Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Marianek.

Zarejestrowany
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

113 Gracz

O Marianek.

 • Urodziny 28.04.1999

Ostatnie wizyty

1964 wyświetleń profilu
 1. Szkiełko czy to ty? 

  1. Parachute

   Parachute

   Nasz Inspektor Gadżet pojawia się i znika 

  2. Marianek.
 2. Marianek.

  Kto tutaj wejdzie?

  Nie @TroDon?
 3. @maciek00 Dostane w końcu UB?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. maciek00

   maciek00

   Zabieram równowartość pojazdu jeśli się nie zgadzasz nie mamy o czym dalej dyskutować.

  3. Marianek.

   Marianek.

   Zabieraj 

    

  4. Marianek.
 4. Za parę dni będą 4 miesiące, gdy @maciek00 wyjaśnia mojego bana 😂😂 . Pozdrawiam :D

 5. Marianek.

  Co robisz przed spaniem

  Słabeee,
 6. Nick zgłoszonego: @maciek00 DBID: nie znam DBID'u Powód: nie odpowiadanie na apelacje, 0 zainteresowania Rodzaj kary i jej długość: Zawieszenie, degradacja na niższą range Dowody: Coś od siebie: Członek administracji znów nie wykazuje zainteresowania apelacjami graczy, regulamin składania apelacji mówi jasno " § 11. Administrator ma obowiązek sprawdzenia apelacji w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty zgłoszenia wniosku." Druga apelacja sprawdzona po 15 dniach, poprzednia odrzucona z powodem "wyjaśnienia całej tej sytuacji", całe te wyjaśnienie sytuacji trwa od 18/22 lutego, czyli prawie 3 miesiące.. a regulamin mówi jasno W TERMINIE NIE DŁUŻSZYM niż 7 dni od DATY... nie 3 miesiące. Po skardze od gracza @Andrzejdzialdowy @maciek00 wypowiedział się w mojej apelacji, no ale nie trwało to zbyt długo, ostatnia jego wypowiedź 25 kwietnia, dziś jest 7.05 - 12 dni, 0 zainteresowania. Dołączam link do skargi gracza @Andrzejdzialdowy
 7. Marianek.

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na [maciek00]

  Podpisuje się pod skargą, czekać 2 miesiące ( ban nałożony w lutym) na sprawdzenie apelacji to jakaś kpina i żart, jasno napisane jest w regulaminie : Zacząłeś sprawdzać po tym jak weszła skarga na Ciebie Jak on od Ciebie nie dostał żadnego bana i nie czekał na ub to ja moge ja napisac, jaki problem? § 11. Administrator ma obowiązek sprawdzenia apelacji w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty zgłoszenia wniosku. Proszę o ukaranie @maciek00. Pozdro.
 8. Marianek.

  [ODRZUCONA] [BAN] Marianek. [ maciek00 ]

  No ale dostałem za niego ok. 200k, to oddacie to Marchewce? Jak on go chciał sprzedać za ok. 111k, źle wpisał i sprzedał za 11k, dacie mu 100k za nic? Nie pamietam nic, było to 2 miesiace temu.
 9. Marianek.

  [ODRZUCONA] [BAN] Marianek. [ maciek00 ]

  Ile masz zabrać?
 10. 2 miesiące czekać na rozwiązanie sprawy? Brawo @maciek00

  1. Extrims

   Extrims

   Nie skomentuję,gdyż za swoje zdanie można dostać bana :)

  2. TheKokoPL

   TheKokoPL

   I tak dobry wynik

  3. maciek00

   maciek00

   Ja mam dużo spraw na głowie. Było nie kombinować i oszukiwać. 

 11. Login: Marianek.Serial: Później dodam.Nadał: @maciek00Powód: Zamrożenie konta do wyjaśnienia sprawyOdwołanie: Kupiłem samochód w komisie, bo gracz Marchewka popełnił błąd. Nie mój problem, że wpisał złą cenę.. Mógł to 10 razy sprawdzić... Jeszcze odpowiem "Ban jest do wyjaśnienia sprawy z kupionym przez ciebie pojazdem od gracza Marchewka. Zostałeś poproszony o zwrócenie pojazdu ponieważ pojazd został sprzedany za zaniżona cenę a ty go specjalnie sprzedałeś. Więc twoje konto zostaje zamrożone do wyjaśnienia całej tej sprawy. " Zostałem poproszony dopiero po dniu lub dwóch... Kupiłem i od razu go wystawiłem na sprzedaż, NIE SPRZEDAŁEM GO SPECJALNIE. " Nie będę "płacił" za czyjeś błędy, co mnie to kurła obchodzi? Zdarza się, 2 raz tego samego błędu ten młody człowiek nie popełni. Proszę o UB bo ban jest za nic. LINK DO POPRZEDNIEJ:
 12. Login: Marianek.Serial: Później dodam.Nadał: @maciek00Powód: Zamrożenie konta do wyjaśnienia sprawyOdwołanie: Kupiłem samochód w komisie, bo gracz Marchewka popełnił błąd. Nie mój problem, że wpisał złą cenę.. Mógł to 10 razy sprawdzić... Jeszcze odpowiem "Ban jest do wyjaśnienia sprawy z kupionym przez ciebie pojazdem od gracza Marchewka. Zostałeś poproszony o zwrócenie pojazdu ponieważ pojazd został sprzedany za zaniżona cenę a ty go specjalnie sprzedałeś. Więc twoje konto zostaje zamrożone do wyjaśnienia całej tej sprawy. " Zostałem poproszony dopiero po dniu lub dwóch... Kupiłem i od razu go wystawiłem na sprzedaż, NIE SPRZEDAŁEM GO SPECJALNIE. " Nie będę "płacił" za czyjeś błędy, co mnie to kurła obchodzi? Zdarza się, 2 raz tego samego błędu ten młody człowiek nie popełni. Proszę o UB bo ban jest za nic.
 13. Marianek.

  [ODRZUCONA] [BAN] Marianek. [ maciek00 ]

  @maciek00
 14. Login: Marianek.Serial: Później dodam.Nadał: maciek00Powód: Zamrożenie konta do wyjaśnienia sprawyOdwołanie: ?!
×