Skocz do zawartości

gEY97SM.png

StrAiker

Supporter
 • Zawartość

  701
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana StrAiker w dniu 23 Marzec

Użytkownicy przyznają StrAiker punkty reputacji!

Reputacja

557 Stały Gracz

O StrAiker

Ostatnie wizyty

1818 wyświetleń profilu

O mnie

 • Witam wszystkich bardzo serdecznie, chciałbym napisać kilka słów o sobie:
 1. Nazywam się Maciek, mam 16 lat. Pochodzę z Polski, z województwa małopolskiego. Obecnie uczęszczam do 1 klasy szkoły średniej, a dokładnie w technikum.

 

 • Teraz kilka słów na temat gry na projekcie Emergency Stories:
 1. Rozgrywkę na serwerze rozpocząlem dokładnie dnia 2016-09-11 o godzinie 16:25:55. Początkowo byłem zwykłym graczem, lecz po kilku tygodniach stażu napisałem podanie do Pogotowia Ratunkowego. Naprawdę nie spodziewałem się tego, że przyjęli mnie do tej frakcji. Spędziłem tam około 6 miesięcy. Udało mi się zdobyć stanowisko "Lekarz Systemu". Powodem odejścia była rekrutacja do policji. Nie odchodziłem tylko dlatego, lecz poprostu frakcja zaczęła się nudzić. Nic nie było tam dodawane. 
 2. Po wynikach rekrutacji do policji mogłem zobaczyć tam swój nick. Bardzo się ucieszyłem. W policji jest znacznie ciekawiej niż w mojej poprzedniej frakcji. Codzienne patrole, rutynowe kontrole, zatrzymania karne, a przede wszystkim pościgi. Na tym się nie kończy moja praca. Jestem w wydziale Anty-Terrorystycznym na stanowisku policjant. Mam tam zdane wszystkie kursy na ten stopień. Bardzo fajna ekipa jest w tym wydziale oraz znakomite zgranie. Dodatkowo jestem w Biurze Prasowym na stanowisku Dyrektora. Jak widać mam wiele obowiązków na serwerze, lecz daję radę. 
 3. Następną rzeczą jest pobyt w SGES'ie na randze Z - Zawodowiec. Bardzo fajna ekipa jest tam dzięki Tobiasz'owi. Żartujemy, śmiejemy się oraz pomagamy sobie nawzajem. SGES jest tylko grupą, dlatego też wybrałem działalność jaką jest Malibu. Jestem tam na 3 randze. Jest tam też znakomita, wręcz idealna ekipa i atmosfera. Dodatokowo udało mi się dostać do innej działalności EMS Cienema. Tam jestem sprzedawcą biletów, lecz planuje zdobyć rangę w zarządzie.

 

 • Teraz o moich sukcesach na serwerze:
 1. Pierwszym moim osiagnięciem było dostanie się do Pogotowia Ratunkowego oraz zdobycia dość wysokiego stopnia.
 2. Następnie chciałem dołączyć do Policji, również zdobyłem tam wysoki stopień. Dodatkowo jestem Dyrektorem Biura Prasowego i pracownikiem w wydziale Anty-Terrorystycznym.
 3. Następnie chciałem zdobyć fajne, sportowe autko. Było to Supe GT, która posiadam do teraz. Następnym pojazdem był Bullet 2.6 V4 oraz Bullet 3.2 V6. Nie posiadam już Bulletów. Obecnie najlepszym moim pojazdem jest Yosemite 3.2 V8 - z lampkami i Hermes 4.0 V8 z lampkami.
 4. Następnym osiągnięciem jest posiadania miliona w gotówce.

 

 • Następnie opowiem co chciałbym osiągnąć i zdobyć na serwerze:
 1. Pewnie łatwo się domyslić co może być tą rzeczą. Tak jak większość osób chciałbym wstąpić w grono administracji. 
 2. Kolejną rzeczą jest posiadanie biznesu lub być w nim pracownikiem. Jak wiadomo jeszcze nie ma biznesów, ale za niedaleki czas będą.

Pozdrawiam @StrAiker.

×