Tobiasz

Użytkownik
 • Zawartość

  508
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Tobiasz wygrał w ostatnim dniu 21 Czerwiec

Tobiasz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

595 Znakomita

O Tobiasz

 • Urodziny 11.08.1995

Ostatnio na profilu byli

10819 wyświetleń profilu
 1. Jesteś osobą typu co sama zaczyna, uprzykrza mi, a później leci z pretensjami. Napisałem dzisiaj na Ciebie skargę na Paradisie. Odrzucili, bo @Admaxis odrzucił. A Ty się zemściłeś i napisałeś skargę na EMS'ie akurat o to co się działo miesiąc temu. Nie podawałem Incy danych, bo jej nazwisko się na ''N'' nie zaczyna. Sam ją znalazłeś, oraz chciałeś ją mieć na FB. Wiem co grozi za podanie danych BEZ JEGO/JEJ zgody. ŻADNYCH danych bez zgody nie udostępniałem. I nie zamierzam to robić. Jest to czyste kłamstwo, czyste oszczerstwa... Dlatego unikam tego Prawa w naszym kraju o te sprawy, bo nie chcę mieć przesrane Prawem w tym kraju o tą sprawę. Zemsta za skargę tutaj na Paradisie: http://paradise-rpg.pl/index.php?/forums/topic/3542-skarga-na-vhx-naczeltm-oraz-teraz-dodatkowo-dochodzi-bakero/&do=findComment&comment=33549 Jak nie było na Ciebie tej skargi tam, to nie było ''skargowań'' od Ciebie tutaj drogi @Baker'ku. I jesteś ZAKŁAMANY Ci powiem. Pisałeś tam w skardze na Paradisie na Ciebie ode mnie w drugim poście to: ''...Nie piszę Ci tego, aby Cię obrazić a nie chce, aby kiedyś coś Ci się stało, albo żebyś kiedyś coś sam sobie zrobił...''. ''...Każdy chce dla Ciebie dobrze tylko ty to źle postrzegasz...'' A teraz takie coś robisz na konkurencjach wobec mnie? Po co? Idź tam @Baker ''ranguj'' tam dalej na Paradisie - pastw się na mną na wszystkie osoby, bo Ci to tam wychodzi, bo masz rangę do pastwienia się nade mną. A... i, SZMIESZ pisać, że moje grupy - SGES, SG4L są śmieszne? Tyle wkładu, żył, CIĘŻKIEJ pracy wkładam w te dwie grupy. A Ty zamierasz tak pisać? Kim Ty jesteś w ogóle żeby takie gorsze rzeczy pisać na temat mojej osoby? Albo takie coś robić? No to fajnie się masz w codziennym życiu. Tyle Ci powiem @Baker. Sami do tego doprowadzacie do tych sytuacji jak te. Proszę ze mnie zejść i zostawić mnie w święty spokój, bo przez te ''ZŁE'' akcję do mnie, no to spoko - są na to PARAGRAFY.
 2. Zemsta za skargę na Ciebie na Paradisie, tak? No to fajnie się masz. Musisz mieć udane życie. PS. Nie podawałem pełnych danych. Sam ją znalazłeś po chwili szukania ją w moich znajomych.
 3. Trzymaj się. Cześć.
 4. ** W ogłoszeniach SGES pojawiły się PIĘĆ nowych, dzisiejszych wpisów.

 5. Tak. @DanzkaVodka?
 6. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 7. Typ pracy: Niżej. Tematyka (np. Samochody, gry): Dziewczyna. Kolorystyka: Jak najlepsza. Wymiary: Jak najlepsze. Napis: Bez napisu. Dodatkowe informacje: -
 8. Sprytne 33.
 9. Sebik.
 10. 1. Spryts'uje sobie. 2. Bawię się. 3. Gram.
 11. Akwarium.
 12. ...I wszystko co najlepsze pod SŁOŃCEM...
 13. Nie. W Mario?
 14. Bardzo dobrze... 10/10.