Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Lemon.

Guardian
 • Zawartość

  148
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Lemon. w dniu 18 Luty

Użytkownicy przyznają Lemon. punkty reputacji!

Reputacja

235 Prawdziwy gracz

O Lemon.

 • Urodziny 09.06.2000

Ostatnie wizyty

3144 wyświetleń profilu
 1. Najlepszego !

 2. Wszystkiego najlepszego 

   

   

   

   

   

   

   

  jestem ciekaw czy dał prawdziwa date urodzin xd

 3. Wszystkiego Najlepszego! ;)

 4. Wszystkiego Najlepszego!

 5. Wszystkiego najlepszego!?

 6. Lemon i kiedy dodasz ten panel graficzny co kiedyś zapowiadałeś

 7. Welcome back! 

 8. Byku potrzebuje kontakt do Ciebie.

 9. tu jest ten link w sprawie org:

 10. Lemon.

  Zmiany w obsadzie projektu

  Supporter @Beezy odchodzi z rangi na własne życzenie.
 11. Twoja apelacja została odrzucona.
 12. Wczoraj jeszcze pamiętał, dziś nie pamięta i nagle gdy już się sami pogubiliście co napisaliście pamięta. Kom-Bi-Na-Cja Blokada zostaje. Apelację odrzucam.
 13. Nie jestem typem człowieka łatwowiernego i przed rozwiązaniem problemu robię solidny research. Zakładasz, że twój kolega rzekomo zapomniał hasła i emaila do konta i rzekomo nagle mu się przypomniało... cytując treść o którą chodzi zaznaczyłem w cytacie. Każdy ma prawo do obrony, jednak regulamin jest napisany przejrzyście i klarownie. ZAKAZ MULTIKONT Dodatkowo powinienem nałożyć punkty za próbę oszustwa wciskając mi kit, że niby zapomniał hasła i maila... Co śmieszniejsze, że oba konta, Arsik i CzekoladowyArsik są założone na identyczne maile. Różnią się tylko portalem. Powiem tyle. Szanujmy się. Nie lubię jak ktoś mnie próbuje oszukać. Bezczelność... Żeby nie nazwać tego dziecinadą. Kara zostanie i następnym razem radzę znaleźć lepszą wymówkę, może przynajmniej będzie szczera.
 14. Lemon.

  [ODRZUCONA] [Forum] CzekoladowyArsik [Krzefusty]

  Co do punktów, odpowiedź poszła z konta CzekoladowyArsik. Nasz administrator nie jest w stanie potwierdzić w chwili czytania czy Arsik i CzekoladowyArsik to jedna i ta sama osoba. Wyjaśniliście sprawę, okay. Jednak jest jeszcze jedno. Przyznaliście się tym samym, że konta Arsik i CzekoladowyArsik należą do jednej osoby ( multikonto ) Regulamin wyraźnie przedstawia: Punkt Drugi, podpunkt 2.7 2.7. Zabrania się tworzenia tzw. "Multikont". Wyraźnie napisane "zabrania się" oznacza iż na wszystkie konta zarejestrowane przez użytkownika Arsik zostaje nałożona blokada, za złamanie owego punktu.
×