Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rekrutacja na supportera!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anonimowy

Anonimowy

Właściciel Emergency Stories

• RCON
  • 286 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 15:43

49no4Cb.png

Do tej pory na Emergency Stories osoby na stanowisko supportera zostawały wybierane przez administrację RCON, gdy ta stwierdziła, że taka osoba posiada odpowiednie kompetencje. Tym razem, dla odmiany, otwieramy rekrutację. Pragniemy wyłonić kilka osób, które obejmą na czas próbny stanowisko wsparcia administracji. Rekrutacja na razie jest jedna i nie wiadomo czy w przyszłości otworzymy takową czy wrócimy do wyłaniania starym systemem. 

Co zrobić, aby kandydować na supportera?

Wystarczy napisać podanie według wzoru:

Imię:
Nick:
DBID:
Data rejestracji na serwerze:
Ilość przegranych godzin:
Historia kar:
Dyspozycyjność:
Przynależność do frakcji:
Przynależność do organizacji:
Kilka zdań o kompetencjach:
Pomysł na rozwój rang PREMIUM:

Wyjaśnienie podpunktów (gwoli ścisłości):

• Imię - napisz jak masz na imię w życiu realnym.
  • Nick - napisz swój dokładny nick z serwera Emergency Stories.
  • DBID - identyfikator liczbowy. Możesz odczytać go będąc w grze pod klawiszem Tab.
  • Wiek - napisz ile masz lat w życiu realnym.
  • Serial - tu wpisz swój serial. Aby znaleźć serial wejdź do gry i w konsoli (F8 aby otworzyć konsolę) wpisz frazę „serial”. Następnie skopiuj komunikat zwrotny i wklej go w tym miejscu.
  • Data rejestracji na serwerze - jeżeli jest to możliwe sprawdź kiedy odbyła się rejestracja Twojego konta. Jeżeli nie jest to możliwe - podaj przybliżoną datę (miesiąc i rok wystarczy).
  • Ilość przegranych godzin - jeżeli jest możliwe do sprawdzenia wpisz tu dokładną liczbę. Jeżeli nie to przybliżoną. Możesz podać również ilość godzin spędzanych na serwerze dziennie oraz ilość dni w tygodniu, w których logujesz się do gry.
  • Historia kar - tutaj napisz za co i w jaki sposób Cię karano.
  • Dyspozycyjność - napisz ile godzin dziennie możesz poświęcić na serwer.
  • Przynależność do frakcji - napisz, czy należysz do frakcji. Jeżeli tak, to do jakiej?
  • Przynależność do organizacji - napisz, czy należysz do organizacji. Jeżeli tak, to do której?
  • Kilka zdań o kompetencjach - tutaj napisz ile zechcesz o tym dlaczego to Ty powinieneś/powinnaś zostać wybrany/a na stanowisko supportera.
  • Pomysł na rozwój rang PREMIUM - przy okazji prosimy Cię o jakiś pomysł dotyczący rang PREMIUM. Niektóre osoby skarżą się, że nie opłaca się kupować takiej rangi, ponieważ nie ma z tego nic pożytecznego. Chcemy to zmienić, a Ty nam w tym pomożesz. W ten sposób sprawdzamy Twoją kreatywność dlatego postaraj się.

Podania można składać dopóki temat ten jest otwarty. Nie wiemy kiedy go zamkniemy, dlatego nie zwlekaj - jeżeli chcesz to napisz teraz.

Zapraszamy do składania podań w tym wątku.

• 36

#2 ScaNn3r

ScaNn3r

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 96 postów

• Nick w grze:ScaNn3r

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:11

Imię: Bartek

Nick: ScaNn3r

DBID: 245 

Serial: C43E770623C6BC1D68BDC461F2EB3AE4

Data rejestracji na serwerze: Nie pamiętam dokładnie, ale w dzień otwarcia pierwszej edycji. Widać to zresztą po DBID.

Ilość przegranych godzin: 19033 minut, 317 godzin na chwilę obecną, wiadomo ciągle rośnie.

Historia kar: Prawo jazdy od Adehy na jeden dzień z powodu odwalania pojazdem frakcyjnym, przyznałem się, przeprosiłem, prawo jazdy odzyskazłem.

Dyspozycyjność: 3-4 H dziennie, wiadomo w weekend dłużej :)

Przynależność do frakcji: Policja

Przynależność do organizacji: Brak.

Kilka zdań o kompetencjach: Staram się pomagać nowym graczom, w sumie to moja praca ponieważ należę do policji, staram się sumiennie wykonywać swoją prace. Sprawiedliwość, jestem sprawiedliwy, i raczej nie trzymam strony jednej osoby, kolega nie kolega, zasady obowiązują każdego, pozatym mimo takiego wieku jestem osobą ogarnięta, i pracuje nad tym  by być również miły dla każdego, również staram się nie odawalać aż tak bardzo (wiadomo nieraz można Sobie pozowlić, ale wszystko ma swoje granice). Mam doświadczenie na tej randzie, małe bo małe, ale jakieś tam jest, byłem supporterem (na tamtym serwerze moderatorem) na innym serwerze, może ktoś wie, jeśli nie wie to już wie :D
Będę napewno pomagać innym, wykonywać raporty i inne rzeczy należące do pracy supportera, pozatym support na tym serwerze jest takim małym celem do zrealizowania. 

Pomysły? 

- Dodanie cogodzinnej premii dla premium, powiedzmy 200 PLN za pełną godzine gry.

- Dodanie jednego odrębnego czatu dla premium rozrzeszonego.

-  Dodanie jakiś kilku skinów dla premium, nie za dużo żeby nie obciążać serwera.

Narazie tylko 3, ale mam również pomysły odnośnie samego serwera, więc jeśli mi przyjdzie coś do głowy to edytuje post. Tyle, dzięki za poświęcenie czasu i przeczytanie mojego podania.

Pozdrawiam, 
ScaNn3r.

Użytkownik ScaNn3r edytował ten post 12 styczeń 2017 - 19:44

• 11

tumblr_nhprcvIwuN1t05pxxo1_400.gif

Motocykle!   <3              

#3 FokuS*

FokuS*

Użytkownik

• Użytkownik
  • 27 postów

• Nick w grze:FokuS*

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:13

Imię: Bartłomiej
Nick: FokuS*
DBID: 1333
Serial: 237FEBC446FC6865041333AF70E8DC44
Data rejestracji na serwerze: 1 listopada 2015 roku 
Ilość przegranych godzin: około 363h 
Historia kar: Utrata prawa jazdy.
Dyspozycyjność: 3-5h 
Przynależność do frakcji: Państwowa Straż Pożarna 
Przynależność do organizacji: Wściekłe Byki
Kilka zdań o kompetencjach: Tak więc na początek pragnę się przywitać, witam, jestem Bartek, na platformie Multi Theft Auto spędzam czas już 5 rok. Grałem na różnych gamemodach typu RP, RPG, Truck, Fun, DayZ itd. Jestem miłą kulturalną osobą która nie szuka zwady ani kłótni, lecz dąży do porozumienia przez rozmowę, jestem solidarny oraz uczciwy. Na serwerze spędzam dużo czasu. Pojęcie support nie jest mi obce. Moja głowa cały czas jest pełna pomysłów, co pozwala na organizowanie różnego typu eventów oraz proponowania nowych zmian na serwerze.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Moim zdaniem ranga Premium jest wystarczająco rozwinięta, nowe prace o wyższych zarobkach są dla premium, zniżki na wszelkie płatności są dla graczy premium, czego chcieć więcej. Na randze premium można się respawnić w kilku innych miejscach w zależności od rodzaju wykupionego konta. To dużo większe udogodnienie i dodatek dla graczy. 

• 14

dKLwTeB.jpg

tS6buIz.png

Pogotowie Ratunkowe:17.10.2016-20.11.2016

Wściekłe Byki:08.10.2016(lider)

Państwowa Straż Pożarna:28.12.2016

#4 Hyak

Hyak

Użytkownik

• Użytkownik
  • 20 postów

• Nick w grze:|SP-PSP|Hyak

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:14

Imię: Mam na imię Adam;
Nick: Mój nick na serwerze to |SP-PSP|Hyak;
DBID: 15, jestem graczem od pierwszych Beta-Testów;
Serial: 1926E2903E0B610F2EF68667C5804083;
Data rejestracji na serwerze: 08.10.2015;
Ilość przegranych godzin: Aktualnie ponad 70 godzin;
Historia kar: Nie posiadam żadnej kary;
Dyspozycyjność: W tygodniu 3-4 godziny, w weekendy 6-7 godzin;
Przynależność do frakcji: Należę do frakcji PSP;
Przynależność do organizacji: Przynależę do organizacji Casablanca;
Kilka zdań o kompetencjach: Uważam, że powinniście mnie wybrać, ponieważ gram na serwerze trochę i poznałem zasady jakie tu panują. Znam zachowania graczy i wiem jak powinienem się zachować w danej sytuacji. Jestem osobą odpowiedzialną i punktualną, w tym fachu to wymagane. Jako osoba odpowiedzialna staram się podejmować słuszne kroki, wolę przemyśleć coś dwa razy, niż zrobić głupstwo i zamartwiać się nim przez kilka kolejnych dni, czy nawet tygodni. Ponadto jestem osobą silnie angażującą się w powierzone mi cele. Lubię brać udział w nowych zadaniach. Posiadam umiejętności przywódcze, co za tym idzie potrafię wziąć odpowiedzialność za działanie zespołu, za podjęte kroki dobre, jak i te złe. Na serwerze przesiaduję dużą ilość czasu, co zapewniłoby graczom bieżącą pomoc w rozwiązywaniu ich problemów, ponadto jestem aktywny na forum, które stanowi wizytówkę serwera. Na co dzień staram się być kulturalny, spokojny i wyrozumiały dla innych. Na serwerze jestem w Państwowej Straży Pożarnej co świadczy, że jestem osobą ogarniętą oraz zdyscyplinowaną. Nie jestem osobą, która lubi sobie "poodwalać". Mogę pracować samodzielnie jak i zespołowo. Na barki Supportera spływa kawał ciężkiej pracy, lecz sądzę, że jestem w stanie się tego podjąć i sprawdzić swoich sił. Podejmując jakiekolwiek działania staram się to zrobić jak najlepiej, wkładam w to cały swój czas wolny i działam, działam, bo jak każdemu wiadomo - bez pracy nie ma kołaczy. Jako Supporter zadowalałbym graczy wykonując eventy oraz na bieżąco wykonywać raporty. Ponadto starałbym się wyłapywać nowych graczy i oprowadzać ich po serwerze, tak, aby zostali na dłużej. Miałem już okazję być na innym serwerze RPG (średnia ilość graczy 250) Administratorem, więc wiem z czym wiąże się ta ranga, wykonywałem mnóstwo reportów, za każdy tydzień otrzymywałem "plusa", średnio robiłem ich po 800-900 tygodniowo;
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Hmm.. Większość osób wyobraża sobie rangę Premium jako coś dodatkowego, co pozwoli im na szybszy rozwój swojej postaci, wzbogacenie się na serwerze lub ułatwienie rozrywki, stanie się bardziej rozpoznawalnym. Moją propozycją jest wprowadzenie lekkiej premii do wszystkich prac, np. 5-10% lub premii godzinnej w postaci dowolnej sumy pieniężnej, przykładowo 300 PLN. Kolejnym mało znaczącym, lecz dającym drobną przewagę nad innymi mogłoby być pierwszeństwo przy dołączaniu do Eventów przy ograniczonej liczbie uczestników. Wydaje mi się, że Premia byłaby najciekawszą oraz najlepszą z możliwych opcji do wprowadzenia, aby zachęcić graczy do zakupu, a co za tym idzie - wsparcia serwera.

Z poważaniem,
Hyak

Użytkownik Hyak edytował ten post 13 styczeń 2017 - 14:53

• 15

#5 Natural

Natural

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 83 postów

• Nick w grze:Natural

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:17

Nick: Natural

DBID: 148

Serial: A15987F72C50CA5D2806A9D6E9D09B12

Data rejestracji na serwerze: 31 lipiec 2015r. (31.10.2015 16:12:47)

Ilość przegranych godzin:  200h +/-

Historia kar: Jedyna zarazem pierwsza kara;
Od MajkY - za "skracanie"

Dyspozycyjność: 3 - 5 godzin dziennie, czasami dłużej.

Przynależność do organizacji: Ride Or Die ( The Moscow's Visage  )

Kilka zdań o kompetencjach: Zacznijmy od tego że na jak mój wiek nie odwalam i nie jestem typowym sidżejem. Jestem pomocny oraz uczynny, nie zostawiam rzeczy na później i dotrzymuje obietnic. Potrafię zachować spokój gdy ktoś mnie wyzywa, nie łatwo mnie sprowokować. Nie nadużywam wulgaryzmów, a nawet próbuje je skreślić z zstosowania ich. Gdy widzę że ktos potrzebuje pomocy, nie zastanawiam się tylko pomagam. Staram się robić wszystko dokładnie, oraz by było zapięte na przysłowiowy "ostatni guzik". Jestem również odpowiedzialny za swoje czyny. Znam regulamin oraz go przestrzegam i z całego serca chciałbym żeby robili też to inni użytkownicy oraz gracze grający na serwerze. Angażuje się w życie serwera i chciałbym aby z dnia na dzień stawał się coraz lepszy. Dodam że jestem uczciwy i sumienny, ranga Supportera(Moderatora) jest mi dobrze znana ponieważ kilka razy gdzieś tam kiedyś byłem supporterem. W sumie tutaj to tyle.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Moim pomysłem na rozwój rangi PREMIUM mogło by być jakieś wyróżnienie na forum. polegało by to na tym że użytkownik który posiada PREMIUM miałby kremowy nick, a jeżeli ktoś posiada +PREMIUM to złoty. Drugim moim pomysłem jest wyróżnienie takiego kogoś w sposób unikatowy czyli - osoba, miała by dostęp do działu tylko do którego dostęp posiadają inni administratorzy oraz premium. Były by organizowane tam licytacje bądź jakieś inne formy wynagrodzeń. W taki sposób osoba która posiadała by konto PREMIUM była by w jakiś sposób wyróżniona wynagrodzeniem na serwerze. Trzecim pomysłem jest możliwość przez +PREMIUM dodawania ogłoszeń na radio nie będąc w nim - rzecz jasna nie chodzi mi o spamowanie ciągle 'SELL PEREK W TDI' co sekunde lecz co określony czas na przykład 5 minut można by wysłać swoje ogłoszenie. Czwartym pomysłem jest dodanie 5% do zarobków wszystkich prac, oraz dodać ewentualnie jakąś prace tylko dla PREMIUM. Piątym pomysłem jest /dajkluczyki - jak każdy wie z doświadczenia jak ma się kolegę i on chce pojeździć nie da rady, więc dlatego można by dodać taką komende żeby dać komuś pojeździć. Tutaj odemnie tyle;p
12.01.2017 - Wpadłem na jeszcze kilka pomysłów - napiszę je w podpunktach.

• Dodanie możliwości zakupu Smartfona (Który jest dostępny w TT)
  • Generowanie co 60 minut działania matematycznego, na które by musiał prawidłowo odpowiedzieć w skutek tego dostawałby gotówkę (np. 52.31PLN)
  • ANTY-AFK dla +P i P byłby wyłączony.

Pozdrawiam, 
Natural

Użytkownik Natural edytował ten post 14 styczeń 2017 - 01:58

• 6

PEPE H1Z1 Team

76561198130046506.png

76561198185721898.png

76561198123538090.png

76561198314800202.png

uiLKdN4.png

#6 ≠BylemTu

≠BylemTu

tambler boj

• Użytkownik
  • 324 postów

• Nick w grze:BylemTu

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:18

Imię: Dominik
Nick: BylemTu
DBID: 427
Serial: E8994D64C5089FF03859094206BA2042
Data rejestracji na serwerze: Listopad 2015 (Premiera)
Ilość przegranych godzin: Ponad 300.
Historia kar:
1 edycja: Prawko za skracanie od ZmK
2 edycji: Prawko za skracanie lub jazdę po torach od MajkY
(0 mute, 0 banów)
Dyspozycyjność: Jestem w stanie na serwerze spędzać dziennie po 2-4h w tygodniu, w weekendy nawet po 8 lub więcej.
Przynależność do frakcji: Pomoc drogowa.
Przynależność do organizacji: Lowriders Family.
Kilka zdań o kompetencjach: Mam niemałą wiedzę na temat bycia supporterem ponieważ pełniłem funkcję moderatora na innym serwerze (średnio 170 graczy) przez prawie pół roku. Myślę, że nabyłem tam wszystkie umiejętności, przez które nie będę miał żadnych problemów z poradzeniem sobie na randze tutaj - na Emergency Stories. Ciężko mi powiedzieć samemu na temat mojej postawy wobec serwera, lecz myślę, że jest przyzwoita, a nawet bardzo dobra. Zgłosiłem już wiele błędów i robię to nadal, lubię pisać z graczami, nie reaguje agresywnie.  Myślę, że mam odpowiednie predyspozycje, aby dostać się tutaj na rangę supportera, być może znajdzie się ktoś kto byłbym temu przeciwny - lecz wątpię. Proszę także nie skreślać mnie z powodu mojego wieku, bo to najgorsze co może dla mnie być.
Według mnie dobrą opcją byłby bonusy. Polegałyby na tym, że co 10 przegranych godzin dostawalibyśmy losowy bonus. Przykładowo może to być 2000 pln, mnożnik +0.1 do każdej pracy (na stałe). Ogólnie opcja polega na wynagrodzeniu graczy za to, że grają. Fajne jakby była możliwość hazardu, a konta premium miałyby możliwość dostępu do większej ilości maszyn - lub byłaby minimalnie większa szansa na wygraną. Automatyczne eventy. Obecnie eventy nie są częste, a gra jest monotonna, według mnie fajnie jakby co dwie, trzy godziny dla graczy premium była możliwość dołączenia do takiego eventu. Losowo byłyby to biegi, wyścigi lub derby (z auto-fixami...). W zależności ile osób dołączyło na event, taka też byłaby nagroda za wygraną.

Użytkownik ≠BylemTu edytował ten post 11 styczeń 2017 - 16:20

• 6

Uprzedzając Twoje pytanie - tak, byłem tu  :*

#7 Hebel

Hebel

Policjant

• Użytkownik
  • 141 postów

• Nick w grze:Hebel

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:19

Imię: Mateusz
Nick: Hebel
DBID: 10076
Serial: D4145343F295842B07014307F15CBB93
Data rejestracji na serwerze: 17.09.16r 13:28:24
Ilość przegranych godzin: 602h
Historia kar: 1 ban na 7 dni (za spam lennymi), 2 razy odebrane prawo jazdy.
Dyspozycyjność: W dni powszednie do 6h, w dni wolne nawet do 10h.
Przynależność do organizacji: Malibu
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem bardzo miłym człowiekiem, do wszystkiego podchodzę spontanicznie, bardzo sumiennie wykonuję swoje obowiązki, staram się pomagać graczom o ile jest taka okazja. Chciałbym również sprawować pewnego rodzaju służbę pilnowania porządku. Jestem bardzo często online, gdy na serwerze nie ma nikogo z administracji, nigdy nie było ze mną żadnych problemów. Gdybym dostał szansę, nigdy bym jej nie zmarnował.
-Premia za godzinę gry (50zł),
-Możliwość przekazania kluczyków na jazdę próbną przed zakupem pojazdu,
-Delikatna zniżka przy naprawie pojazdu (premium roz.),
-Delikatna zniżka na tuning (premium roz.),
-Premia na pracach (np. podczas jazdy wózkiem widłowym 12PLN + (malutka premia za premium podst. lub roz. jak w przypadku prezentów) ).

• 5

radio.png

#8 Grygu112

Grygu112

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 106 postów

• Nick w grze:Grygu112

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:20

//usuwam bo archivald mi kazał XDD

Użytkownik Grygu112 edytował ten post 11 styczeń 2017 - 21:29

• -11

mikQVNW.png

#9 FaceTQ

FaceTQ

Użytkownik

• Użytkownik
  • 26 postów

• Nick w grze:FaceTQ

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:25

Imię: Marek
Nick: FaceTQ
DBID: 6760
Serial: 26E15259674C5FA0B0D2333A729C7353
Data rejestracji na serwerze: 28.12.2015 19:43:26
Ilość przegranych godzin: 167 h
Historia kar:  Brak (jeśli kicki sie liczą to z 2 lub 3)
Dyspozycyjność: do 8 h 
Przynależność do frakcji: Auto Centrum
Przynależność do organizacji: Lowriders Family
Kilka zdań o kompetencjach: Jestem osobą prawie nieodwalającą (każdy sobie poodwalać może czasami), przestrzegającą wszelkich regulaminów oraz pomocną. Podczas wolnego czasu staram się pomagać innym (oczywiście w miarę swoich możliwośći), na randze supportera mam ponad roczny staż na pewnym serwerze (około 170/180 średnio graczy)
Wprowadzenie możliwości udostępnienia auta drugiej osobie;
Premier za godzine gry;
Dodanie dodatkowych premii na pracach premium rozszerzonych;
Premia w postaci 10% przy wypłacie pieniędzy z prac dorywczych;
Dodanie eventów dla rang Premium oraz Premium Rozszerzone;
Dodanie przywołania faggio (pojazd publiczny)
Dodanie zmiany wariantów
((Odnośnie pomysłów jak jakiś jeszcze przyjdzie mi do głowy to zedytuję i napiszę))

Użytkownik FaceTQ edytował ten post 11 styczeń 2017 - 16:54

• 7

VIhOQfj.jpg

#10 Grochu

Grochu

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 57 postów
  • Lokalizacja:01010111 01110010 01101111 01100011 11000101 10000010 01100001 01110111 00001101 00001010

• Nick w grze:Grochu

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:26

Imię: Marcel
Nick: Grochu
DBID: 9848
Serial: CB36B0FCA8934F61B81E1DB9C16532E2
Data rejestracji na serwerze: 14.09.2016 
Ilość przegranych godzin: 148 godzin.
Historia kar: Jedno prawo jazdy.
Dyspozycyjność: Codziennie od godziny 15:30 - 21:00.
Przynależność do frakcji: Tak do policji
Przynależność do organizacji:Tak
Kilka zdań o kompetencjach: A więc na początku przedstawię się Mam na imię Marcel. Mieszkam w województwie Dolno Śląskim niedaleko Bielawy. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum .Moim zainteresowaniem jest motocross, a także sport, w szczególności piłka ręczna, siatkówka. Poza tym lubię czasem spędzić czas na dworze ze znajomymi czy pograć na kompie np. na EMS bądź na innych serwerach. Lubię też słuchać muzyki z każdych dziedzin od disco-polo po techno.  Staram się być miły, uprzejmy, nie wyzywać, pomóc jeżeli ktoś jej potrzebuje  i nie sprawiać trudności innym  byłem moderatorem na serwerze SAMP i MTA i potrafię też modelować.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Dodanie możliwości wysyłania jednego sms wielu osobom i możliwość zakupu boom-box'a w którym gracz premium dodawał by link url do muzyki i osoby w promieniu 10-20 metrów słyszałby by muzykę.

Pozdrawiam Grochu

• 3

Średnio zaawansowany  w modelowaniu 3d's max 2016 i 2017

OyJQdTx.png

#11 Parachute

Parachute

Miszcz kierofnicy

• Użytkownik
  • 191 postów

• Nick w grze:Parachute

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:27

Imię: Maciej

Nick: Parachute

DBID: 7010

Serial:0AF8456DAEF76D9C02494A5D60E044A2

Data rejestracji na serwerze: 01.01.2016

Ilość przegranych godzin: ~460 godzin (~27500 minut)

Historia kar:

1. Ban od Globus'a za "AFK na służbie" co miejsca nie miało

2. Ban od ZmK za "wynoszenie z działów policji" czego regulamin nie uściśla

3. Ban od ZmK za "Wyjaśnij coś na forum"

4. Prawko od Marianka

Dyspozycyjność:Jako iż nie jestem we frakcji jestem w stanie poświęcić teraz około 3-4 godzin dziennie, w weekendy więcej

Przynależność do frakcji: Brak

Przynależność do organizacji: Ride Or Die

Kilka zdań o kompetencjach:

Zacznijmy może od tego iż na serwerze trochę czasu już spędziłem, zaznajomiłem się z graczami, poznałem serwer. Świadczy o tym chociażby ilość przegranych przez mnie godzin. Chciałbym również zaznaczyć iż nie jest to dokładna ilość, ponieważ brałem udział również w Beta Testach #2, gdzie również poznałem wiele osób z którymi gram po dziś dzień, mogę wymienić chociażby Dawirza, Avantur'a czy też Wojtas'a. Dowód tego możesz znaleźć na forum (wątpię żeby dział został usunięty).Pragnę również podkreślić iż byłby to nie pierwszy raz kiedy byłbym na stanowisku supportera/moderatora, więc potrafię korzystać z komend administratorskich, oraz z panelu. Jak wspomniałem jestem zaznajomiony z graczami, co pomoże mi w kontaktach z nimi, i rozwiązywaniu ew. konfliktów. Warto również podkreślić iż z wielką chęcią zawieram nowe znajomości. Jednym z powodów dlaczego ubiegam się o to stanowisko jest to iż jestem cierpliwy, co na pewno pomoże mi w kontaktach z innymi graczami, oraz to że jestem pomysłowy, ale o tym niżej ;) Właśnie dlatego powinniście mnie wybrać, Wiem co trzeba robić. I szczerze chciałbym pomóc przy rozwijaniu tego serwera.

Jednym z pomysłów jest dodanie domków dla premium. Chodzi o te domki z bogatej dzielnicy, działałoby to jak komis, czyli możliwość tylko jeżeli masz premium ew. sms

Ciekawym pomysłem byłoby również dodanie tzw. kamery FirstPerson dla osób z aktywnym kontem premium (jak konto się kończy, dostęp do komendy znika, jak z chatem, nie trudne)

Można by również dodać nową prace polegałaby ona na oczyszczaniu płyty lotniska (w końcu samolotu mają być wprowadzone, to czemu by im nie czyścić pasa? :D )

Dać możliwość ustawienia swojego miejsca spawn'u np. Zapisujemy sobie w ten sposób miejsce komisu/doków/bazy organizacji służyłaby do tego komenda /sp (savepoint) i w panelu logwania widniałaby opcja "Zapisane miejsce" "Twoja lokalizacja"

Użytkownik Parachute edytował ten post 11 styczeń 2017 - 17:07

• 11

Właściciel:  Autokomisu Ride or Die!

Beta Tester:

18-08-2016 - 01-09-2016

Służba w: Policja - ostatni stopień - Starszy Sierżant

01-09-2016 - 31-12-2016

#12 KDrewiusz.

KDrewiusz.

Nowy

• Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:28

Imię: Kacper

Nick: KDrewiusz.

DBID: 234

Serial: 41115CBD61476B24EE364125C102C402

Data rejestracji na serwerze: 2015-10-31 18:24:20

Ilość przegranych godzin: 3200 minut (rośnie)

Historia kar: Na tym koncie jeden ban, i chyba jedno prawko.

Dyspozycyjność: W tygodniu 5-6 godziny, w weekendy 10-12 godzin;

Przynależność do frakcji: Na leże aktualnie do PSP ale mam zamiar odejść.

Przynależność do organizacji: Tak

Kilka zdań o kompetencjach: Witam. Mam na imię Kacper. Mam 17 lat. Interesuję się motoryzacją oraz E-sportem. Jestem osobą miłą , wrażliwą i pomocną. Obecnie uczęszczam do pierwszej klasy technikum. Lubię dążyć do wyznaczonego sobie wcześniej celu i stawiać poprzeczkę jeszcze wyżej. Swoją prace wykonuje sumiennie ale potrafię także popełniać błędy i się do nich przyznawać. Nie lubię kłamstwa, pazerności i obgadywania kogoś za plecami. Uwielbiam prace w grupie i zdobywać nowe doświadczenia. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze aby dojść do upragnionego celu, tym samym staram się nie krzywdzić innych. Patrzę na świat dosyć optymistycznie. Na serwerze spędzam dużo czasu. Mam dobry kontakt chyba z każdym graczem i administracją więc myślę że się nadaje na supportera.

Pomysł na rozwój rang PREMIUMDodanie cogodzinnej premii dla premium. Dodanie więcej prac dla graczy z kontem premium.

• 3

4FDrxAa.jpg

#13 DomiiPlay

DomiiPlay

Nowy

• Użytkownik
  • 16 postów

• Nick w grze:DomiiPlay

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:29

Imię: Moje imię to Dominik
Nick: Mój nick to DomiiPlay
DBID: Moje DBID to 435
Serial: Mój serial to: 1709BC845DBCFDA8B621D8F1F3046EA2
Data rejestracji na serwerze: 31.10.2015 o godzinie 20:30
Ilość przegranych godzin: Nie znam dokładnie ale około 150
Historia kar: Nie byłem karany na serwerze ani na forum
Dyspozycyjność: Z serwerem jestem związany "zawodowo" należę do frakcji Policji więc muszę minimum 600 minut tygodniowo.Lecz na serwerze spędzam 4/5 godzin dziennie co daje na tydzień około 30 godzin.
Przynależność do frakcji: Należę do frakcji "Policja"
Przynależność do organizacji: Nie należę do żadnej organizacji
Kilka zdań o kompetencjach: Uważam że powinienem dostać szansę w Ekipie serwerowej na randze Support ponieważ nie jestem już nowicjuszem na serwerze przegrałem tutaj dobrych kilka godzin.Na serwer zawitałem w dzień jego startu 1 edycji dlatego mam takie niskie DBID.Na serwerze osiągnąłem już dobre ponad 200 k oraz stanowisko w Policji.Znam dużo graczy i staram się wszystkim pomagać lub po prostu porozmawiać.Jako Gracz na serwerze staram się również pomagać nowym graczom który nie ogarniają podstaw itd.Mówię wtedy gdzie i co się znajduje oraz gdzie na ten moment dobrze się zarabia.Potrafię wnieść dużo na serwer z pomysłami, pomocami wszystkim co pomoże graczom, dla mnie jest sprawą racjonalną nieść pomoc i moją codziennością starać się ze wszystkich sił dać najlepszą pomoc graczom. Jak i zarazem wspomóc rozwój serwera na miarę moich możliwości. Chcę kreować najwspanialszą markę tego serwera i zrobić wszystko by było jak najlepiej. By każdemu było najlepiej.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Moim zdaniem rangi Premium są zrobione bardzo dobrze najlepszym pomysłem jest wypuszczanie prac nowych tylko dla graczy z Premium rozszerzonym.Lecz na tą usługę nie każdego stać,nie które osoby kupują przez pieniądze w grze cena ich jest zależna od sprzedawcy.Moją propozycją jest wprowadzenie co 30min/1h dostawanie gotówki.Premium zwykłem 100pln a Rozszerzone 200pln.

Użytkownik DomiiPlay edytował ten post 12 styczeń 2017 - 11:32

• 3

Moje osiągniecia:

Beta Tester od: 18.08.2016 do 1.09.2016

Posterunkowy od 3.12.2016 do 24.12.2016

Starszy Posterunkowy od 24.12.2016 do ------

#14 Haxen^^

Haxen^^

Użytkownik

• Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:31

Imię: Fabian.
Nick: Haxen
DBID: 523.
Serial: B42AA49BFC1837785611C08937F85D62
Data rejestracji na serwerze: 31.10.2015 r o godzinie 20:45.
Ilość przegranych godzin: 369h.
Historia kar: Byłem raz ukarany na serwerze banem który został nałożony na okres 5 godzin lecz zostałem szybko odbanowany. Udało mi się także utracić parę razy prawo jazdy, dzięki czemu zrozumiałem swoje błędy i dzisiaj staram się unikać takich sytuacji.
Dyspozycyjność: Od 2 do 8 godzin dziennie.
Przynależność do frakcji: Tak, jestem pracownikiem AutoCentrum lecz obecnie jestem na urlopie.
Przynależność do organizacji: Tak należę, w obecnej chwili przynależę do frakcji Royal Family.
Kilka zdań o kompetencjach: Jest wiele powodów przez które chciałbym zostać Supporterem na waszym serwerze i postaram się kilka z nich tutaj przedstawić. Pierwszym punktem jest to że jestem graczem serwera od jego samego początku gdy tylko został otwarty dla wszystkich graczy i od tamtego czasu jestem do dzisiaj. Moją główną cechą  jest pilnowanie porządku a także pomoc innym. Posiadam także jakąkolwiek na temat administratorowania ponieważ nie raz udało mi się zasilać szeregi konkurencyjnych serwerów na MTA czy na TS3, a także na serwerach w innych grach. Jestem osobą komunikatywną o pogodnym usposobieniu co pozwala mi na szybkie jak i łatwe nawiązywanie nowych znajomości. Dodatkowo moje główne cechy charakteru to uczciwość oraz praca w jak największym skupieniu i jak największej dokładności. Nie toleruje chamstwa i braku szacunku szczególnie do osób młodszych.

- Możliwość malowania felg oraz przyciemniania szyb w pojazdach.

- Specjalne PainJob'y do poszczególnych aut.

- Unikalne skiny.

- Skórki do telefonów.

- Cogodzinna premia (np. symboliczne 50 PLN)

- Aplikacje do telefonów (np. gry)

- Darmowy odbiór pojazdów z przechowalni.

- Bezpośrednie eventy dla graczy z aktywnym kontem Premium.

• 5

#15 Lost.

Lost.

Nowy

• Użytkownik
  • 14 postów

• Nick w grze:Lost.

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:33

49no4Cb.png

Imię
Mam na imię Chrystian.

Nick
Na czas szkółki Państwowej Straży Pożarnej to |SP-PSP|Lost.

DBID
15912

Serial
A0E8D52A89B08B27E00538AE7C19C102

Data rejestracji na serwerze
2016-12-16 21:48:16

Ilość przegranych godzin
 Na serwerze obecnie mam przegrane 4000 minut, dziennie na serwerze gram nawet do 5 godzin, w dni wolne jest to znacznie dłużej.

Historia kar
Nie otrzymałem ani jednej kary na serwerze.

Dyspozycyjność
Jestem bardzo aktywny w ciągu całego tygodnia, oczywiście od rana do południa mam szkołe ale po niej nie mam żadnych zajęć dodatkowych.
Przynależność do frakcji
Owszem od niedawna należę do frakcji Państwowej straży pożarnej.

Przynależność do organizacji
Obecnie zajmuje miejsce w organizacji FrostWolf Clan.

Kilka zdań o kompetencjach
Moim zdaniem powinienem zostać wybrany na rangę supportera ponieważ mam już w tym spore doświadczenie, na jednym z konkurencyjnych serwerach osiągnąłem dość sporą rangę w załodze Administracji. Wiem z czym ta ranga jest związana oraz jak dużą powagę należy zachować przy wykonywaniu owych czynności. Jestem osobą pomocną, życzliwą oraz sumienną nie wdaje się w konflikty oraz myślę że nie ma ze mną problemów. Jest to tylko gra czerpie z niej jak najwięcej zabawy oraz przyjemność. Przykładam się do swoich zadań w stu procentach, oraz wykonuje je do końca. Można na mnie polegać oraz zaufać, staram się pomóc każdemu bez wyjątków, nikogo nie dyskryminuje oraz nie obrażam od gorszych. 

Moim zdaniem ranga premium powinna mieć różnego rodzaju rabaty min. w warsztacie AutoCentrum, wprowadzenie na serwer możliwości przebierania swojej postaci oraz udostępnienie owej funkcji dla rangi premium, można również wprowadzić  godzinne bądź dwugodzinne wynagrodzenie za spędzony aktywnie czas na serwerze. Więcej pomysłów mam na serwer niż na samo dopracowanie rangi premium.

Dziękuje za przeczytanie oraz życzę powodzenia.

@Edit, zapomniałem o pkt.

Użytkownik Lost. edytował ten post 11 styczeń 2017 - 16:35

• 11

#16 StrAiker

StrAiker

Stary Wyjadacz

• Użytkownik
  • 127 postów

• Nick w grze:StrAiker

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:33

Imię: Maciej

Nick: StrAiker 

DBID: 9574

Serial: 483C74024B62A071955E167FBFBACF53

Data rejestracji na serwerze: 09.11.2016

Ilość przegranych godzin: 385h

Historia kar: Jedynie zabrano mi  2-3 razy prawo jazdy.

Dyspozycyjność: gram na serwerze 20 godzin tygodniowo więc jestem dyspozycyjny.

Przynależność do frakcji: Jestem we frakcji PR jako kadra szkoleniowa. 

Przynależność do organizacji: FrostWolf Clan

Kilka zdań o kompetencjach: Mam na imię Maciek. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Jestem miłą, przyjazną i pomocną osobą. Chciałbym pomagać innym graczom w różnych sytuacjach. Interesuje się sportem, motoryzacją i jeszcze kilkoma rzeczami. Przyznam się że nie byłem nigdy jako SUPPORT na innych serwerach ale chciałbym spróbować czegoś nowego. Nie lubię wchodzić w konflikty, ale potrafię takie rzeczy rozwiązać. 

Pomysł na rangę premium :

Losowanie co tydzień jakiejś puli pieniędzy osobno dla Premium Rozszerzonego a Podstawowego

- Co miesiąc/tydzień Event dla Premium z większą pulą pieniędzy

- Możliwość płacenia za np. Naprawe, doładowanie itp. telefonem.

Przepraszam że edytowałem post ale ominąłem jeden z punktów.

Użytkownik StrAiker edytował ten post 13 styczeń 2017 - 13:35

• 9

#17 Dimply

Dimply

Użytkownik

• Użytkownik
  • 34 postów

• Nick w grze:Dimply

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:34

Imię: Damian
Nick: Dimply
DBID: 8870
Serial: 3B6D082537D91B4636395514965CDE54
Data rejestracji na serwerze: 9 września 2016r.
Ilość przegranych godzin: Nie jestem w stanie sprawdzić nie będąc w organizacji, kiedy ostatnio patrzyłem było około 330 godzin (jeżeli dobrze pamiętam), teraz na pewno jest o wiele więcej
Historia kar: Brak jakichś większych - jedyne kary które otrzymałem to kicki oraz ostrzeżenia.
Dyspozycyjność: Dziennie około 5 godzin, w weekendy oczywiście więcej
Przynależność do frakcji: Policja
Przynależność do organizacji: Brak
Kilka zdań o kompetencjach: Byłem w administracji na jednym z konkurencyjnych serwerów, częściowo pomagałem w oskryptowaniu go oraz w mappowaniu, utrzymałem swoją rangę przez dosyć długi czas po czym odszedłem i zacząłem grać na tym projekcie. Posiadałem własne forum dokładnie 3 razy, co utwierdza moje umiejętności w zakresie moderatorskim jeżeli chodzi o stronę, dodatkowo posiadałem swój serwer MTA o gamemodzie RPG, mówiąc w skrócie wiem z czym to się je. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Dodanie smartfonów, rzeczywiste organizowanie częstych eventów tylko dla rang premium, możliwość zmienienia koloru świateł w AC, możliwość kupna roweru, dodanie możliwości dzwonienia przez telefon tylko do osób, które posiadają konta premium (chodzi mi tutaj o wykorzystanie voice-chatu który znajduje się w mta, możliwość takiego dzwonienia mogłaby wystąpić tylko przy smartfonie który zostanie wprowadzony).

• 5

#18 ☆ Wade. ☆

☆ Wade. ☆

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 59 postów

• Nick w grze:Wade.

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:35

Imię: Czarek
Nick: Wade. (jako iż ktoś mi zajął ten nick mam JABLKOWY.WADE)
DBID: 9572
Serial: 88BDE4D1A68A092197CB76A1FBB492F4
Data rejestracji na serwerze: Nie jestem pewien iż to jest dokładna data, ale wydaje mi się, że ok. 25 września 2016r.
Ilość przegranych godzin: Nie jestem w stanie tego określić wydaje mi się, że 90h lub więcej.
Historia kar: Warn od Dawirzo: Ustaw się w kolejce. Warn od (nie pamiętam) Flood,  oraz Kick od MajkY: Flood.
Dyspozycyjność: 2-4h,
Przynależność do frakcji: Państwowa Straż Pożarna 
Przynależność do organizacji: - 
Kilka zdań o kompetencjach: Zaczynając.. Powinienem dostać szansę bycia supporterem, ponieważ miałem już doświadczenie z byciem moderatorem/supporterem. Na jednym z konkurencyjnych serwerów byłem nim, aż 2-3 miesiące. Ogółem jestem dosyć stanowczy w wielu rzeczach i nie popuszczam tak łatwo. Gdy bylem moderatorem karałem zawsze sprawiedliwie i każdą sprawę związaną z oszustwem itp. badałem do końca. Jako moderator nie tylko karałem, ale również pomagałem innym w różnych problemach. Stosowałem się bardzo rygorystycznie do regulaminu także wszelkich "odpalów" z mojej strony nie było.

Pomysł na rozwój rang PREMIUM: Moim zdaniem można by dodać:

-Więcej skinów premium

-Darmowe SMS dla użytowników premium, bądź mniejsza cena za doładowanie

-Specjalne opcje tuningowe dla graczy z premium

-Wyróżnienie na forum (tytuł użytkownika)

-Specjalny panel dla graczy premium

-Kilka % większe zarobki w pracy oraz frakcji

-Za każdą godzinę przepracowaną w danej pracy to premia 30% wypłaty. Jeżeli to praca typu taxi to automatyczne przyznawanie danej kwoty pieniężnej

-Tytuł użytkownika (w grze nad głową np: Extreme Player)

-Naprawy 30% tańsze

• 2

sopjBu1.png

HFaIPMa.jpg

wwmVW6x.jpg

#19 Kacperczok

Kacperczok

Zaawansowany

• Użytkownik
  • 70 postów

• Nick w grze:Kacperczok

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:36

Imię - Kacper
Nick - Kacperczok
DBID - 9109
Wiek - 17, w marcu kończę 18.
Serial - 75DB67FB5B147A4424678BCAC3C8F392
Data rejestracji na serwerze - 2016-09-09 21:59:47
Ilość przegranych godzin - 32213 minut ~ 536 godzin
Historia kar - Nie byłem karany.
Dyspozycyjność - Do 5h w tygodniu, w weekendy więcej.
Przynależność do frakcji - Należę do Policji
Przynależność do organizacji - Należę do organizacji Ride or Die (stare The Moscow Visage)
Kilka zdań o kompetencjach - Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko moderatora, ponieważ chce podołać powierzonym mi zadaniom. Jestem zawsze dostępny w godzinach popołudniowych. Nie mam problemów z komunikacją na serwerze, jak i poza nim. Mam długie doświadczenie z MTA, dzięki któremu nauczyłem się funkcjonowania większości serwerów. Na tym serwerze gram od drugiej edycji, lecz myślę, że poznałem go w całości, wraz z tutejszymi graczami. Wiem jakie zachowania tutaj występują, wiem jak na nie reagować. Jestem graczem spokojnym, nie wdaje się w kłótnie z innymi graczami, oraz z większością mam dobry kontakt. Na żadnym serwerze nie byłem jeszcze w administracji, chciałbym spróbować swoich sił jako supporter, i wykazać się na serwerze.
Pomysł na rozwój rang PREMIUM - Moim pierwszym pomysłem jest zwiększenie zniżek za posiadanie kont premium, na paliwo oraz zakup doładowań.. Kolejnym pomysłem jest zmniejszenie kosztów naprawy/mandatów za posiadanie rangi PREMIUM, powiedzmy podstawowe o 5%, rozszerzone o 10%. Jak większość tu napisze, dodanie drobnej kwoty za bycie zalogowanym przez dany okres czasu nie jest najgorszym pomysłem, tylko kwota ta musi zostać ustalona do zarobków panujących na serwerze. Następnym pomysłem jest możliwość dla osób z aktywnym kontem premium, kupienia specjalnych domków przeznaczonych tylko wyłącznie do tych rang. Ostatnim pomysłem jakim proponuję jest dodanie dodatkowych spawnów m.in w Bayside przy radiu.

• 6

OyJQdTx.png

#20 Matt

Matt

Użytkownik

• Użytkownik
  • 21 postów

• Nick w grze:Matt

Napisano 11 styczeń 2017 - 16:40

Imię: Kamil
Nick: Matt
DBID: 331
Serial: A26594AC81B6458CB3CF236AF9A7DEF3
Data rejestracji na serwerze: 2015.10.31
Ilość przegranych godzin: 548 godzin 
Historia kar: Nie przypominam sobie.
Dyspozycyjność: 4-8 godzin
Przynależność do frakcji: Państwowa Straż Pożarna
Przynależność do organizacji: FrostWolf Clan
Kilka zdań o kompetencjach: Na początku chciałbym się przedstawić nazywam się Kamil mam 16 lat chodzę do klasy informatycznej, pochodzę z mniejszego miasta w woj. Łódzkim interesuje się pożarnictwem oraz informatyką. Na serwerze startuje na stanowisko suportera, ponieważ lubię pomagać graczom oraz chciałbym pomóc w rozwoju tego serwera, mimo iż mam dopiero 16 lat myślę że dam rade na stanowisku jakim jest suporter, jestem osobą spokojną z poczuciem humoru, opanowaną, mającą dystans do siebie. Należę do frakcji PSP, lecz mimo to na pewno frakcja by nie przeszkadzała w odpowiadaniu na reporty oraz inne zadania, które supporter ma do wykonania, jeżeli chodzi o moje doświadczenie bycie w administracji jest dobre, byłem administratorem na kilku serwerach MTA. 
Pomysł na rozwój rang PREMIUM: ranga PREMIUM jest to ranga mająca zapewnić "wyższość" nad innymi graczami nie posiadającymi jej, chodzi mi głowie o to że mając range premium możemy więcej od zwykłego gracza nie posiadający takowej. Mój pomysł na rozwój rangi jest taki aby premium miało możliwość pierwszorzędnego wejścia na eventy, na różnych pracach podwyższone płace, różne zniżki dla tej rangi tzn. przy naprawie zniżka, przy tuningu auta zniżka oraz stworzenie dla premium rozszerzonego osobnego kanału.

Użytkownik Matt edytował ten post 11 styczeń 2017 - 18:05

• 9

dp6Piol.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych