Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

luzak

Użytkownik
 • Zawartość

  346
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana luzak w Rankingu w dniu 14 Kwiecień

luzak posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

210 Znakomita

O luzak

Ostatnie wizyty

1727 wyświetleń profilu
 1. Witam Chciałbym dojść do twojej org spełniam wszystkie wymagania. Moim hobby jest Piłka nożna. Codziennie jestem aktywny na EMS. 

  Forum zdięcie xd.gif

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. PenkY

   PenkY

   :) pisz na priv do Iruka ;) jak jak ponczuś napisał ;) 

  3. John_Killer

   John_Killer

   Oddzwonimy do pana.

  4. Limitowany1999
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Przerwa...

  Pa <3 wróć kiedyś
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Ej ziom chyba zarosłeś XD :D biorę picolo i jadę do cb autobusem jak nic

  1. Pokaż poprzednie komentarze  18 więcej
  2. KN2

   KN2

   XD no tak jak luzak taki mały to można za pedofile uznać xD 

  3. luzak

   luzak

   @MajkY Nie powinni no chyba że byłeś notowany za pedofilie. @PenkY ok :D A i jadę 29 prawdopodobnie, ale zleci jak nie 29 09 to 27 coś koło tego oczywiście w tym miesiącu jeszcze

  4. PenkY

   PenkY

   @luzak to się zgadamy :D 

 7. Ogłoszenie z dnia 2017-09-19 Z dniem 2017-09-19 oficjalnie kanały na komunikatorze mumble organizacji Adam's Family otrzymały hasła, dziękujemy za edytację owych kanałów @Lorenzo Jako iż nasza organizacja jest robiona pod styl angielski pod działy w głównym dziale Adam's Family zmieniły nazwę, dziękujemy jeszcze raz Lorenzo'wi.
 8. [Organizacja] Kanały Mumble

  @Lorenzo proszę cię abyś zmienił nazwy działów w głównym dziale Adam's Family na takie: Zarząd Adam's Family zmień nazwę na: Adam's Family Board Członkowie Adam's Family zmień nazwę na: Adam's Family Members Grupa Zaufanych zmień nazwę na: Trusted Group Adam's Family Dziękuje, za wysłuchanie pozdrawiam.
 9. kajer ty ceju juz 318 lajków a przed rekturacja miales 196 LOL XD daj mi kiedyś otworzyć rekru do pr plisss
 10. O bosze @Kajersky @TrawQ i te nabijanie lajków XDDDDD a tak bw gratulacje!!
 11. Piszemy ile mamy przegranych godzin na serwerze

  Ilość przegranego czasu (h): 1707
 12. Ogłoszenie z dnia 2017-09-16 Family Support (8) @AbduL za wkład i rozwój w życie organizacji zostaje awansowany na rangę Deputy Chief Of The Family (9) Right Hand Family (5) @RekinQ za wkład i rozwój związany z życiem organizacji otrzymuję awans na rangę Mature Family Member (6) Right Hand Family (5) @zxcfghuio77 za wkład i rozwój związany z życiem organizacji otrzymuję awans na rangę Mature Family Member (6) Professional Family (7) @KoZaPL za wkład i rozwój zostaje awansowany na rangę Family Support (8) Oficjalnie ogłaszamy iż zostaje on pełnoprawnym członkiem zarządu organizacji, podczas egzaminu zdobył 95/100 pkt. Gratulacje! Newbron Family (1) @DonieK za wkład i rozwój związany z życiem organizacji, otrzymuję awans na rangę Senior Family Member (4) Newborn Family (1) @vSeben za wkład i rozwój związany z życiem organizacji, otrzymuję awans na rangę Failure Of The Family (2) Newborn Family (1) @Gowor92 za wkład i rozwój związany z życiem organizacji, otrzymuje awans na rangę Failure Of The Family (2) Newbron Family (1) @AntRaliC za wkład i rozwój związany z życiem organizacji, otrzymuje awans na rangę Failure Of The Family (2) Newborn Family (1) @Filip1906 za wkład i rozwój związany z życiem organizacji, otrzymuje rangę Failure Of The Family (2) Newborn (1) @Gienek12 za wkład i rozwój związany z życiem organizacji, otrzymuje awans na rangę Failure Of The Family (2) Newborn Family (1) @D3b3sciak za wkład i rozwój związany z życiem organizacji, otrzymuję awans na rangę Failure Of The Family (2)
 13. [ODRZUCONA] [FORUM] luzak [Axmell]

  Proszę, o zamknięcie kara minęła.
 14. Login: @luzak Serial: Nie związane z forum.Nadał: @AxmellPowód: Łamanie regulaminu (Propozycje)Odwołanie: Przepraszam, pisałem ci już axmell o tym na serwerze. Pragnę przeprosić cię za moją ''głupotę'' oraz to co pisałem na serwerze, ale to sobie już wyjaśniliśmy. Na prawdę nie wiedziałem że jest jakiś wzór składania propozycji, proszę o pozytywne rozpatrzenie mogę obiecać gdy będę pisał kolejny taki wątek, przeczytam pierwsze regulamin oraz wzór, jeżeli jakikolwiek jest.
 15. Witam, chciałbym żeby kanały organizacji Adam's Family uzyskały hasła, które podam temu, który będzie edytował kanały na pw. Oraz chciałbym otrzymać zarejestrowanego na owych kanałach, żebym mógł zarządzać. Dziękuje, za wysłuchanie pozdrawiam
×