Skocz do zawartości

gEY97SM.png

Robek

Zarejestrowany
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

78 Początkujący

9 obserwujących

O Robek

 • Urodziny 13.08.2001

Ostatnie wizyty

426 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Robek

  Rekrutacja na Supportera [Czerwiec 2018]

  Nick na serwerze: Robek. DBID: 26680 Serial: 8907A2E885A9BF2765945C6F9D36A8A1 Staż na serwerze (podaj datę rejestracji oraz ilość przegranych minut): Informacje o 'Robek.'. Data Rejestracji: 2017-06-16 19:31:19 Ilość przegranego czasu (min): 46013 Ilość przegranego czasu (h): 767 Ranga: Gracz Imię: Jakub Wiek: 17 Przynależność do frakcji: Komenda główna policji na stopniu Aspirant w wydziale Biura Operacji Antyterrorystycznych Przynależność do organizacji: Nuestra Familia Przedstaw się w kilku zdaniach: Nazywam się Jakub, mam 17 lat i obecnie mieszkam w Warszawie gdzie żyje mi się dobrze, mogę rozwijać swoje pasje. Uwielbiam być osobą odpowiedzialną za jakieś funkcje, ponieważ wiem, że mogę komuś pomóc a także mogę sam się czegoś ciekawego nauczyć bądź dowiedzieć od innych ludzi. Również lubię podejmować duże ryzyko czegoś a przykładowo na naprawach jakiś urządzeń bądź wymapowania czegoś w Map Editor'ze. Z nauką nie mam problemów, więc mogę poświęcać wolny czas na granie w gry, pomaganie ludziom bądź też inne zajęcia. Interesuje się służbami mundurowymi, II Wojną Światową, Komunikacją Miejską, Samochodami, Mapowaniem. Dlaczego uważasz, że to właśnie ty zasługujesz na stanowisko?: W związku z ogłoszeniem umieszczonym na Państwa forum o poszukiwaniu nowych członków administracji którzy są rzetelni, pomocni graczom, odpowiedzialni, skłonni do poświęcenia czasu dla serwera, wypełniające swoje obowiązki solidnie; chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na supporter'a EmergencyStories. Jestem osobom sumienną, odpowiedzialną, zawsze rzetelnie wykonuje powierzone obowiązki. Ponadto łatwo nawiązuje kontakty i potrafię współpracować z grupą. Wytrwale dążę do celu i nie zniechęcam się napotkanymi przeciwnościami. Jestem przekonany, że pracując jako supporter, nie tylko zdobędę doświadczenie i rozwinę swoje zainteresowania, ale także okażę się pomocny w codziennej działalności serwera. Czy masz na swoim koncie kary nadane od członków administracji?: Mam nadane 3 pkt od Jetrona i 3 pkt od LasQa na forum a w grze nie mam żadnych kar Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić dla serwera?: Od 1h do 5 h Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić dla serwera?: Od 12 h do 25 h Na jaki stopień w skali od 1 do 6 oceniasz swoją ortografię?: 4,5/6 Z wyrazami szacunku Jakub
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Robek

  Nazwa tematu: Skarga na *Robek.*

  Witam, z tej strony Aspirant Robek z KGP San Fierro. Zaczęło się tak, że jechaliśmy od strony OSK a ty wyjeżdżałeś od strony mechanika na doherty. Gdy dojechaliśmy do skrzyżowania wyjechałeś nam w dodatku nie miałeś włączonych świateł drogowych za co jest drugi mandat. Gdy prawie w nas uderzyłeś to odjechałeś, ja chciałem cię zatrzymać i puściłem binda byś się zatrzymał. Ty tego nie zrobiłeś więc zgłosiłem pościg za tobą, prosiłbym również o wypowiedź Biura Kontroli oraz @Rose_McKenzie który był zemną na patrolu i widział zemną całe zdarzenie.
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Robek

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na RusekXDPL

  Dziękuję ci @StrAiker za pomoc, mam nadzieję, że gracz zostanie ukarany
 9. Robek

  [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na RusekXDPL

  Były to godzina 16/17, zaraz po oszukaniu napisałem skargę, więc godzinę można wziąć z tego posta bo to o tych godzinach się zdarzyło, a gracza nie poinformowałem, iż wyszedł z serwera i nie wchodził potem.
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Robek

  [Powrót] Robek

  Dziś 18/19 lub jutro te same godziny, ale chciałbym również poprosić o dostęp do materiałów
 12. Robek

  [Powrót] Robek

  Nick oraz poprzedni stopień: Robek - Sekcyjny Data odejścia: 25.08.2017 Czy potrzebujesz powtórki materiałów?: Tak Powód powrotu: Przemyślałem zdanie i chciałbym powrócić do PSP
 13. Robek

  [Powrót] Robek

  Rezygnuję, proszę o zamknięcie tematu
 14. Robek

  [Powrót] Robek

  Nick oraz poprzedni stopień: Robek - Sekcyjny Data odejścia: 25.08.2017 Czy potrzebujesz powtórki materiałów?: Tak Powód powrotu: Chęć powrotu do swojej pierwszej frakcji na serwerze.
×