenia. Posiadam wiedzę na temat komend w administracji. Na konkurencyjnych serwera (które już nie istnieją), byłem w administracji serwera. Potrafię szybko nawiązać kontakt z innymi osobami. 

- obniżenie kwoty kupna pojazdów w komisach dla PREMIUM PODSTAWOWEGO do 4.5%, a PREMIUM ROZSZERZONEGO do 4%;

- dodanie dodatkowych miejsc respawnu, np: możliwość zapisania pozycji, a przy następnym zalogowaniu na konto możliwość odrodzenia się w zapisanym miejscu;

- stworzenie specjalnego osiedla, dla kont PREMIUM, w których będzie można wykupić domki, ze specjalnymi interiorami i większą ilością miejsc w garażu;

- dodatkowe opcje pod klawiszem F2:

* kamera pierwszoosobowa

* poprawione shadery wody

* dodanie podmianek pojazdów

- więcej prac dorywczych dla kont premium

• 7

#77 Patrykos007

Patrykos007

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów

• Nick w grze:|SP-PSP|Patrykos007

Napisano 12 styczeń 2017 - 17:28

Imię: Patryk

Nick: |SP-PSP|Patrykos007

DBID13787

Serial19F313AE1A218D5309B05453606483A1

Data rejestracji na serwerze: 11 lis 2016 ok, 3 miesięcy.

Ilość przegranych godzin: ok. 300h.

Historia kar: Nie miałem żadnej kary

Dyspozycyjność:  Gram na tym serwerze około 3 miesięcy.

Przynależność do frakcji: Jestem w SP-PSP

Przynależność do organizacjiWściekłe Byki.

Kilka zdań o kompetencjach:  Witam mam na imię Patryk, mam 14 lat. Pochodzę z Radomia. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum o profilu integracyjnym. Na co dzień jestem człowiekiem spokojnym nie wdającym się w żadne konflikty, staram się nie trzymać żadnej ze stron oraz przyznawać rację jednej jak i drugiej stronie. Interesuję się Motoryzacją, Muzyką, Informatyką. Jeśli ktoś mnie obrazi nie obrażam się ani nie chowam urazy, staram się z tą osobą rozmawiać oraz wyjaśnić z jakiego powodu mnie obraził. Łatwo nawiązuje nowe kontakty chociaż muszę przyznać jestem dosyć nieśmiały.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Obniżka dla każdego gracza o 30 % na wszystko.

• 0

Z1jkwXi.jpg

#78 Synthetic53

Synthetic53

Nowy

• Użytkownik
  • 9 postów

• Nick w grze:Synthetic53

Napisano 12 styczeń 2017 - 17:38

Imię:Adam
Nick:Synthetic53
DBID:15004
Serial:6133D30621AE9D19A14EDC3C8683BC54
Data rejestracji na serwerze:październik 

Ilość przegranych godzin:ok 300
Historia kar:2 zabrania prawka podczas eventu i to nie z mojej winy,no i drobne wykroczenia z policji 
Dyspozycyjność:4-5
Przynależność do frakcji:Brak
Przynależność do organizacji:Brak
Kilka zdań o kompetencjach:Chciałbym być na tym stanowisku dlatego że oprócz grania chciałbym pomagać graczom stałym  w problemach i także  nowym, aby na tym serwerze panował spokój i nie było osób które by psuły rozgrywkę.Jeszcze nigdy nie byłem na takim stanowisku ale na innym serwerze miałem swój gang i wiem jaka jest odpowiedzialność aby 25 osób(wiem serwer liczy więcej osób ale to da się ogarnąć) ogarnąć by nic nie robiły złego.Jeśli to ma jakiś związek to byłem kiedyś adminem na serwerze minecrafta, wiem minecraft ale mimo to obowiązek był duży aby wszystko było ok, znanie komend i nie tylko.Moderatorem jestem też na live u słynnego DawcyG.Na serwerze nie gram długo ale wiem już jaki tu panuje klimat i co by przydało się poprawić.Gdy się nudzę  oferuje pomoc innym jak mnie oto poproszą np. zapytają gdzie coś się znajduje czy mógłbym pomóc w początkowej rozgrywce itp.Zawszę gdy jest możliwość napisania podania na stanowisko do frakcji to się staram, mimo że nie zostaje wybierany gratuluje innym i myślę że może ten następny raz to właśnie będzie moja szansa.Nie teraz to innym razem.Chciałbym aby moja pomoc przydała się innym, i będę do tego dążył.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM:Gracze posiadający tą rangę powinni płacić mniej za naprawy, ceny tune powinny być dla nich obniżone i na eventach to oni powinni pierwsi wchodzić.Dobrą opcją było by aby gracz premium mógł pomagać na eventach. Jako że za premium się płaci to zarobki w każdej pracy powinny być podwyższone o 5%.Możliwość zrobienia własnego skina i wrzucenia była by super.Myślałem nad tym aby gracz premium dostawali przydzielone osoby które są nowe po to zeby oprowadzić po serwerze powiedzieć o co chodzi i nie tylko :D To oczywiście było by nagradzane

• 0

#79 Bobix

Bobix

Nowy

• Użytkownik
  • 6 postów

• Nick w grze:Bobix

Napisano 12 styczeń 2017 - 18:06

Imię: Dawid
Nick: Bobix
DBID: 17244
Serial: 8260E8BBC2BB6858754DDA7475791CA3
Data rejestracji na serwerze: Grudzień 2016
Ilość przegranych godzin: Nie wiele xD , ale serwer ogarniaam, bo na innych RPG dużo czasu spędzałem, ale gdy dowiedziałem się o tym to tylko tu gram $_$
Historia kar: Brak :angel:
Dyspozycyjność: Z 2h dziennie :D W wolne moze troche więcej ( wiecie 3 gimnazjum to trzeba sie poouczyć jeszcze 3 Etap konkursu mam w marcu xD 8)
Przynależność do frakcji: -
Przynależność do organizacji: -
Kilka zdań o kompetencjach: Witam wszystkich, witam hejterów, witam widzów xD. Mam na imię Dawid, trenuję Kickboxing od ~3lat. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum, 16 lat ( rocznikowo xD ). Jestem osobą towarzyską, zabawną i szybko nawiązuje z ludźmi kontakty. W szkółce ocenki mam git majonez :D. Według mnie umiem pomagać ludziom :D. Nie będę tutaj pisać farmazonów, że jestem najlepszy itp. bo wcale tak nie jest, do błędów się przyznaje ( np. jestem człowiekiem w miarę niecierpliwym 8) . Wiem, że pewnie mnie nie wybierzecie bo mało czasu przegranego na tym serwie, ale jak na swój wiek jestem ogarnięty mocno, a serwer udało mi się ogarnąć w 2 dni. :)) Życzę innym powodzenia i żeby do ekipy dostali się tylko osoby zasługujące na to swoim zachowaniem !!! Pozdrawiam cieplutko sprawdzających i czytających!

- 5% więcej wynagrodzenia za pracę

- Mniejsze opłaty za paliwo i za abonament (w telefonie)

- Za np przegranie godziny Jakieś $$$ w prezencie.

- Więcej miejsc respawnów na mapie

- Zniżki w kupowaniu aut w komisie

- Możliwośc organizowania eventów ( za własne pieniążki )

Z poważeniem Dawid. :*

• 0

#80 KXkuba

KXkuba

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 50 postów

• Nick w grze:KXkuba

Napisano 12 styczeń 2017 - 18:26

Imię: Kuba
Nick: |OC/AC|kxkuba
DBID: 6207
Serial: 565C3023BBBF5A25D6EF7F271DB52A42
Data rejestracji na serwerze: coś w 2016 roku pod koniec pierwszej edycji 
Ilość przegranych godzin: ciężko mi powiedzieć średnio 2h dziennie 
Historia kar: Ban na jeden dzień za link w nicku (link był związany z serwerem konkretnie link do strony mojej organizacji)
Chyba z 2 razy prawo jazdy.  (chyba za skracanie i jazdę pod prąd)
Dyspozycyjność: Ok. od 1-5h (średnio 2-3h) 
Przynależność do frakcji: Pomoc Drogowa 
Przynależność do organizacji: PKS SAN ANDREAS (szef) 
Kilka zdań o kompetencjach: Jak widać i słychać w różnoraki sposób urozmaicam graczom rozgrywkę. Prowadzę ubezpieczenia OC/AC, pierwszą organizację transportową PKS na serwerze, i aktualnie jeszcze więcej planów mam. Ze swoimi pomysłami radzę sobie samodzielnie nie zawracając innym supportom głowy. Aktualnie nie dostałem żadnej skargi za oszustwo czy tym podobne. Zazwyczaj jak robię coś nowego na serwerze to dopracowuje to na ostatni guzik. Tworzę rozbudowane bazy danych dokładną dokumentacje itp. Może się to wydawać głupie ale traktuje to jak najbardziej profesjonalnie i na poważnie. Posiadam jakąś wiedzę o programowaniu. Bardzo często zajmuję się marketingiem (w moim technikum jest kierunek marketing i często jest tak że chodzę na ich zajęcia zawodowe) Chciałbym rozwijać serwer pod względem reklamy. Posiadając firmę wyrobiłem sobie doskonałą umiejętność komunikacji z innymi graczami. Umiem dostosować się do każdej osoby. Rozumienie że każdy może mieć gorszy dzień jest bardzo ważne w kontaktach między ludzkich. Cechuję się ogromną cierpliwością i wydaje mi się się że jest to mój atut. Staram sie pomagać innym graczom jak tylko mogę. Wybrałem frakcje PD ponieważ tam najwięcej mamy do czynienia z pomocą innym graczom. Czasem gdy mi się gdzieś śpieszy a nowy gracz prosi żebym go podwiózł "tam gdzie się zdaje prawko" to zawracam i go podwożę bo wiem jak to bardzo umila grę nowemu graczowi jak widzi wśród siebie życzliwych ludzi . Myślę że jestem gotowy wejść na stanowisko Supporta. I na pewno dzięki temu stanowisku będę robił wszystko by ten serwer rozkwitał i obfitował w nowych fajnych graczy. Swoje obowiązki będę wypełnia sumiennie, bo nie zawsze bycie Supportem oznacza dobre dni czasem trzeba kogoś upomnieć, ale dzięki mojej osobie takich osób będzie coraz mniej. Przytaczając słowa Lepopolda Staffa: "resocjalizacja i rozmowa bardziej nauczy niż surowa kara" oczywiście czasem nie ma wyboru gdy mamy do czynienia z pustym dzbanem a nie z człowiekiem ale mam nadzieje że takich osób jest w śród nas coraz mniej.  
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Przede wszystkim proszę nie dodawać takiego czegoś że za posiadanie Premium dostajemy PLN. Będzie to złe dla graczy. Premium ma pomagać a nie dawać gotowe.  Jak mówią "Lepiej dać wędkę niż rybę" . Premium może zwiększać V-Max pojazdów w pracach jak np. Taxi lvl 2 jedzie : 130km/h to teraz z Premium może jechać 140km/h. Pomoże to szybciej zarobić. Ale zmusza jednocześnie gracza do uczciwej pracy. 
Gracze premium mogli by mieć również dostęp do smartfona który ma być jak cytuję sklep na serwerze : "już wkrótce".
Na pewno zachęci to graczy zakupu premium (przynajmniej większości).

Dodatkowo jak nawet to nie zachęci graczy do zakupu można wprowadzić jakiś tuning dostępny do zamontowania i włączenia tylko dla graczy Premium (neony, radio (słyszane dla wszystkich) itp.)

• 1

logoubess.md.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych