Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Tobiasz69

Użytkownik
 • Zawartość

  1335
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Ostatnia wygrana Tobiasz69 w dniu 14 Luty

Użytkownicy przyznają Tobiasz69 punkty reputacji!

Reputacja

2503 Znakomita

O Tobiasz69

Ostatnie wizyty

46965 wyświetleń profilu
 1. Ogłoszenia grona Malibu.

  19.04.2018 Do Malibu zostaje dodany Nuevo @Kubi.
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Ogłoszenia grona Malibu.

  19.04.2018 Do Malibu zostaje dodany Nuevo @KenZ.
 4. Ale sprytny ten EMS:

  Cytat

  [21:17:21] BoysiaQ-mobilny został zbanowany oraz wykopany z serwera przez RedArrow z powodu: ciota.

  Co nie? :) 

 5. Ogłoszenia grona Malibu.

  19.04.2018 Do Malibu po namowach przeze mnie wraca Nuevo @Jamnik. Po czym dostaje awans na rangę Conocido. Nie będzie sam na pierwszej randze. Nie ma takiej mowy.
 6. Bawimy się też na Emergency Stories w najlepsze. 

 7. Cudowne, pachnące forum. 

  GZ dla @BoysiaQ'a i Toma ( @Tomo )... Oby tak dalej. 

  1. Tomo

   Tomo

   A tam. Nie przesadzaj, to tylko kilka godzin poświęconych na szukanie ikon i nakładanie gradientu :D 

    

 8. [ODRZUCONA] Skarga na Jamnik.

  Po przemyśleniach... Skargę anuluję. Doszedłem do porozumienia i pogodziłem się z nim na SMS'ie przechwilą. A skarga napisana bo mnie dzisiaj naprawdę wyprowadził z równowagi na sayu jak widzimy. Nie będę konfidentem.
 9. [ODRZUCONA] Skarga na Tobiasz69.

  Fajna zmowa, dalsze niszczenie, krzywdzenie mnie. Tylko pogratulować. Świetnie zagranie. I żeby na swoich pisać skargi? Skarga tylko o dwa wpisy na Y. To było wyjaśnianie przez samego @Fokus'a. To było dla dni temu co z nim to na Mumblu wyjaśniliśmy to wszystko co gadaliśmy z nim. Ty wracasz do tego, bo co? Zemsta za skargę na Ciebie. Co nie? Wiecznie muszę się denerwować, stresować, żyć w taki sposób, itd.
 10. [ODRZUCONA] Skarga na Jamnik.

  Bo po 18:30 była akcja na PREMIUM do mnie! Nie wiem z jakiego powodu. Dajcie mi spokój może. Co?
 11. [ODRZUCONA] Skarga na Tobiasz69.

  Boże jedyny. A to wszystko przez ten jeden wpis jak była afera na PREMIUM w niedzielę 15.04.2018, że 'fajny ból dupy po wylocie z MB', a on chciał odejść z MB. No to mu pomogłem pod F5. A byłem w nerwach w tym dniu jak i w innych dniach, ale najbardziej w niedzielę 15.04.2018: JAK TAKIE AKCJĘ SĄ DO MNIE. @Jamnik też w tym dniu mnie denerwował, prowokował jak i w inne dni i inni gracze też. No to przejęzyczyłem się z wypowiedzą jak się bronie zawsze. Tyle ode mnie.
 12. [ODRZUCONA] Skarga na Tobiasz69.

  Fajna zemsta z tego: Co? A czemu mnie oskarżałeś o MACRO, że go używam na nowej pracy, co? Zabawne może dla Ciebie, innych było, ale dla mnie nie. Po tym się wnerwiłem. I poleciało te dwa wpisy na 'Y'. Nie było skargi od Ciebie. Dopiero jak ja napisałem skargęto co się dzieję do mnie przez ostatni czas to Ty też w zamian za zemstę? Nic dziwnego, że np. @Koval przez Ciebie odszedł z AutoCentrum. Fajnie zagranie z Twojej strony. Pozazdrościć.
 13. [ODRZUCONA] Skarga na Jamnik.

  NIE DOSTAŁEŚ ŻADNEJ LOTKI z grona Malibu. Czytaj dokładnie ogłoszenia. Przytoczę je:
 14. [ODRZUCONA] Skarga na Jamnik.

  Boże, przejęzyczyłem się wyrazami bo byłem nerwowy że kolejna akcja na PREMIUM była do mnie w niedzielę 15.04.2018, po czym napisałem wyraz 'wylocie', zamiast 'odejściu'. A Ty do tego wracasz. DAJCIE MI SPOKÓJ.
 15. [ODRZUCONA] Skarga na gracza "Tobiasz69"

  Z skargi @KeZiM'a, bo @NeverMind szybko rozpatrzył, zamknął. I nie zdążyłem wysłać EDYTOWANEJ odpowiedzi, bo było już zamknięte. To już było na PREMIUM plotkowane o tym. Gracz kończył grę. Po czym oddał mi kasę pod pretekstem, aby na PREMIUM napisał 'jesteś pyszny' jak wklejam zarobek, później kropka zarobku i te dwa wyrazu od wielu dni. Nie napisałem tego OD RAZU po daniu, bo byłem na akcji OSP na wypadku na Downtown SF koło budynku białego. Byłem zajęty akcją. Po półgodziny czasu to wkleiłem. Jak administracja chcę, to mogę 33k oddać. Ale mam nadzieje, że nie będzie to potrzebne. Inni gracze się chwalą. I BEZ SKARG się to odbywa. To nie jest łamanie regulaminu serwera, bo nie ma zakazu wklejania zarobków. Jak to będzie uwzględnione to przestanę. Tymczasem tego nie ma. Nie przyznaję się do tego. Każdy tak robi. 1. Po co kontynuujesz @KeZiM'a skargę? 2. Co, żal ściska, że dostaję kasę. A Ty nie? Jestem znany. 3. Polecam ortografię. Przecinek nasrany z wyrazem. Handel majątkiem np. za PSC, a ja nigdy nie handluję majątkiem za np. PSC, realną kasę. NIGDY to miejsca nie miało. Ja taki głupi nie jestem. Znam regulamin.
×