Skocz do zawartości

Susel023

Administrator
 • Zawartość

  2172
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Susel023 w Rankingu w dniu 6 Październik

Susel023 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

996 Znakomita

O Susel023

 • Tytuł
  Redaktorek ZG112
 • Urodziny 11.03.2001

Ostatnie wizyty

8345 wyświetleń profilu
 1. Napisałem skargę na gracza michal12355, miał do możliwości wybór wymienić pojazd ,który mi oferował lub zwrot pojazdu gracza.Wczoraj pytałem czy odda mój skradziony pojazd,odpowiedział mi ,że po jutrze zwróci mi kase, a jak spytałem się ile to próbował mi zaoferować jakiegoś premiera,A po tym jak została przeze mnie napisana skarga gracz odpisał ,że ktoś też go oszukał na na pojazd: Premier. Wczoraj widziałem jak nim sobie jeździł po cały mieście sf. I mam pytanie jeżeli gracz nie odda mojego auta lub nie wymieni się pojazdem ,który mi oferował czy ja dostane pieniądze czy somochód itp.

 2. [ZAAKCEPTOWANA] [Punkty]Avenged[Susel023]

  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 3. [ZAAKCEPTOWANA] [Punkty]Avenged[Susel023]

  Przyjmuję.
 4. Kolego, trzeba było napisać skargę i gracz z Premiera by otrzymał bana, lecz do rzeczy. Gracz przedstawił stosowne logi i to jest dowód na Twoje zachowanie. Nie potrzebujemy koniecznie nagrania lub screenów. Masz teraz kilka możliwości Wymiana pojazdu, który oferowałeś graczowi Zwrot pojazdu gracza Otrzymanie bana za oszustwo Decyzja należy do Ciebie.
 5. [PROPOZYCJA] Zmienienie pod F1 zakładki "mapa".

  Jak najbardziej popieram inicjatywę. Przydałoby się dodać coś takiego. Wprowadziłoby porzadek.
 6. [PROPOZYCJA]Aktualizacja pracy taxi.

  Ogólnie premie byłyby dobre. Trzeba byłoby mieć tylko oko, by kierowcy nie odwalali - skracali, skakali itd. Dość trudna rzecz do wprowadzenia.
 7. [PROPOZYCJA]Więcej Praw jazdy

  To jest jakiś zwykły syf, który się zupełnie nie przyda. Wymysłów nam nie trzeba: U-Uprzywilejowane A+U-Motor Pogotowia,Policji B+U-Ambulans,Radiowóz,Bus PSP C+U-Wozy strażackie,czołg S.W.A.T.,Enforcery Jeśli chodzi o inne kategorie to można by wprowadzić jakieś nowości, lecz to należałoby dobrze ustalić, by nie skończyło się tak jak jest obecnie z lotnictwem.
 8. [Propozycja]- Tablica Ogłoszeń

  Zupełnie nie potrzeba czegoś takiego. Jest to kopia z innego serwera, a dodatkowo zagraciłoby to nam tylko niepotrzebnie wolne miejsca.
 9. Zdecydowanie popieram pomysł. Wiele osób szuka czegoś odległego i niestety nie może tego znaleźć. Pomogłoby to im w poszukiwaniach.
 10. Propozycja zmiany PSP

  PSP posiada coś takiego w swoich propozycjach i jest to w planach Tak jak stwierdził mój przedmówca - jest to innowacyjne i niespotykane. Dodatkowo byłoby ciekawe.
 11. [PROPOZYCJA] Nowy dzial

  Wiele osób modeluje i wykonuje grafiki. Zdecydowanie przydałoby się to. W ten sposób podalibyśmy autorom rękę i nie musieliby tworzyć tematów w zupełnie złych działach.
 12. [Propozycja]Ulepszenie pracy spedytora

  Ulepszenie przyda się na pewno. Kilka małych poprawek do Twojej propozycji i takie coś można byłoby spróbować dodać. Nie ukrywajmy, praca jest dość zapomniana.
 13. [PROPOZYCJA] Ogłoszenia na samochodach.

  Jeśli działałoby to na zasadzie wspomnianej przez @Ponczus to mogłoby to wg mojej opinii przejść.
 14. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza Notrax

  Dasz jeszcze 14 dni dla @Notrax?
 15. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na [TheDeNyR]

  Twoja skarga została zaakceptowana.
×