Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

fsociety

Supporter
 • Zawartość

  578
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana fsociety w Rankingu w dniu 3 Wrzesień

fsociety posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

497 Znakomita

O fsociety

 • Urodziny 6 Lipiec

Ostatnie wizyty

3250 wyświetleń profilu
 1. Regulamin aukcji internetowych został zaktualizowany. Proszę o zapoznanie się i przystosowanie się do niego. 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Lorenzo

   Lorenzo

   jak to nie prosiłeś mnie ostatnio  xD

    

  3. fsociety

   fsociety

   Pijany to nie pamiętam ;-; Ale mogłeś dać :D

  4. PenkY

   PenkY

   Super :) Zapoznam się

 2. Przerwa...

  Nie wiesz? no to dziesięć kółek wokół SSP i odpowiadaj na moje pytania, jedna zła odpowiedź - dodatkowe kółko. Oczywiście odpowiednia stylowa Nie no, też nie wiem Trzymaj się Sebenku, powodzonka
 3. Emergency Stories #3 Powrót?

  Spoko, posłużył mi jako zajęcie czasu przy obiedzie i powiem Ci że miło się jadło Jedyne czego sie moge uczepić to tego że troszkę krótkie i troszkę jakby zasypiałeś Powodzonka
 4. [20.09.2017] Licytacja pojazdu sabra

  @TroDon 2. Rozpoczęcie licytacji równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu. 3. Osoba licytująca oraz sprzedająca nie ma prawa do wycofania się z aukcji. @Yogi, @Malinek12 9. Bezsensowne wypowiadanie się w tematach karane będzie punktami.
 5. Wycena pojazdu

  Wycenione, zamykam, przerzucam.
 6. Regulamin został zaktualizowany, proszę o zapoznanie się :) 

 7. 1. Zasady ogólne. 1.1 Stworzenie aukcji, oraz branie w niej udziału wiąże się z akceptacją regulaminu i zobowiązaniem do jego przestrzegania. 1.2 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 1.3 W przypadku aktualizacji regulaminu osoba tworząca aukcje, oraz biorąca w niej udział jest zobowiązana jest do edycji swojego postu tak, aby nie łamał on regulaminu. 1.4 Osoba tworząca aukcje ma obowiązek podawania tylko prawdziwych informacji odnośnie sprzedawanego/ej pojazdu/nieruchomości. 1.5 Ogłoszenie o sprzedaży nie może trwać dłużej niż 7 dni. 1.6 Sprzedaż pojazdu/nieruchomości musi odbyć się w ciągu 7 dni od daty zakończenia aukcji, w przeciwnym wypadku patrz pkt. 2.2 1.7 Każda aukcja powinna być stworzona zgodnie ze wzorem. 1.8 Napisanie przez licytującego ceny "Kup Teraz" jest równoznaczne z zakończeniem aukcji. 1.9 Po sprzedaży przedmiotu aukcji sprzedający jest zobowiązany do napisania w ostatnim poście osoby której sprzedał pojazd/nieruchomość 2. Prawa. 2.1 Osoba biorąca udział w aukcji ma prawo do licytowania pojazdu. 2.2 Osoba biorąca udział w aukcji ma prawo do napisania skargi na sprzedającego jeżeli ten nie wywiązał się z umowy, bądź złamał regulamin. 2.3 Osoba biorąca udział w aukcji ma prawo do zadania pytania sprzedającemu, jednakże musi zrobić to w prywatnej wiadomości na forum, w przeciwnym wypadku patrz pkt .1. 3. Zakazy. 3.1 Zakazuje się publikowania treści o charakterze pornograficznym, prowokującym, obrażających wiarę innych osób, rasistowskich, obrażających graczy, oraz ekipę serwera, okazujących przemoc. 3.2 Zakazuje się odświeżania swojej aukcji poprzez podbijania postami typu "@Ref" "Odświeżam" etc. 3.3 Zakazuje się pisania postów innych niż te podające cenę, wyjątkiem jest punkt 2.4. 3.4 Zakazuje się brania udziału w licytacji, jeżeli osoba podbijająca cenę nie posiada odpowiedniej kwoty. 3.6 Zakazuje się wycofywania się z aukcji/licytacji. 3.7 Zakazuje się sprzedaży pojazdu/nieruchomości w inny sposób niż forum podczas trwania aukcji. 3.8 Zakazuje się sprzedaży pojazdu/nieruchomości innej osobie niż ta która wygrała licytację. 3.9 Zakazuje się podawania ceny niższej niż ta wyznaczona w cenie minimalnej. 3.10 Zakazuje się jakiejkolwiek edycji tematu po opublikowaniu jego, chyba że za zgodą kogoś z administracji, uprzednio w prośbie odpowiednia argumentując powód edycji. 3.11 Zakazuje się wykorzystywania luk w regulaminie. Ostatnia aktualizacja 19.09.2017 Regulamin wykonany dla serwera Emergency Stories, wszelkie kopiowanie będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich, tym samym będą wyciągane konsekwencje prawne.
 8. Propozycja

  wyjaśnione, zamykam, przenoszę.
 9. [ODRZUCONA] [MUTE] Sufres [fsociety]

  Twoja apelacja została odrzucona.
 10. [ODRZUCONA] Wyciszenie |RTAXI|quereq fsociety

  Twoja apelacja została odrzucona.
 11. [ODRZUCONA] ban

  Twoja apelacja została odrzucona.
 12. [ODRZUCONA] ban

  dubiel, zamykam, odrzucam.
 13. [ZAAKCEPTOWANA] [BAN] xMatiYTx12 [Haxen]

  Uważam że dalej kręcisz z tym że nie wiesz jak omijałeś karę. Podtrzymuje również swoje zdanie, że nie powinieneś zostać odbanowany.
 14. [ODRZUCONA] (FORUM) Kacperuch (fsociety)

  Twoja apelacja została odrzucona.
×