Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rekrutacja na supportera!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#21 Garfield

Garfield

Nowy

• Użytkownik
  • 15 postów

• Nick w grze:Garfield

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:41

Imię: Kuba
Nick: Garfield
DBID: 784
Serial08EB465E425AA63C065F41FE12B8D552
Data rejestracji na serwerze: 1.11.2015
Ilość przegranych godzin: 342h
Historia kar: Łamanie krd, tak to takich poważniejszych to brak.
Dyspozycyjność: 2-4h Czasami nawet więcej.
Przynależność do frakcji: Państwowa Straż Pożarna
Przynależność do organizacji: Wściekłe byki.
Kilka zdań o kompetencjach: Witam, mam na imię Kuba aktualnie uczęszczam do 4 technikum. Jestem miły, opanowany trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi. Nadaje się na range supportera, ponieważ posiadam range moderatora na innym serwerze i bardzo dobrze się sprawuje nie było tam na mnie żadnych skarg. Pomagam graczom na tyle na ile potrafię. Potrafie przyznać się do popełnionych błędów, nie uciekam od konsekwencji.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Możliwość zmiany wariantów w pojeździe, zniżki w Auto Centrum i w komisach. Oddzielny chat dla premium podstawowego i rozszerzonego. 

• 12

#22 Beezy

Beezy

Użytkownik

• Supporter
  • 31 postów

• Nick w grze:Beezy

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:51

Imię: Adrian
Nick: Beezy
DBID: 159
Serial: 2482E0D76428E7F79AB7B0C7196F29A2
Data rejestracji na serwerze: 31.10.2015
Ilość przegranych godzin: Około 100 godzin
Historia kar: Jedno zabrane prawo jazdy na okres 1 minuty, powód: jazda na skróty
Dyspozycyjność: Obecnie około 2 lub 3 godziny dziennie.
Przynależność do frakcji: Brak
Przynależność do organizacji: Brak
Kilka zdań o kompetencjach: Uważam, iż powinienem dostać szansę na randze support, ponieważ posiadam do tego niezbędne doświadczenie. Przez około rok byłem moderatorem na obecnie największym w Polsce serwerze MTA i bardzo dobrze wywiązywałem się z powierzanych mi obowiązków. Jestem osobą stosunkowo starszą i odpowiedzialną. Nigdy nie działam pod wpływem emocji i nie daję się prowokować oraz wyprowadzać z równowagi. Posiadam wysoką kulturę osobistą oraz umiejętność pisania poprawną polszczyzną. Straciłem nieco zapał do pracy we frakcjach, jednak pilnowanie porządku na serwerze zawsze sprawiało i będzie nadal sprawiać mi ogromną przyjemność.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: 

- zmniejszenie o 5% ceny pojazdów zamawianych w komisie

- zmniejszenie o 10% kosztów tuningu oraz naprawy w AutoCentrum

- cotygodniowe losowanie 5k/10k dla jednego gracza z aktywnym PREMIUM

- odrębny dział na forum

Użytkownik Beezy edytował ten post 11 styczeń 2017 - 16:52

• 3

#23 *MIK0L^

*MIK0L^

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 167 postów

• Nick w grze:*MIK0L^

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:54

Imię: Mikołaj
Nick*MIK0L^
DBID1699
Wiek16, w Kwietniu 17.
Serial
C179EC9D812D15AEC222563002A87192
Data rejestracji na serwerze01-11-2015 r
Ilość przegranych godzin250h
Historia kar: Z tego co pamiętam, to raz zostało mi zabrane prawo jazdy w poprzedniej edycji oraz raz zostałem zbanowany. [
http://emstories.pl/...0l/#entry16242]
Dyspozycyjność: Wszystko zależy od szkoły, myślę, że dałbym radę poświęcić minimum 2 godziny dziennie na grę. Oczywiście w weekendy wiele więcej, ponieważ tutaj myślę, że spokojnie od 3-4 godzin w górę.
Przynależność do frakcji:
 Auto Centrum [aktualnie jestem na zwolnieniu, ponieważ zaraz zaczynają mi się ferie i wyjeżdżam na kilka dni z domu]. Byłem również w Policji, lecz moja przygoda z tą frakcją się już dawno zakończyła.
Przynależność do organizacjiCasablanca, kiedyś Malibu.
Kilka zdań o kompetencjachRangę supportera miałem na trzech mniejszych serwerach, nazw nie będę podawał, ponieważ nie chcę reklamować - z resztą, chyba i tak już nie istnieją. Grało tam 20-50 graczy. Nie miałem żadnych problemów z pełnieniem tej funkcji. Dostałem raz skargę, ponieważ graczowi nie spodobało się, że zostało zabrane mu prawo jazdy. Myślę, że nabyłem tam całą wiedzę dotyczącą pełnienia funkcji supportera. 

Nie mam problemów z bezinteresowną pomocą.

Jestem odpowiedzialny oraz stanowczy.

Nie mam jakichkolwiek problemów z ortografią.

Pomysł na rozwój rang PREMIUMPomysłowy to ja jakoś wybitnie nie jestem, ale coś może uda mi się wykminić ;).

Można by dodać premię za grę co godzinę / pół godziny - nawet te 50-100 pln

Skiny dostępne tylko dla graczy z rangą premium, gdy premium nam się skończy, daje nam skina, którego mieliśmy przed tym premium, albo poprostu Cj'ta.

Eventy tylko dla graczy z rangą.

Darmowy lub tańszy odbiór pojazdów z przechowywalni. 

"Skórki" do telefonu. (w sensie tapeta, ikonki) Może nawet kolor telefonu.

I taka ostatania propozycja, to już całkowicie zależy od zdania członków ekipy - czat z członkami Administracji. Dostepny przykładowo pod komendą /q, lub też którym kolwiek innym klawiszem.

Z poważaniem.

Mikołaj *MIK0L^

• 6

Policja - stopień: Starszy Posterunkowy

31-08-2016 - 08-10-2016

Gracz Emergency Stories

01-11-2015 - xx xx xxxx

Casablanca

12-11-2016 - xx xx xxxx

Auto Centrum - stopień: Pracownik

03-12-2016 - 03-01-2017

76561198308211774.pngAddFriend.png

#24 Sebik48

Sebik48

Użytkownik

• Użytkownik
  • 48 postów

• Nick w grze:Sebik48

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:03

Imię: Sebastian
Nick: Sebik48
DBID: 4071
Serial: 230EAF9E63DFC20DAFD0F663A03E4E42
Data rejestracji na serwerze: Z tego co pamiętam była to jeszcze pierwsza edycja. Dokładniej nie wiem
Ilość przegranych godzin: Dokładnej ilości godzin nie powiem, ponieważ nie znam. W przybliżeniu gram około 50 godzin tygodniowo. 
Historia kar: ---
Dyspozycyjność: W środku tygodnia moge spędzić max 3-5h dziennie. W dni wolne nawet 9h dziennie.
Przynależność do frakcji: Policja
Przynależność do organizacji: ---
Kilka zdań o kompetencjach: Na konkurencyjnym serwerze byłem kiedyś liderem policji. Tam się nauczyłem dyscypliny oraz wiedzy o forach takich jak to. Modernizowałem wiele działów oraz zajmowałem się porządkiem w dziale policji. Posiadałem kiedyś własne małe forum. Byłem również Moderatorem TS'a na konkurencyjnym serwerze. Niestety nie udalo mi się dostać do załogi administracji serwera.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Dla graczy o randze PREMIUM powinny zostać dodane kilka z następujących rzeczy.

Na pewno jestem za dodaniem kolorowych świateł. Montowało by się je w Auto Centrum przez mechanika. Koszt takiego cuda wynosiłby +/- 10000 PLN. Również powinny zostać dodane paintjoby na pojazdy takie jak Sultan, Elegy, Infernus, Turismo. Coraz więcej takich aut znajduje się na ulicach Emergency Stories. Skoro są takie drogie to powinny być nieco bardziej unikalne. 

Na pewno nie zwiększyłbym zarobków. Zarobki i tak są wystarczająco duże. Organizowałbym eventy tylko dla graczy z kontem premium. Gracze bez premium wtedy częściej zaczęli by kupować przynajmniej pakiety podstawowe. Również jestem za wprowadzeniem skinów premium. Skiny te byłyby w lepszej roździelczości, miały by więcej szczegółów. Po za tym również jestem za dodaniem modernizowanych rejestracji. W GTA San Andreas można maksymalnie na rejestracji dać 7 bądź 8 znaków. Zależy to od pojazdu. Cena zmiany rejestracji mogłaby kosztować między 2500 PLN a 5000 PLN. Cena dokładniej do uzgodnienia. Dodałbym również więcej domków. Posiadałyby one niestandardowy, unikalny interior. Domki mogłyby się znajdować w bogatych dzielnicach. Dobrym pomysłem była by również możliwość pożyczenia kluczyków do samochodu drugiej osobie. 

• 1

#25 Souvenir

Souvenir

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 59 postów

• Nick w grze:Souvenir

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:03

Imię: Marek

Nick: Souvenir

DBID: 11687

Serial: 0305A42488D6F7FC88F19FA0BD3E2684

Data rejestracji na serwerze:14-10-2016 19:04:39

Ilość przegranych godzin: 8450 min. ciągle rośnie :)

Historia kar: Raz ban na 12h.

Dyspozycyjność: 6-8h minimum.

Przynależność do frakcji: Niestety nie.

Przynależność do organizacji: LowRiders Family jestem 1 z 2 założycieli.

Kilka zdań o kompetencjach: Jestem uczynny oraz pomocy, to co mam zrobić robię odrazu (to, co masz zrobić jutro zrób dziś), wszystkie reporty będę wykonywał poprawnie.  Umiem się dopasować do środowiska. Myślę, że jestem dobrym kandydatem na supportera ponieważ: mam już trochędoświadczenia (byłem supp. na innym serwerze), staram się odgrywać RP, mam wiele propozycji na serwer. Ze mną nie było za problemów na serwerze (w takim sensie,że nie którzy by mi życzyliby mi bana). Na mumblu nie wyzywam innych i nie przeklinam. Mogę nawet być na okres próbny. Nie zawiedziecie sie!

-Premium rozszerzone 150 PLN/h;
-Premium podstawowe 75 PLN/h;
-Dodatkowa premia na pracach dorywczych (poza pługiem);
-Zniżka w AC. na naprawach. Premium podstawowe 5% rozszerzone 10%;
-Zniżka w AC. na tuningu Premium podstawowe 3% rozszerzone 5%;
-Możliwość dorobienia kluczy np. w AC. za 200PLN i podarowaniu innemu graczu;
-Smartfon do kupienia z dodatkowymi aplikacjami takimi jak:  przeglądarka internetowa, numer do AC,
 radio, możliwość sprawdzania godziny zamiast komendy /time, jakieś minigierki typu tetris;
-Możliwość kupienia napisu na aucie 500PLN od litery (tylko dla premium roz.;
-Możliwość pisania ogłoszeń komędą;
-Zniżka na auta w komisach premium podstawowe 2% rozszerzone 4%.
 I wiele więcej!

Życzę powodzenia innym.

• 2

e7ih5l.jpg

#26 Tien

Tien

Samuraj

• Użytkownik
  • 155 postów

• Nick w grze:Tien

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:04

Imię: Sergiusz
Nick: Tien 
DBID: 30 
Serial: 5849E76AD157156F5BB28FE466C71192
Data rejestracji na serwerze: 08.10.2015
Ilość przegranych godzin: 600h 
Historia kar: Na serwerze - brak kar. Na forum dwa ostrzeżenia. 

Dyspozycyjność: Kilka godzin dziennie, często w godzinach przedpołudniowych i wieczornych. 
Przynależność do frakcji:  Auto Centrum
Przynależność do organizacji: Casablanca
Kilka zdań o kompetencjachNa serwerze gram od samego początku, znam panujące tutaj zasady i bardzo dobrze orientuje się w życiu i zasadach serwera. Nie mam problemu z podporządkowaniem się czy też wykonywaniem poleceń. Jestem osobą odpowiedzialną, niezwykle ambitną

i powierzone zadania staram się w 100% wykonywać.  Pomagam wielu nowym graczom naszego serwera w pierwszych krokach czy też służę dobrą radą.  Mam półroczne doświadczenie w byciu supporterem na serwerze RPG, więc wiem jak trudna jest to rola i na czym ona polega. Chciałbym dorzucić coś od siebie w rozwój serwera, pomagając jak tylko potrafię.  
Pomysł na rozwój rang PREMIUMUważam, że ranga premium jest dobrze rozwijane - w kolejnych pracach cały czas powinniście kontynuować strategie, że najwyższe poziomy są dostępne tylko dla premium. Dobrą ideą jest też to, że do istniejących prac można by dodać 6 lvl tylko dla premium rozszerzonego. Kolejną opcją wydaję się być dodanie unikalnych skinów tylko dla osób z aktywnym premium, Żadną nowością ani innowacją będzie też propozycja z eventami tylko dla premium :) 

• 20

Gracz od 08.10.2015.r 

#27 Jason

Jason

♠SPAMER♠

• Prezenter Fala.FM
  • 734 postów

• Nick w grze:Jason

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:09

Imię: Kuba
Nick: Jason
DBID: 6202
Serial: 551A936A15CF2E0AA496756B634982E4
Data rejestracji na serwerze: 16.12.2015 r.
Ilość przegranych godzin: Przegranych godzin mam w granicach 170
Historia kar: Na serwerze nie miałem żadnych banów tylko na pierwszej wersji w dzien przed sylwestrem straciłem prawo jazdy na 30 minut od Dawirzo.
Dyspozycyjność: Aktualnie jestem chory i bywam dziennie min. 4 godziny na komputerze co by się przekładało na spędzanie czasu na serwerze. Gdy wówczas gdy chodzę do szkoły to nie bywam codzinnie, lecz w weekend'y jestem po 5-7 godzin.
Przynależność do frakcji: Przynależę do Frakcji Policji, lecz aktualnie w niej nie służę.
Przynależność do organizacji:
Przynależałem do Pozorantów, co za tym szło robiliśmy różne akcje RP i nie konczylismy na wypadkach samych. Po czasie rozsypała się niestety. Aktualnie jestem w Royal Family.
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem osobą spokojną, która umie w sobie wyładować emocje. Z reguły jestem przyjaźnie nastawiony do każdego nowego gracza. Dodam na marginesie odchodząc troszkę od tematu, że przez ostatnie 2 tygodnie nie grałem na serwerze z przyczyn prywatnych, były one na tyle ważne, iż myślałem że nie wrócę na serwer, lecz wszystko powraca na dawne tory i mogę wrócić do gry. Dodam również, że jestem osobą szukającą cały czas nowych rozwiązań, by za każdym razem wiedzieć co zrobić, jak postąpić aby być sprawiedliwym dla jedenj i drugiej strony konfliktu. Łącząc poprzedni wątek, supporterem byłem na 2 serwerach jednym aktualnie bardzo znanym drugim nie koniecznie. Byłem na tym bardziej znanym serwerze bardzo zapracowany, ponieważ moi rówieśnicy na takich samych rangach nie pomagali mi, przez co weszło mi w nawyk robienie dużej ilości reportów. Spędziłem łącznie coś około 1,5 roku na tym stanowisku, lecz po kilku miesiącach bardzo chciałem na nie wrócić, ponieważ brakuje mi tego stanowiska. Dodam również, że brałem rzetelny udział w Beta-Testach.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Moją główną myślą, a zarazem pierwszą jest dodanie:

-Tańszych napraw u mechanika.
-Tańszego montażu części tuningu wizualnego i mechanicznego.
-Dodanie możliwości zmiany rejestracji w samochodzie.

Mam też mnóstwo propozycji dotyczących serwera.

Pozdrawiam, Jason

• 7

uvhHiWm.png

#28 Tatrix

Tatrix

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 171 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:10

Imię:Marceli

Nick: Wujek

DBID: 462

Serial:8EEE748081BBF4AA3CB3DA263FE1FB02

Data rejestracji na serwerze: Start serwera Lipiec 2015 godziny wieczorne. Nie pamiętam DBID mówi samo za siebie.

Ilość przegranych godzin: Nie mam dostępu do takien informacji.

Historia kar: Kar jak,,ban'' , ,,mute'' nie posiadam. Miałem zabrane 3 razy. Ale nie pamiętam.

Dyspozycyjność: 2-3h dziennie zależy jaki dzień.

Przynależność do frakcji: Państwowa Straż Pożarna.

Przynależność do organizacji: Nie jestem w żadnej.

Kilka zdań o kompetencjach: Więc tak, jestem aktywnym graczem. Staram sie bywać codziennie na serwerze. Jestem sprawiedliwy. Trudno mnie zdenerwować, nie faworyzuje graczy. Jestem osobą poważną lecz czasami można ze mną się pośmiać. Staram sie nie odwalać, i pomagać nowym graczom. Regulamin serwera przestrzegam go jak tylko mogę. Nie lubie pisać skarg bo szkoda mi czasu każdy spór staram sie rozwązywać sam. Nie strzelam ,,fochów" bo to nie odpowiednie zachowanie jak na mój wiek. Raporty widze że supporci który są starają sie je sprawdzać no ale nie da sie powiedzmy 25/min sprawdzić w 10 sek. Będe aie starał wszystko wytłumaczyć ,,od deski do deski'' (bez obrazy adehy) Staram sie napisać to podanie jak najlepiej byle wypaść dobrze w procesie czytania. Aktywność na serwerze jestem codziennie, w nocy rzadziej ale też da rade mnie spotkać. Nie jestem chytry na pieniądze. Wywiązuje sie z podjętych działań. Można mi zaufać.

Ranga premium.... Hm... Jakieś 4 unikalne prace może. Żadne 200zl/h bo to z innego serwera. Może jakiś tańszy zakup organizacji o 2.5k. Ogólnie tańszy zakup samego telefonu za 200 zl. (bez doładowania) ludzie pewnie też nie kupują bo nie mają hajsu. Ale że łatwiej napisać że nie watro kupować to tak zostało.

Pozdrawiam Wujek.

Powód edycji: Chce poinformować że pisałem na telefonie, po przeczytaniu kilka razy znalazłem pare błędów. Przepraszam.

Użytkownik Wujek edytował ten post 12 styczeń 2017 - 17:44

• 1

#29 AskerPL

AskerPL

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 104 postów

• Nick w grze:AskerPL

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:12

Imię: Eryk

Nick: AskerPL

DBID: 8974

Serial: 250071896DFB3CEC43F0CBA539697224
Data rejestracji na serwerze: Początek serwera jakiś jeden dzień po starcie.

Ilość przegranych godzin: 7219 minut rośnie)

Historia kar: Z tego co pamiętam to Brak

Dyspozycyjność: W każdy dzień od 2 do 5 godz. Wyjątek święta.

Przynależność do frakcji: Aktualnie PSP, kiedyś PR

Przynależność do organizacji: Malibu

Kilka zdań o kompetencjach: Nazywam się Eryk Mam 15 lat. Mieszkam niedaleko Rzeszowa w mieście Jasło. Uczęszczam do gimnazjum nr. 1 im. św Jadwigi Królowej w Jaśle. Interesuje się służbami mundurowymi oraz medycyną. Jestem miły, przyjacielski oraz traktuje każdego z szacunkiem. Staram się nie tworzyć konflikty, a raczej je rozwiązywać. Każdy może na mnie liczyć. Zawsze pomagam tym, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem otwarty dla innych, często jestem pewny siebie co daje mi możliwość dotrzeć do celu. Szybko się uczę i staram się nie popełniać błędów. Jestem często nieśmiały dla nowego środowiska, ale gdy się zintegruje mija ta nieśmiałość. Pracuje nad swoim zachowaniem, chętnie pomagam innym. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Zawsze staram się angażować jak najbardziej w powierzone mi cele, dlatego wykonuje je bardzo dokładnie, oraz z precyzją. Jestem tolerancyjny oraz kulturalny wobec znajomych, oraz nieznajomych. Nie należę do ludzi sztywnych, którzy nie znają się na żartach, wręcz przeciwnie, jestem człowiekiem który na co dzień ma poczucie humoru. Myślę, że ludzie oceniają mnie pozytywnie, lecz często jestem krytykiem z tego powodu, że nie wymagam od siebie za dużo. Na scenie MTA jestem juz prawie 6 lat więc potrafię wiele znam komendy jakie są mi potrzebne na tej randze. Mam także doświadczenie jeśli chodzi o tą range.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Ranga premium mogła by mieć przywileje takie jak: Przy sprzedaży auta/domu mają mniejszą prowizje, stworzyć prace dla kont premium, Konta premium miały by zniżkę w mechaniku gdy mintują jakieś felgi lub coś w tym stylu. Specjalne eventy, specjalne wejście na jakis event. Fajnie gdy by była możliwość zakładania firm na czym by to polegało? W SA jest dużo stacji benzynowej więc dana firma dajmy na to że firma A kupuje daną stację benzynową, i ludzie normalnie na niej tankują a firma może dostawać dana ilość kasy za to ile osób zatankuje i jaką ilość paliwa i wgl wydadzą. Przy okazji można było by zrobić prace przewozu paliwa itp...

MajkY (14 styczeń 2017 - 17:20):
okolice Biecza pozdrawiają ;)

Użytkownik AskerPL edytował ten post 13 styczeń 2017 - 16:30

• 1

GGTxcus.gif

Pogotowie Ratunkowe: 

Akademia: 26.09.2016 - 10.10.2016 

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Państwowa Straż Pożarna:

Akademia: 22.10.2016 - 13.11.2016

Sekcyjny 13.11.2016 - 25.11.2016

Starszy Sekcyjny 25.11.2016 -

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

Komenda Główna Policji: 

Akademia: ---

Spoiler

#30 Brudasek

Brudasek

Nowy

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:23

Imię: Jan
Nick: Blondasek
DBID: 11290
Serial: 9CF2015E7BCC82CE0660A3BD311A3FA4
Data rejestracji na serwerze: 03-10-2016
Ilość przegranych godzin: 24752 minut, w przeliczeniu około 412 godzin
Historia kar: raz zabrane prawo jazdy na 10 minut przez MajkY-ego
Dyspozycyjność: Jestem dyspozycyjny codziennie, zazwyczaj od 15 do 3 w nocy ( choruje na bezsenność)
Przynależność do frakcji: Pomoc Drogowa (AutoCentrum)
Przynależność do organizacji: Casablanca
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem osobą kompetentną na proponowane stanowisko supportera, ponieważ jestem obowiązkowy, ciężko pracujący (posiadam razem z dziadkiem nasz własny zakład pracy, więc wiem czym jest rzetelność i odpowiedzialność za powzięte działania), uprzejmy, chociaż nie toleruje braku kultury wobec innych osób. Zdaniem osób z mojego otoczenia można na mnie polegać i rzadko kiedy "nawalam" - jak wiadomo każdemu się zdarza, jednak staram się ograniczać swoje błędne decyzje do minimum. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Wydaje mi się, że osoby z rangą PREMIUM powinny posiadać bardziej rozległe przywileje. Moim zdaniem odbiór pojazdów z parkingu policyjnego dla takich osób powinien być darmowy, a usługi oferowane na przykład przez AutoCentrum w zakresie holowania czy tankowania u klienta - tańsze. Świetnym planem również by było udostępnienie graczom z PREMIUM w wersji rozszerzonej unikatowych dóbr pod postacią domków z większą niż standardową ilością miejsc parkingowych, czy nieco wyższe zarobki na odpowiednich poziomach tak zwanych "prac dorywczych" (oczywiście wypłata zwiększona w granicach rozsądku).

Użytkownik Brudasek edytował ten post 11 styczeń 2017 - 17:24

• 9

vnk9RoX.png

#31 Damazego

Damazego

Nowy

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:26

Imię:Dominik

Nick: Damazego

DBID:15497
Serial: 
Data rejestracji na serwerze: 16.12.2016 r.
Ilość przegranych godzin:5-11
Historia kar:miałem 2 bany 
Dyspozycyjność: od 10 do 21 oprucz świont
Przynależność do frakcji: nie
Przynależność do organizacji:gram od 16.12.2016 roku i  serwer jest bardzo fainy i mi sie podoba 
Kilka zdań o kompetencjach:Więc tak, jestem aktywnym graczem.Staram sie bywać codziennie na serwerze. Jestem sprawiedliwy. Trudno mnie zdenerwować, nie faworyzuje graczy.

• -4

#32 Mysiek

Mysiek

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 59 postów

• Nick w grze:Mysiek

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:34

Imię: Maciej
Nick: Mysiek
DBID: 5726
Serial:  F17377ADB1AEDFCC7044F1351C5AB684
Data rejestracji na serwerze: 05.12.2015r
Ilość przegranych godzin: 204h
Historia kar: Nie przypominam sobie żadnych kar.
Dyspozycyjność: 2-4 godzin dziennie
Przynależność do frakcji: Pomoc Drogowa
Przynależność do organizacji: -
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem dosyć młody aby zasłużyć na tą posadę, lecz cechuje mnie parę czynników. Mój poziom ortografii jak i kultury jest dosyć wysoki. Jestem cierpliwy, uczynny i pomocny. Staram się robić wszystko jak najlepiej, choć nie zawsze to wychodzi.

Moje propozycje na rozwinięcie rang PREMIUM:

-zniżki na usługi w Auto Centrum (oprócz holowania i pomocy, gdy zabraknie paliwa)

-oddzielny punkt ogłoszeń dla Premium. Okienko pokazywało by się pod ogłoszeniami dla wszystkich i było jakoś przyozdobione np. podkreślenie na złoto, aby było bardziej widoczne

-symboliczne 50 lub 100 PLN za godzinę gry

-bardziej unikalne skiny postaci. Aktualnie wątpię, że ktokolwiek rozpoznaje czy dany skin jest dla graczy Premium, czy też nie.

-dodanie innych form płatności. Np. PSC lub przelew

@edit dodałem 1 propozycję więcej

Użytkownik Mysiek edytował ten post 11 styczeń 2017 - 17:36

• 0

#33 Limitowany1999

Limitowany1999

Nowy

• Użytkownik
  • 14 postów

• Nick w grze:Limitowany1999

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:34

Imię: Robert

Nick: |SP-PSP|Limit

DBID: 16938

Serial: E63222F7C69007548BFBD4C327E5A742

Data rejestracji na serwerze: 02.01.2017

Ilość przegranych godzin: jakieś 6h :D

Historia kar: nie ma żadnych

Dyspozycyjność: od 4 do 8h

Przynależność do frakcji: Państwowa Straż Pożarna

Przynależność do organizacji: do żadnej jak na razie

Kilka zdań o kompetencjach: Więc tak, nazywam się Robert, mam 17 lat w Lutym w końcu upragniona 18'tka, aktualnie pracuję chodziłem do szkoły ale skończyłem <Nie chcialo mi się>, pochodzę z województwa kujawsko - pomorskiego z miasta Bydgoszcz. Interesuję się piłką nożną, PSP oraz różnymi gatunkami gier. Napisałem podanie na supportera, dlatego że lubię pomóc graczom, oraz chciałbym pomóc w rozwoju serwera (Np. filmiki na yt). Jestem osobą kulturalną, spokojną oraz miłą. Pochodzę z Frakcji PSP i mam nadzieję że nie będzie to przeszkadzać :). Doświadczenie mam spore, 2 razy Administrator serwera, 1 raz właściciel, 1 raz H@ oraz 4 razy support i kilka razy lider Policji itp.

Dodać Pieniędzy co godzinę gry np 400 złoty.

Dodać panel w którym by się znajdował : Fix(Repair), Flip (Flipowanie), dodatkowe pojazdy albo modele (Podmianki) do Premium rozrzedzonego.

Dodać prefix na serwerze (albo rangę nad głową)

• 0

Państwowa Straż Pożarna

08.01.2017 do teraz (Strażak)

#34 #Axmell^

#Axmell^

Afker

• Użytkownik
  • 232 postów

• Nick w grze:Axmell

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:35

Imię: Wojtek

Nick: Axmell
DBID: 5738
Serial: 856DB2F2C7197E37A2C7B6582773EDA4
Data rejestracji na serwerze: 2015-12-05
Ilość przegranych godzin: ~500h
Historia kar: Prawdopodobnie brak
Dyspozycyjność:od 2 do 9 godzin
Przynależność do frakcji: Policja
Przynależność do organizacji: Royal Family
Kilka zdań o kompetencjach: Może się przedstawię, mam na imię Wojtek, liczę sobie 15 wiosen. Interesuję się pisaniem skryptów w języku LUA, mappowaniem oraz motoryzacją. Jestem osobą opanowaną oraz spokojną. Na serwerze gram dość długo, więc to podanie, ponieważ chcę wam w jakiś sposób pomóc w rozwoju serwera oraz pilnować porządku na nim. Posiadam dużo czasu wolnego, więc nie będzie problemu z brakiem supporter'a na serwerze, gdy będzie potrzebny. Jako, iż jestem we frakcji, to znajdę czas na to, aby zarabiane na służbie sobie odpuścić i znaleźć czas na zajmowanie się serwerowymi obowiązkami - liczy się dobra rozgrywka, a nie pieniądze. Nie jestem dysortografikiem oraz dyslektykiem, więc problemu z napisaniem czegoś poprawnie w różnorakich ogłoszeniach nie będzie problemem. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Skoro jest to ranga płatna, to czemu by nie zwiększyć zarobków o te parę procent dla osób, które za tą rangę zapłaciły? Osobiście bym organizował eventy dla rang premium, ponieważ ich posiadanie zezwala na korzystanie z eventów dla premium. Dodałbym również parę spawnów w menu logowania oraz możliwość respienia się w okolicach prac w innych miastach, ponieważ San Fierro to nie wszystko. Do strefy DM dodałbym bronie dla rang premium. Kto by nie chciał być wyróżniony na tab'ie? Można lekko zmienić kolor osób z premium na tab-liście, aby czuły się, że zakup był w pełni udany.

• 7

Xn9n1IN.png

ZNj9FhqHEeLra.gif

Dotyczy mnie --> hbV7g3G.png

#35 Quertez

Quertez

Nowy

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:35

Imię: Patryk
Nick: Nick
DBID: 17036
Serial: 8D8B5056E88419205F03FFC2138A4343
Data rejestracji na serwerze: chyba 05.01.2017
Ilość przegranych godzin: nwm z 10H chyba
Historia kar: Brak kar
Dyspozycyjność: 4-5 h Lub więcej
Przynależność do frakcji: Nope
Przynależność do organizacji: Byłem ale opuściłem
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem Patryk mam 16 lat chodzę do klasy 3 gimnazjium. Mieszkam w Wielkopolsce a dokładnie w Turku. Lubie spędzać czas wolny na graniu. Jestem aktywny gram dziennie po 2-4 lub więcej. Nie lubię kłamać i nie jestem dwulicowy. Lubie sobie popić z kumplami. Lubię pomagać. Jestem aktywny fizycznie lubię grać w piłkę nożną. Kocham jeździć na motorach a dokładniej cross/enduro. Byłem już Adminem przez 3 miesiące i Supportem
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Ranga Premium powinna dawać nam coś lepszego , Myślę że można by było wprowadzić kilka prac dorywczych tylko dla Premium . Jakieś ciekawe miejsca dla ludzi z Premium np: tańsze może mandaty , pojazdy i takie tam

Użytkownik Quertez edytował ten post 11 styczeń 2017 - 17:36

• 0

#36 Mefiu

Mefiu

Użytkownik

• Użytkownik
  • 40 postów

• Nick w grze:Mefiu

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:45

Imię: Mateusz
Nick: Mefiu
DBID: 8803
Serial: EBEB907BEA5EEA5905327423C292E7B2
Data rejestracji na serwerze: Na starym koncie grałem od początku serwera. Na tym data rejestracji to : 09-09-2016
Ilość przegranych godzin: ~ 154
Historia kar: Jedno jedyne prawko za odwalanie z kolegami (Taranowałem karetkę )
Dyspozycyjność: 1-4h dziennie
Przynależność do frakcji: Należę do frakcji Państwowej Straży Pożarnej
Przynależność do organizacji: Należę do organizacji FrostWolf Clan
Kilka zdań o kompetencjach: Na serwerze gram od samego początku jego istnienia. Potrafię pracować w grupie , zawsze podporządkowuje się wyższym rangą. Jestem bardzo sprawiedliwą jak i uczciwą osobą. Moja cierpliwość jest bardzo duża , potrafię wysłuchać każdego i w miarę możliwości mu pomóc. Bardzo lubię ten serwer i chciałbym zaszczycić swoją obecnością w tak bardzo zgranej ekipie.

- Możliwość zakupienia/ulepszenia pojazdu na większy silnik np z 3.2 do 4.0

- Możliwość puszczania muzyki z jakiegoś pojazdu np. pony/lub coś innego

- Dodatkowe animacje dla graczy premium

- Dodanie kasyna dla premium ; były by tam jakieś gry hazardowe , bilard lub coś podobnego

• 3

ElJoKLz.png od 16.10.2016 do 16.01.2017

hE8apUN.png od 16.01.2017 do xx.xx.xxxx

#37 Trevor

Trevor

Użytkownik

• Użytkownik
  • 26 postów

• Nick w grze:Trevor

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:47

Imię: Jakub

Nick: Trevor

DBID: 5601

Serial: AF54BD992E8D582577E624E53D354AA3

Data rejestracji na serwerze: 2015-12-03 

Ilość przegranych godzin: 14167 Minut, 236 Godzin.

Historia kar: Z tego co wiem to aktualnie brak kar w mojej kartotece ze strony administratorskiej.

Dyspozycyjność: Na serwerze staram się bywać codziennie, jeżeli nie mam nauki siedzę nawet do 3/4 godzin dziennie, w przypadku nauki staram się wejść chociaż na godzinkę (Życie realne zawsze na pierwszy miejscu, potem dopiero gra!). W weekendy mój czas gry wynosi ~7 do 10 Godzin.

Przynależność do frakcji: Aktualnie pełnie czynną służbę na stanowisku Młodszego Kapitana w Państwowej Straży Pożarnej San Andreas.

Przynależność do organizacji: Ride Or Die.

Kilka zdań o kompetencjach: Jest to bardzo trudne pytanie dla człowieka o moim charakterze, czyli nie lubię się przechwalać oraz odpowiadać na takie pytania. Lecz jeżeli trzeba to myślę że, nadaje się dlatego że, jestem osobą która stara się pomóc w rozwijaniu serwera, staram się pomagać nowym graczom jak najbardziej potrafię, jestem osobą w miarę aktywną, wydaję mi się że jak na swój wiek jestem osobą ogarniętą nie sprawiającą kłopotów potrafiącą. Tak jak pisałem wyżej najbardziej staram się pomagać rozwijać serwer, oferując moją pomoc, podsyłając różne propozycję, wykonując zasoby.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Tak samo jak wyżej pisałem, to pytanie też do najłatwiejszych nie należy, dlaczego?. Na serwerze gracze dzielą się na dwa typy, tacy którzy nie sprawiają kłopotów oraz tacy którym nic się nie podoba i tutaj jest cały trud pytania, oferując jakąś fajną propozycje dla graczy z aktywnym kontem premium ta druga grupa się doczepi że serwer jest robiony tylko pod zarobek nie pod graczy. Ale pomijając tą drugą grupę to moimi propozycjami są owe pomysły:

-Wykonanie kilku komisów samochodowych w centrum gry,

-Zrobić unikatowe pojazdy, dostępne tylko do zakupienia przez graczy z aktywnym kontem premium,

-Organizację przestępcze, a dokładniej tylko ten rodzaj był możliwy tylko wtedy gdy posiadamy konto z aktywnym kotem premium rozszerzonym na 30Dni.

-Możliwość montowania kolorowych świateł do prywatnych pojazdów, oraz różnych wariantów typu Siatka do Huntleya bądź Zamurowane szyby przy Stratumie.

Pomysłów jest sporo, wymieniłem te moim zdaniem najfajniejsze. Oraz mam nadzieję że się spodobają.

Pozdrawiam Jakub.

Przepraszam za edita, powód zmiana organizacji.

Użytkownik Trevor edytował ten post 13 styczeń 2017 - 12:12

• 12

Trevor

Grcz od: 3 Grudnia 2015 roku.

Osiągnięcia:

-Frakcja PSP [+]

-Supporter [-]

#38 pldarek

pldarek

Nowy

• Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:48

Imię:Darek
Nick:pldarek
DBID:420
Serial:1D82E71910D77A52DF854C6DD8879944
Data rejestracji na serwerze:Około 31.10.2015
Ilość przegranych godzin:Około 4333minut
Historia kar:Prawka i ostrzeżenia
Dyspozycyjność:3-4h zależy od dnia
Przynależność do frakcji:Nie
Przynależność do organizacji:Tak
Kilka zdań o kompetencjach:Lubię ten serwer bardzo chciałem spróbować swoich szans w administracji.Staram się być uczynny i dosyc dobrze gracze przyjmuja moja pomoc.I właśnie dlatego głaszam swoją kandydaturę na stanowisko moderatora, ponieważ chce podołać powierzonym mi zadaniom. Jestem zawsze dostępny w godzinach popołudniowych. Nie mam problemów z komunikacją na serwerze, jak i poza nim. Mam długie doświadczenie z MTA, dzięki któremu nauczyłem się funkcjonowania większości serwerów. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM:Dodanie nowych prac dla premium,zniżki na różne rzeczy 

Użytkownik pldarek edytował ten post 11 styczeń 2017 - 17:52

• -1

#39 SnakePL

SnakePL

Użytkownik

• Prezenter Fala.FM
  • 40 postów

• Nick w grze:SnakePL

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:55

Imię: Patryk
Nick: SnakePL
DBID: 13185
Serial: 224CD78362E7AA40D2EF42F3EB03FCB3
Data rejestracji na serwerze: W Okolicach 10 sierpnia 2016 (Forum, więc zapewne konto gry chwile szybciej)
Ilość przegranych godzin: Z 30, może więcej... Nie mam pojęcia
Historia kar:
Dyspozycyjność: 2 - 3h Dziennie
Przynależność do frakcji: Obecnie Brak. możliwe, że niedługo usłyszycie mnie w Fala.FM
Przynależność do organizacji:
Kilka zdań o kompetencjach:

Witam. Posiadam wieloletni staż oraz dobra znajomość zasad RP, Umiejętność administrowania jak i moderowania (Byłem w Ekipie serwera NFS:SA) oraz jestem sumienny i stanowczy. Staram się rozwiązywać problemy dokładnie. Jestem strasznie dociekliwy co do "korzeni" problemów. Jeśli sytuacja jest nie jasna, będę tak długo dociekał, aż dowiem się kto zaczął i dlaczego. Ciężko mi pisać takie rzeczy, trzeba po prostu sprawdzić w "praniu" :)

- Zniżki

- Pierwszeństwo dostępu w Eventach (Chociaż to będzie nie fair wobec graczy non premium)

- Dodatki (finansowe, itemowe, itp.)

Użytkownik SnakePL edytował ten post 11 styczeń 2017 - 18:00

• 0

tItYPuM.png

Spoiler

#40 Runwald

Runwald

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 53 postów

• Nick w grze:Runwald

Napisano 11 styczeń 2017 - 17:59

Imię: Paweł
Nick: Runwald
DBID: 4029
Serial: FE690CAEBE390AAB184BA2A1B41CCB54
Data rejestracji na serwerze: 2015.11.11 
Ilość przegranych godzin: 42000 min/703 Godziny 
Historia kar: Zabranie prawka na 6h przez skracanie przez Remix007

Dyspozycyjność:5/7 H

Przynależność do frakcji: AutoCentrum

Przynależność do organizaciCasablanca
Kilka zdań o kompetencjach: Witam nazywam się Paweł. Mieszkam w małej wsi która znajduje się w województwie Mazowieckim. Chodzę do technikum jako mechanik. Na serwerze przegrałem bardzo dużo czasu wiec wiem co się dzieje. Posiadam też komis pierwszy na serwerze. Dlaczego chciałbym posiadać supportera. Ponieważ jestem stałym graczem dużo osób mnie zna i do mnie piszą na SMS np. jaka jest najlepsza praca albo a v-max aut. Lubie pomagać bo się wtedy czuje  potrzebny przez serwer. Też widzę dużo "Trolli" na serwerze. A wiadomo że trolle na serwerze są nie lubiane przez graczy bo utrudniają nam wszystkim grę. Czyli taranowanie, CBK, wyzywanie frakcji i inne. Jeżeli bym posiadał supportera to bym takich śmieszków karał. Też bym pomagał rozwijać serwer nagrywam z Emstoreis wiec trochę ludzi zachęcam żeby wbili i się przekonali ze to jest TOP 1 SERW RPG NA MTA. Wiec dzięki za przeczytanie Pozdrawiam Runwald. 

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Mam 2 pomysły do rangi PREMIUM. Pierwszy to jest żeby premium miało dostęp do stereo aucie czyli jak posiadasz auto z wybudowanym stereo to można by było puszczać muzykę. Czyli pod SHIFT jest panel z radiem jeżeli auto ma stereo. Jak jesteś w aucie to muzykę słyszą gracze a jeżeli wyjdziesz z auta to automatycznie się wyłącza. Drugi pomysł jest wprowadzenie tańszych tuningów do aut czyli PREMIUM PODSTAWOWE MA 2.5% taniej za daną cześć. A kato PREMIUM ROZSZERZONE ma 5% taniej do tuningu auta.

Użytkownik Runwald edytował ten post 11 styczeń 2017 - 20:43

• 10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych