Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Tobiasz69

Gracz
 • Zawartość

  963
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Ostatnia wygrana Tobiasz69 w dniu 23 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Tobiasz69 punkty reputacji!

Reputacja

3402 Szogun bez życia

O Tobiasz69

 • Urodziny 11.08.1995

Ostatnie wizyty

58461 wyświetleń profilu
 1. Witajcie wszyscy. ❤️ Co tam? ❤️ 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
  2. Cejrondo

   Cejrondo

   Jest nawet lepiej bym powiedział przynajmniej nie musze widzieć na czacie premium jak żebrzesz o hajs.

   Pozdrawiam.

  3. DarkWolf.

   DarkWolf.

   A mi szkoda @Tobiasz69, fajnie się z nim grało i pisało na czacie premium.

   Szkoda że tak niesprawiedliwie cię potraktowali,  dostałeś kasę to dostałeś, jak ich za to zazdrość w dupe szczypie to ich problem.

  4. FlaBeUsz

   FlaBeUsz

   Dokładnie powinni cofnąć tą transakcję jak to @KAVAA napisał i po problemie 

   Poproś o ub z czystą, gracze ci rzucą te donate 5/10/20k I sobie zarobisz 

 2. Ale z ciebie jest rak omg, cieszę się że odszedłeś z emsa, że never Cię udusił, tylko jeszcze z forum  trzeba się ciebie pozbyć 😊

  1. Kyzu.
  2. LasQa

   LasQa

   Ty uważaj, żeby ktoś się Ciebie nie pozbył zaraz @Jamnik. toksycznych osób, nam na emsie nie potrzeba.

  3. Tobiasz69

   Tobiasz69

   Tak? A Ciebie z czego? Z serwa, frakcji, też z forum + jeszcze Mumble?

   Nie ja zdobywam dziennie muty, etc.

   I sprawa mojego bana jest moja, @NeverMind'a, Guardianów + @maciek00, bo @Martyna pewnego dnia zgłosiła sprawę mojego bana na FB do niego.

   Jak tam zawieszka w AC? @PenkY. ogłoszenie napisał. ❤️ 

   O... I PILNUJ SIEBIE.

 3. Co, co, co...

  ...Ledwo się na parę dni z Emergency Stories straciłem i takie jazdy. Wchodzę i patrzę w poniższe statusy o tej sprawie. 

  Że jakieś pojazdy. 

  Że temat o osobach takich jak @Felippe_Capone / @maciek00 / @ShEx0. / @Tomo / @Fokus po poniższych statusach.

  Ja p******, co się dzieję. 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
  2. John_Killer

   John_Killer

   @Avenged co Cię to interesuje gdzie @Tobiasz69 gra? Wydaje mi się że to jest dobrowolny wybór cnie?

  3. Tobiasz69

   Tobiasz69

   @Lostt, to są fałszywe oskarżenia. Jak przelewam hajs na 4Life, że zbieram na auta, bo mam tylko ZRkę-350 z ID 12221? MYŚL PUCHATKU, MYŚL.

   Nie było pomiędzy serwerami.

   Zaraz skargę napiszę na Ciebie za fałszywe oskarżanie.

   Powiem Wam finalną prawdę:

   Ja mu POŻYCZYŁEM 50k na organizację na serwerze 4Life.

   On karze na drugi dzień wbijać na EMS'a bo ma niespodziankę (a graliśmy ostro na 4Life [gramy tam nadal] od miesiąca).

   Wbijam, bo on mi kazał wbić. Nagle dostaje taki hajs. Nie wiedziałem, że aż taki zarobek dostanę. NIE WIEDZIAŁEM O TYM. Zaskoczył mnie w ciul z tym zarobkiem za przeproszeniem!!!!!
   Myślałem czy taki zarobek zgłosić na forum w dziale 'Sprawy do administracji'. Wiem, że:

   Cytat

   Pamiętaj, że twoja sprawa musi mieć większą wagę.

   No to taki przelew do mnie od @Select'a miał by większą wagę.

   Ale, że nie ma 4.11 na temat przelewania/rozdawania/przyjmowania, jest nowy regulamin od 28.03.2018 zrobiony przez @maciek00, to miałem to w dupie. I nie zgłaszałem tego na forum.

   Proszę mnie nie osądzać. Proszę mnie nie podejrzewać o handel, bo handlu nie było.

   DZIWNIE JEST TO, ŻE TYLKO JA DOSTAŁEM BANA, a inni sobie przelewają takie zarobki między sobą. 

   I nie mają bana, bo by EMS'a nie było przez takie bany za takie zarobki między sobą.

   Sobie logi zobaczcie.

   Ban jest niesłuszny. :( 

   Pozdrowienia z działki.

   Proszę mnie więcej nie denerwować. Jestem na działce, na wakacjach. Nie chcę się wnerwiać dodatkowo sprawą EMS'a, sprawą mojego bana.

   Ostatni raz odpisuję.

  4. Lostt

   Lostt

   Ty sam jak ten puchatek ceju

   @Tobiasz69 jak ktoś się obróci o 360 to nic się nie zmieni 200iq

 4. Wracaj na serwer pyszny ziomeczku! Dużo aktualizacji na serwerze! Mam nadzieje,że cię odbanują bez tego zerowania jak wrócisz z wakacji. Wypoczywaj i wracaj do nas,nudno bez ciebie! /przelej tobiasz69 696969.69

 5. Tobiasz69

  [ODRZUCONA] [Ban] Tobiasz69 [NeverMind].

  Narazie dam się spokój z tym serwerem po tym co nieraz na EMS'ie przechodziłem. Chcę się do porządku odpocząć, bo jutro 08.07.2018 / poniedziałek 09.07.2018 wyjeżdżam na kolejne wakacje - kolejny raz na działkę, w górę, bo my z całą rodziną się nieraz jeździmy. Są wakacje jak wiesz - to człowiek wyjeżdża/odpoczywa. Nie chcę się denerwować przez pięknie dni. Zamykaj @NeverMind apelacje. Kontakt FB.
 6. Tobiasz czy organizacja Malibu nadal działa bo zauważyłam,że nie ma żadnej siedziby ?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. TurystaPL

   TurystaPL

   Może wydawać się to śmieszne, ale raczej będzie tak, że @IncaVioletta wróci.

  3. John_Killer

   John_Killer

   Troche malo wiesz.

  4. TurystaPL

   TurystaPL

   Własnie nie.

 7. Ehh. Co to będzie, co to będzie. :( 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
  2. KeZiM

   KeZiM

   @Tobiasz69 Moge ci moje banshee dać taki co nei gram juz tu :D

  3. Cejrondo

   Cejrondo

   Albo zerujesz albo nie grasz no i tyle w temacie, dziękuje Dobranoc.

  4. kwak97

   kwak97

   Tobiasz zerujesz albo nie to od cb zależy 😑

 8. Tobiasz69

  [ODRZUCONA] [Ban] Tobiasz69 [NeverMind].

  Za JEDEN zarobek czyszczenie konta. Serio? Serio @NeverMind? A może to sprawę zostawimy wyżej (czyt. @Kelly_Severide, bo to on wyjaśniał tą skargę jak jeszcze miał admina, kilka dni przez jego awansem na Guardiana): Ta skarga o zarobki. @Kelly_Severide wyjaśniał tą skargę napisaną przez @Arai. Po czym jak @Kelly_Severide wyjaśnił - @Arai postanowił cofnąć skargę. Nie chcę cierpieć potrójnie na tym serwerze, bo najpierw utrata kierownika w AC w dniu 18.06.2017, później supporta za forum w dniu 02.10.2017, teraz utrata konta? Bo ma być całe wyczyszczone ZA ZAROBEK PLN? A jak cały serwer się daję zarobki, to nic się nie dzieję - nie ma banów, nic. A jak on mi dał, NIE W ZAMIAN, tylko się źle wysłowiłem przez niewyspanie się i mogłeś to @NeverMind odebrać jako handel. A to nie prawda. To jest niepojęte.
 9. Tobiasz69

  [ODRZUCONA] [Ban] Tobiasz69 [NeverMind].

  Też się nie dam. Gostek, gdybym był wyspany to był do porządku powiedział zadane przez Ciebie @NeverMind'zie pytanie jak on Cię zwołał na kanał. A że nie byłem wyspany PALNĄŁEM TO CO PALNĄŁEM. Rozmowa trwała z dwie minuty? Po czym jak nas przepytałeś, jak palnąłem plotę to dostaliśmy bana. Jak wyszedłeś z MM po dwóch minutach - to wszyscy się śmiali z mojego bana na 15y. Wiesz jak się czułem? Jak świnia. Ja mu pożyczyłem ogólnie z 150k na 4Life (50k przed banem + 100k, 100k po banie na EMS'ie kilka dni później tam). I ma mi to oddać. Ale popsuł mu się komputer i narazie nie zarabia i nie oddaję, ALBO WCALE NIE MA ON ZAMIARU ODDAWAĆ. A on mi podziękował za wszystko, ale nie za to, bo nie było o tym mowy w jego zarobku!!! Tylko ogólnie. Znam go no trochę - przez dostanie się go do GP go zapoznałem. Później spotkaliśmy się w Suburrze jak ja odeszłem z Malibu, jeszcze dodatkowo wziąłem go do SGES'a. Zostałem postawiony w trudnej sytuacji. Za co czyszczenie? Bo nie rozumiem... Do handlu, oszustwa, przekrętu nie doszło, nie miało dojść. Czemu mam cierpieć? Nie rozumiem Ciebie.
 10. Tobiasz69

  [ODRZUCONA] [Ban] Tobiasz69 [NeverMind].

  Inaczej się nie da @NeverMind? Nie było że w zamian za 50k ziomeczku, bo o tym mowy nie było i nigdy miało nie być. On mi obiecywał zarobek dużo czasu. Ale nie wiedziałem, że on szykują aż tak taką kwotę. Po prostu źle się wysłowiłem z powodu niewyspania, bo z 21.06.2018 na 22.06.2018 spałem tylko 2 godziny, bo lekarzy miałem w tym dniu rano. I palnąłem tą NIECZĘSTNĄ plotę, że w zamian. A to nie prawda. Wiesz jak to jest, że osoba jest niewyspana na dany dzień. To był tylko jeden zarobek bardzo duży. Zrozum!!! Nastarałem się z apelacją. Wszystko wyjaśniłem. I ciula z tego WYCHODZI...
 11. Na wstępie: Sorry za taką długą apelację. Ale chcę wszystko rozwiać. Zaczynamy moi drodzy. Apelacje składałem 7 dni - 23.06.2018-30.06.2018. Namówili mnie do apelacji @Zombiak, @Kefir, @Daniel222, @K3rtoz, parę jeszcze osób innych z konfy mojej grupy - SGES. Dzisiaj ostro mnie namawiali. W końcu się zlitowałem. ❤️ Login: KNX *Aktualny nick: Tobiasz69 Serial: AA58FFD1A1E6BC6A7A4JEMS0251F4DB4 Nadał: @NeverMind Pierwszy ban na nowej bazie danych. Powód: ''Handel poza Serwerem''. Ale został nadany zły powód bana, bo @NeverMind źle zrozumiał przez moje złe wypowiedzenie się jak mnie pytał o to po tym jak pewien osobnik (mowa o @Avenged) go zwołał na kanał gdzie ja z ziomkami, z nim byłem. Niżej wyjaśnione JESZCZE DOGŁĘBNIEJ. Odwołanie: No to zaczynamy: Palnąłem plotę w tej sprawie, że w 'zamian', bo byłem niewyspany. Wiecie jak to jest z ludźmi którzy śpią po 2-4h. No właśnie. Opisane niżej. *No to zaczynamy całą historię jak to było: Z czwartku 21.06.2018 na piątek 22.06.2018 spałem 3 godziny, bo byłem budzony PRZEZ RODZICÓW do lekarzy na pobranie krwi na 7:00, do dermatologa (drugiego lekarza) miałem na 9:00 tego dnia, bo zaczynam ŁYSIEĆ. Ale już odrasta. Biorę lekarstwa od tygodnia ponad. Następna kontrola 22.07.2018 (za miesiąc dermatologa powiedziała). Czwartek 21.06.2018 też byłem u lekarza, gdzie Pani przepisała skierowanie na to dalsze tak jak by 'leczenie' mnie. Ale jak by co, to już to wraca do normy. W czwartek 21.06.2018 byłem u jednego lekarza, w piątek U DWÓCH. Tylko przyjąłem ten zarobek od @Select dany dnia 20.06.2018 ((TO BYŁA ŚRODA)). Później na drugi dzień karzę oddawać. To po co daję? Nie wiem. Spytałem się na MM czy chcę kasę po tym jak napisał na FB w czwartek 21.06.2018 o tym. On, że już ma to w dupie. Dał mi to jako darowizna. Na drugi dzień wyglądało to tak: Była rekrutacja na supporta, która trwała najkrócej z wszystkich rekrutacji. Dostało się 5 osób, w tym @Avenged i ludzie mówili o parze - mowa o @Martyna i @Vladimirovicz. Posypały się statusy, z ponad 20 statusów było, były odejścia. Ludzie pisali, że EMS zaczyna upadać, że '21.06.2018 - koniec EMS'a'. Ale EMS się trzyma nadal. Na drugi dzień 22.06.2018 - @Anonimowy piszę status o tym wszystkim co się działo dzień wcześniej po wynikach na suppa. Dobra: Uczyłem dalej @Avenged'a jego supporta dnia 22.06.2018 (w dniu DOSTANIA CHOLERNEGO bana), bo skończyliśmy o 1:00, bo byłem z nim od 23:30 czwartku 21.06.2018, do 01:00 piątku 22.06.2018. Po 1:00 poszedł, bo na 10:00 @Avenged miał ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO, bo chodzi do szkoły. Ja do 4:00 siedziałem, bo nie umiałem zasnąć przez wyniki na suppa, które były dzień wcześniej (21.06.2018), gdzie się dostało 5 osób. ''WIERZGAŁEM'' się w łóżku, kopałem trochę łóżko. Nie wiedziałem co się dzieję. Tak to jest jak się jest zdenerwowany. Każdy był tymi wynikami podenerwowany. A o 7:00 miałem lekarza - pobranie krwi. Dodam coś: Moja mama pod koniec maja 2018 weszła pewnego wieczoru i zobaczyła na mojej głowie placek. Pytała czy nie obcinałem nożyczkami, maszynką. On, że nie. Była w tym dniu awantura. I od końca maja 2018 moje życie jest w napięciu. Ale już wraca do normy, bo już się to odrasta. Dobra: @Avenged wszedł na MM przed 10:50 tego dnia, dołączając do nas do kanału, gdzie siedzieliśmy. Jakąś tak to było na drugi dzień (w piątek 22.06.2018): Wszedł do nas na kanał. Uczyłem go dalej przy ludziach, którzy byli obecni, bo dzień wcześniej - czwartek 21.06.2018 zacząłem @Avenged'a uczyć forum, bo w tym dniu dostał się na suppa. Dokładnie @Fokus wykopał go o 23:03:03 z serwera z powodu dostania rangi Supporta. Skupiłem się od forum, bo powiedział mi, że w ogóle się nie zna na moderowaniu forum te, które jest pod IPS. Nauczyłem go o forum. Dziękował mi z całych sił. Dał mi zarobek 69 i na pożegnanie 5 PLN. Czyli 74 PLN, bo 69 PLN jak ja wszedłem po wynikach na suppa na serwer, a 5 PLN przed spaniem jego = 74 PLN. Na drugi dzień nauki tego 'osobnika' zacząłem go uczyć logów, bo już forum miał z głowy, bo on nauczyłem dzień wcześniej, bo go też ucha nauczyłem obsługiwać te serwerowne, te 10 linijkowe, bo on sam się ucha, raportów, wszystkiego o serwerze nauczył, prócz logów. Uczył się logów. Uczyłem go. W pewnym momencie, przed 11:10 powiedziałem 'A weź się zobacz ten log' - mowa o tym przelewie. Podałem datę. Zobaczył przelew o wysokości aż ~~529k, bo było 529k i grosze w 529k. Nie wiem jak wyglądała dokładnie reakcja, ALE DOZNAŁ SZOKU, bo od razu zwołał @NeverMind'a na kanał, gdzie my siedzieliśmy i gadaliśmy sobie. Zostaliśmy zbanowani jak @Avenged zwołał @NeverMind'a na kanał gdzie siedzieliśmy. @NeverMind pytał mnie, jego. On siedział cicho. Ja za to palnąłem plotę NIEPOTRZEBNIE O TYM, ŻE W ZAMIAN, BO TAK TO JEST Z POWODU NIEWYSPANIA. A TO NIE PRAWDA. TO NIE JEST PRAWDA. Rozmowa trwała z około 2 minuty, bo krótko trwała rozmowa. Nie doszło do żadnego handlu, przekrętu, do oszustwa. Nic do takiego nie doszło. @Select obiecywał mi od dawnego czasu zarobek. Nie było w planach żadnych handlów, zamian, wymian. A 50k na 4Life to pożyczyłem na założenie ich organizacji, ALE NIE W ZAMIAN za 529k na EMS'ie. To już inna sprawa. Znam regulamin bardzo dobrze. To był takiego świństwa, ścierstwa bym nie zrobił. Pytałem go: Co Ci @Kelly_Severide, a on, że pojazdy, kasę. Ja też bym przystał na taką propozycję w przypadku niego - @Select'a. @NeverMind powiedział na FB mi osobno: KAŻDY POWINIEN BYĆ RÓWNO TRAKTOWANY. No to właśnie. Ale też jestem za tym, aby 530k dać Ci @Kelly_Severide, któremuś z Guardianów, albo cofnąć transakcję, albo jakaś poważna grzywna z tego względu, aby już nie palnął kolejnej takiej ploty z powodu niewyspania, niedysponowania na dany dzień, że w 'zamian za coś' - co nie jest i nie będzie prawdą nigdy już. 4.11 dawno nie ma ziomeczki kochane. A też mnie dziwią fakty takie jak: 1. DONEJTOWANIE, TOPERKOWANIE powyżej 100k PLN zaczął @BoysiaQ. 10.08.2017 - dzień bez moimi urodzinami - dał prezent w wysokości 100000.69. Na drugi dzień też były mniejsze zarobki, poniżej 100k. Nic się nie stało. Nie dostałem ani @BoysiaQ, ani ja bana, ani inny którzy dawali mi prezenty urodzinowe. Sprawdźcie sobie to. A przelew ten jest znany, bo 3 dni na PREMIUM się chwaliłem o tym przelewie jak: 2. Była w marcu 2017 skarga na mnie. Napisał ją @Arai z skuli zarobków. Ty @Kelly_Severide kilka dni przed awansem na Guardiana wypowiedziałeś się jako jeszcze Administrator w tej skardze długim dość postem z wyjaśnieniami, że ta skarga doprowadzi tym i tym. @Arai po przeczytaniu Twojego posta napisał posta z wycofaniem skargi, bo wiedział, że ta skarga doprowadzi do bana CAŁY SERWER. @TrawQ zamknął skargę. Jeszcze pisaliśmy ja i @Arai na FB dość długo po wycofaniu skargi, w trakcje jak była skarga. Potem temat ucichł (ta skarga). Jest cicho do dzisiaj. Też nic się nie nie stało. Dlaczego teraz przez taką darowiznę dostałem bana? Fakt: Palnąłem niepotrzebną plotę, Ty @NeverMind mogłeś wziąć jako handel, wymiana. A tak nie nastąpiło, nie miało nastąpić NIGDY W MOIM WYKONANIU - gracza, który ma DBID 289. Gracze też między sobą dają sobie takie PLN'y, chwalą się publicznie. Też chyba nic się nie dzieję, bo wiem, bo by dawno EMS'a nie było przez takie bany za zarobki - PLN. Tam w skardze @Arai'a na mnie też jest o tym 'wzmianka'. Ja już ucierpiałem przez plotę. Ban trwa od 22.06.2018. Trwa do 22.06.2033. Trwa do dzisiaj. Czy mogę liczyć na UB w zamian za najłagodniejszymi warunkami UB? Wyżej napisane jakie propozycję ode mnie. Jak moje konto zostanie wyczyszczone do zera, to nie mam po co na EMS'a wracać i EMS będzie beze mnie już na wieki, bo moje konto co będzie miało. No co? DBID tylko? Godziny? Prawa jazdy? Ehh. A też ludzie chcą, aby walczył o UB. Przykład jest @Zombiak, który w cholerę spamuje na FB - żebym wracał na EMS'a, żebym pisał apelacje. 3 lata budowałem konto, poświęcałem swój cenny czas, swoje serce, swoją duszę i wszystko. Nie chcę konta stracić przez co? Przez JEDEN ZAROBEK (przez te 529k), przez złe wysłowienie się (powiedzenie tej ploty, że w zamian), czy za to, że jestem najlepszy w otrzymywanych zarobkach PLN? PS końcowe: @Select napisał apelacje. Napisał tylko dwa zdania. W ogóle się nie postarał z obszernymi wyjaśnieniami. A ja widzicie jak się namęczyłem dokładnie, aby wszystko było rozjaśnione, aby była jak najmniejsza kara przy UB, żebym ja jako taka osoba nie musiała cierpieć. Widzicie to? Apelacje budowałem TYDZIEŃ - od 23.06.2018, do 30.06.2018 po trochu. Poświęciłem swoje 7 dni swojego życia. A mogłem co innego robić. Mam nadzieję, że te 7 dni zostanie wzięte pod uwagę rozpatrywania tej długaśnej apelacji. SIEDEM DNI BUDOWAŁEM TĄ DŁUGĄ APELACJĘ. Napisałem apelacje, bo też chcę UB jak @Select. Też chcę pokazać 'jaja' że mnie stać na UB. Widzicie to? To na tyle. Proszę o wypowiedzi osób związanych z moim banem. Inne wypowiedzi proszę karać punktami na 3 miesiące. Pozdrawiam serdecznie. Proszę tylko żeby nie było przeciwnych lajków w tej apelacji, bo nie chcę się denerwować niepotrzebnie. Z poważaniem: @Tobiasz69, DBID: 289.
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. 59 dni do 31.08.2018. Co nie @MajkuS_reddit? ❤️ 

  1.07.2018-31.07.2018 = 30 dni.

  1.08.2018-31.08.2018 = 30 dni.

  Ale już jest 1.07.2018, który się kończy za około 2 godziny. I będzie 59d.

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Tobiasz69

   Tobiasz69

   Przepraszam @Vixu, nie chciałem. Wybaczysz? :( 

  3. Vixu

   Vixu

   Wybaczam.

  4. EmekTheKiller

   EmekTheKiller

   Tobiasz ma wywalone on do pracy już.Nie pomyśli o innych.

×