Skocz do zawartości

gEY97SM.png

CrazyTenMan

Zarejestrowany
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 CJ

4 obserwujących

O CrazyTenMan

Ostatnie wizyty

496 wyświetleń profilu
 1. CrazyTenMan

  [ZAAKCEPTOWANA] [BAN] CrazyTenMan [FokuS*]

  Pieniędzy nie mam, ponieważ od 13 listopada mnie nie było, lecz mogę spróbować sprzedać auto i oddać, gdy sprzedam.
 2. CrazyTenMan

  [ZAAKCEPTOWANA] [BAN] CrazyTenMan [FokuS*]

  Żadnych długów u innych nie mam. Tylko u OreO za tego Buffalo. Gracz sam pisał mi o tym, że mam czas do 18 listopada, lecz gdy chciałem wejść na serwer zobaczyłem, że mam bana na 10 lat do 2027.11.14, czyli ban był już od 14 listopada. @xXPredatorXx był przy tym i jak wcześniej pisałem Predator mówił mi o zastraszaniu go przez OreO. I jeszcze jedno. Żadnej skargi na mnie na forum nie ma, więc musiał ktoś pisać na serwerze.
 3. Login: CrazyTenMan Serial: 45376B1DA5DA1FFF3527BCE2406C7EE4 Nadał: FokuS* Powód: nie spłacona pożyczka Odwołanie: A więc tak. Gracz OreO powiedział, że mam czas na spłate 80k 10dni (8.11.2017 - 18.11.2017). Od 13 listopada do 17 listopada nie było mnie w domu, ponieważ mam sprawy prywatne. 17 listopada chciałem wejść na serwer i sprzedać Buffalo, aby mieć pieniądze na "ratę" za niego, lecz nie mogłem wejść na serwer, gdyż dostałem bana. Gdy zadzwoniłem do brata on powiedział mi, że gracz OreO pisał mu, że on musi oddać pieniądze za raty na Buffalo i mówił, że on też dostanie bana. I na koniec, jeżeli jest taka możliwość chciałbym prosić o zamiane "zwrotną" Previon 3.2v6 Turbo i większość tune + moje 113k i oddam mu jego Buffalo. Jest możliwość sprawdzenia logów możecie sprawdzić dnia 8 listopada w godzinach 16 - 19 nie pamiętam dokładnej godziny. Pozwalam wypowiedzieć się graczowi @xXPredatorXx.
 4. CrazyTenMan

  Zmiana nazwy organizacji

  ID organizacji 268
 5. Chciałbym zmienić nazwę organizacji z Express Taxi na Bloods Gang na serwerze.
 6. CrazyTenMan

  Kto tutaj wejdzie?

  Nie @Iruke?
 7. Nick lidera: CrazyTenMan Nazwa organizacji: Bloods Gang ID organizacji: 268 (Prosiłbym o zmiane nazwy organizacji z Express Taxi na Bloods Gang) W jakim celu będzie wykorzystywany dział: Dział będzie wykorzystywany w celu rekrutacyjnym i informacyjnym. Pojawi się też w nim skład gangu (organizacji).
 8. CrazyTenMan

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza [CrazyTenMan]

  Nie no wiesz, ja widzę, że tam jest ten skin, ale jak u mnie 3 osoby na jednym necie siedzą to lagi mam. Dałbym ci ssy z tym, że miałem normalnego skina, ale nie wiedziałem, że trzeba robić. Wiem masz prawo robić skargę, lecz ja mogę pisać moją wersje. Jakbym mógł sprawdzić czy jestem na służbie to co innego by było.
 9. CrazyTenMan

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza [CrazyTenMan]

  Nie dziala mi scroll, więc nie powiem czy byl haczyk czy nie. U mnie nie było widać skina i nie moglem pisac na chacie frakcyjnym oraz nie widzialem go dlatego chce, aby gracz @xXPredatorXx wypowiedział sie, gdyż widział, że nie moglem pisac oraz nie mialem skina AC.
 10. CrazyTenMan

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza [CrazyTenMan]

  TNo więc tak. Zacznijmy od początku. Wchodząc na serwe rozpocząłem służbę, potem wezwał mnie kolega, żebym przyjechał do niego, więc skończyłem służbę. Widać tutaj skina AC, lecz ja mam takie lagi, że pokazywało mój normalny skin premium. Jeżeli mogę prosiłbym o wypowiedzenie sie gracza @xXPredatorXx, gdyż był on u mnie w domu. EDIT: pisze z telefonu przepraszam za błędy w pisowni. I nie jestem taki głupi, żeby zajmować komuś miejsca w frakcji... Nie raz miałem takie akcje przy naprawie aut, że wywalało mnie z serwera przez internet... @Tobiasz widział.
 11. Miłej nocy życzę :x Nocną porą zapraszam też do najlepszego parkingu podziemnego (MOJEGO) w LV za urzędem na prywatne autka, bo pusto :/ #Głupi_status

  1. PenkY.

   PenkY.

   Dzięki za informacje o parkingu, na pewno z niego skorzystam :) pozdrawiam.

 12. CrazyTenMan

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza Mniszek123

  @Mniszek123 nie jechalem cala drogai i nie jechales zgodnie z przepisami. W KRD masz napisane "Jedź zygzakiem i wjeżdżaj pod koła"?
 13. Nick zgłoszonego: Mniszek123 DBID: 23143 Powód: Wyzywanie od jebanych kurw, dziwek i szmat. Dowody: Coś od siebie: Gracz wyzywał mniej jeszcze więcej od chujów lecz ss nie chciał tutaj się wgrać. Liczę na mute dla tego gracza. Gracz poinformowany o skardze.
 14. Nick zgłaszającego: CrazyTenMan DBID zgłaszającego: 17187 Nick zgłoszonego: |AM|zxcfghuio77 DBID zgłoszonego: 20656 Data i godzina zdarzenia: 26.10.2017 około 19:05 Powód zgłoszenia: Celowy taran, jazda niepoprawnym pasem Przebieg sytuacji: Jechałem obok ZRDiUC, gdy nagle przeciwnym pasem (tym co ja jechałem) jechał zxcfghuio77. Gdy ten we mnie wjechał żądałem, żeby zapłacił za naprawe, lecz on uciekł i powiedział, że to ja źle jechałem. Dowody: Może nie widać, jak gracz zxcfghuio77 jechał tym samym pasem co ja, ale widać tu celowy taran. EDIT: Nie chodzi mi o jazdę pod prąd jak coś. Chcę tylko, żeby gracz został ukarany za celowe taranowanie.
 15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×