Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

StrAiker

Użytkownik
 • Zawartość

  479
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez StrAiker

 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Dodanie dla organizacji

  To nie w sprawach do administracji tylko w propozycjach. Ale potwierdzam, że przydatne.
 3. Nick: StrAiker DBID: 9574 Opis pomysłu: Garaż do wynajęcia. Podczas kupna domku mamy ilość dodatkowych slotów. Jeśli mamy dużą kolekcję pojazdów i nadal regularnie ją zwiększamy domki stają się uciążliwe. Moim pomysłem jest wprowadzenie garaży, w których byłoby więcej slotów, niż w zwykłym domku. Normalny garaż miałby 6 slotów. Największy garaż miałby 10 slotów. Dzięki temu gracz może kupić taki garaż i nie ma problemu z ciągłym wynajmowaniem najtańszych domków aby kupić pojazd do swojej kolekcji. PS: Chodzi mi o coś takiego jak ma xdeta w LS, ten garaż z 20 slotami. Interior i animacja wyciągania/wsadzania pojazdu do garażu. Można też zrobić coś takiego jak jest w GTA V. Każdy domek ma interior garażu. Dla garaży na niżej wymienione sloty na pojazdy: 2-wszystkie domki taki sam interior garażu. 3-wszystkie domki taki sam interior garażu. 4-wszystkie domki taki sam interior garażu. 5-6 wszystkie domki taki sam interior garażu. 7+ wszystkie domki taki sam interior garażu. Podchodząc do garażu i klikając np. "H" mamy takie przejście, że ekran nam się ściemnia coraz bardziej i nagle wchodzimy do garażu jak przez zwykły blip. Gdy chcemy zaparkować pojazd on się ustawia w pierwszym miejscu, gdy nie jest zastawione lub w innym jeśli tamto jest zablokowane. Jeśli chcemy wyciągnąć pojazd musimy wejść do niego i odpalić silnik. Wtedy mamy animacje wyjeżdżania z garażu. Dlaczego akurat ta propozycja ma zostać przyjęta?: Uważam, że coś takiego ułatwi rozgrywkę oraz ją rozbuduje.. W przypadku moim lub nie których graczy kolekcja przekracza 10 pojazdów i ciągle się rozrasta. Co do interioru i tej animacji bardzo będzie to realistyczne. Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie zaakceptowana
 4. [PROPOZYCJA] Garaże do wynajmu i ich interior.

  @Yogi można zrobić coś takiego jak jest w GTA V. Każdy domek ma interior garażu. Dla garaży na niżej wymienione sloty na pojazdy: 2-wszystkie domki taki sam interior garażu. 3-wszystkie domki taki sam interior garażu. 4-wszystkie domki taki sam interior garażu. 5-6 wszystkie domki taki sam interior garażu. 7+ wszystkie domki taki sam interior garażu. Podchodząc do garażu i klikając np. "H" mamy takie przejście, że ekran nam się ściemnia coraz bardziej i nagle wchodzimy do garażu jak przez zwykły blip. Gdy chcemy zaparkować pojazd on się ustawia w pierwszym miejscu, gdy nie jest zastawione lub w innym jeśli tamto jest zablokowane. Jeśli chcemy wyciągnąć pojazd musimy wejść do niego i odpalić silnik. Wtedy mamy animacje wyjeżdżania z garażu.
 5. Witam. Błędem na serwerze jest następująca rzecz. Po zamówieniu pojazdu z doków np. Huntley może się nam trafić belka z innych frakcji. Przytrafiło się to mi oraz widziałem owy pojazd w komisie. Kamsu oczywiście to zmienił ale może być więcej takich pojazdów innych marek.
 6. Nick: StrAiker DBID: 9574 Opis pomysłu: 1. Pożar. Jak wiadomo @Anonimowy zabrał się za zrobienie węży dla PSP. Jeśli mamy pożar to dawniej nic się nie działo wchodząc w niego. Moim pierwszym pomysłem jest następująca rzecz. Po wejściu w ogień zaczynamy stopniowo tracić HP. Przykładowo w czasie jednej sekundy tracimy 2 HP. Po czasie 50 sekund w przypadku całego paska zdrowia dostajemy BW. Wiadomo, że nie zawsze jest PR czy też PSP, więc po upływie 2 minut jeśli BW nie zostanie zaakceptowane to mamy dużo czasu na ucieczkę 2. Gniazda. Nie ma obecnie gniazd na serwerze ale myślę, że za niedaleką przyszłość zostanie to wprowadzone. Jeśli owe gniazdo np. szerszeni będzie na drzewie i staniemy w odległości 1 metra to zaczyna nam spadać pasek życia. W tym przypadku np. w 1 sekunde 1 HP. Po utracie całego paska dostajemy BW. Wiadomo, że nie zawsze jest PR czy też PSP, więc po upływie 2 minut jeśli BW nie zostanie zaakceptowane to mamy dużo czasu na ucieczkę. Dlaczego akurat ta propozycja ma zostać przyjęta?: Uważam, że to właśnie ta propozycja powinna zostać wprowadzona na serwer, ponieważ doda to trochę realizmu i możliwości dla osób odgrywających RP.
 7. Iruke proszę zdejmij mi te punkty bo dałeś złej osobie xD

 8. Tobiasz jest wszędzie!

  XD to niezły KNX
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Marka: Mesa. ID: Wszystkie. Przebieg: Obojętny. Tuning: Bez znaczenia. Pojemność silnika: Od 1.0 V4. Cena: Napewno się dogadamy. Coś od siebie: Wszystkie Mesy, nie ma znaczenia tuning, silnik, przebieg oraz ID. Krótko mówiąc, robię kolekcje.
 12. Propozycje

  Zmiana logo na forum. Według mnie obecne nie jest za bardzo prestiżowe i grafika nie powala na kolana. Znalazłem ciekawe logo: Proszę President'ów o poinformowanie mnie, najlepiej w prywatnej wiadomości co o tym myślą. Pozdrawiam StrAiker
 13. Emergency Stories - Czas wracać xD

  xDDDD teraz wszystkie tytuły tematów: "Powrót na Emergency Stories?", "Powrót?", "Nowa seria na Emergency Stories?". Hahahhaha ale mnie to bawi, nigdy nie miałem przekonania do paraszajsa
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 17. [20-09-2017] Kupię wszystkie pojazdy [Mesa].

  60k to jest duza przesada. Aktualnie licytuje.
 18. Początek Astronomicznej Jesieni

  Oczywiście, że będę. Nie można przegapić tego xDDDD
 19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 21. [PROPOZYCJA]Ekwipunek

  Moim pomysłem by było: Wyposażenie gracza: StrAiker Pieniądze: 100 000.00PLN Karta bankowa: 10 000.00PLN Odznaka: Policyjna/Medyczna/Strażacka/Mechanika Pojazdy: - [ID 1] Manana, -[ID 2] Infernus, Broń ręczna: -MP5, -Katana, -Deagl, Klucze do domu: ID: 1, 2, 3, 4 Taryfikator organizacji: Malibu Taryfikator pracy dorywczej: TAXI (tylko i wyłącznie podczas pracy) itp...
 22. Rekrutacja

  Witam. Chciałbym poinformować Cię o renowacji kina. W bardzo niedalekiej przyszłości wszystko będzie ogarnięte i poprawione. Jak wiadomo kino zostało zapomniane przez pracowników, jak i zwykłych graczy. To wszystko zależy od @maciek00 kiedy zostanie odpalone to od nowa.
 23. Dzień dobry, a nawet dobry wieczór. Chciałbym poprosić administrację EmS'a o sprawdzenie wszystkich ID pojazdów Sadler. Wiem, że macie dużo spraw na głowie ale chyba będzie to łatwo sprawdzić. Z góry dziękuję za pomoc.
 24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×