Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rekrutacja na supportera!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#41 TheMagic

TheMagic

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 112 postów

• Nick w grze:TheMagic

Napisano 11 styczeń 2017 - 18:01

Imię: Radek
Nick: TheMagic 
DBID: 11550
Serial 61D7031BE9B51DBCCC641F69CE3A34A
Data rejestracji na serwerze: 10.11.2016 18:51:41
Ilość przegranych godzin: 271 godz., 
Historia kar: Prawko 30 min (Jazda pod prąd)
Dyspozycyjność: Gram codziennie, nawet po kilkanaście godzin. 
Przynależność do frakcji: Państwowa Straż Pożarna
Przynależność do organizacji: Ochotnicza Straż Pożarna
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem miły, kulturalny i lubię pomagać graczom. Chciałbym nie tylko pilnować porządku, ale też organizować eventy itp. Często nie ma administracji, tak jak np. dzisiaj, zbugował mi się samochód na podnośniku i nie było nikogo. Ja jestem bardzo aktywny, i jestem prawie cały czas. Mam nadzieję że będę dobrym Supportem. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Dla graczy premium którzy są we frakcji, możliwość spawnu w miejscu pracy (Baza. koszary). Tyle narazie wymyśliłem, ale będę jeszcze myślał :)

Edit: Dodałem serial.

Użytkownik TheMagic edytował ten post 13 styczeń 2017 - 14:55

• 0

hE8apUN.png

Frakcja:

Państwowa Straż Pożarna San Fierro.

Stopień:

Strażak 25.11.2016 - 28.12.2016

St. Strażak 28.12.2016 - 06.01.2017

Sekcyjny 06.01.2017 - 17.01.2017

St. Sekcyjny 17.01.2017 - xx.xx.xxxx

#42 BaReN998

BaReN998

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 69 postów

• Nick w grze:BaReN

Napisano 11 styczeń 2017 - 18:16

Imię: Karol
Nick: BaReN998
DBID: 5409
Serial: B0235BD3F86C06B509813E229E14BEA3
Data rejestracji na serwerze: 2015.11.29   14:07:46
Ilość przegranych godzin: 44 na tym koncie, na starym około 20
Historia kar: Brak
Dyspozycyjność: 2-3 godzin, w weekend do 10 godzin dziennie
Przynależność do organizacji: The Bavailes
Kilka zdań o kompetencjach: Jak na mój wiek jestem spokojny, pomocny i ogarnięty. Nie reaguje agresywnie gdy ktoś mnie obrazi albo staranuje. Staram się to rozwiązać w sposób który będzie najlepszy dla obu stron. Parę razy zdarzyło mi się odwalić, za co było mi później wstyd. Staram się pomagać nowym graczom, żeby ci zostali na serwerze i zobaczyli że warto tutaj grać.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Na rozwój rang premium mam kilka pomysłów, między innymi:
-Dodanie dodatkowego wynagrodzenia za całą przegraną godzinę podczas służby w frakcji (dopisanie do wypłaty),
-Dodanie spawnu przy banku oraz radiu,
-Możliwość korzystania z dodatkowych bankomatów rozmieszczonych po mapie,
-Możliwość malowania i tuningowania aut z zniżką,
-Tworzenia organizacji z zniżką 5% dla Premium rozszerzonego.

• 9

yQ80YFt.png

PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA SAN FIERRO

STOPIEŃ : ASPIRANT

FUNKCJA : DOWÓDCA ZMIANY

***Bo tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia***

#43 QuiT

QuiT

Nowy

• Użytkownik
  • 12 postów

• Nick w grze:QuiT

Napisano 11 styczeń 2017 - 18:34

49no4Cb.png

1.Imię:
Konrad
2.Nick:
QuiT
3.DBID:
14199
4.Wiek:

14
5.Serial:
A678C5A3AC8947AD95E49BB11DDA2A53

6.Data REJESTRACJI na serwerze:
Na serwerze zacząłem swoją rozgrywkę dnia 2016-11-15 o godzinie 18-19.
7.Ilość przegranych godzin:
Niestety nie potrafię się dowiedzieć ile mam ale myślę że to będzie do 120 godzin.
8.Historia kar:
Jedyną Kare którą sobie przypominam to było jak był wypadek i nie zrenderowały mi się obiekty i za to straciłem prawo jazdy.
9.Dyspozycyjność:
Myślę że zawsze kiedy będę na serwerze, a na serwerze nie będę rzadko tylko większość czasu na nim spędzę, obstawiam że od 4 do 9 godzin dziennie, chyba że wypadnie jakiś wyjazd bądź przedłużą mi się zajęcia w szkole.
10.Przynależność do frakcji:
Należę do policji i nie mam na chwile obecną zamiaru od niej odchodzić.
13.Przynależność do organizacji:
Nie należę do żadnej organizacji ponieważ gdzie bym nie doszedł zawsze są spiny, a ja nie chce mieć spin tylko ogarniętą ekipę.
14.Kilka zdań o kompetencjach:
Myślę że warto dać mi szanse na range administracyjną taką jak "Support" dlatego iż na niejednych serwerach pokazałem się z dobrej strony i gracze mnie dobrze wspominają i nie mają o mnie złego zdania, swoją prace zawsze wykonywałem rzetelnie bez żadnych wymówek, na jednym z serwerów konkurencyjnych uzyskałem dobrą ocenę wśród graczy jak i administracji która mi zaufała, nigdy nie obrażałem graczy, administracji, nie wyśmiewałem się ani nie zaczynałem kłótni, każdą sprawę potrafię rozwiązać spokojnie bez żadnych wycieków. Jestem osobą opanowaną i miłą dla innych, pomocną i życzliwą, do wszystkich moich zadań które są wyznaczane prywatnie bądź przez sieć/internet wykonuje beż żadnych wymówek jak pisałem wcześniej.
15.Pomysł na rozwój rangi premium:
Myślę że dla osób z rangą premium które wydały pieniądze na utrzymanie serwera powinna być jakaś zniżka np.
-Naprawa w AutoCentrum. [ np. O 25% ] 
-Wyższe wypłaty w frakcji. [ np. O 25% ]
-Żeby ranga premium pakiet rozszerzony mógł robić RP dotyczące z broniami z strefy DM.
-Żeby Gracz z Premium nie musiał jechać do Bayside żeby coś ogłosić tylko z miejsca gdzie stoi.

Chciałbym napisać iż jeżeli moje pomysły na rozwój rangi premium się powtarzają to przepraszam, lecz każdy może mieć taki sam pomysł, nie chciał bym się o to kłócić.

Dziękuje za przeczytanie mojego podania, powodzenia życzę wszystkim.
Pozdrawiam Graczy jak i Administracje.
QuiT.

Użytkownik QuiT edytował ten post 11 styczeń 2017 - 18:36

• 3

#44 Krystian.

Krystian.

Użytkownik

• Użytkownik
  • 37 postów

• Nick w grze:.Krystian..

Napisano 11 styczeń 2017 - 18:39

Imię: Krystian.
Nick: .Krystian..
DBID: 8887
Serial:DEEA079CB5C9825A446E23477D3CD903
Data rejestracji na serwerze: 9 Września 2016 roku. 
Ilość przegranych godzin: 6411 minut, gdyż miałem długą przerwę w grze na jakimkolwiek serwerze.
Historia kar: Historia kar? Jest bardzo krótka, gdyż byłem raz zbanowany na 24h albo na 48 już nie pamiętam. Ale to był jednorazowy wybuch emocji.
Dyspozycyjność: 2-4 Godzin dziennie.
Przynależność do frakcji: Należę do  PD.
Przynależność do organizacji: Cassablanca.
Kilka zdań o kompetencjach:Byłem moderatorem małego serwera. Gdzie grało jakieś 30-40 osób. Lecz rozpadł się, fakt był to już jakiś czas temu i większość komend zapomniałem. Ale jestem człowiekiem bardzo "Chłonnym" informacji. Gdyż wszystkiego potrafię nauczyć się w niewielkim czasie. Jestem chłopakiem który potrafi poświęcić naprawdę dużo czasu każdemu, gdyż jestem osobą cierpliwą. Dlaczego tak sądzę? Gdyż jestem z zawodu Murarzem, tam cierpliwość musi być naprawdę ogromna. O czym prawie codziennie się przekonuję. Staram się wykonywać wszystkie zadania które dostanę od wyższych rang w 100%. Jestem także człowiekiem słownym, gdyż jeżeli czegoś obiecam to zawszę dotrzymuję słowa. Od samego początku gry na EMS, starałem się o dobre zdanie o Mnie. I myślę że sukcesywnie do tego z dnia na dzień dążę. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Moim zdaniem, jeden z w sumie najlepszych pomysłów jak dla mnie jest możliwość zwiększenia pojemności silnika pojazdu. Dlaczego ? Gdyż jestem pracownikiem Warsztatu i bardzo wielu graczy o to pyta. Czy jest jakakolwiek możliwość powiększenia silnika. Lecz niestety takiej możliwości nie ma. 

Drugim pomysłem jest zwiększenie atrakcyjności skinów dla graczy premium, gdyż tak naprawdę dużo się nie różnią od "Zwykłych" skinów.

Trzeci pomysł? Nie wielkie, lecz zawsze jakieś cen aut z komisów. Wiadomo że nie będzie to 50%, ale jakiś mały procent typu 5% ceny pojazdu. Fakt, to nie jest dużo ale wiadomo każdy człowiek "Je oczami" Nie  ważne, że to dużo nie zmienia. Ale gdy człowiek widzi że jest jakiś % różnicy. To jest taki chwyt reklamowy. 

No i Czwarty, i w sumie ostatni pomysł. Jest nim dodanie jakichkolwiek małych dodatków w tuningu. Dla graczy premium, cokolwiek. Np:zmiana tablic, jakiś jeden rodzaj felg. Który co jakiś czas będzie usuwany z AC i będzie traktowany jako "Unikat"  Wiadomo wszystko będzie drogie, lecz  dostępne tylko dla graczy premium :)

Z poważaniem Krystian.

• 4

nevRP7u.png

#45 Sobieski

Sobieski

Użytkownik

• Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 18:43

Imię:Konrad
Nick:|SP-PSP|Sobieski
DBID9547
Serial:BC0D2CDB7AE9093D8D227DB94460FC44
Data rejestracji na serwerze2016-09-11
Ilość przegranych godzin:7894 min
Historia karNa początku mojej kariery na tym serwerze miała bana za Troll od Globusa , 1 prawko za skracanie na 15 min i to tyle.
Dyspozycyjność:Ponad 10h tygodniowo + Jestem dyspozycyjny w godzinach późno wieczornych 

Przynależność do frakcjiByłem w PD (AutoCentum) lecz na własne życzenie odszedłem i poszedłem do PSP
Przynależność do organizacjiRoyal Familie
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem osobą ambitną. Zawsze próbuję się rozwijać, nie lubię stać w miejscu. Na co dzień jestem osobą spokojną i kulturalną. Jestem szczerym optymistą potrafiącym odnaleźć się w każdej sytuacji. Szybko nawiązuje kontakty. Potrafię pracować w grupie. Zawsze podporządkowuje się poleceniom. Nie wdaję się w konflikty. Jestem bardzo aktywny. Staram się pisać bardzo szybko ponieważ wiem, że na serwerze przeważnie jest bardzo wiele graczy i każdy gracz ma jakieś pytanie. Jestem bardzo sprawiedliwą osobą przez co mogę każdego traktować równo nieważne czy to osoba którą znam parę minut czy osoba którą znam już parę lat, dla każdego jestem bardzo miły, kulturalny, sympatyczny i potrafię się dogadać w sposób łagodny. Jeśli leci w stronę mojej osoby jakieś wyzwisko staram się nie zwracać na to uwagi i wolę pouczyć gracza zamiast kontynuować kłótnię z kimś bo uważam, że wyzwiska to tylko szukanie sobie wrogów dookoła. Bardzo lubię ten serwer. To byłby zaszczyt dostać się do tak zgranej ekipy. Ostatnim moim atutem jest to jak wspominałem powyżej siedzę do bardzo późnych godzin wieczornych np.( od godziny 1 w nocy do nawet 3-4 rano) gdzie w tedy jest pustka na serwerze  w administracji i nie ma kto kontrolować graczy , ma po prostu każdy wolną rękę.

Przykład :

ehisU4w.jpg?1

Pomysł na rozwój rang PREMIUM:

- Dodanie premi za przegranie np.(1 pełna godzina - 100pln)

- Zwiększenie ilości spawnów

- Dla rozszerzonego pakietu premium dodanie nowego czatu wyłącznie dla użytkowników tego pakietu

- Tańsze naprawy

- Możliwość gdy ktoś ma zwykły pakiet premium dokupienia do rozszerzonego pakietu premium za opłatą na serwerze

- Możliwość rezerwacji slota dla premium

- Założenie wątku na forum tylko dla użytkowników z premium

Z poważaniem Sobieski

• 1

Praktykant  AutoCentrum : 10-12-2016r -16-12-2016r (17:44)

Pracownik AutoCentrum : 16-12-2016 (17:44) - 01-01-2017 (15:06)                 

nIpQ8qD.jpg

#46 xdeta

xdeta

Użytkownik

• Użytkownik
  • 46 postów

• Nick w grze:xdeta

Napisano 11 styczeń 2017 - 18:44

Imię: Błażej

Nick: xdeta
DBID: 500
Serial: E0A857412207B3C7434C0566E7E99442
Data rejestracji na serwerze: 31.10.2015 20:41:04
Ilość przegranych godzin: 34k min (574H)

Historia kar: 2 razy zabrane prawo jazdy.

Dyspozycyjność: W dniach roboczych 2-5h. W weekend nawet cały dzień.
Przynależność do frakcji: Jestem w AutoCentrum na stanowisku Kierownika.
Przynależność do organizacji: Royal Family
Kilka zdań o kompetencjach: Otóż polecam się na stanowisko supportera ze względu na opanowanie jakie mam kiedy mi coś nie wyjdzie to nie rozwalam swojego stanowiska pracy tylko godzę się z tym i robię to dalej,chęć pomocy innym gdy ktoś mnie pyta np. Gdzie kupić telefon? odpowiadam mu podając dokładną lokalizację,kulturalne zachowanie,aktywność na serwerze gdyż minuty podane powyżej mówią same za siebie gram od "pierwszej edycji" i widziałem w nim potencjał wtedy gdy inni szkalowali ten serwer mówiąc że "nic z tego nie będzie",staranność gdyż staram się coś zrobić jak najlepiej a nie na "odwal się" np. to podanie,dyscyplinę iż potrafię podporządkować się przełożonemu,obiektywizm przy rozpatrywaniu skarg to jest najważniejsze,chęć zasilenia składu gdyż myślę że zawsze o jednego więcej w supporcie to o jeden więcej do pilnowania graczy.

-Podmienione (najrzadziej używane) skiny

-Eventy tylko dla premium (np. Gdzieś dać typową mapę DD albo oldschool)

-Powiększone sloty na pojazdy w garażu

• 2

tumblr_static_gbkc73yyat4wsockw8wsg8gk.g

moneyslap.gif

BALUJ ZHAJS NE(-3-)

#47 Qbiszon

Qbiszon

Fachowiec

• Użytkownik
  • 164 postów

• Nick w grze:Qbiszon

Napisano 11 styczeń 2017 - 18:44

Imię: Kuba
Nick: Qbiszon
DBID: 340
Serial: 90235BC41C4F740C458D39FC8F5FFD43
Data rejestracji na serwerze: 2015-10-31 
Ilość przegranych godzin: 490h
Historia kar: 1 ban na dzień, drugi na miesiąc ale zaraz dostałem unbana, kilka prawek
Dyspozycyjność: 2-4h dziennie, w weekend o nawet do 8h
Przynależność do frakcji: AutoCentrum
Przynależność do organizacji: Casablanca
Kilka zdań o kompetencjach: Uważam, że zasługuję na tą rangę, ponieważ jestem stałym graczem, który poświęca mnóstwo czasu na grę na serwerze. Jestem osobą odpowiedzialną i uczynną. Z pomaganiem innym nie mam problemu i robię to z miłą chęcią. Na serwerze jestem osobą aktywną. Od kilku miesięcy pracuje w PD. Dla wszystkich jestem miły, bez wyjątków. Angażuję się w to co robię w 100%. Lubię zawierać nowe znajomości. Support to duża odpowiedzialność i wiem czego się podejmuje pisząc to podanie. Uczę się na błędach i wyciągam z nich wnioski. Zdobycie tej rangi byłoby dla mnie wielkim osiągnięciem i znakiem, że stać mnie na wiele. No i chciałbym dołożyć swoje trzy grosze do rozwoju serwera.

1. Dodanie możliwości przekazania komuś kluczyków, żeby być współwłascicielem.

2. Dodanie podmienionych skinów.

3. Tańsze opłaty za naprawę i przegląd.

4. 50% zwrotu za demontaż części dla osób z kontem premium.

5. Zmiana rejestracji pojazdu

6. Specjalna ranga na forum.

Użytkownik Qbiszon edytował ten post 11 styczeń 2017 - 18:46

• 8

Gracz od 31.10.2015 do ...

Fachowiec w AutoCentrum od 28.10.2016 do ...

Moje osiągnięcia:

Sportowe auto

Frakcja (PD)

500k

Organizacja

#48 Khalifa

Khalifa

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 74 postów

• Nick w grze:Khalifa

Napisano 11 styczeń 2017 - 19:00

Imię: Mam na imię Krystian.
Nick: Mój nick to Khalifa.
DBID: Moje DBID wynosi 197.
Serial: Mój serial to : 9E0DE431730E6094DDA16F66415516B2
Data rejestracji na serwerze:  Zarejestrowałem się w 2015 31 października o godzinie 16:55.
Ilość przegranych godzin: Przegrałem już 515 godzin.
Historia kar: Nie posiadam owych kar.
Dyspozycyjność: Od dziesięciu godzin tygodniowo do ok. dwudziestu.
Przynależność do frakcji: Obecnie jestem Młodszym Aspirantem w PSP.
Przynależność do organizacji: Jestem członkiem organizacji Malibu.
Kilka zdań o kompetencjach: Piszę to podanie ponieważ chcę w jakiś sposób się przyczynić do rozwoju tego serwera. Krótko opowiem o swojej osobie, mam na imię Krystian i mam 16 lat, interesuję się e-sportem jak i również pożarnictwem między innymi dlatego jestem w tutejszym PSP. Na ogół jestem osobom kreatywną i zdecydowaną, która chce działać tu i teraz. Myślę, że im więcej pomysłów czy rąk do pomocy tym lepiej ponieważ można to łatwo rozdzielić. Często na akcjach zdarza się sytuacja, że taki ucieszony gracz który zaraz w nas wjedzie nie dostaje prawka bo nikt nie jest w stanie zrobić screena, a jak wszyscy dobrze wiemy bez dowodów żadna skarga nie ma podstaw. Moje doświadczenie na platformie mta jest dość duże gram w tą grę parę lat około 6-7. Nie raz byłem administratorem czy supporterem więc wiem na jakiej zasadzie trzeba działać. Myślę, że powinienem zostać wybrany na stanowisko supportera ponieważ jestem bardzo chętny pomocy i chcę co raz więcej z każdym dniem wkładać w ten serwer. Bardzo chętnie pomogę graczom poprzez spełnianie raportów oraz udzielanie wszelkiej pomocy jaką jestem w stanie zaoferować. Moim zdaniem serwer potrzebuje pomocy sprawiedliwej, a ja chce ją oferować poprzez różnorakie raporty czy pytania graczy.

1. Ranga premium powinna otrzymać dodatkowy bonus w postaci np. 10% na każdej pracy dorywczej jak i we frakcjach.

2. Dostęp do skinów które by było podmienione na modele inne, a gdy się komuś skończy premium traci on owego skina.

3. Dostęp do eventów premium gdzie mają wstęp tylko gracze z premium.

4. Zniżka na kupno pojazdu sprowadzanego z komisu.

5. Zniżka na tuning np. 5%.

6. Dostęp do luksusowych willi czyli premium może wynająć taką wille luksusową a zwykły gracz nie.

7. Można by wprowadzić trójkąt ostrzegawczy który by był udostępniony tylko graczom premium.

8. Możliwość posiadania LPG dla graczy premium.

9.Dodanie dodatkowych respów np. na szpital, koszary PSP czy na policji.

10. Możliwość brania udziału w unikalnych licytacja pojazdów.

11. Dodanie możliwości flipania pojazdów komendą np. /flip.

12. W opcji premium rozszerzonego można dodać quada na spawne jako pojazd publiczny którym możemy jeździć tak jak skuterem.

13. Godzinna premia pieniężna.

14. Możliwość demontowania tuningu z odzyskaniem części pieniędzy.

15.Dodatkowe felgi dla graczy premium.

16. Wprowadzenie tuningu premium.

17. Dodanie telefonu nowszej generacji i tylko do kupna dla graczy premium.

18. Ranga na forum z dodatkowym działem.

19. Zniżka na kolejne konto premium to by zachęciło no kupowanie dalszego premium.

20. Wprowadzenie punktów na forum za które możemy kupić premium, dom, jakieś pieniądze czy doładowanie telefonu, owe  punkty by się kupowało np przelewem albo sms.

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam Khalifa 

Użytkownik Khalifa edytował ten post 12 styczeń 2017 - 22:15

• 14

j2BBgv.gif

#49 Archivald

Archivald

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 147 postów

• Nick w grze:Archivald

Napisano 11 styczeń 2017 - 19:29

Imię:Artur
Nick:Archivald
DBID:141
Serial:68F8027CA1B106859232C77FEA86D044 
Data rejestracji na serwerze:31-10-2015
Ilość przegranych godzin:Mam 772 godzin na serwerze.
Historia Nie pamiętam moich kar.  
Dyspozycyjność:Gram 3/5h dzienie.
Przynależność do frakcji:Państwowa Straż Pożarna
Przynależność do organizacji:Wściekłe Byki
Kilka zdań o kompetencjach:Myślę że zasługuję na tą rangę ponieważ jestem pracowity , sprawiedliwie będę ogarniał serwer. Myślę że będę wzorem dla innych. Znam zasady serwera i będę je przestrzegał. Jestem też pomocny i zaradny, zdarzy mi się pomylić i przede wszystkim można mi ufać.Zasługuje też na te range ponieważ jestem sprawiedliwy.Oczywiście też słucham się rangi wyższej od mojej.Myślę że jak najbardziej się nadaje jako Suporter. Każdy gracz zasługuje na tą rangę, ale w odpowiednim momencie. Moment ten nadchodzi z pewnym okresem życia, a mianowicie z dojrzałością, odpowiedzialnością za wykonanie rzetelnie czynności często nadanych przez inną osobę. Myślę, że osiągnąłem już ten etap w swoim życiu. Oczywiście jestem miły, kulturalny i pracowity. Bardzo doceniam wysiłek ekipy Emergency Storis dbających o prawidłowość funkcjonowania Na dzień dzisiejszy mogę tylko podejrzewać i mieć nadzieję, że podołam obowiązkom tej rangi. Będąc na tym stanowisku chciałbym być Suporterem przede wszystkim dla graczy. Aby mogli się do mnie zgłosić  i w każdej trudnej chwili. Wiem, że Suport ma dużo obowiązków i czasem nie może pomóc.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM:Ranga na forum i unikalne bronie na dm.

• 20

XfM4DDD.jpg?1  

#50 robert10198

robert10198

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

• Nick w grze:robert10198

Napisano 11 styczeń 2017 - 19:33

Imię: Robert
Nick: robert10198
DBID: 16272
Serial:  65315E352A2E9CF864A1F96000EF6BF4
Data rejestracji na serwerze: 9 stycznia 2017 r.
Ilość przegranych godzin: nie znam, gram od 8 stycznia
Historia kar: 10 stycznia 2017 r. - 20 min ( niby ucieczka Policji )
Dyspozycyjność: 2-4 godzin
Przynależność do frakcji: nie należę.
Przynależność do organizacji: nie należę.
Kilka zdań o kompetencjach: To tak mam na imię Robert i mam 17 lat. Jestem osobą pracowitą, sumienną i pomocną. Gdy coś zaczynam robić kończę to na więcej niż 100 %. Zawszę dążę do celu bez granic jaki on jest, bardzo lubię pomagać innym osobą bez interesownie ponieważ daje mi to satysfakcję że komuś pomagam, trzymam się takiej zasady '' pomagaj każdemu bo kiedyś to właśnie ty możesz potrzebować pomocy '' . Jestem osobą spokojną i wytrwałą. Mam duże poczucie humoru co mówi mi o tym dużo osób z mojego otoczenia. Myślę że na randze supporta poradził bym sobie bez jakichkolwiek problemów ponieważ mam już w tym doświadczenie. Chciałbym pomagać innym graczom jak i pomagać im w początkach gry ponieważ jeszcze 2 dni temu to ja sam nie wiedziałem co robić lecz jakoś sobie poradziłem i w tym momencie ogarniam większość serwera i chciałbym dzielić się tą wiedzą z innymi graczami. Mam nadzieję że mam dosyć spore szanse dostać się na tą rangę chociaż na okres próbny.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Więc dodałbym tutaj większe zarobki w pracach np. gry pracujemy na busach i przyznajmy dostajemy te 500$ to ranga premium zwykła dostawałaby 30 % więcej a rozszerzona przyznajmy te 40-50 % . Dodałbym możliwość wysyłania SMS do graczy bez posiadania doładowania. Zmniejszenie cen naprawy pojazdów jak i cen tune, wybudowanie specjalnego warsztatu dla graczy premium zwykłego i rozszerzonego z możliwością naprawy pojazdu jak i zamontowania tune bez obecności mechanika. Coś w stylu zasiłku po 1 godzinie gry gracz z kontem premium otrzymywałby np. 500 $ lub mniej. Mam nadzieję że pomysły są w jakimś sensie dobre.

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim ;)

• 1

#51 Magisterek

Magisterek

Użytkownik

• Supporter
  • 29 postów

• Nick w grze:Magisterek

Napisano 11 styczeń 2017 - 19:47

Imię: Maciej
Nick: Magisterek
DBID: 374
Serial: 2AA573238B7B52D7E0E9B48E0C73D852
Data rejestracji na serwerze: 31.10.2015r
Ilość przegranych godzin: 350h
Historia kar: Nie posiadam żadnej kary.
Dyspozycyjność: Na serwerze poświęcam 2-4h dziennie, zależy to od dnia, za to w weekendy znacznie więcej około 5-6h
Kilka zdań o kompetencjach: Uważam że posiadam kompetencje do pełnienia funkcji supporta, ponieważ mam doświadczenie zaczerpnięte z konkurencyjnego serwera na którym byłem moderatorem. Jestem graczem ambitnym, zdyscyplinowanym, oraz wiem co oznacza pojęcie hierarchizacja, co za tym się wiąże potrafię się do niego stosować. Cechuje mnie również kontakt z graczami, każdą sytuacje staram się rozwiązać polubownie,z korzyścią dla obydwu stron. Jako iż pełniłem podobną funkcję znam ogólne zasady jakimi powinien posługiwać się gracz ubiegający się o dane stanowisko. Uważam że osoba kandydująca na rangę powinna liczyć się z tym że obowiązki jej powierzone powinny być sprawą pierwszorzędną. Ponadto jestem osobą kulturalną i staram się posługiwać poprawną polszczyzną. Uważam że serwer idzie w bardzo dobrym kierunku i również chciałbym dołożyć swoją cegiełkę w rozwój serwera.
-unikalny tuning do pojazdów dostępny tylko i wyłącznie dla graczy premium,
-kasyno, aby gracz premium mógł poczuć emocję przy specjalnie przygotowanych grach typu ruletka,
-mniejsze koszty naprawy, malowania, oraz myjni,
-możliwość zmiany rejestracji w pojeździe,
-możliwość przekazania kluczyków np. do jazdy testowej,
-unikalne skiny,
-pojedynki ''lowliderów'' na specjalnie przygotowanej arenie.

-oraz uważam że nadal powinien być kontynuowany oddzielny poziom w pracach dla graczy premium.

• 5

#52 .ZiemniaK.

.ZiemniaK.

Zaawansowany

• Prezenter Fala.FM
  • 77 postów

• Nick w grze:.ZiemniaK.

Napisano 11 styczeń 2017 - 20:03

Imię: Kacper

Nick: .ZiemniaK.

DBID: 11734

Serial: A0A5F056447DA05B268137C8B8E11AA3
Data rejestracji na serwerze: 14-10-2016 20:56:31
Ilość przegranych godzin: Na obecną chwilę 240h
Historia kar: Żadnych ban, czy kicków. Raz prawko na 30 min, za zatrzymywanie się na środku drogi 
Dyspozycyjność: Są dni, kiedy nie gram. Są dni kiedy wbiję na 30-60 minut. Zazwyczaj jak gram, to siedzę 2-5h. Nie potrafię dokładniej tego określić.
Przynależność do frakcji: PSP
Przynależność do organizacji: Brak
Kilka zdań o kompetencjach: Cześć, Kacper jestem, lat 14, uczęszczam do klasy 2 gimnazjum, pochodzę z Dolnego Śląska. Trochę młody, nie za młody ? Otóż myślę, że nie ! Jak na swój wiek, jestem bardzo rozgarnięty. Jestem miły, potrafię współpracować (gdyby nie to, to nie byłbym w PSP od listopada), uczynny, oraz pomocny. Dużo razy pomagałem nowym graczom. Doradzałem im, co do startu ma serwerze, pracy, podwoziłem do pracy itp. Często jak widzę, że ktoś biegnie po chodniku, a mam chwilę, to pytam, czy nie trzeba podwieźć. Nie znając mnie, ludzie na mumble, czy ts3 nie wierzą, że mam 14 lat. Mam dość gruby głos.  W MTA zacząłem tak naprawdę grać dopiero w październiku, byłego roku. EmS jest moim pierwszym serwerem, na jakim gram. Niestety nie mam żadnego doświadczenia w administracji serwerem MTA. Nie znam komend itp., ale nie powinien to być problem. Dość szybko się uczę, więc nie będzie dla mnie problemem ogarnięcie zadań supporta. Byłem kiedyś przez kilka mies. administratorem na 3 serwerach CS:GO dość dużej serwerowni, jaką jest "Plac Zabaw" (www - cs-placzabaw.pl ). Po tym czasie sam odszedłem z braku czasu na grę. W tym okresie czasu, nie było ze mną żadnych problemów. Dawno temu też byłem adminem na jakichś serwerach minecraf. Kilka osób tam mówiło mi, że jestem bardzo dojrzały, jak na swój wiek i dobrze się sprawowałem. Dlaczego chcę być supportem ? W sumie głównie po to, by pomagać graczom. Jako support też będę się starał organizować jakieś konkursy, eventy, ale to nie jest ważne. Lubię być wyżej w hierarchii, tak po prostu lubię to, ale w żaden sposób się nie wywyższam ! Nigdy mi się to nie zdarzyło. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Hmmm ...

- Zniżki na naprawę (10% dla podstawowego premium, 30% dla rozszerzonego)

- dodatkowe opcje tuningu, np. kilka rodzai felg,  czy spoilerów dla premium, albo kolorowe lampy (Zarówno dla podstawy, jak i rozszerzonego)

- Pieniądze za przebywanie na serwerze. 150 zł/h podstawowe, 300 zł/h rozszerzone

- 5% większej wypłaty z frakcji (dla obu)

- Możliwość teleportacji do wybranych miejsc, np. bank, siedziby frakcji i spawn sf

- Kanał na mumble, do którego wejść mogą tylko gracze premium. 

- Unikalne bronie na DM

Jeśli pomysły na rozwój rangi PREMIUM będą się powtarzać, to przepraszam. Pisałem wszystko sam, lecz propozycje te są popularne ;)

Użytkownik Ziemniaczek edytował ten post 11 styczeń 2017 - 20:05

• 7

Dołączona grafika

GRACZ

14.10.2016 - xx.xx.xxxx

SP-PSP

22.10.2016 - 17.11.2016

PSP

17.11.2016 - xx.xx.xxxx

#53 ƶ¥ȼɦµ

ƶ¥ȼɦµ

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 72 postów

• Nick w grze:K3SZU

Napisano 11 styczeń 2017 - 20:04

Imię: Paweł
Nick: K3SZU
DBID: 375
Serial: C16773126B7F768C60F5D2C237ED45E3
Data rejestracji na serwerze: 31.10.2015
Ilość przegranych godzin: ok. 400-500 godzin 
Historia kar: Brak
Dyspozycyjność: 3-6h
Przynależność do organizacji: Brak
Kilka zdań o kompetencjach

• Coś o mnie: Nazywam się Paweł Zych, mam 16 lat, mieszkam w województwie Małopolskim, uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu na profil Pożarniczy.
  • Moje doświadczenie z tego typu rangą: Doświadczenie mam w miarę duże z powodu mojej przeszłości - na wielu serwerach posiadałem już podobne rangi jak Moderator lub/i Administrator, mam za sobą około 3 projekty serwerów gdzie ranga jaką posiadałem to Administrator RCON/ Właściciel Serwera, projekty utrzymywały się do około 3 miesięcy. Bardzo Dobrze lub/i nawet Świetnie posługuję się Panelem Administratora, Dobrze posługuję się komendami Administratora, Dobrze orientuje się w zadaniach jakie zazwyczaj czyhają na osobę na podobnym stanowisku.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Uważam iż rangi PREMIUM są wykonane tak jak być powinny - jest to tylko moje indywidualne zdanie.

Serdecznie pozdrawiam K3SZU

• 2

tS6buIz.png

#54 Cheesek

Cheesek

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 20:05

Imię: Bartosz

Nick: Cheesek

DBID: 3840

Serial: DA9A0C12B979FB4EC9549C2B8A579743

Data rejestracji na serwerze: 2015.11.09

Ilość przegranych godzin: 139h i 25 min 

Historia kar: --- 

Dyspozycyjność: zależne od dnia ale mogę być nawet i po 7h

Przynależność do frakcji: Pogotowie Ratunkowe

Przynależność do organizacji: LowRiders Family

Kilka zdań o kompetencjach: Witam! Mam na imię Bartosz uczęszczam do drugiej klasy Gimnazjum w Publicznym Gimnazjum w Pasymiu. Interesuję się Motoryzacją , Informatyką , Grafiką.Na serwerze miałem dłuższą przerwę dlaczego? MTA częściowo mi się znudziło ( miałem taki okres że chciało mi się poodwalać na serwerach zabawy ). Swego czasu miałem swój serwer który okazał się nie wypałem więc wiem jak to jest trudno zarządzać serwerem. Nie mam zamiaru chwalić się ile miałem Adminów, Moderatorów itp. Chcę tylko wspomnieć o tym iż znam panel i jego możliwości. Staram się pomagać nowym graczom lecz czasami się nie da, ale warto próbować. Potrafię się zdyscyplinować, podporządkować wyższej randze. Wiem jakie kary mogą mnie spotkać o ile będę niesprawiedliwie osądzał graczy, Odwalał na serwerze przy pomocy Panelu oraz wywyższanie się ragą itp. Myślę że mam predyspozycję na rangę Supporter. 

-Na pracach podwyższone płace  ok. 5% - 10% ;

-Zniżki - Naprawa , Tuning , Przegląd , Mandat  ;

-Darmowe Punkty na pracy za 1h dostawało by się ok. 50 Pkt. Doświadczenia ( będąc zalogowanym do pracy )

-Dodatkowe możliwości co do "Fun'a" tzn. Skakanie ze Spadochronem , Derby 1v1 , 2v2 , 3v3 ;

-Dodanie nad nickiem gracza Tag : "Premium" , Dodanie na forum Tag dla użytkownika "Konto Premium" ;

-Co godzinne wynagrodzenie za posiadane PREMIUM które wynosiło by np. 1000PLN. ;

-Dodanie Smartfona dla Graczy posiadających PREMIUM ( Tymczasowo potem udostępniło by się to dla normalnych Graczy )

-Dodanie możliwość przywołania pojazdu prywatnego/publicznego przez Smartfon.

Pozdrawiam Cheesek.

• 2

#55 Pablo

Pablo

Użytkownik

• Użytkownik
  • 32 postów

• Nick w grze:Pablo

Napisano 11 styczeń 2017 - 20:07

Imię: Paweł
Nick: Pablo
DBID: 13
Serial: 9B93FBB37AD8E14DC8CCEDD1AD0AB8A2
Data rejestracji na serwerze: 20.09.2015r
Ilość przegranych godzin: ponad 240h.
Historia kar: 1 ban na 12h, 

Dyspozycyjność:

Serwer: nawet do 4h dziennie.

Forum: przeglądam je na bieżąco

Przynależność do organizacji: Malibu

Kilka zdań o kompetencjach: Witam. Myślę, że przyszedł czas abym dostał szansę i mógł wstąpić w szeregi administracji. Na tym serwerze widzę duży potencjał. dlatego cieszyła by mnie pomoc w jego dalszym rozwijaniu . Zadania Supporta chce wykonywać rzetelnie i starannie , bo nie tylko proszę innych o pomoc tylko staram się odwdzięczać pomocą wobec innych. Podczas sporów nie kieruje się relacjami osobistymi wobec uczestników tylko jestem bezstronny. Sytuację oceniam uczciwie i starannie jak tylko mogę. Szybko się uczę, więc nauczenie się jakichkolwiek komend, bądź zasad nie będzie stanowiło dla mnie problemu, poza tym na scenie mta jestem dosyć długo, więc sporo już zdążyłem się sam nauczyć.

Byłem moderatorem na małym serwerze, którego już nie ma , dlatego mogę powiedzieć że posiadam jakieś doświadczenie w tym fachu.

Przede wszystkim gracz z rangą premium oczekuję pewnych przywilejów, ponieważ za to płaci.

1. Pierwszym pomysłem byłoby organizowanie eventów dla tych graczy z większą stawką pieniężną bądź materialną.

2. W kwestii zarobków kontynuować politykę związaną z wcześniejszym udostępnianiem prac dla graczy premium.

3. Dodać maksymalnie 5% zarobku przy wypłacie w pracach we frakcji.

4. Za każdą godzinę spędzoną na serwerze mogą dostawać jakieś nagrody pieniężne np. 80pln/h .

5. Zniżki na naprawę lub mandaty.

6. Gracze premium mogliby dostać więcej skinów nieoryginalnych w lepszej jakości, pobrane legalnie z internetu lub tworząc je.

7. Możliwość udostępniania pojazdu innej osobie na czas określony, bo te pożyczanie auta, poprzez sprzedaż za 0pln jest ryzykowne.

Pomysłów mam bardzo dużo, chętnie mógłbym je omówić z osobami chcącymi je już wdrożyć.

Z poważaniem

481778498360219110117.png      

• 7

#56 Extrims

Extrims

Doświadczony użytkownik

• Użytkownik
  • 481 postów

• Nick w grze:Extrims

Napisano 11 styczeń 2017 - 20:09

Imię:Mateusz
Nick:Extrims
DBID:1893
Serial:D54827429FF64B7655C9CA5F51E9FC13
Data rejestracji na serwerze:Była to 1 edycja,kilka dni po otwarciu,swiadczy o tym nie zbyt duży DBID.
Ilość przegranych godzin:ok. 700
Historia kar:Jeden niesłuszny ban od Dawirza
Dyspozycyjność:3-4h dziennie,we wtorki i srody moge byc rano(w tych godzinach rzadko jest grono administracji
Przynależność do frakcji: PSP
Przynależność do organizacji:Casablanca
Kilka zdań o kompetencjach:Na początku napisze coś o sobie,a więc Mam na imię Mateusz.Mam 17 lat i obecnie jestem uczniem II klasy Technikum w swojej miejscowości.Na co dzień interesuje się sportem a szczególnie piłką nożna.Jestem typem osoby,która jest miła,pomocna,ogarnięta, a także cierpliwa.Zawsze dązę do porozumienia,łatwo się ze mną dogadać,Jetem typem osobowosci ,która umie postawic na swoim,ale często potrafi dojść do kompromisu,tak aby było dobrze dla wszystkich

Jestem kulturalną osobą, która uwielbia sport. .Ogólnie jestem człowiekiem w którym jest mnóstwo energii i zapału do życia. Codziennie na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech.

Moja ciekawa osobowość pozwala mi ubarwić życie, które czasami traci sens lecz tylko na parę ulotnych chwil. Jestem osobą niezależną, kochającą własne towarzystwo. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiały i opiekuńczy. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Jak każdy z nas posiadam chwilę niedoli i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy. Nie lubię krytyki lecz chętnie słucham pochwał pod swoim adresem bowiem sprawia mi to wiele satysfakcji i radości. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Jestem tolerancyjny i lojalny wobec swoich przyjaciół i ludzi nieznajomych. Życzliwy dla znajomych i pragnący szczęścia innych. Nie daję się ponieść nerwom i emocjom. Potrafię uczyć się na własnych życiowych błędach. Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają. Potrafię cieszyć się chwilą. Nie znoszę obłudy, prowizorki i bylejakości. Uwielbiam dobrą zabawę i jestem okraszony niemałą dawką humoru.
Moje zainteresowania wiążą się z naukami humanistycznymi a w szczególności z historią. W przyszłości marzę o studiach psychologiczno- pedagogicznych. Interesuje się również kuchnią.
Uważam, że jestem osobą lubianą, gdyż spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemnić.

Moje kompetencję:

-Umiem pracowac w grupie

- Jestem osobą pracowitą,komunikatywną

Rzadko ze mna wejść w konflikt

-Jestem samodzielny,lojalny wobec innych

-Bardzo szybko umiem się zaklimatyzowac w nowej grupie

-Jestem spokojny i opanowany

Nie selekcjonuje graczy ze względu a wiek,płeć,ranga administratora/moderatora,czy inne tego typu rzeczy.W moich oczach kazdy jest równy i każdego tak traktuje,nigdy nie oceniam nikogo,ponieważ kim ja jestem aby kogoś oceniac?.Staram się do kazdego podchodzić z miłym nastawieniem,ponieważ do kazdego dane słowo trafia innaczej a kazdy ma inną psychike i jednych to urazi bardzo mocna a inni po prostu to oleją

- wynagrodzenie z 1h gry

-zniżki na doładowane,paliwo

-wyższe zarobki w pracy(w zaleznosci od rodzaju premium)

-Niższe ceny pojazdów

-niższe kary za mandaty(fotoradary,nadane przez policjanta itp..)

- jakiś tytuł uzytkownika na forum i kolor nicku

-możliwość kupna wiecej graczy

Mam nadzieję,że dostane szanse sprawdzić się w roli supportera.

Ostatnio przy poprzedniej rekrutacja na forum,gdzie było mi dane dostać rangę beta-testera starałem sie jak mogłem,nie było złych słow na moja osobe,że nic nie robiłem czy cos w tym stylu.Strałem się pomagać jak tylko potrafiłem i poświęcać tyle czasu ile tylko mogę.Mam nadzieje,iż tym razem zostane wybrany na supportera i po raz kolejny się na mnie nie zawiedziecie.

Dziękuje i Pozdrawiam

Extrims

• 6

pbUZehf.png

BQDCXTh.png

#57 TehBrO

TehBrO

Użytkownik

• Supporter
  • 23 postów

• Nick w grze:TehBrO

Napisano 11 styczeń 2017 - 20:11

Imię: Sebastian
Nick: TehBrO
DBID: 652
Serial: 2831C120C7264B177C99634B8FF37F54
Data rejestracji na serwerze: 2015-10-31
Ilość przegranych godzin: 517h+
Historia kar: 2 razy prawo jazdy 
Dyspozycyjność:W czasie wolnym to sporo czasu lecz ciężko jest to określić. W czasie szkolnym to od 15-23.
Przynależność do frakcji: Auto Centrum
Kilka zdań o kompetencjach: Tak więc napiszę kilka zdań o mojej osobie. Nazywam się Sebastian pochodzę z Lublina, mam 20lat. Jestem osobą tolerancyjną oraz ambitną, staram się zrozumieć problemy ludzi. Uczęszczam do 4-tej klasy Technikum Gastronomicznego. W wolnym czasie przesiaduje na komputerze lub ze znajomymi. Jestem osobą nawiązującą łatwo nowe znajomości. Grając na serwerze staram się być w jakimś stopniu pomocny jeśli mam możliwość. Każda osoba jest dla mnie równa, więc nie faworyzuje nikogo. Nie byłem jeszcze w administracji na żadnym serwerze więc, pomyślałem że mógłbym spróbować tutaj.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Moim zdaniem PREMIUM aktualne jest dobrze zrobione, więc nie widzę potrzeby zmiany. Zmienianie premium pod faworyzacje (p2w) nie ma sensu, gdyż nie każdy gracz ma pieniądze na wydawanie ich na gry. 

Pozdrawiam TehBrO.

Użytkownik TehBrO edytował ten post 11 styczeń 2017 - 20:53

• 11
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#58 Karakanen

Karakanen

Użytkownik

• Użytkownik
  • 21 postów

• Nick w grze:Karakanen

Napisano 11 styczeń 2017 - 20:16

Imię: Mam na imię Michał.

Nick: Mój nick to Karakanen.

DBID: Mój to 14686.

Serial: 813D3666C988FB115F18E9C10E2955E3

Data rejestracji na serwerze: Na serwerze zarejestrowałem się ok. 30 listopada 2016 roku.

Ilość przegranych godzin: Nie wiem, ile przegrałem na serwerze, ale spędzam średnio 2-3 godziny 6 dni w tygodniu.

Historia kar: Jeden mandat w wysokości 120 PLN.

Dyspozycyjność: Na serwer mogę poświęć od godziny do czterech (w zależności od dni).

Przynależność do frakcji: Jestem w Policji.

Przynależność do organizacji: Nie jestem w żadnej organizacji.

Kilka zdań o kompetencjach: Może nie jestem na serwerze od dawien dawna, jednak jestem zorientowany co z czym się je. Mam doświadczenie jako support, ponieważ na innym serwerze miałem już okazję nim być. Wiem, jak podejść do nowych graczy i wytłumaczyć im, co i jak działa. Jestem pomocny dla innych graczy, szczególnie nowych.

Staram się być sprawiedliwy oraz jestem bezstronny. Znam zasady panujące na forum, jak i na serwerze. Potrafię sobie zażartować i mam duży dystans do siebie. Mam czystą kartotekę, więc raczej nie zacznę odwalać przez to, że dostałem szersze uprawnienia. Potrafię działać sam, jak i w współpracować z innymi osobami. 

Potrafię zadbać o dyscyplinę w grupie i staram się być stanowczym, jeśli jestem pewien swojej racji. Zazwyczaj zanim coś zrobię, pomyślę. Znam większość komend na serwerze. Gdybym dostał szansę bycia supportem, starałbym się zadowalać graczy, poprzez częste robienie eventów, oczywiście w miarę możliwości, bo też nie mam nieskończonego zapasu gotówki. Potrafię wykonać powierzone mi zadanie, a jeśli wiem, że nie dam rady, to po prostu nie robię tego. Jestem kulturalnym człowiekiem i nie lubię nadmiernego używania wulgaryzmów. Ortografię, gramatykę itp., mam opanowaną w bardzo dobrym stopniu, ale zdarzają mi się czasem błędy. Będę starał się być aktywnym na forum.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Dla graczy z kontem premium dodałbym x% więcej zarobków w pracach, tak samo zrobiłbym przy dostawaniu wypłaty we frakcji. Dodałbym też graczom z rozszerzonym premium większą ilość broni na strefie DM. Dla podstawowego premium zrobiłbym o 10% tańszą naprawę i przegląd, a dla graczy z rozszerzonym premium o 20% tańszą naprawę i przegląd. Dla wszystkich rang premium rozwinął bym wachlarz eventów, np. DM na specjalnej mapie, legalne wyścigi. Oczywiście za wszystko dostawali by pieniądze, jak to bywa przy eventach. 

Użytkownik Karakanen edytował ten post 12 styczeń 2017 - 15:30

• 0

giphy.gif

OyJQdTx.png

#59 Kacperoch

Kacperoch

Użytkownik

• Użytkownik
  • 48 postów

• Nick w grze:Kacperoch

Napisano 11 styczeń 2017 - 20:17

Imię:Kacper
Nick:kacperoch
DBID:1438
Serial:D2AA7A4ABC4AFEC6DEAC582AEE5A4B93
Data rejestracji na serwerze:2015.11.01
Ilość przegranych godzin:298h
Historia kar:Ban na 12 h ,, Nikt nie chce dla ciebie źle wejdź jutro ( Nie pamiętam dokładnie),, Prawo jazdy od Barszcza ,, Stunty/odwalanie,, 
Dyspozycyjność:4-7
Przynależność do frakcji:Policja
Przynależność do organizacji:Malibu
Kilka zdań o kompetencjach:Na początek opowiem coś o sobie. Mam na imię Kacper oraz mam lat 15. Mieszkam w miejscowości Almelo (( Jest to w Holandii). Mieszkam tam od 1.5 roku i zostaję tutaj na stałe. Uczę się dość dobrze, choć nie mówię, że jestem naukowcem.Dziennie mogę poświęcić od 4 do 7 h gry.Mam doświadczenie już na tej randze, byłem administratorem na innym serwerze. Znam regulamin serwera oraz również staram być się przykładnym graczem. Pomagam nowym graczom jak i starszym. Jestem miły, wyrozumiały. Kultura osobista jest u mnie na pierwszym miejscu. Nie przeklinam oraz trudno mnie sprowokować do kłótni. Tak jak pisałem wyżej znam się na owej randze i myślę , że bym sobie poradził. Raczej gracze nie uważają mnie za ,,odwalacza,, a raczej za pomocnego gracza. Tak jak wymieniłem wyżej pracuje w Policji na randze Starszego SIerżanta. Myślę , że umiem odgrywać RP oraz pomagać graczom, ponieważ praca Policjanta nie polega tylko na dawaniu mandatów , ale również na pomaganiu. Myślę , że zawarłem wyżej najważniejsze rzeczy. Dziękuję za przeczytanie :)

Można by było dodać np: 

- Strzelnice

-Różne areny gdzie byłby DM oraz darmowe bronie

-Tor gokardowy

-Wypłata np 100 PLN co godzinę

-Rabat na samochody w komisie

-Czat do ogłaszania (( Byłby on dostępny pod komendą ))

-Nowy telefon

-Rabaty w Auto Centrum ( Tune/Naprawy)

• 1

Frakcje:

Akademia Policyjna- 08.10.2016 do 31.10.2016
St. Posterunkowy- 31.10.2016 do 02.12.2016

Sierżant- 02.12.2016 do __.__.___

#60 Grzwoz

Grzwoz

Nowy

• Użytkownik
  • 6 postów

• Nick w grze:Grzwoz

Napisano 11 styczeń 2017 - 20:42

Imię: Grzegorz

Nick: Grzwoz

DBID: 676

Serial: 1FAF5C36D8A43104FF344013A85F2052

Data rejestracji na serwerze: od początku powstania

Ilość przegranych godzin: około 250h

Historia kar: nie ma

Dyspozycyjność: w tygodniu po 2/3 godziny popołudniami, weekendy i wolne dni do 5 godzin

Przynależność do frakcji: PD- AutoCentrum

Przynależność do organizacji: Wściekłe Byki

Kilka zdań o kompetencjach: Jestem Grzegorz Interesuje się sportem (głównie piłka nożna) oraz informatyką. Mój charakter to: miły, towarzyski, koleżeński i pełen chęci do pracy. W odpowiednich chwilach potrafię zachować powagę, a kiedy można lubię pożartować i się pośmiać z innymi. Nie pełniłem jeszcze funkcji Supportera, ale bardzo szybko się uczę nowych rzeczy, więc myślę że dam sobie radę.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: 1.  Premia za przegranie godziny bądź 30 minut za z ranga Premium (200/500PLN)

2. Więcej slotów w pracach dorywczych dla graczy Premium. (obecne 25 jest niestety zawsze zajęte)i

na razie tyle by wystarczyło

• 4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych