Skocz do zawartości

CrazyTenMan

Użytkownik
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Neutralna

3 obserwujących

O CrazyTenMan

Ostatnie wizyty

390 wyświetleń profilu
 1. Login: CrazyTenMan Serial: 45376B1DA5DA1FFF3527BCE2406C7EE4 Nadał: FokuS* Powód: nie spłacona pożyczka Odwołanie: A więc tak. Gracz OreO powiedział, że mam czas na spłate 80k 10dni (8.11.2017 - 18.11.2017). Od 13 listopada do 17 listopada nie było mnie w domu, ponieważ mam sprawy prywatne. 17 listopada chciałem wejść na serwer i sprzedać Buffalo, aby mieć pieniądze na "ratę" za niego, lecz nie mogłem wejść na serwer, gdyż dostałem bana. Gdy zadzwoniłem do brata on powiedział mi, że gracz OreO pisał mu, że on musi oddać pieniądze za raty na Buffalo i mówił, że on też dostanie bana. I na koniec, jeżeli jest taka możliwość chciałbym prosić o zamiane "zwrotną" Previon 3.2v6 Turbo i większość tune + moje 113k i oddam mu jego Buffalo. Jest możliwość sprawdzenia logów możecie sprawdzić dnia 8 listopada w godzinach 16 - 19 nie pamiętam dokładnej godziny. Pozwalam wypowiedzieć się graczowi @xXPredatorXx.
 2. Zmiana nazwy organizacji

  ID organizacji 268
 3. Chciałbym zmienić nazwę organizacji z Express Taxi na Bloods Gang na serwerze.
 4. Kto tutaj wejdzie?

  Nie @Iruke?
 5. Nick lidera: CrazyTenMan Nazwa organizacji: Bloods Gang ID organizacji: 268 (Prosiłbym o zmiane nazwy organizacji z Express Taxi na Bloods Gang) W jakim celu będzie wykorzystywany dział: Dział będzie wykorzystywany w celu rekrutacyjnym i informacyjnym. Pojawi się też w nim skład gangu (organizacji).
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Miłej nocy życzę :x Nocną porą zapraszam też do najlepszego parkingu podziemnego (MOJEGO) w LV za urzędem na prywatne autka, bo pusto :/ #Głupi_status

  1. PenkY

   PenkY

   Dzięki za informacje o parkingu, na pewno z niego skorzystam :) pozdrawiam.

 10. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza Mniszek123

  @Mniszek123 nie jechalem cala drogai i nie jechales zgodnie z przepisami. W KRD masz napisane "Jedź zygzakiem i wjeżdżaj pod koła"?
 11. Nick zgłoszonego: Mniszek123 DBID: 23143 Powód: Wyzywanie od jebanych kurw, dziwek i szmat. Dowody: Coś od siebie: Gracz wyzywał mniej jeszcze więcej od chujów lecz ss nie chciał tutaj się wgrać. Liczę na mute dla tego gracza. Gracz poinformowany o skardze.
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Nick zgłaszającego: CrazyTenMan DBID zgłaszającego: 17187 Nick zgłoszonego: |AM|zxcfghuio77 DBID zgłoszonego: 20656 Data i godzina zdarzenia: 26.10.2017 około 19:05 Powód zgłoszenia: Celowy taran, jazda niepoprawnym pasem Przebieg sytuacji: Jechałem obok ZRDiUC, gdy nagle przeciwnym pasem (tym co ja jechałem) jechał zxcfghuio77. Gdy ten we mnie wjechał żądałem, żeby zapłacił za naprawe, lecz on uciekł i powiedział, że to ja źle jechałem. Dowody: Może nie widać, jak gracz zxcfghuio77 jechał tym samym pasem co ja, ale widać tu celowy taran. EDIT: Nie chodzi mi o jazdę pod prąd jak coś. Chcę tylko, żeby gracz został ukarany za celowe taranowanie.
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. Z czym kojarzy Ci się osoba wyżej?

  Po profilowym... z kotem?
×