Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Iruke

Administrator
 • Zawartość

  1067
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Ostatnia wygrana Iruke w Rankingu w dniu 3 Luty

Iruke posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1758 Znakomita

O Iruke

 • Tytuł
  Ten zły policjant
 • Urodziny 12 Sierpień

Ostatnie wizyty

5162 wyświetleń profilu
 1. Screeny z innych Gier :>

  Kiedy zapominasz, że przestawiłeś się ze sterowania WSADem, na myszkę i przez przypadek nią ruszysz :V @kartovelek Kiedy będziemy lać beton? //Fire "KU**A Alan wyłacz beton" //kartovel
 2. Rekrutacja zaawansowana

  Rekrutacja (zarówno PR-NS jak i PR-S) zostaje zamknięta na czas nieokreślony. Podania, które wpadły do momentu wpisu tego postu, zostają odrzucone, a możliwość napisania jest dopiero po informacji, że rekrutacja została otwarta.
 3. Ogłoszenia

  <-> 20.02.2018 r. @_Filip_KF, zdaje egzamin powrotny z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. @Kyzu., zdaje egzamin powrotny z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Starszy Sierżant @PenkY, powraca do służby w Komendzie Głównej Policji na stopień Sierżant.
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Ogłoszenia

  <-> 19.02.2018 r. @kacperoch, zdaje egzamin powrotny z wynikiem pozytywnym jednocześnie zostaje on awansowany na stopień Starszy Posterunkowy. Podkomisarz @Trenqulin, powraca do służby w Komendzie Głównej Policji.
 7. Twoja apelacja została zaakceptowana.
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Ogłoszenia

  <-> 18.02.2018 r. Sierżant @Frank_Drebin, zostaje awansowany na stopień Starszy Sierżant. Sierżant @Enrico_Palazzo, zostaje awansowany na stopień Starszy Sierżant. Sierżant @LasQa, zostaje awansowany na stopień Starszy Sierżant. Sierżant @Sufod., zostaje awansowany na stopień Starszy Sierżant. Sierżant @HERBATAA,zostaje awansowany na stopień Starszy Sierżant. Sierżant @Kakej1, zostaje awansowany na stopień Starszy Sierżant. Sierżant @miluski, zostaje awansowany na stopień Starszy Sierżant. Sierżant @Olafx, zostaje awansowany na stopień Starszy Sierżant. Starszy Sierżant @Jeremy_Von_Cure,zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy. Starszy Sierżant @noth1ng, zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy Sierżant Sztabowy @HaxoFFy, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Starszy Aspirant @Snejczek, zostaje awansowany na stopień Aspirant Sztabowy. Podinspektor @maciek00, zostaje awansowany na stopień Młodszy Inspektor. Sierżant @Dominik_, rezygnuje ze służby w Komendzie Głównej Policji. Gratulację!
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Gracza [ReD]

  Twoja skarga została zaakceptowana.
 12. [ZAAKCEPTOWANA] [BAN] BuleczkaA [Iruke]

  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. Ogłoszenia

  <-> 11.02.2018 r. Starszy Posterunkowy @Gorkos, zostaje awansowany na stopień Sierżant. Starszy Posterunkowy @Dominik_, zostaje awansowany na stopień Sierżant. Starszy Sierżant @Avenged zostaje awansowany na stopień Sierżant Sztabowy. Sierżant Sztabowy @kedziorek, zostaje awansowany na stopień Młodszy Aspirant. Starszy Aspirant @KAVAA, zostaje awansowany na stopień Aspirant Sztabowy. Starszy Aspirant @Lewanda, zostaje awansowany na stopień Aspirant Sztabowy. Aspirant Sztabowy @JetroN, zostaje skierowany na przymusowy urlop. Gratulację!
×