Skocz do zawartości

gEY97SM.png

JetroN

Gracz
 • Zawartość

  174
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana JetroN w dniu 7 Listopad 2017

Użytkownicy przyznają JetroN punkty reputacji!

Reputacja

205 Prawdziwy gracz

O JetroN

 • Urodziny 02.12.1997

Ostatnie wizyty

2182 wyświetleń profilu
 1. JetroN

  [ODRZUCONA] skarga na JetroN

  W takim wypadku chciałbym zakończyć ten temat i poczekać na opinie administracji wyższej Chciałbym jedynie dodać, że czuje się urażony i jeżeli to możliwe chciałbym wnioskować o zastosowanie kary dla gracza przez administracje wyższą.
 2. JetroN

  [ODRZUCONA] skarga na JetroN

  Jeżeli twoim dowodem w sprawie jest tylko to za co zostałem zdegradowany proszę mi przedstawić dowody które na to wskazują z twojej strony. Wydaje mi się, że ma to jednak nijak do twojego zachowania z dzisiaj i wyśmiewania się ze mnie. 2018-01-23 14:57:05> ADM: xMatiYTx12 >> JetroN: haha degrad był 2018-01-23 14:57:14> ADM: xMatiYTx12 >> JetroN: szkoda typie 2018-01-23 15:44:05> ADM: xMatiYTx12 >> JetroN: dobrze ze cie zdegradowali haha i super życzę dalszego degradowania niżej 2018-01-23 16:34:03> ADM: xMatiYTx12 >> JetroN: ty zdegradowany typie haha 2018-01-23 16:34:43> ADM: xMatiYTx12 >> JetroN: tak mam bo to jest smieszne taki kozaczek 2018-01-23 16:35:09> ADM: xMatiYTx12 >> JetroN: Panie * Adminie * haha 2018-01-23 16:40:22> ADM: xMatiYTx12 >> JetroN: wyśmiewam się bo to śmieszne (są to fragmenty z dnia z dzisiaj) Czy według ciebie twoje zachowanie jest w porządku?
 3. JetroN

  [ODRZUCONA] skarga na JetroN

  Kare otrzymałeś za swoje całościowe zachowanie. Zaczęło się to od momentu zatrzymania cię do kontroli. Podbiegłeś do radiowozu, wystrzeliłem wiązkę z paralizatora. Ty zacząłeś wołać pomocy i wymiotować... postanowiliśmy, że mimo to resztę RP odegra jednostka która dojechała na miejsce jako druga lub trzecia. Po twoim "rzyganiu" przyszedł czas na twoją utratę przytomność po czym wstałeś, podbiegłeś do czarnego pojazdu (Sultan lub Buffalo, już nie pamiętam) i odjechałeś razem z innym kierowcą. Po namierzeniu wszystkie jednostki pojechały do ciebie, tym razem po dojeździe na miejsce postanowiłeś uciekać pieszo. Policjanci patrząc na brak RP z twojej strony we wcześniejszej akcji mieli prawo i skorzystali z zakucia cię bez RP. Po przywiezieniu cię na komendę i wyjęciu z radiowozu zbugowałeś się z innym policjantem i wytepało cię do niego. To jest bug kajdanek i z tym należy kierować się nie do nas a do grona developerów jako błąd na serwerze. W tym momencie przejdę do tego co zacząłeś wypisywać. Zacząłeś grozić reszcie funkcjonariuszy, że piszesz na nich skargę. Nie dałeś sobie wytłumaczyć o co chodzi aż ostatecznie twoje słowa ("i ch*j") które wg ciebie zostały wycenzurowane prawidłowo - spowodowały nałożenie kary. Kara to wyciszenie na okres 12h za ogólne zachowanie. Chciałem Ci wszystko wytłumaczyć ale wolałeś wybrać inną opcję. W razie konieczności powołam świadków zdarzenia.
 4. JetroN

  [ODRZUCONA] [BAN] Dominik_ [JetroN]

  Twoja apelacja została odrzucona.
 5. JetroN

  [ODRZUCONA] |S|krolraczenia JetroN

  Twoja apelacja została odrzucona. Odrzucam ze względu na nieprawidłowy temat i łamanie regulaminu działu. Kara jest bez możliwości apelacji za twoje podejście do sprawy, nie chciałeś wyjaśnić i rozmawiać więc zastosowałem kare. Sprawa która wymaga interwencji wyższej przeradza się w ingerencje administracji i przerywa daną akcje.
 6. JetroN

  [ZAAKCEPTOWANA] [BAN] rikimitik [Lorenzo]

  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 7. JetroN

  Skarga na JetroN

  Powiem tyle... sam się o to prosiłeś wchodząc do celi i pisząc coś w stylu "o nie... tutaj nie wolno xD"
 8. JetroN

  [ODRZUCONA] [BAN] Koval69 [JetroN]

  Twoja apelacja została odrzucona.
 9. JetroN

  [ODRZUCONA] [BAN] Blackiplx [ JetroN ]

  Twoja apelacja została odrzucona.
 10. JetroN

  [ODRZUCONA] Ban Pablo94 (JetroN)

  Twoja apelacja została odrzucona.
 11. JetroN

  [ZAAKCEPTOWANA] [BAN] Zxcfghuio77[Jetron]

  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 12. JetroN

  [ZAAKCEPTOWANA] [BAN] Zxcfghuio77[Jetron]

  Zdejmuje. Nieporozumienie słowne. To jest twój nick... zxcfghuio77.pp
 13. JetroN

  Wyczyszczone konto.

  Podawałeś komuś hasło do swojego konta? Jak bardzo skomplikowane było hasło? Duże/małe litery, cyfry, znaki specjalne?
 14. Sto lat ziomeczku Guardiański. 

  Dużo szczęścia, pomyślności, prezentów, oraz radości. 

  Sto lat @JetroN. :)

×