Skocz do zawartości

Wykryto Adblocka!

Nie stosujemy agresywnych reklam, a dzięki nim jesteśmy wstanie opłacić serwer oraz stronę.

Dodaj naszą stronę do WhiteListy, to Cię nic nie kosztuje :)

SzalonyDawid

Użytkownik
 • Zawartość

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

23 Neutralna

3 obserwujących

O SzalonyDawid

Ostatnie wizyty

165 wyświetleń profilu
 1. jak być strażakiem

  Więc tak wchodzisz w ten link: kopiujesz wzór,wjeżdżasz na sam dół masz napisane "Dodaj odpowiedź do tematu..." klikasz kopiujesz wzór i wypełniasz Zrobione!
 2. [PROPOZYCJA] Spawn w bazie organizacji

  Jestem na tak! Ponieważ zapomniałem kupić domek obok organizacji i musiałem prosić się każdego na serwerze czy podjedzie po mnie.
 3. Czarna Lista

  Czarna Lista
 4. Ogłoszenia RTAXI

  W piątek (22.09) odbędzie się,zebranie wszystkich pracowników.Każdy pracownik ma być na mumble.Zebranie odbędzie się na lotnisku SF,proszę nie wjeżdżać na płytę ponieważ dostaniecie po prawku SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ NA PARKINGU NA LOTNISKU ________________________________________________________________________________ W dniu 20.09 zakupiliśmy tymczasową bazę w Palomino Creek (gp. 2499.10,-13.86,26.48)
 5. Regulamin RTAXI

  Regulamin RTAXI Obowiązki członków ogranizacji: 1.Każdy pracownik musi naprawić pojazd i zatankować i odstawić na baze. 2.Członek ma naprawiać pojazdy,zatankować i odstawić na bazę. 3.Członek organizacji musi tygodniowo wpłacić 700 pln. 4.Członek ma udzielić pomocy niższej randze. 5.Członek ma obowiązek zachować kulturę osobistą na serwerze. 6.Jeżeli nie będziesz przestrzegał regulaminu,jeżeli nie będziesz go przestrzegał to zostaniesz wyrzucony z organizacji. 7.Taksówkarz ma obowiązek grać przynajmniej 7h tygodniowo. Prawa: 1.Pracownik ma obowiązek przeglądania codziennie forum. 2.Pracownik ma dbanie o członków organizacji jak również graczy. 3.Pracownik jeżeli dostaje 3 ostrzeżenia dostaje wydalony z organizacji. 4.Pracownik ma wolne słowo,może rozwijać organizacje. 5.Pracownik ma prawo dodać swój własny pojazd do organizacji.
 6. Ogłoszenia RTAXI

  W tym dziale będą znajdowały się ogłoszenia!
 7. Skład RTAXI

  Lider (6) @DawidooYT Vice-szef (5) @xMatiYTx12 @SzalonyDawid Trener (4) ________________________________________________________________________________ Kierownik (3) Pracownik (2) Praktykant (1) @EuroPoland @Kanopro (Bojko) @Czaprix @_Nieznajomy_ @Kacperuch
 8. [27.09.2017]Kupie baze!

  Rodzaj nieruchomości: Baze Sloty: 2/4 Cena za dobę: 10 do 60 Cena: 10/30k Coś od siebie: Chciałbym jak najszybciej mieć baze!
 9. 2 działy na hasło

  @Lorenzo
 10. [Organizacja] Kanały Mumble

  No właśnie wiem i to jest kanał darkmoon i przez to chce nowy kanał bo on już nie jest w tej org... A tamten kanał usunąć
 11. [Organizacja] Kanały Mumble

  Wiem że instnieje ale darkmoon odszedł i nie chce podać hasła...
 12. Witam,chciałbym żeby kanały na mumble się pojawiły o nazwie "RTAXI" hasła podam temu administratorowi który stworzy kanały.
 13. No to czas się...

  Witam witam Do zobaczenia na serwie :3
 14. Domki

  A wczoraj przez całe SF szukałem domków wolnych i nie było...
 15. Kto tutaj wejdzie?

  Nie @maciek00
×