Skocz do zawartości

gEY97SM.png

maciek00

Developer
 • Zawartość

  1308
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  46

Ostatnia wygrana maciek00 w dniu 19 Czerwiec

Użytkownicy przyznają maciek00 punkty reputacji!

Reputacja

3332 Szogun bez życia

O maciek00

 • Urodziny 10.03.2000

Ostatnie wizyty

9901 wyświetleń profilu
 1. maciek00

  Rekrutacja na Supportera [Czerwiec 2018]

  Rekrutacja zostaje zamknięta a wyniki ogłosimy wkrótce.
 2. maciek00

  [BAN]Jamnik69.[maciek00]

  Decyzję co z tobą zrobić podejmę w gronie Guardian.
 3. maciek00

  [BAN]Jamnik69.[maciek00]

  Zaimponować nie zaimponować ale złamanie regulaminu nastąpiło.
 4. maciek00

  [BAN]Jamnik69.[maciek00]

  Powiedz dlaczego miał bym ci uwierzyć? Według tego co tutaj pisałeś wszystko jest jasne. Line 7770: 2018-06-20 11:37:08> SMS: Jamnik69. do ****: zawsze po kontroli mozesz isc na luzie na 15 min afk xd, ja ostatnio Line 7776: 2018-06-20 11:37:26> SMS: Jamnik69. do ****: rano o 8 pacze, nie ma adminow, to pie**ole pojechalem do sklepu rowerem xd Line 7781: 2018-06-20 11:37:36> SMS: Jamnik69. do ****: a makro wlaczone a do sklepu 3km w 1 strone xd
 5. maciek00

  [ODRZUCONA] [BAN]Jamnik69.[Iruke]

  Twoja apelacja została odrzucona.
 6. maciek00

  [ODRZUCONA] [BAN]Jamnik69.[Iruke]

  Powód bana oraz jego nadający się zmienił proszę napisać następną apelacje do poprawnego odbiorcy oraz z poprawnym powodem.
 7. To będzie szybka rekrutacja więc proszę nie zwlekać z pisaniem podań!


  Jutro może okazać się już za późno.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. fxone

   fxone

   Maciuś Ty sprawdź apelacje Yogiego na forum 😂

  3. ThePatryQ

   ThePatryQ

   @maciek00 sory poniosło mnie Przez mecz 😞😭

  4. HaxoFFy

   HaxoFFy

   Szybsze od geparda? :O 

 8. maciek00

  [ODRZUCONA] Skarga na Kajerksy

  Administrator postąpił prawidłowo. Handel kontem jest zabroniony, nic cię nie zwalnia z przestrzegania regulaminu. Reasumując skargę odrzucam. @Ognista jeżeli chcesz zagrać na serwerze napisz apelację abyśmy odbanowany twój serial i wtedy zrobisz sobie nowe konto zgodnie z regulaminem. Pozdrawiam.
 9. Drodzy gracze! Mamy przyjemność otworzyć kolejną rekrutację do supportu na naszym serwerze. Jeśli uważasz, że jesteś osobą odpowiedzialną, skłonną do poświęcenia swojego czasu dla serwera - koniecznie przeczytaj ten temat! Dokładne przeczytanie tego tematu, to pierwszy krok do otrzymania rangi. Poszukujemy osób rzetelnych oraz wypełniających swoje obowiązki solidnie. Obowiązkiem osób na tym stanowisku jest głównie pomoc graczom (czyt. sprawdzanie raportów, rozwiązywanie problemów na forum, czy serwerze). Pamiętaj o przeczytaniu poniższego regulaminu, aby zwiększyć swoje szanse. Serdecznie zachęcamy do składania podań pod tym postem. Rekrutacja nie ma wyznaczonego terminu zakończenia, dlatego prosimy nie zwlekać z pisaniem podań. Regulamin 1.Kandydat przed napisaniem podania ma obowiązek zapoznać się w całości z tematem. 2.Kandydat ma obowiązek zastosować się do regulaminu oraz wzoru. 3.Kandydat jest zobowiązany do podawania informacji zgodnych z prawdą w swoim podaniu. 4.Kandydat ma zakaz kopiowania podań lub fragmentów podań poprzedników. 5.Zakazuje się przesadnego edytowania treści podań (kolorowanie, rozmiar czcionki). 6.Nadaj reakcję 'Ha ha' dla tego postu, aby potwierdzić przeczytanie regulaminu. 7.Podania należy wypełniać rzetelnie, a treść mająca cel humorystyczny będzie karalna. 8.Edycja napisanego już postu jest niewskazana. Wzór Nick na serwerze: DBID: Serial: Staż na serwerze (podaj datę rejestracji oraz ilość przegranych minut): Imię: Wiek: Przynależność do frakcji: Przynależność do organizacji: Przedstaw się w kilku zdaniach: Dlaczego uważasz, że to własnie ty zasługujesz na stanowisko?: Czy masz na swoim koncie kary nadane od członków administracji?: Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić dla serwera?: Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić dla serwera?: Na jaki stopień w skali od 1 do 6 oceniasz swoją ortografię?: Pamiętaj, aby pytania ze wzoru zapisać pogrubioną czcionką, a odpowiedzi pozostawić bez edycji. Nie cytuj tego tematu poniżej w poście! Powodzenia!
 10. maciek00

  Do zobaczenia, kiedyś tam.

  Szkoda jak coś FB @Krzefusty
 11. maciek00

  Zmiany w obsadzie projektu

  Supporter @NeverMind zostaje awansowany na rangę Administratora. Gratulujemy! Supporter @Prezydent zostaje awansowany na rangę Administratora. Gratulujemy! Supporter @Kajersky zostaje awansowany na rangę Administratora. Gratulujemy!
 12. maciek00

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na [Prezydent]

  Twoja skarga została zaakceptowana.
 13. maciek00

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na [Prezydent]

  Po przeanalizowaniu skargi stwierdzam, iż @Prezydent nie dopełnił swoich obowiązków lecz nie był to jakiś duży błąd. Na Supportera nakładam pouczenie i proszę aby na następny raz analizował takie zgłoszenia.
 14. maciek00

  Zmiany w obsadzie projektu

  Administratorzy @PolMed oraz @Adeha. rezygnują z rangi na własne życzenie.
 15. maciek00

  Ogłoszenia

  <-> 17.06.2018 Posterunkowy @Lokhok zostaje wydalony z szeregów Szkoły Policyjnej, z powodu braku aktywności.
×