Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

KAVAA

Grafik
 • Zawartość

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

42 Neutralna

4 obserwujących

O KAVAA

Ostatnie wizyty

294 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Na forum klikamy w ikonkę wiadomości i zamiast czasu od ostatniej wiadomości są %d godz., %d dn. itd. W skrzynce odbiorczej to samo. Nie sprawdzałem na telefonie.
 5. #016 Prezentacja panelu biznesów

  Dobra robota
 6. Ogarnie ktoś pana niżej, który spamuje ;d?

 7. [ODRZUCONA][SK] Paczat

  Nick zgłaszającego: KAVAA DBID zgłaszającego: 27593 Nick zgłoszonego: Paczat DBID zgłoszonego: 23387 Data i godzina zdarzenia: 21.08.2017 21:43 Powód zgłoszenia: Spowodowanie kolizji, jazda pod prąd, stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym, próba wymuszenia odszkodowania, oddalenie się z miejsca zdarzenia. Przebieg sytuacji: Kierowałem się od strony KGP na spawn, pod autostradą sprawca zdarzenia, który jechał przez tunel od strony spawnu wjechał na przeciwny pas i spowodował kolizję, a dodatkowo chciał wymusić odszkodowanie. Na służbie przebywała tylko 1 osoba z KGP. [naprawa ~75PLN] Dowody: Poniżej Zaraz po zderzeniu: Ślady hamowania sprawcy zdarzenia:
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Błąd forum – brak avatarów

  Do zamknięcia. Zostało naprawione. @Diaxowy ok, nie wiedziałem. Jeszcze nie do zamknięcia .
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. 1. Tak wygląda reakcja na status, na post prawie identycznie. 2. Pasek z informacją gdzie aktualnie przebywamy na forum oraz "Nieprzeczytana zawartość" i "Oznacz jako przeczytane" przyklejone są do krawędzi strony. 3. Ten język, który zaznaczyłem to wersja forum w języku angielskim, ale podpisane Polski (default)? Do zmiany. 4. Kiedy pierwszy raz wejdziemy na stronę (nie zalogujemy się) mamy ustawioną anglojęzyczną wersję forum (pasek logowania / pasek nawigacyjny itd. (przepraszam za reklamę, nie moja wina)) Jak znajdę coś jeszcze, napiszę w temacie. + 5. Tak wyglądają posty, chyba nie muszę dodawać komentarza.. Z prawej strony na samej górze postu przycisk do jego udostępnienia przyklejony jest do prawej krawędzi posta. + 6. Gdy najadę na użytkownika i wyświetla mi się mały panel informacyjny, dwa pola nick i grupa na forum najeżdżają na siebie. (czarne prostokąty) ++ Po wejściu na profil nie nachodzi na siebie. + 7. Na profilu, np Garfiela nie widać żadnej zawartości (na moim, anonimowego widać tylko 1 zawartość) + 8. W dziale gdzie są jakieś podfora, nad wszystkimi tematami jest puste pole (zaznaczyłem), a powinien być nagłówek np. TEMATY (tak jak "PODFORA"). + 9. Tak coś można zobaczyć pod wydarzeniem, gdzie ktoś napisze opinie (patrz na górę). @Anonimowy
 14. Witajcie, na forum jest pewien irytujący błąd, mianowicie avatary osób, które nie ustawiły go sobie wyglądają następująco: Przy postach, również przy tematach. Wyjaśnienie dla osoby odpowiedzialnej ze strony technicznej forum: Domyślam się że na Waszym forum ustawiony jest domyślny avatar, ja go nie zmieniałem więc sprawdziłem błąd na sobie. Jeżeli jest tak jak pisałem wyżej — wystarczy zreuploadować obrazek ponownie i zmienić adres w ustawieniach. Badając element avataru — w tym przypadku przy postach — mamy parametr: <img src="https://secure.gravatar.com/avatar/370e254d402352ded2fe63db9394693a?d=http://emstories.pl/uploads/set_resources_2/84c1e40ea0e759e3f1505eb1788ddf3c_default_photo.png" alt="KAVAA" itemprop="image"> Co za tym idzie? Ma wyświetlać się jakiś obrazek. Przechodząc do źródła: https://secure.gravatar.com/avatar/370e254d402352ded2fe63db9394693a?d=http://emstories.pl/uploads/set_resources_2/84c1e40ea0e759e3f1505eb1788ddf3c_default_photo.png Otrzymujemy: Proszę o naprawienie tego błędu. KAVAA użyta przeglądarka: (Google Chrome)
×