Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

Kapsel.

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

1 obserwujący

O Kapsel.

 • Urodziny 18 Lipiec

Ostatnie wizyty

125 wyświetleń profilu
 1. [22.09.17] Kupię pojazd do 300k!

  Też podziękuje
 2. [22.09.17] Kupię pojazd do 300k!

  Nie dzięki
 3. Marka: Obojętnie. ID: Nie gra roli Przebieg: Nie gra roli Tuning: Najlepiej felgi , turbo czy coś Pojemność silnika: Najlepiej 3.2 v6 Cena: 300k Coś od siebie: Szukam czegoś szybkiego i fajnego.
 4. Rekrutacja do organizacji Casablanca !

  1. Nick: Kapsel. 2. Wiek: 14 3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?): Było chyba mute i 2 jaile za pościg. 4. Posiadasz sprawny mikrofon: Tak 5. Czy posiadasz mumble: Tak, zresztą muszę ( AC zobowiązuje xD) 6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Bo już troszke czekałem na rekru i od jakiegoś czasu chciałem dołączyc do takiej "poważniejszej" , że tak to ujmę organizacji. No cóż zobaczymy. 7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? : Chciałbym , abyście mnie przyjęli bo jestem ogarnięty, lubie pożartowac, oraz w razie potrzeby lawety lub czegoś chętnie sluże pomocą bo jestem w AC. 8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Tak. 9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?: Jeśli się dostanę , pewnie. 10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ): Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania 11.Coś o sobie: Jestem Kacper, mam 14 lat. Interesuje się motoryzacją,a konkretnie motocyklami. Jestem pomocny, lubię pożartowac i jak na swój wiek , jestem ogarnięty Zostajesz przyjęty na okres próbny, zgłoś się na serwerze do kogoś z zarządu. //Haxen
 5. Marka: Hotring Racer 3 ID: 1452 Przebieg: 4,5k Tuning: Turbo, GZ , Fele Pojemność silnika: 3.2 V6 Zdjęcie: Cena minimalna: 200k Cena przebicia: 10k Coś od siebie: Jeśli cena mnie nie zadowoli pojazdu nie sellne!
 6. [ODRZUCONE]Skarga na Bartex

  Nick zgłoszonego: Bartex DBID: 9659 Powód: Stanie na moście czym spowodował kolizję, oraz taran Dowody: Niestety nie zdążyłem zrobic zdjęcia, ale mam taki log w którym gracz tłumaczy się, że miał laga , ale to nie moja wina Coś od siebie: Jechałem sobie mostem SF-LV kiedy nagle zobaczyłem samochód stojący na środku mostu , kiedy napisałem, żeby zapłacił za szkody które wyrządził powiedział że miał laga i pojechal. Jechałem przed nim w kierunku mecha. On skracając przez chodnik obok komisu przy mechu, kiedy ja sie zatrzymywałem żeby wjechac do mecha uderzył we mnie niszcząc samochód. Tak to wygląda. Chciałbym aby gracz zapłacił za naprawę , ponieważ nie jest ona wcale tania bo to koszt ok. 400 PLN.
 7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 8. Login: tdw.KapselSerial: E5C3444348D74F9BB52FD4DDAE10E903Nadał: H0TPowód: Jazda pod prąd...Odwołanie: Było to tak, że zjeżdzałem moim pojazdem do tunelu SF przy lotnisku i pan moderator H0T wjeżdżał z drugiej strony TIR'em, zajeżdzając mi cały pas, toteż uszkadzając mój samochód. Gdy podjechałem , żeby napisac, aby zapłacił za naprawe, nic nie odpisywał a po chwili TO MI dał prawko na 2h, a potem sie wypierał, że on jechał dobrze. Prosze o odwołanie mojej kary, oraz upomnienie tego pana.
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. 15.08.2017 Kupię pojazd marki ZR-350

  DO ZAMKNIĘCIA, POJAZD ZAKUPIONY!
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×