Skocz do zawartości

luzak

Użytkownik
 • Zawartość

  424
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana luzak w Rankingu w dniu 21 Listopad

luzak posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

321 Znakomita

O luzak

Ostatnie wizyty

2402 wyświetleń profilu
 1. Liczymy do miliona

  785
 2. Zmiana hasła

  jest mały problem nie gram na pseudolach XDD
 3. Grudniowa zabawa z Pogotowiem!

  będę jako policjant
 4. Fi Life is feudal : MMO

  i znowu ten wątek... już się wypowiadałem. Filmiki nie związane z serwerem.
 5. [Information] Adam's Family

  Information for 21.11.2017 day! Z organizacji zostają wyrzuceni: - OxiTam, za odwalanie topienie pojazdów organizacyjnych - Kravorek, brak aktywności w organizacji Z organizacji odchodzą: @Spoko002 liczymy na szybki powrót powodzenia! @miluski liczymy na szybki powrót powodzenia!
 6. Nabór w szeregi OSP Dillimore #1

  Nick w grze: luzak Imię: Szymon Wiek: 14 lat. DBID: 8797 Serial: 24788284AC7ED14A45836FF4C241F7F3 Coś o sobie: Mam na imię Szymon, aktualnie posiadam 14 lat. Pochodzę z małego miasteczka o nazwie Przeworsk, a owe miasto znajduję się w województwie podkarpackim. Na co dzień interesuję się służbami mundurowymi, programowaniem w języku lua, sportem, oraz muzyką. Jestem miłą, kulturalną oraz pomocną osobą dzięki temu łatwo współpracuje w ekipe lub w gronie znajomych. Dlaczego akurat OSP?: Owa pod frakcja zaciekawiła mnie od początku jej istnienia, zawszę chciałem dołączyć do PSP, lub OSP na serwerze lecz szybko rezygnowałem. Ponieważ nie miałem wtedy zbytnio czasu. W owym oddziale pragnę się podszkolić z zakresu pożarniczego, lecz już trochę umiem. Ale zawszę warto sobie przypomnieć, mogę obiecać iż OSP to nie będzie przygoda na chwile. Dlaczego mamy przyjąć akurat Ciebie?: Jestem miłą, oraz zdyscyplinowaną osobą. Szybko się uczę, oraz zawieram nowe znajomości. Przy tym nie sprawiając żadnych problemów. Jestem osobą punktualną, więc się nigdy nie spóźniam. Z moich wszelkich zadań staram się wszystkie dobrze wypełniać. Jak wspomniałem wyżej chcę się trochę podszkolić z zakresu pożarniczego, oraz "pochłonąć" trochę wiedzy. Pss. Wspominam o: Wesoły Zastęp jest wesoły. Czy masz do czynienia ze strażą na codzień?: Nie mam do czynienia, lecz chcę się podszkolić. Jak oceniasz swoją ortografię? [1-10]: 10/10. Czy jesteś dyslektykiem?Czy jesteś dysgrafem?: Nie. Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin rekrutacji?: Owszem. Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin OSP?: Owszem. Czy posiadasz komunikator głosowy Mumble?: Posiadam. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Posiadam.
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. [Information] Adam's Family

  Information for 18.11.2017 day! @Pitu. powraca do organizacji na swoją pierwotną range (10) życzymy dalszego powodzenia, oraz miłej współpracy! @IkeeN powraca do organizacji na swoją pierwotną rangę (10) życzymy dalszego powodzenia, oraz miłej współpracy! @Avenged ranga (9) za wkład i rozwój związany zostaje awansowany na rangę (10) gratulacje, oraz życzymy miłej współpracy! @KoZaSnieZna ranga (9) za wkład i rozwój zostaje awansowany na rangę (10) gratulacje, oraz życzymy miłej współpracy! (Też zmienia nick z KoZaPL na KoZaSnieZna) Dzisiaj odbyły się ostatnie awanse na rangi 10 więcej już nie będzie. Dostały je osoby, które z organizacją są związane od początku!
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. [PROPOZYCJA] Zarząd Ruchu Drogowego

  Pierwsze stwórz organizacje a później przekształć ją na działalność.
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. [ODRZUCONE] skarga na Luzak

  Odszkodowania to sobie możesz żądać, tylko problem taki sądu nie ma i nikt Ci nie zapłaci dobrze teraz przejdźmy do kilku ważnych punktów: 1. Nie mszczę się zostałeś zatrzymany za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym ( ss: https://imgur.com/a/MNasW ) 2. Prawdą jest jedno tępie odwalanie ale cóż mnie nie zmienisz jestem sobą 3. Uciekłeś gdy napisalem ((ide zw bo dowody musze wrzucic) Tyle ode mnie
×