Skocz do zawartości

Kedziorek

Supporter
 • Zawartość

  681
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

260 Znakomita

O Kedziorek

 • Urodziny 31 Październik

Ostatnie wizyty

781 wyświetleń profilu
 1. Liczymy do miliona

  778
 2. [ZAAKCEPTOWANA] [MUTE] KaeyPL [kedziorek]

  Twoja apelacja została zaakceptowana.
 3. [ZAAKCEPTOWANA] [MUTE] KaeyPL [kedziorek]

  Zostanie odmutowany jak tylko wejdę na serwer.
 4. [ODRZUCONA] [MUTE] MajsteRR [kedziorek]

  Twoja apelacja została odrzucona.
 5. [ODRZUCONA] [MUTE] MajsteRR [kedziorek]

  Chcesz się zmienić tak? Jakoś nie widze zmiany skoro podczas pośćigu odwalasz etc, a jak ci silnik pada relogasz z serwera. Nie próbuj pisać kolejnej apelacji bo dopóki mam rangę ja ci unmute nie dam.
 6. [PROPOZYCJA] Urozmaicenie Premium Roz.

  Skiny jak najbardziej by się przydały. Płacimy za premium, podtrzymujemy serwer to dlaczego byśmy nie mogli się wyróżniać? Możliwość posiadania większej ilości aut - mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajne, bo premium i tak jest OOC na serwerze, ale z drugiej strony domki ponownie traciłby na znaczeniu. Co do powiększenia zarobków - jestem na NIE. Level 5 i 6 w prawie każdej pracy jest tylko dla premium i niech tak zostanie. Premia za godzine. Co to jest 500 pln!? Dlaczego tak mało?! No dobrze - jest to mała kwota, ale doba ma 24 h. Niech ktoś wciągu tygodnia gra co dzień 6 h - nie jest to duża wartość dla graczy młodych i starych (tak staruchy to wy ) Nie trzeba być mistrzem matematyki, żeby obliczyć wartość bonusu na tydzień. 21 000 pln! W takim wypadku wszystkie ceny musiałby iść do góry, co za tym idzie dla graczy, którzy nie mają ochoty wydawać złotówek na grę musieli by więcej wydawać pln na serwerze. Premium za 15 k to już by była rzadkość - naturalnie na 7 dni roz. Także co do tej premi jako gracz jestem na TAK, jako osoba, która mysli o gospodarce serwera na NIE Zostaje praca dla premek. Na nie - mamy ten 6 i 7 lvl tylko dla nas, czego chcieć więcej?
 7. @xdeta no wkońcu mój człowiek ma Auto Centrum

 8. [24.12.1017] Kupię pojazd/motocykl [sanchez]

  Regulamin ogłoszenia został naruszony. W związku z tym zamykam je i nagradzam punktami
 9. Rekrutacja do organizacji Casablanca !

  1. Nick: Kedziorek 2. Wiek: 16 lat 3. Czy byłeś karany?:(jak tak to za co?): Jedno mute w drugiej połowie czerwca i jedno prawo jazdy na początku lipca. 4. Posiadasz sprawny mikrofon: Tak 5. Czy posiadasz mumble: Tak 6. Dlaczego chcesz dołączyć do Casablanci?: Szukam organizacji, w której jest zgrana ekipa. Dotychczas nie znalałzem takiej org. Wszędzie liczy się hajs albo pojazdy. Nie o to chodzi w organizacjach. 7. Dlaczego ciebie powinniśmy przyjąć ? : Naturalnie angażowałbym się w życie organizacji. Może zasiliłbym ją jakimś pojazdami. 8. Czy zapoznałeś się z regulaminem Casablanci?: Tak 9..Zobowiązujesz się aktywnie uczestniczyć w życiu organizacji?: Tak jak napisałem w punkcie 7. Angażowałbym się. 10. Coś od siebie ( nieobowiązkowe ): Tak naprawdę mam 1 000 000 pln i nie wiem na co to wydać. Mógłbym kupić jakieś auto i dodać je do organizacji. W moim EQ znajduje się także pierwsza alpha wraz z vincentem na serwerze. Mógłbym te pojazdy chętnie dodać. 11.Coś o sobie: Nazywam się Dawid. Uczę się w II LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu na profilu biologiczno chemicznym. W przyszłośći wybieram się na na studia biotechnologiczne lub chemiczne. Jeszcze do końca nie wiem co chce robić w życiu.
 10. [ODRZUCONA] Skarga na gracza MarQeZ

  Twoja skarga została odrzucona.
 11. [ODRZUCONA] Skarga na gracza MarQeZ

  Co prawda za tego idiotę mógłbym gracza wyciszyć, natomiast były to tylko raz. Co do przekleństwa. Było ono zatuszowane znakami %#[email protected]# i nie było nadużywane. A za chamstwo nie karzemy. Są to małe przewinienia na które mogę przymnkąć oko. Nakładam na gracza ostrzeżenie słowne. Mam nedzieje, że staniesz się mniej oklętym graczem.
 12. [ODRZUCONA] [MUTE] MajsteRR [kedziorek]

  Twoja apelacja została odrzucona.
 13. [ODRZUCONA] [MUTE] MajsteRR [kedziorek]

  Ja ci tylko zabrałem możliwość pisania na chatach. Prawo jazdy straciłeś przez kogoś innego lub przez przekroczenie 24 punktów karnych. Co do muta jak narazie kary nie mam zamiaru zmieniać. Napisz apelacje za 2/3 tygodnie kiedy emocje związane z tobą opadną.
 14. [ODRZUCONA] [MUTE] MajsteRR [kedziorek]

  Twoja apelacja została odrzucona.
×