Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

SprzedaWca.

Użytkownik
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 Neutralna

4 obserwujących

O SprzedaWca.

 1. Wyniki wrześniowej rekrutacji do Grupy Pozorantów.

  Szacun świeżaki! Nic dodać nic ująć gratki! Widzimy się na szkoleniach
 2. Ogłoszenia Pozorantów

  Ogłoszenie z dnia 18.09.2017r. Młodszy Pozorant @Makari w związku z dużą aktywnością w grupie pozorantów zostaje awansowany na rangę Pozorant! Gratulujemy!
 3. Rekrutacja Państwowa Straż Pożarna

  Imię: Kuba Wiek: 18 lat Nick: |YT|SprzedaWca. Serial: 8BDED1BF06291CD266033B8846798AF3 Czas spędzony na serwerze: 265h Coś o sobie: Mam na imię Kuba, mam 18 lat. Mieszkam na terenie województwa Mazowieckiego a dokładniej w Warszawie. Uczęszczam do technikum o tematyce informatycznej, ponieważ uwielbiam komputery i bardzo mnie to kręci. Jestem osobą miłą,wrażliwą ale z humorem. Również jestem ogarnięty, staram się być pomocny i pomagać osoba, które tej pomocy potrzebują. Jestem osobą bardzo aktywną jeśli chodzi tutaj o sport ale i tematykę informatyki, staram się uczyć wieli spraw czy to html czy też jakiekolwiek grafiki. Dużo czasu spędzam przy komputerze, ale znajduje czas na jakieś wyjście ze znajomymi. Moim hobby jest składanie komputerów, a ulubionym sportem piłka nożna, chodź nie zawsze mam czas obejrzeć jakikolwiek mecz. Czy posiadasz jakąś wiedzę lub umiejętności wykorzystywane w straży?: Obecnie mam przerwę, ale niecały rok temu uczęszczałem jeszcze do MDP(większość powinna wiedzieć co owy skrót znaczy). Uczyłem się tam trochę o pożarnictwie ale mało przyswoiłem informacji ponieważ wychowawca w większości nakłaniał nas na sprzątanie remizy a nie na naukę, ale wiem co to jest prądownica czy też odcinki W110 itp. Dlaczego chcesz wybrać akurat PSP?:Byłem na jednym serwerze w PSP lecz tam był styl amerykański, a chciałbym poznać styl polski więcej się dowiedzieć, no i przede wszystkim chciałbym służyć w owej jednostce. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na służbę na serwerze?:5h Czy masz problemy z ortografią?: Lekkie, ale od razu je koryguje. Czy jesteś zapoznany z regulaminem serwera?:Tak Czy potrafisz pracować w zespole?:Oczywiście Czy potrafisz wykonywać polecenia wyższych stopniem?:Z największą ochotą. Czy jesteś zapoznany z regulaminem Państwowej Straży Pożarnej oraz rekrutacji?:Tak Czy posiadasz komunikator mumble?: Oczywiście Czy posiadasz mikrofon?: Na pewno go posiadam Edit: Zapomniałem dodać serialu i czasu spędzonego na serwerze(Już dodane).
 4. wbijam, jesteś nadal jaki masz nick na serwerze ?
 5. mów kiedy będziesz, bo ja rzadko teraz wbijam.
 6. Dało by radę się wymienić za Remingtona hydra felgi żaluzje na reflektory silnik 2.6 V6 z tego co pamiętam, i jeszcze do tego dochodzi blade dach hydra silnik 2.9 V6 ma zderzaki listwy no i felgi. Jeśli by się udało do mnie zacytuj czy coś. PS. Jak byś chciał to mogę jeszcze dać z jedno auto, mam ich sporo, tylko jak coś pisz na pewno dobijemy targu.
 7. [23.08.2017] Baza w Dillimore

  10k
 8. Event Flash FM ! Nie może was zabraknąć! http://emstories.pl/index.php?/forums/topic/6337-event-flashfm/

   

  1. Tobiasz

   Tobiasz

   1. Nie ma teraz serwa, a Ty takie statusy piszesz.

   2. Regulamin 7.2.

  2. SprzedaWca.
 9. [15.08.2017]Sprzedam pojazd/motocykl[Lowridery]!

  Refik za remka mam większe offy
 10. [2017-08-20] Licytacja pojazdu Premier.

  W gre wchodzi wymiana zq jakiegoś lowridera?
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. [16.08.2017]KUPIĘ POJAZD DO 200K!

×