Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Eniu123

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

1 obserwujący

O Eniu123

 • Urodziny 11.05.2004
 1. Znów podejrzewam włamanie na konto...

  Ręczny zawsze zaciągam, a pojazd zaparkowałem nie na samym spawnie, tylko na parkingu przy budynku salonu samochodowego (oryginalnego z GTA SA, nie funkcjonalnego na serwerze). Zawsze tam parkuje i nigdy mi nie odholowali pojazdu.
 2. Tym razem nie chodzi o hasło na serwer. Otóż sytuacja jest następująca: po akcji RP (bombardowanie na starą bazę AC) mój Picador został zniszczony. Po kilku godzinach wszedłem na serwer, aby zobaczyć, czy auto zostało naprawione oraz zwrócone do mnie. Tak było. Odebrałem więc samochód z Parkingu Policyjnego i zaparkowałem niedaleko spawnu. Na następny dzień po wejściu na serwer, blip pokazywał, iż moje auto jest w wodzie, niedaleko pracy dorywczej "transport wodny". Udałem się na parking policyjny, aby wyjąć auto z wody. Samochód nie był zniszczony, lecz okazało się, że dostałem mandat wysokości 800 PLN za nieprawidłowe parkowanie+odholowanie. Kto to zrobił? Bo na pewno nie ja. Proszę o pomoc. Gdyby okazało się, że to włam, sprawcę prosiłbym o zwrócenie 900 PLN (Mandat+wyjęcie pojazdu z wody)
 3. Nie mogę się zalogować na serwer

  Wpisywałem wszystkie możliwe jakie pamiętam.
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie mogę się zalogować na serwer

  spoko, dzięki
 6. Nie mogę się zalogować na serwer

  Pomożecie? Bo chciałbym napisać podanie do OSP, ale co będę miał z tego, że się dostanę, jak nie będę mógł nawet wejść na serwa...
 7. Nie mogę się zalogować na serwer

  I co, zdziałałeś coś?
 8. Nie mogę się zalogować na serwer

  Nick: Eniu123 Serial: 8E63EF2069F64FD0EB3CE515F462AE42 Dokładnej daty niestety nie pamiętam, ale było to góra tydzień temu.
 9. Witam, po prośbie administracji o zmianę hasła zrobiłem to, o co prosili. Miałem przerwę (około tygodnia) od grania ponieważ w szkole teraz mam pełno sprawdzianów i praktycznie każdy wolny czas spędzam w książkach. Wracając do problemu: wpisując hasło zarówno stare jak i to po zmianie okazuje się ono błędne. Na początku myślałem, że to moja wina i po prostu źle wpisywałem hasło, jednak wpisałem każde możliwe jakie pamiętałem, dalej to nie pomagało Problem trwa do teraz.. Proszę o pomoc.
 10. Błąd z pracą łatanie dziur

  Witam, dosłownie przed chwilą zarabiałem sobie na pracy "Łatanie dziur". Wykonałem już kilka zleceń i jadę po kolejne. Okazało się, że ta "niby dziura" znajduje się na terenie AC. Po wejściu w marker, gdy chciałem łatać dziurę nie mogłem jej załatać. Nie wyświetlała się nawet informacja "Naciśnij 'H' aby załatać dziurę". Sama dziura nie była widoczna. Kiedyś miałem już ten problem, więc nie pojawia się on u mnie pierwszy raz. łapcie link do filmu dotyczącego błędu, ja idę zarabiać na pizzy:
 11. Nick zgłoszonego: xToMMix DBID: 33657 Powód: Celowy taran oraz wyzywanie od downa Dowody: Coś od siebie: Jeżeli ktoś by chciał wiedzieć o co chodzi z tą stówą to po prostu 100zł z groszami wydałem na mechanika....
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Rysujemy! :)

  @AkseM http://sketchtoy.com/68366043 xDD koszary PSP z EmStories raz!
 14. Rysujemy! :)

  @AkseM, oto twój Pony (wiem, nie umiem rysować xD): http://sketchtoy.com/68366014 Proszę o niebieskiego Perka z białym dachem (podobnego do mojego z serwera)
×