Skocz do zawartości

StrAiker

Użytkownik
 • Zawartość

  527
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

219 Znakomita

10 obserwujących

O StrAiker

 • Urodziny 26.04.2001

Ostatnie wizyty

926 wyświetleń profilu
 1. Nabór w szeregi OSP Dillimore #1

  Nick w grze: StrAiker Imię: Maciej. Wiek: 16 lat. DBID: 9574. Serial: 483C74024B62A071955E167FBFBACF53 Coś o sobie: Cześć, nazywam się Maciek. Chodzę do 1 klasy szkoły średniej. Mieszkam w mieście, leżącym w Małopolsce. Wolny czas przeznaczam m.in. na granie w MTA, wychodzenie ze znajomymi oraz naukę. Interesuję się informatyką, motoryzacją, różnego rodzajami sportu oraz służbami mundurowymi. Dlaczego akurat OSP?: Nie jest to łatwe pytanie. Moim jednym z sensowniejszych argumentów jest poznanie więcej rzeczy dotyczących pożarnictwa. Również chcę być w tej frakcji (pod frakcji), ponieważ mogę jeszcze ciekawiej spędzić czas, nie odchodząc z policji. Chciałbym też wyjeżdżać w wesołym zastępie na pożary. Dlaczego mamy przyjąć akurat Ciebie?: Uważam, że to właśnie ja powinienem znaleźć się w OSP. Może nie znam zbyt dużo rzeczy na ten temat, ale po to są szkolenia. Swoje obowiązki wypełniam jak najbardziej profesjonalnie oraz rzetelnie. Czy masz do czynienia ze strażą na codzień?: Niestety nie. Jak oceniasz swoją ortografię? [1-10]: Swoją ortografię oceniam na 9. Czy jesteś dyslektykiem?Czy jesteś dysgrafem?: Nie. Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin rekrutacji?: Tak. Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin OSP?: Tak. Czy posiadasz komunikator głosowy Mumble?: Tak. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.
 2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 4. Marka: Turismo ID: 4327 Przebieg: Pokazany na ss'ie. Tuning: Turbo, felgi, licznik. Pojemność silnika: 1.3 V6 TURBO Zdjęcie: Cena minimalna: 950 000.00PLN (950k) Cena przebicia: 25 000.00PLN (25k) Coś od siebie: Pojazd jest nazywany 'czerwoną strzałą'. Przyciąga wzrok każdego. Ma skórzaną tapicerkę oraz siedziska. Silnik ryczy, niczym lew. Godny licytowania. Zapraszam serdecznie, jestem jedynym właścicielem tego pojazdu. Zimówki daję gratis. EDIT: Zmniejszenie CM.
 5. [ZAAKCEPTOWANA] Skarga na gracza sajko

  To są logi wklejane na chat frakcyjny. Wklejałem każde, żeby łatwiej to znaleźć. Mam nadzieję, że osoba zostanie ukarana na kilka dni mutem. I z przed chwili... To jest przesada!!! Proszę o bardzo surowe ukaranie gracza. Nie powinno to być tolerowane na tym serwerze...
 6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 7. Klikamy w pajacyka

  10.00!!!
 8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 10. Multimedia

  Relacja z dnia 25.10.2017 dotycząca Współpracy miedzynarodowej Komendant Głównej Policji w San Fierro podjął decyzję na temat rozpoczęcia projektu współpracy międzynarodowej. Celem jest podniesienie umiejętności funkcjonariuszy policji oraz dążenie do polepszania warunków pracy na służbie. Dnia 25.10.2017 około godzin popołudniowych przycumował statek wraz z 4 pojazdami sprowadzanymi z Californi. Pojazdy zostały przekazane dzięki zgodzie amerykańskiej policji. Radiowozy otrzymały najnowszy zaawansowany system technologi. Są one w stanie osiągnąć prędkość ponad 280 km/h, poradzą sobie w każdym terenie dzięki sztywnemu zawieszeniu. Wyposażenie to m.in. apteczka pierwszej pomocy, pachołki, barierki, trójkąt ostrzegawczy oraz dodatkowa broń. Również została zmieniona belka z klasycznej na ledową. Posiadają na dachu system ALPR (AUTOMATED LICENSE PLATE RECOGNITION), umożliwiający porównanie tablic rejestracyjnych pojazdów z listą skradzionych, jak i również ostrzega funkcjonariusza przed zagrożeniem. Po przycumowaniu statku pojazdy wyciągnięto na brzeg, z którego zostały na lawecie odeskortowane na Komendę Główną policji w San FIerro. Następnie zostały one rozładowane. Również sprawdzono w nich sygnały głosowe oraz dźwiękowe. Jest to początek współpracy międzynarodowej. Mamy nadzieję, że następne przedmioty współpracy będą również przydatne, jak nowe radiowozy w KGP SF. Materiał wykonany przez: -Dyrektor Biura Prasowego @StrAiker -Zastępca Dyrektora Biura Prasowego @FaceTQ -Pomocnik Biura Prasowego @BoysiaQ
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. [05.11.2017] Licytacja pojazdu/motocykla [Premier]

  150k lub oferuję zamianę za sawanne 3.2 v6 turbo, id 917 i tuning.
 13. Login: @StrAiker Serial: 483C74024B62A071955E167FBFBACF53 Nadał: @fsociety Powód: Celowe topienie pojazdów (BMA) Odwołanie: Kara została nadana przez niewiedze supportera. Miało to na celu wykonania materiału dotyczącego policji, chcieliśmy przetransportować pojazdy na statek. @Kelly_Severide kazał mi napisać apelacje, gdyż stracone prawo jazdy jest niesłuszne. Wykonywane czynności przez supportera powinny być dokładniej sprawdzane. Mógł się dowiedzieć co robimy lub domyślić się, że nie jest to celowe. Za całość przepraszam, lecz według mnie jest to nieporozumienie. Proszę o zaakceptowanie apelacji.
 14. @LOCK

  10k
 15. Jak ty kłamiesz, foch :(

  // Beczka śmiechu,

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Peter_Mills

   Peter_Mills

   Przepraszam <333333 :/

   Smutno mi

  3. Tobiasz69

   Tobiasz69

   Teraz Ci smutno? :)

    

  4. StrAiker

   StrAiker

   XD @stefan009 jak ja ani raz nie rozmawiałem z Amcią w policji :P

×