Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

TheKokoPL

Użytkownik
 • Zawartość

  121
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

102 Dobra

O TheKokoPL

 • Urodziny 13.07.2004

Ostatnie wizyty

1329 wyświetleń profilu
 1. Twój nick w grze: TheKokoPL Twoje DBID: 19343 Opis pomysłu: Dodać możliwość zrespienia się w bazie organizacji w której się jest. Lider będzie miał możliwość za pomocą wpisania komendy lub w panelu organizacji ustawienia spawnu. Dlaczego akurat ta propozycja ma zostać przyjęta?: Ostatnio zostało dodane wiele spawnów więc przyda się też spawn w bazie. Ułatwi to członkom organizacji możliwość poruszania się pojazdami organizacjami. Jeżeli pojazdy są na bazie organizacji a sama baza jest oddalona od spawna będzie miał trudność z dojechaniem.
 2. Nick lidera: TheKokoPL Nazwa organizacji: Zakład Ochrony San Andreas ID organizacji: 86 W jakim celu będzie wykorzystywany dział: Rekrutacja, ogłoszenia, skład itdz
 3. Tobiasz jest wszędzie!

  XDDD
 4. Proszę o zmianę nazwy organizacji o ID 86 na: Zakład Ochrony San Andreas Proszę również o usunięcie ze składu gracza o nicku Awatar. Czemu nie mogę zrobić tego sam? No dlatego że wysłałem zaproszenie do tego gracza przed tym jak się zalogował i on przyjął i teraz nie mogę edytować rangi ani usunąć z organizacji.
 5. Prosiłbym o przywrócenie mnie na najwyższą range w organizacji. Trochę minęło od kiedy się wyrzuciłem i nie pamiętam jakie dokładnie było ID ale na pewno coś poniżej 90. Nazwa organizacji z tego co pamiętam to była San News Emstories czy coś takiego. Z góry dziękuje.
 6. Proszę o wypisanie wszystkich ID pojazdów Sandking.
 7. Kary

  Wczoraj dostałem mute od @TheFire a pod /kary tego nie ma. Liczba kar gracza 'wujt'. Zabrane prawka: 4 Bany: 3
 8. Z czym kojarzy Ci się osoba wyżej?

  Z ładną sygnaturką ;d
 9. Z czym kojarzy Ci się osoba wyżej?

  Z dostawcą pizzy
 10. Beczka śmiechu.

 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. [ODRZUCONA] Skarga na gracza [|KD|Iros]

  Na pierwszym ssie widać jak skaczesz. Nie było mnie tam obok Ciebie jakieś 20 sekund noo dość szybkie te BW. A dodatkowo przed pójściem poczekałem żeby Cie zabić więc nie możliwe jest żebyś po 20 sekundach wstał od BW. Zresztą jakbyś był na animce /umieram to byś tak nie skakał bo jakbyś kliknął Enter od razu byś wstał a nie skakał jak to robiłeś.
 13. [ODRZUCONA] Skarga na gracza [|KD|Iros]

  Czyli skakałeś nie mając w ogóle życia hm? Na ss widać czerwony trójkącik nad Tobą
 14. Nick zgłoszonego: |KD|Iros DBID: 18902 Powód: Bugowanie BW Dowody: Skacze podczas BW Tutaj miejsce gdzie go zabiłem I poszedłem po życie i broń gdy wróciłem był już tu Coś od siebie: Więc tak dzisiaj na DM zabiłem |KD|Iros. Do czasu leżał spokojnie na ziemi jednak po czasie zaczął bugować BW i skakać. Gdy potem poszedłem po broń i życie Iros zaczął skakać. Miejsce gdzie go zabiłem jest na 2 ss a gdy wróciłem leżał aż tam 3 ss.
×