Skocz do zawartości

DeJwidSon

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutralna

3 obserwujących

O DeJwidSon

Ostatnie wizyty

125 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Przepraszam że się wtrącę ale proszę o wysłuchanie wszystkich guardianów że ta org już nie ma opuiściłęm ją nikt nie ma już lidera a oni chcą ją przejąć napisałem o usunięcię więc rosze usunąć i spr kto jest liderm bo TheKOxer napewno nim nie jest dziękuje i proszę o usunięcie @maciek00
 4. Prosił bym o usuniecie org 282 to moja org ale już z niej zrezygnowałem jak by mógł ktoś z guardianów usunąc @maciek00 usun to oke id 282 nie potrzebna mi już mam iną.
 5. @Lorenzo proszę o zmianę nazwy mojej org niedawno ją kupiłem a nazwa tak mi nie pasuje chcę żeby się nazywała Polish Gang id org to 272.
 6. Założenie działu organizacji.

  @Lorenzo proszę o założenie działu czekam już 5 dni na założenie i nic, proszę o zrobienie jak najszybciej.
 7. Proszę o zmienienie nazwy mojej org ponieważ odkupiłem od gracza org nazywa się CJ Crew a chcę zmienić nazwę na Polish Gang id org to 272 proszę o zmianę nazwy.
 8. Login: |SGSP|DeJwidSon Serial : 823BD6E5C2D604AEA2A472008C5DA8A2 Nadał: ChickenPL Powód: Wpychanie się w kolejkę do AC. Odwołanie: Przepraszam ale było wolne bo zostało otwarte 2 stano i wjechałem w 1 stano wiem moja wina ale śpieszyło mi się to będzie dla mnie nauczka przepraszam.
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Login: DeJwidSon Serial: 823BD6E5C2D604AEA2A472008C5DA8A2 Nadał: Fokus Powód: jazda na skróty Odwołanie: Chciałbym przeprosić za jazdę na skróty ale wiem że za błędy się płaci ale mam dług u kolegi i do jutra mam spłacić a mało zarabiam na inny tylko na śmieciarkach mam 6 lvl i zarabiam dużo więc proszę o oddanie mi prawo jazd obiecuję więcej się to nie powtórzy Fokus.
 13. Nicki zgłoszonego: mafiaxd DBID: 30147 Powód: słowa używa wulgaryzmy wobec mnie Dowody: Screen Coś od siebie: proszę dajcie mu odpowiednią kare
 14. Login: DeJwidSon Serial: 823BD6E5C2D604AEA2A472008C5DA8A2 Nadał: Fokus Powód: jazda na skróty Odwołanie: Już nie będę jeździł na skróty przepraszam już będę jeździł według prawa KDR
×