Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Karmelowy

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Neutralna

1 obserwujący

O Karmelowy

Ostatnie wizyty

172 wyświetleń profilu
 1. Rekrutacja Państwowa Straż Pożarna

  Imię: Tomasz Wiek: 18 Nick: Karmelowy Serial: 44B361BFA03BBCA0E35B3FCE04B91CA4 Czas spędzony na serwerze: Ilość przegranego czasu (min): 6157 Ilość przegranego czasu (h): 103 Coś o sobie: Mam na imię Tomasz i mam 18 lat, z resztą tak jak wspomniałem kilka podpunktów wyżej. Na co dzień interesuję się pożarnictwem oraz piłką. Chętnie uczęszczam do miejscowej jednostki OSP, gdzie rozwijam swoją wiedzę. Z natury jestem osobą cierpliwą, potrafiącą pracować w grupie, a to jedna z najważniejszych zalet. Dodatkowo jestem osobą wręcz nie lubiąca konfliktów, zawsze staram sie to załagodzić. Jestem osobą miłą, kulturalną i co najważniejsze z sporym poczuciem humoru. Czy posiadasz jakąś wiedzę lub umiejętności wykorzystywane w straży?: Akurat posiadam,i mam doczynienia z strażą,bo chodzę do OSP Dlaczego chcesz wybrać akurat PSP?:Jeśli chodzi o RolePlay to tak będąc w straży na innym serwerze nauczyłem się jak odgrywać na wypadkach lub pożarach i oprócz tego trochę KPP. Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na służbę na serwerze?:Mogę poświęcić tak z 4-5 godzin mojego czasu. Czy masz problemy z ortografią?:Nie. Czy jesteś zapoznany z regulaminem serwera?:Tak. Czy potrafisz pracować w zespole?:Tak. Czy potrafisz wykonywać polecenia wyższych stopniem?:Tak Czy jesteś zapoznany z regulaminem Państwowej Straży Pożarnej oraz rekrutacji?:Jestem zapoznany z regulaminem Straży Pożarnej. Czy posiadasz komunikator Mumble?:Posiadam taki program. Czy posiadasz mikrofon?:Oczywiśćie,że posiadam mikrofon.
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Witam,piszę apelację z powodu dostania kary na prawo jazdy,dostałem na 30minut. Chciałbym chociaż dostać mniej na 1 dzień. Login: NyggasekSerial: 44B361BFA03BBCA0E35B3FCE04B91CA4Nadał: @kedziorekPowód: Proszę ss'y jako dowód zabrania. (na 30minut zabrane) (LINK:https://imgur.com/a/vuecs) (LINK:https://imgur.com/a/MLI6j)Odwołanie: Dostałem prawo jazdy na 30minut od @Hebel a @kedziorek napisał do mnie abym podał serial na /adm po to aby zdjąć mi prawo jazdy. Dobrze przejdzmy do rzeczy. Zdjął mi prawo jazdy i nadał prawo jazdy na 6dni ?. A miałem na 30minut?, Chyba ci się @kedziorek coś w główce poprzestawiało?
 4. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Nyggasek

  Nie zwrócę za nic koszt. Koniec rozmowy.
 5. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Nyggasek

  Nie będe płacił za pojazdy,którę w żadeń sposób,nie zniszczyłem.
 6. [8-25-17]Licytacja pojazd Premier.

  @D3b3sciaQ Co powiesz na 24k?
 7. Rekrutacja do radia FLASH.FM!

  Imię: Tomasz Wiek: 18 Nick z serwera: Nyggasek Doświadczenie na innych radiach: Grałem na radiach internetowych,do tego czasu nawet gram. Przez jaki program chciałbyś nadawać: Virtual DJ 7 PRO. Link do próbki z głosem (około 7-8 minut): http://www3.zippyshare.com/v/4lcQKygR/file.html Coś o sobie: Cześć, jestem Tomasz, na serwerze znany również jako Nyggasek. Na co dzień,bawię się w robieniu muzyki,graniu na radiach. A poza światem wirtualnym lubię sobie czasem wyjść na siłownię. Lubię pracować w grupie, sprawia mi to wielką przyjemność. Wydaje mi się i staram się być osobą pogodną i zawsze pozytywnie nastawioną do świata. Nie lubię się załamywać i w złych rzeczach zawsze szukam pozytywów. Dlaczego akurat FLASH.FM: Flash.FM dlatego iż jest to radio serwerowe, serwera na którym spędzam wiele czasu. Chciałbym właśnie w nim spróbować swoich sił, i mam nadzieję że nikogo nie zawiodę moimi audycjami. Co możesz wnieść do Radia: Mam w mojej głowie wiele ciekawych pomysłów, mam nadzieje ciekawe audycję,także napewno jakieś konkursy się pojawią. No ciekawa próbka, umiejętności widać są. Tylko wylączasz mikrofon na maxa, to trzeba ściszyć. Ale dam Ci szansę. Napisz do mnie na priv. // Lewanda
 8. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Nyggasek

  Niby czemu,miałbym płacić ci za zniszczenie aut?
 9. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na Nyggasek

  Skończył mi się ban,a do zepsucia aut się nie przyznaje bo każdy jeżdził nimi,widziałem te samochody obok bazy Pozorantów,więc chciałem je ino tam odstawić,więc niewiem o co ta spina.
 10. [25.08.2017] Domek przy plaży w Los Santos!

  Dobrze, kupię.
 11. [*01.09.2017*] Sprzedam domek

  Kupię,na dobę, zobaczyć co i jak
 12. [25.08.2017] Domek przy plaży w Los Santos!

  Kupuję,na dobę.
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×