Skocz do zawartości

Guardian

Użytkownik
 • Zawartość

  1685
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Ostatnia wygrana Guardian w Rankingu w dniu 21 Październik

Guardian posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1850 Znakomita

O Guardian

 • Urodziny 30.09.1995

Ostatnie wizyty

64911 wyświetleń profilu
 1. Ktoś się nieźle bawi z twoim kontem Xd zmieniając nick na Guardian xD

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. KN69

   KN69

   Pewnie on sam. A nie sory, on już nie jest Guardianen. 

  3. Maester.

   Maester.

   Może sam sobie zmienił?

  4. PenkY

   PenkY

   Możliwe chociaż nie wiem ;p 

 2. Ogłoszenia AutoCentrum

  20.10.2017 Szef @Lorenzo odchodzi na zasłużony bezterminowy urlop! Dziękuję wszystkim tym, co mnie wspierali i pomagali. Niestety nie zostały zrealizowane moje projekty co do AC. Życzę wszystkim pracownikom powodzenia! Jednocześnie ogłaszam, iż obowiązki Lidera frakcji AutoCentrum przejmuje były Szef, który ma duże doświadczenie oraz wiedzę w prowadzeniu tej frakcji - @Adeha. Gratuluję i do zobaczenia kiedyś!
 3. Lori, proszę Cię tylko o jedno, nie zostawiaj AC.. Jeśli odejdziesz ta frakcja zmieni się o 180 stopni i nie będzie w niej żadnego ładu, potrzebujemy Cię. Sam przyznam, że byłem zły na to co odwaliłeś. Stało się to co się stało, czasu nie cofniemy. Piona. 

 4. Nie możesz się tak po prostu poddać i zostawić AC... AC właśnie CIEBIE potrzebuje! -.- Za dużo w nim zrobiłeś, żeby tak po prostu odejść. :(

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Nalogowiec

   Nalogowiec

   Wierzymy w ciebie NIE poddawaj się tak łatwo !!! :) 

  3. Tobiasz69
  4. Maester.

   Maester.

   Sam @Lorenzo widzisz! Nie tylko ja chcę, abyś nadal sprawował nad AC władzę i był w nim nadal szefem... Rozważ to pozytywnie, potrzebujemy Ciebie!

 5. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Lorenzo

  Część, bo to są niektórzy z ekipy Administracji.
 6. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Lorenzo

  Nie ma tu żadnej prawdy ukrytej. Komis został przejęty nie bez celu. Oczywiście ten cel był dla graczy, ale nawet nie potraficie poczekać na aktualizacje Część osób zna powód.
 7. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Lorenzo

  Co do komisu, @Anonimowy wie o co chodzi z nim. Co do pojazdu, nie był wystawiany wtedy, kiedy były inne pojazdy jednego gracza zbanowanego z tego względu, że było ich wystarczająco i zostawiłem pojazd na kolejną dostawę na giełdzie. Przepisałem go na siebie, aby pamiętać o nim, że czeka w kolejce do wystawienia. Jako guardian nie dodałem sobie ani razu żadnego majątku. Ani nie przejąłem bez żadnego sensownego celu.
 8. Mam nadzieję, że nie masz zamiaru opuszczać AC. :c

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Tobiasz69

   Tobiasz69

   Ale grube słowa. Takich nie widziałem. :) 

  3. Maester.

   Maester.

   @Tomo Zniszczył Ci grunt pod nogami? Zostałeś zbanowany przez własną głupotę, za - przypominam 'próbę' handlu majątkiem, co jest na serwerze zabronione, tak jak mówi regulamin:

   1.4 Na serwerze jest zakaz jakiegokolwiek handlowania majątkiem.

   Podkreślając jakiegokolwiek

   W końcu, nie jesteś jedyną osobą, która została w ten sposób ukarana i nie piszą, że zostali bezpodstawnie ukarani (bo pracuję, gram tu zbyt długo, mam za dobry majątek, aby kupować jakiś szajs za realną gotówkę :c), lecz potrafią przyznać się do własnej winy i okazać skruchę. ;) 'płakać za kimś takim', nie chce nic mówić, ale kto płakał, gdy zobaczył na swoim koncie bana? 

    

  4. Tomo

   Tomo

   Jeżeli sądzisz że płakałem gdy dostałem bana to się mocno mylisz :D Z informacją o moim banie zapoznałem się siedząc z dość sporą grupką na discordzie i pierwsze co zostało przeze mnie wypowiedziane to słowa pewnego admina tego serwera "Lorenzo ten pajac zniszczy serwer" i co? prawie go zniszczył, gdyby nie szybka reakcja Anonimowego. Jeżeli miałbym płakać za jakąś grą to chyba tylko za CS:GO [gdyby mi zbanowali konto] bo tam to mam swój majątek, ale w euraskach] więc wiesz. Nie doszło do ŻADNEJ TRANSAKCJI, przedstawiłem na to dowody ale Lorenzo widział to po swojemu. No nie dogodzi mu nikt bo on chciał robić wszystko po swojemu. Mógł swego czasu założyć ten własny serwer z MajkYm i nikt na EMS'ie by nie ucierpiał

 9. Ogłoszenia AutoCentrum

  15.10.2017 Starszy Pracownik @Nalogowiec odchodzi z frakcji na własne życzenie. Fachowiec @TheFire otrzymuje awans na rangę Starszy Fachowiec. Młodszy Fachowiec @GC_Lou otrzymuje awans na rangę Fachowiec. Starszy Pracownik @Maester. otrzymuje awans na rangę Młodszy Fachowiec. Starszy Pracownik @Nayman otrzymuje awans na rangę Młodszy Fachowiec. Starszy Pracownik @Filip1906 otrzymuje awans na rangę Młodszy Fachowiec. Starszy Pracownik @Green otrzymuje awans na rangę Młodszy Fachowiec. Pracownik @KoZaPL otrzymuje awans na rangę Starszy Pracownik.
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. [ODRZUCONA] Skarga na [Buszwil]

  Twoja skarga została odrzucona.
 14. [ODRZUCONA] Skarga na [Buszwil]

  odrzucam, jeżeli pare razy piszesz tak do supporta, to wiadomo, że mógł się poczuć urażony.
 15. [ODRZUCONA] [Ban] Piwo [console]

  takimi słowami będziesz dłużej oczekiwał
×