Skocz do zawartości

TheKoxer

Użytkownik
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Neutralna

O TheKoxer

 • Urodziny 24.06.2004

Ostatnie wizyty

187 wyświetleń profilu
 1. [PROPOZYCJA] Nowe Prace.

  Oczywiście że "TAK"
 2. |Zmniejszenie prędkości| TheHaxowy

  oczywiśćie że NIE.
 3. [TheKoxer] nowa praca.

  Nie patrzę na inne propozycje piszę co mam na myśli i sorka jak podrobiłem
 4. [TheKoxer] Praca "budowa"

  Twój nick w grze:TheKoxer Twoje DBID:28886 Opis pomysłu:Praca budowa polegała by na tym, że jechałoby się samochodem roboczym a na nim by był cement itp.Brało by się cegły i cement ze sobą wychodziło się na budowę i kładło cegłę i dawał z 5 pln za cegłe (to tylko przykład może więcej może mniej). Dlaczego akurat ta propozycja ma zostać przyjęta?:Ponieważ na innych serwerach można by było spotkać prace z serwa a ta praca rzadko występuje na serwerach i dla mnie on jest ciekawa JESTEM ZA TAK!
 5. Twój nick w grze:TheKoxer Twoje DBID:28886 Opis pomysłu:Pomysł jest prosty nie mieliście czasami problemu że ranga 9 usuneła 10 rangę z organizacji? więc chciałbym aby ranga niższa nie mogła usunąć rangę większą. Dlaczego akurat ta propozycja ma zostać przyjęta?:Ponieważ jak widzę na serwerze jest wiele takich przypadków i proszę zróbcie coś z tym kto jest za TAK bo ja jestem!
 6. [Propozycja] Zimowe ubrania

  Jestem za TAK
 7. [TheKoxer] nowa praca.

  Twój nick w grze:TheKoxer Twoje DBID:28886 Opis pomysłu: Witam chciałbym żeby na serwer była wprowadzona praca w lesie że jedziesz tirem do lasu ścinasz piłą drzewo np.Naciskasz "n" i ci ładuje drzewo na tira później jedziesz na tartak i dostajesz z 500 pln za pełnego tira na 1 lvl? Dlaczego akurat ta propozycja ma zostać przyjęta?:Ponieważ zbliża się zima ludzie tną drzewa na opał a ten ciekawy pomysł by urealnił emergecny storiers.
 8. [Propozycja] Nowa praca na okres zimowy.

  WOW! Jestem za!
 9. Rekrutacja do organizacji Yardies ~ Listopad 2017

  Wiek:13( 18 stycznia 14) DBID:28886 Staż na serwerze[/infokonto na serwerze]:500(h)-wciąż rośnie Czy byłeś kiedyś karany na serwerze?:tak zabrano mi 11 prawek. Czy potrafisz łatwo nawiązywać dobry kontakt z innymi graczami?: Tak. Czy potrafisz grać w zespole?: Tak. Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji?:Tak. Czy jesteś aktualnie w jakiejś organizacji?:Nie. Czy posiadasz Mumble?: Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak Coś o sobie: Witam! Jestem Janusz mam 13 lat i pochodzę z Gliczarowa Górnego wioska ta znajduje się 5 km od Zakopanego.Jestem miły i sympatyczny.Jestem luźnym chłopakiem lecz potrafię zachować powagę.Uczęszczam do OSP Gliczarów Górny gdzie uczą nas jak radzić sobie w życiu.Mam rodzeństwo jedną siostrę o imieniu Andżela. ma ona 5 lat.Często gram w Mta,Counter-Strike i czasami w Metin2.Wiem że mam za mało lat ale proszę o przyjęcie do organizacji przydam wam się. Czemu zasługujesz na to stanowisko?:Ponieważ jestem miły sympatyczny nie kłócę się o byle coś jak inni. Naprawiam samochody z organizacji i przede wszystkim czytam regulamin organizacji lub frakcji zanim napiszę podanie.
 10. Nabór w szeregi OSP Dillimore #1

  Nick w grze:TheKoxer Imię:Janusz Wiek:13 DBID:28886 Serial:F1E03409F6D75D84E7E5E73251AEE1E4 Coś o sobie:Witam! Mam na imię Janusz i mam 13 lat.Pochodzę z miejscowości o nazwie Gliczarów Górny która znajduje się ok.5 km od Zakopanego.Interesuję się sportami takimi jak: piłka nożna,Koszykówka lub biegi przełajowe itp.Uczęszczam do OSP Gliczarów Górny.Często mamy treningi z strażakami.Na serwerze gram od czerwca bieżącego roku.Gdy będę starszy będę mechanikiem ale i wiadomo że w naszej wsi będę OSP. Dlaczego akurat OSP?:Ponieważ jestem OSP ale nie w grze tylko w realu.Interesuję się pożarami.Jestem miły często pomagam znajomym z serwera jak i nieznajomym. Dlaczego mamy przyjąć akurat Ciebie?:Ponieważ jestem miły, poważny.Znam zasady OSP.Lubię jeździć strażą.Jestem zdyscyplinowany i będę ciągnął ten okręt Zwany OSP. Czy masz do czynienia ze strażą na codzień?:Tak jestem OSP Gliczarów Górny. Jak oceniasz swoją ortografię? [1-10]:9 Czy jesteś dyslektykiem?Czy jesteś dysgrafem?:Nie Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin rekrutacji?:Tak Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin OSP?:Tak Czy posiadasz komunikator głosowy Mumble?:Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
 11. [ODRZUCONE]Nazwa tematu: Skarga na gracza [|ETC|ErykPL]

  Hyba ty haha weś nie kłam
 12. Nick zgłoszonego:|ETC|ErykPL DBID: 8090 Powód: Stał na środku drogi i nie chciał płacić Dowody: https://imgur.com/a/upp9n Coś od siebie: Proszę o nadanie mu kary. *tekst_w_gwiazdkach*Przecie powinien być porządek na serwie no nie?
 13. Marka: Sanchez/inny motor lub samochody podane w tytule. ID: Obojętnie. Przebieg: Także obojętnie. Tuning: Nie musi posiadać tuningu ale może. Pojemność silnika:Nie ma znaczenie przy kupowaniu zobaczę. Cena kup teraz: 100k Coś od siebie: Proszę o składanie ofert *tekst_w_gwiazdkach* Chciałbym zakupić jakiś pojazd do 100k
 14. Konto

  Przepraszam ale mam takie pytanko bo kuzyn który dostał bana dał mi konto żebym sobie wzioł jego majątek tylko się boję że dostanę bana.Prosze o odpowiedzenie gdyż nie chcę dostać bana a na koncie kuzyna znajduje dużo samochodów i szkoda by było gdyby się to poszło zmarnować.
 15. [PROPOZYCJA] Zaśnieżone drogi.

  Noo raczej mega
×