Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rekrutacja Prezenterów V2 OTWARTA ! Zapraszamy do składania podań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lemon

Lemon

Zaawansowany

• Supporter
  • 57 postów

• Nick w grze:Lemon.

Napisano 28 grudzień 2016 - 17:30

inEenap.png

Witajcie !

Z przyjemnością ogłaszamy drugą rekrutację na stanowisko "Prezenter" !

Nie ważna dla nas jest płeć, wiek czy też program. Dla nas liczą się chęci oraz umiejętności.

Oczywiście nie zapominajmy o dobrej jakości mikrofonie, bo jednak to podstawa :)

Jako prezenter radia Fala.FM, twoim zadaniem będzie umilanie gry, innym graczom, informowanie o aktualnych sytuacjach na serwerze ( wypadki, zdarzenia, kataklizmy itp. itd. ).

Z pośród chętnych wybierzemy również sekcję reporterską która, zajmować się będzie wywiadami LIVE , oraz wyszukiwaniem różnego rodzaju "sensacji rewelacji" :) Plotki, relacje z eventów itd.

Będąc prezenterem Fali, zyskujesz respekt na serwerze, ewentualną reklamę swojego programu radiowego na bannerach, w całym SA i wiele więcej ;) Szczegóły omawiane są już po zakończeniu rekrutacji.

Nasze radio cały czas się rozwija, a pomysłów nam nie brakuje ! Jeżeli chcesz być członkiem naszej ekipy, wystarczy że wypełnisz formularz ! Oczekujemy na wasze zgłoszenia z niecierpliwością!

Aby zwiększyć swoje szanse, polub nasz fanpage na FB

Pod postem informacyjnym o rekrutacji, wystarczy że wpiszesz swój nick i opiszesz Racheta w jednym słowie.

np. Rachet to miszcz

Najciekawsza opcja dostaje od nas +5pkt :))

http://facebook.com/falafm.nlteam

Rekrutacja trwać będzie do uzyskania odpowiedniej ilości osób chętnych.

ŻYCZYMY POWODZENIA !

Podania składamy na naszego maila lub w odpowiedzi pod forum.

Jeżeli wstydzisz się wstawić publicznie nagranie audycji, wyślij ją do mnie, na skrzynkę, na forum.

falafm@nlteam.pl

Wasze adresy e-mail zostaną usunięte po zakończeniu rekrutacji, więc bez obaw :) Nie obawiajcie się stalkingu i innych typu spraw :D

UWAGA ! PRÓBKA POWINNA WYGLĄDAĆ PODOBNIE DO TEJ !

Wzór:

[ Imię ] :

[ Ksywka / NICK ] :

[ Wiek ] :

[ Numer GG ] (nie obowiązkowe ):

[ Czy grałeś wcześniej na radiu ?] : Tak/Nie

[Gatunek granej muzyki ] :

[ Próbka umiejętności oraz głosu ] : LINK LUB PLIK W ZAŁĄCZNIKU

(Próbka powinna zawierać co najmniej 2 przejścia pomiędzy piosenkami, oraz głos. Najlepiej jakby był to urywek audycji. )

[ Jeżeli miałbyś prowadzić stały program radiowy, jak by wyglądał ?]:

Opisz go podając jego nazwę, długość trwania i treść jaką miałby prezentować

[ Kilka słów o sobie ]:

[Czy jesteś zainteresowany sekcją reporterską ? ]: TAK/NIE

Użytkownik Lemon edytował ten post 20 styczeń 2017 - 19:26

• 2

**Support od 5 Stycznia 2016**

**Ojciec Dyrektor Fali.FM**

nf1VBQj.png

#2 wiktorman123

wiktorman123

Użytkownik

• Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 23:06

[ Imię ] : Wiktor

[ Ksywka / NICK ] : WiktorFM

[ Wiek ] : 14

[ Numer GG ] (nie obowiązkowe ): - 

[ Czy grałeś wcześniej na radiu ?] : TAK

[Gatunek granej muzyki ] : Techno , Pop , Hip-hop , Disco , Disco polo , Electro i wiele więcej. 

[ Próbka umiejętności oraz głosu ]http://www26.zippysh...8MYmB/file.html

[ Jeżeli miałbyś prowadzić stały program radiowy, jak by wyglądał ?]: Fajna muzyka , super konkursy z nagrodami , pozdrowienia na radiu a przede wszystkim fajna zabawa !

Opisz go podając jego nazwę, długość trwania i treść jaką miałby prezentować: Stację audycji chciałbym nazwać radio "CZAD". Audycję mógłbym prowadzić 2 godziny. 
Chciałbym robić różne konkursy z dużymi nagrodami , pozdrowienia na audycji oraz różne informacje z serwera Emergency Stories ale przede wszystkim żeby była to fajna zabawa !

[ Kilka słów o sobie ]: Witam serdecznie mam na imię Wiktor mam 14 lat chodzę do 2 gimnazjum. Interesuję się sportem a przede wszystkim muzyką. Chciałbym w przyszłości grać w radiu. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. 

[Czy jesteś zainteresowany sekcją reporterską ? NIE

Odrzucone // Lemon

Pozdrawiam Wiktor :)

Użytkownik Lemon edytował ten post 13 styczeń 2017 - 17:16

• 0

#3 KXkuba

KXkuba

Zaawansowany

• Prezenter Fala.FM
  • 77 postów

• Nick w grze:KXkuba

Napisano 31 grudzień 2016 - 20:59

[ Imię ] : Kuba/Jakub

[ Ksywka / NICK ] : KXkuba

[ Wiek ] : 16/17

[ Numer GG ] (nie obowiązkowe ):-

[ Czy grałeś wcześniej na radiu ?] : Tak

[Gatunek granej muzyki ] : Wszystko

[ Próbka umiejętności oraz głosu ] :  http://www104.zippys...MHHJr/file.html

(Próbka powinna zawierać co najmniej 2 przejścia pomiędzy piosenkami, oraz głos. Najlepiej jakby był to urywek audycji. )

[ Jeżeli miałbyś prowadzić stały program radiowy, jak by wyglądał ?]: Na pewno fakty na pewno dużo pogadanek na różne tematy. I loteria jak w rmf fm

Chillout z kx'em ok 1-3h 

[ Kilka słów o sobie ]: Jestem kuba pochodzę z woj. Lubelskiego interesuje się radiem i telewizją. Mam duże doświadczenie bo miałem kanał na YT i dużo stream'owałem. 

[Czy jesteś zainteresowany sekcją reporterską ? ]: TAK

PS: sorry że się jąkałem w faktach ale wymyślałem na poczekaniu jak bym miał napisane było by lepiej.

Próbka nieco do poprawy. Napisz do mnie na pw jak możesz. Potrzebuję dowiedzieć się kilku informacji. //Lemon

Użytkownik Lemon edytował ten post 13 styczeń 2017 - 17:19

• 6
<p style="text-align:center;"><a class="bbc_url" href="http://emscygan.pl.tl" title="Zewnętrzny odnośnik">Dołączona grafika</a>

#4 SnakePL

SnakePL

Użytkownik

• Prezenter Fala.FM
  • 40 postów

• Nick w grze:SnakePL

Napisano 07 styczeń 2017 - 20:12

[ Imię ] : Patryk
[ Ksywka / NICK ] : SnakePL
[ Wiek ] : 23
[ Numer GG ] (nie obowiązkowe ):
[Gatunek granej muzyki ] : Wszystko, głównie jednak elektroniczna oraz stare nutki typu Eurodance (Modern talking etc)
[ Próbka umiejętności oraz głosu ] : Stream z mojej audycji (Radio średnio wypaliło) Głos w 6:20. (Mogły zdarzyć się przejęzyczenia, bo to jak dobrze pamiętam była pierwsza audycja w moim radiu :) Oczywiście ustawienia programu też wymagają korekcji :(

Gaduła - Rozmowy z Graczami, twórcami itp. Mogli by wyrazić swoją opinię jak i twórcy opowiedzieć odnośnie planów co do serwera

[ Kilka słów o sobie ]: Patryk, rocznik 93. Info nt serwera znalazłem na gtao. Postanowiłem wpaść i tak jakoś tutaj pogrywam.
W razie pytań, śmiało :)
[Czy jesteś zainteresowany sekcją reporterską ? ]: TAK/NIE - Zależy jakby to miało wyglądać.

Przyjęty na okres próbny 2tyg. // Lemon

Użytkownik Lemon edytował ten post 13 styczeń 2017 - 17:20

• 3

tItYPuM.png

Spoiler

#5 Quertez

Quertez

Nowy

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 19:21

[ Imię ] : Patryk

[ Ksywka / NICK ] : Quertez

[ Wiek ] : 16

[ Numer GG ] (nie obowiązkowe ): 54042456

[Gatunek granej muzyki ] : Wszystko

[ Próbka umiejętności oraz głosu ] : Moge pogadać na ts3 albo na Mumble

Pozdrowienia , Odpowiadanie na pytania , ogólnie rozmowy :D

[ Kilka słów o sobie ]:

Jestem Patryk mam 16 lat chodzę do klasy 3 gimnazjium. Mieszkam w Wielkopolsce a dokładnie w Turku. Lubie spędzać czas wolny na graniu. Jestem aktywny gram dziennie po 2-4 lub więcej. Nie lubię kłamać i nie jestem dwulicowy. Lubie sobie popić z kumplami. Lubię pomagać. Jestem aktywny fizycznie lubię grać w piłkę nożną. Kocham jeździć na motorach a dokładniej cross/enduro.

[Czy jesteś zainteresowany sekcją reporterską ? ]: Mógłbym spróbować ale wolał bym robić audycje

Odrzucone. Brak próbki audycji. //Lemon

Użytkownik Lemon edytował ten post 11 styczeń 2017 - 00:44

• -1

#6 Cheesek

Cheesek

Stary Wyjadacz

• Prezenter Fala.FM
  • 178 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 21:50

[ Imię ] : Bartosz

[ Ksywka / NICK ] : Cheesek

[ Wiek ] : 15

[ Numer GG ] (nie obowiązkowe ): nie mam

[ Czy grałeś wcześniej na radiu ?] : Tak na innym serwie

[Gatunek granej muzyki ] : Wszystko! :3 ( to co mam na kompie a mam z 1GB samej muzyki )

[ Próbka umiejętności oraz głosu ] : http://www105.zippys...T49Ny/file.html

[ Jeżeli miałbyś prowadzić stały program radiowy, jak by wyglądał ?]: Zaczynałby się Świeżymi faktami z serwera następnie (sporadycznie) wywiad z jakąś znaną osobą po tym Muzyczka :3 Trwałby on od ok. 15:00 do 16:00

[ Kilka słów o sobie ]: Witam! Mam na imię Bartosz w tym roku skończę 14 lat. Jestem miły sympatyczny itp. itd. . Jestem po mutacji. Interesuję Informatyką oraz Motoryzacją. ( Lepiej poznać mnie można rozmawiając ze mną  :D )

[Czy jesteś zainteresowany sekcją reporterską ? ]: TAK ( Ale Częściowo )

Pozdrawiam Cheesek!

Przyjęty, czekam na odpowiedź na PW co do audycji ! //Lemon

Użytkownik Lemon edytował ten post 13 styczeń 2017 - 17:22

• 2

#7 Lemon

Lemon

Zaawansowany

• Supporter
  • 57 postów

• Nick w grze:Lemon.

Napisano 13 styczeń 2017 - 17:26

//EDIT\\

Ludziom nie chce się czekać więc od dnia dzisiejszego wszystkie podania będą miały informację co do przyjęcia lub odrzucenia.

Dodatkowo informuję... Jeżeli wasze podanie zostało odrzucone z powodem XYZ macie pełne prawo do napisania kolejnego w tym samym temacie !

Próbować możecie dowolną ilość razy ;)

//Lemon

• 3

**Support od 5 Stycznia 2016**

**Ojciec Dyrektor Fali.FM**

nf1VBQj.png

#8 wiktorman123

wiktorman123

Użytkownik

• Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 19:37

[ Imię ] : Wiktor

[ Ksywka / NICK ] : WiktorFM

[ Wiek ] : 15 lat od 4 stycznia. 

[ Numer GG ] (nie obowiązkowe ): Nie mam.

[ Czy grałeś wcześniej na radiu ?] : Tak na innym serwerze.

[Gatunek granej muzyki ] : Techno , Pop , Hip-hop , Disco , Disco polo , Electro i wiele więcej. 

[ Próbka umiejętności oraz głosu ] : http://www27.zippysh...IG3ga/file.html

[ Jeżeli miałbyś prowadzić stały program radiowy, jak by wyglądał ?]:Zaczął bym od świeżych informacji z serwera.   Fajna muzyka , super konkursy z nagrodami , pozdrowienia na radiu a przede wszystkim fajna zabawa !

Opisz go podając jego nazwę, długość trwania i treść jaką miałby prezentować: =Audycję mógłbym prowadzić 2 godziny od godziny ( 20 do 22) 
Chciałbym robić różne konkursy z dużymi nagrodami , pozdrowienia na audycji oraz świeże informacje z serwera ale przede wszystkim żeby była to fajna zabawa !

[ Kilka słów o sobie ]: Witam serdecznie mam na imię Wiktor mam 15 lat chodzę do 2 gimnazjum. Interesuję się sportem a przede wszystkim muzyką. Chciałbym w przyszłości grać w radiu. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. 

[Czy jesteś zainteresowany sekcją reporterską ? Tak ale takie 60 % 

Myślę że się dostanę na próbny czas. Będę się naprawdę starał mógłbym grać codziennie. 

Pozdrawiam Wiktor 

Przykro mi jednak muszę odrzucić twoje podanie. Poszukujemy kogoś z nieco większymi umiejętnościami. Główne powody:

*Brak wyciszenia muzyki podczas mówienia

*Za dużo DJ'a za mało prezentera

*Głos pozostawia nieco do życzenia

Musisz jeszcze trochę na tym popracować. //Lemon

Użytkownik Lemon edytował ten post 16 styczeń 2017 - 21:49

• 1

#9 wiktorman123

wiktorman123

Użytkownik

• Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 21:56

[ Imię ] : Wiktor

[ Ksywka / NICK ] : WiktorFM

[ Wiek ] : 15 lat od 4 stycznia. 

[ Numer GG ] (nie obowiązkowe ): Nie mam.

[ Czy grałeś wcześniej na radiu ?] : Tak na innym serwerze.

[Gatunek granej muzyki ] : Techno , Pop , Hip-hop , Disco , Disco polo , Electro i wiele więcej. 

[ Próbka umiejętności oraz głosu ] : http://www74.zippysh...ausvw/file.html

[ Jeżeli miałbyś prowadzić stały program radiowy, jak by wyglądał ?]:Zaczął bym od świeżych informacji z serwera.   Fajna muzyka , super konkursy z nagrodami , pozdrowienia na radiu a przede wszystkim fajna zabawa !

Opisz go podając jego nazwę, długość trwania i treść jaką miałby prezentować: =Audycję mógłbym prowadzić 2 godziny od godziny ( 20 do 22) 
Chciałbym robić różne konkursy z dużymi nagrodami , pozdrowienia na audycji oraz świeże informacje z serwera ale przede wszystkim żeby była to fajna zabawa !

[ Kilka słów o sobie ]: Witam serdecznie mam na imię Wiktor mam 15 lat chodzę do 2 gimnazjum. Interesuję się sportem a przede wszystkim muzyką. Chciałbym w przyszłości grać w radiu. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. 

[Czy jesteś zainteresowany sekcją reporterską ? Tak ale takie 60 % 

Myślę że się dostanę na próbny czas. Będę się naprawdę starał mógłbym grać codziennie. 

Lemon trzecie podanie pomyśl proszę :(

Pozdrawiam Wiktor 

• -3

#10 Lewanda

Lewanda

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 20 styczeń 2017 - 15:17

[ Imię ] : Mam na imię Eryk

[ Ksywka / NICK ] : Lewanda

[ Wiek ] : Przeżyłem już prawie 16 wiosen.

[ Numer GG ] (nie obowiązkowe ): -

[Gatunek granej muzyki ] : Pop, Techno, DubStep, Disco Polo i co gracze podeślą.

[ Próbka umiejętności oraz głosu ] : LINK LUB PLIK W ZAŁĄCZNIKU http://www45.zippysh...6X6rO/file.html

[ Jeżeli miałbyś prowadzić stały program radiowy, jak by wyglądał ?]: Na pewno dobra zabawa. Pozdrowienia, puszczanie muzyki graczy. Informacje serwerowe oraz różne konkursy i pytania. Myślę że fajną nazwą było by FlyMusic  preferuję długości od 1 do 2h.

[ Kilka słów o sobie ]: Cześć! mam na imię Eryk i mam prawie 16 lat. Chodzę do 3 klasy gimnazjum w Bydgoszczy. Interesuję się służbami mundurowymi oraz muzyką. W przyszłości mam zamiar uczęszczać do szkoły elektronicznej na profilu technik-elektronik. W wolnych chwilach lubię wejść sobie na EmStories bądź też pograć na keyboardzie.

[Czy jesteś zainteresowany sekcją reporterską ? ]: Raczej nie

​EDIT: Zmiana próbki na prośbę Lemona

Użytkownik Lewanda edytował ten post dziś, 13:18

• 1

#11 RacheT

RacheT

Nowy

• Prezenter Fala.FM
  • 19 postów

• Nick w grze:RacheT

Napisano 20 styczeń 2017 - 21:44

inEenap.png

Aktualizacja

Temat został wzbogacony o sample, jak powinna wyglądać próbka, którą powinniście zamieścić w podaniu

• 1
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych