Skocz do zawartości

Tobiasz69

Użytkownik
 • Zawartość

  1019
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  18

Ostatnia wygrana Tobiasz69 w Rankingu w dniu 12 Listopad

Tobiasz69 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1708 Znakomita

O Tobiasz69

Ostatnie wizyty

32222 wyświetleń profilu
 1. [PROPOZYCJA] Nowy dzial

  I kto by zamówienia ogarnął jak by było ich dziesiątki, setki takich zamówień? Ty? Że wykonujesz ponad 10 rzeczy na raz teraz (bo się CHWALIŁEŚ, że '14 rzeczy na raz' dwa dni temu na czacie 'Y' frakcji AutoCentrum) + ranga Support, AC, bycie w SGES, modelelstwo - to też wyzwanie. Czaisz? Jak Twój mózg daję się z tym radę? No dobra, jestem z tym na tak. Niech Ci ulży ten komentarz @Axmell. XD
 2. [PROPOZYCJA] Zmienienie pod F1 zakładki "mapa".

  Przydało się by to jako legenda o tym co opisałeś @StrAiker. Totalnie jestem z tym na tak.
 3. [PROPOZYCJA] Pisanie komend różnymi literami

  Na nie? A czemu? To @Axmell wyjaśnił dlaczego. Bezsensowna totalna propozycja. Ale wybacz, ale to nie wejdzie w życie serwera. Jest to niepotrzebnie. Jak chcesz się pobawić @KAVAA to udaj się do bajecznej krainy zabaw. EMS to nie zabawa takiego pokroju. Piszcie sensowne propozycji, a nie takie propozycje pokroju tego 'wyssane' z palca. Tyle powiem.
 4. [PROPOZYCJA] Nowe samochody do komisów

  I po co to? Jest dobrze tak jak jest teraz. Nie potrzeba kolejnych zmian co do doków Los Santos. Na nie na zawsze.
 5. [Propozycja]- Tablica Ogłoszeń

  @Fokus z tym walczy żeby to było. Byłem nie raz przy rozmowach jak on o tym rozmawiał. Być może wejdzie ta propozycja w dalekiej przyszłości na serwie. Narazie to sytuacja nie pozwala myśleć narazie o takich rzeczach. Są dwóch Guardianów + sam @Anonimowy Ale podpinam się do tej propozycji. Ale w chwili obecnej trza czekać o tym aż to wejdzie w serwer. Jestem na tak na 100 procent.
 6. [Propozycja]Ulepszenie pracy spedytora

  Dobra propozycja. Wszystko ładnie opisałeś. Tak jak @LasQa napisał - praca już jest zapominania z Ziemi Emergency Stories. Przydało by się ulepszyć lub zreaktywować do wersji v.2 tak jak taxi, łatanie dziur. Na tak.
 7. [PROPOZYCJA]Aktualizacja pracy taxi.

  Serio? Po co to takie coś. Bezsensowna propozycja. Jak chcesz stoperować to okej, ale po co takie coś tutaj. Nikomu tutaj niepotrzebne. Są wiele ciekawszych tutaj rzeczy. Na nie.
 8. Liczymy do miliona

  788.
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. [PROPOZYCJA] Zarząd Ruchu Drogowego

  Ta propozycja jest bezsensowna. Były by zakłopotania w tym, tyle ogarniania w tej dziedzinie i tyle Ci powiem. Na nie na zawsze.
 11. [PROPOZYCJA] Kumulacja Lotto

  Jak chcesz takie coś robić to okej, nie zabraniam Ci. Plus jest to na serwie jak @Axmell napisał. Stworzył to @Kamsu. Tylko nie odpalane już, bo to było przez pierwsze dni po stworzeniu tego, bo nie ma kiedy + obecni Guardiani maja dużo na głowie, a oni + też @Anonimowy mają do tego dostęp. A zarządzanie z serwerem? Sprawy serwerowe? Ogarnianie wszystkiego to gdzie? Na nie.
 12. [Propozycja] Więcej Domków

  BINGO z tą propozycją. Graczy z każdym dniem przybywa, mamy około 40k graczy już na serwie, a zaczyna brakować domów, lub już brakuje domów. Na tak.
 13. [PROPOZYCJA] Obniżka cen premium z okazji "black friday"

  Niech takie coś będzie w każdy piątek jak to napisałeś. Ale też nie pomyślałeś o graczach, którzy kupili premium np. na rok a by powstało to z obniżeniem. To wiesz co by było? Sam oceń. Ale, ale... ...Też jestem na tak. Serwer by był przyjemniejszy przy tej rzeczy.
 14. Wniosek o rozbudowanie serwera o politykę

  MTA to nie polityka Ci przypominam. Jak chcesz politykować to udaj się do PiSu. Na nie.
 15. [Propozycja] Giełda , wystawianie aut

  Nie kopiuj rzeczy z innych serwerów do propozycji. Giełdy były np. na Paradise, są na PYLife. Giełdy nie są potrzebne tutaj. Przecież jesteśmy my (gracze), komisy są, doki LS raz na 5 dni. I jeszcze do tego giełdy? I by było spiny, kłótnie, syf, ubójnia, że ten wystawia Manane za 2k, a tamten tą samą Manane na tych 'samych' parametrach' za 10k, żeby zarobić. Ludzie chcą kasy na tym serwie, chcą jak najwięcej. Nie pomyślałeś o tym? Unikajmy na tym serwie takich spraw. Proszę o to. Bez sensu totalne. Bez sensu ta propozycja w ogóle. Na nie.
×