Skocz do zawartości

gEY97SM.png

PenkY.

Gracz
 • Zawartość

  260
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana PenkY. w dniu 6 Czerwiec

Użytkownicy przyznają PenkY. punkty reputacji!

Reputacja

723 Zaawansowany

O PenkY.

Ostatnie wizyty

3632 wyświetleń profilu
 1. PenkY.

  Rekrutacja na Supportera [Czerwiec 2018]

  Nick na serwerze: PenkY. DBID: 13935 Serial: DEEFCCC7D8D380C121DF2926DC547A13 Staż na serwerze (podaj datę rejestracji oraz ilość przegranych minut): Data Rejestracji: 2016-11-13 00:26:57 Ilość przegranego czasu (min): 72602 Ilość przegranego czasu (h): 1211 Imię: Wiktor Wiek: 16 Przynależność do frakcji: Aktualnie bez frakcji Przynależność do organizacji: Suburra Przedstaw się w kilku zdaniach: Witam, nazywam się Wiktor, mam 16 lat. Zapewniam, że potrafię w wymagających sytuacjach przyzwoicie się zachować. Potrafię pracować w grupie, a także przegrywać. Nie mam problemów z rozkazami od wyższych rang. Zawsze staram się załagodzić i rozwiązać konflikt sprawiedliwie oraz bez uszczerbku na honorze danej grupy. Warto dodać też to, że jestem zdecydowany jeżeli chodzi o przestrzeganie regulaminów oraz prawa. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Nie lubię kłamstwa, pazerności i obgadywania kogoś za plecami. Uwielbiam prace w grupie i zdobywać nowe doświadczenia. Jestem osobą ciekawą świata, niezależną, lubiącą spędzać czas w towarzystwie. Dlaczego uważasz, że to własnie ty zasługujesz na stanowisko?: Ponieważ, jestem osobom która bardzo lubi pomagać innym. Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobom, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Będzie to dla mnie zaszczyt pracować z wami. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę Supportera. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Nie boję się zmian, potrafię pracować w grupach. Czy masz na swoim koncie kary nadane od członków administracji?: Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić dla serwera?: Od 7-12h Ile czasu tygodniowo jesteś w stanie poświęcić dla serwera?: 12-160h Na jaki stopień w skali od 1 do 6 oceniasz swoją ortografię?: 5
 2. Nick: PenkY. Ranga: Starszy Pracownik Dlaczego chcesz do nas wrócić?: Dlatego, że stęskniłem się za AutoCentrum i bardzo chciałbym ponownie wrócić. Jest bardzo mało aktywnych pracowników na slużbie a ja poświęcam teraz dużo czasu na grę więc na spokojnie mógłbym poświęcić na służbę większość mojego czasu. Myślę, że wniosek o powrót zostanie pozytywnie rozpatrzony, pozdrawiam!
 3. PenkY.

  Na każdego przyjdzie pora

  Trzymaj się! z fartem
 4. PenkY.

  Oświadczenie szefa AutoCentrum

  Czekamy, czekamy powodzonka!
 5. Serdecznie zapraszam do działu Mapperskiego! Zapraszam również do składania swoich opinii w temacie [Mapping Ideas] PenkY.! Miłego dnia :)

 6. W dziale Mapperskim w temacie [Mapping Ideas] PenkY. pojawił się nowy projekt! :) zapraszam do oceny! Pozdrawiam

 7. PenkY.

  To już jest koniec, nie ma już nic...

  Trzymaj sie z fartem Fire!
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. PenkY.

  [Mapping Ideas] PenkY.

   Witam całą społeczność Emergency Stories! Dziś przychodzę do was niestety tylko z jednym projektem, który skończyłem dziś. Bardzo chciałbym was przeprosić, że tylko jeden ale niestety nie miałem kompletnie czasu w tym tygodniu. Na szczęście udało mi się dzisiaj ukończyć "Interior Przebieralni", który wykonałem w niecałą godzinę. Mapa: Interior Przebieralni | Lokalizacja: - | Screenshoty: https://imgur.com/a/fwOxgib Myślę, że Interior wam się spodoba i zostawicie po sobie ślad nadając reakcję Bardzo dziękuje wam za uwagę! Obiecuję, że w tym tygodniu pojawią się 2 nowe/ciekawe projekty. Tak więc ja serdecznie was pozdrawiam i zapraszam do składania Ocen, Opinii w komentarzach! Zachęcam również do zaobserwowania tego tematu aby być na bieżąco z pojawiającymi się tutaj Aktualizacjami!
 10. Powodzenia wszystkim piszącym podanie do Grupy Pozorantów! :D

  1. Tobiasz69

   Tobiasz69

   Powodzenia Wam również. 

 11. PenkY.

  Odchodze - drunken

  Trzymaj się! Z fartem Areczek ❤️
 12. PenkY.

  Do zobaczenia, kiedyś tam.

  Trzymaj się z fartem!
 13. #Road to 800 Reputacji :D Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

×