Skocz do zawartości

SzalonyDawid

Użytkownik
 • Zawartość

  121
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

43 Neutralna

3 obserwujących

O SzalonyDawid

Ostatnie wizyty

322 wyświetleń profilu
 1. Zapisy na triathlon!

  NR 7 Nick: SzalonyDawid DBID: 22519 Posiadam sprawny komunikator Mumble (mikrofon nie jest potrzebny): Tak
 2. Liczymy do miliona

  781
 3. Czy grasz/grałeś w tą gre ?

  NIe Clash Royal ?
 4. [TheKoxer] nowa praca.

  W sumie na TAK lecz "niby" miała być nowa praca pod koniec wakacji lecz się nie okazała,więc może być z ta problem.
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. Czarna lista.

  1.Nick: TheKoxer 2.Powód: Opuszczenie organizacji bez podania. 3.Czas trwania "kary": 01.01.2018 ~Dezy
 7. Nabór w szeregi OSP Dillimore #1

  Nick w grze: SzalonyDawid. Imię: Dawid. Wiek: 13 lat. DBID: 22508 Serial: E4A70B29AC05C54355F2A8C5EBFA0F43 Coś o sobie: Nazywam się Dawid, mieszkam w woj. dolnośląskim. Chodzę do VII klasy podstawówki.Z natury jestem pomocny, cierpliwy, wyrozumiały i obiektywny. Nigdy nie działam pod wpływem emocji. Bardzo lubię pomagać innym, i sprawia mi to ogromną satysfakcje. Zawsze unikam kłótni, a jak już się takowa przydarzy to zawsze jestem spokojny. Nie przekrzykuje, i dokładnie wysłuchuje co druga strona ma do powiedzenia. Swoje wypowiedzi zawsze argumentuje. I jeśli jest coś z mojej winy, nie ukrywam tego i się do tego przyznaje. Jeżeli coś mi się nie podobna, potrafię o tym powiedziec, odpowiednio argumentując bez używania niecenzuralnych słów. Jestem człowiekiem rzetelnym, nie sprawiam kłopotów. Dlaczego akurat OSP?: Ponieważ jestem osobą kulturalną, miłą, sympatyczną. Lubię pomagać czy też doradzać innym, mam dość dużo czasu na grę, jednym słowem jestem aktywny. Dość często byłem na serwerach strażakiem, podchodzę do swoich obowiązków godnie i zawsze próbuje je wykonać. Co do podporządkowania wyższej randze nie mam problemu, wykonam wszelakie zadania jakie zostaną mi powierzone. Jeżeli będzie taka potrzeba będę mógł pomóc serwerowi w trudnych chwilach, umiem pracować w grupie jak i wysłuchiwać innych co mają do powiedzenia. Co do wcześniejszych edycji, które prowadził NaFukany, praktycznie zawsze byłem i starałem się pomagać innym. Dlaczego mamy przyjąć akurat Ciebie?: Jestem osobą godną zaufania, staram się zawsze dopełnić postawione mi zadania. Przede wszystkim szczerze powiem ,że aż mnie boli jak widzę osoby które naginają regulamin ,a pragnę aby server był na wysokim poziomie ( 0 odwalania).Myślę że nadawałbym się na to stanowisko ponieważ jestem aktywny na serwerze jak i na forum oraz.Mumblu/TS3 umiem dogadać sie z graczami i unikać kłótni z nimi. Jestem punktualny, oraz dobrze wiem jak postąpić w danej sytuacji. Jestem stanowczy, jeśli coś robie to wiem po co to robie. Myślę że jestem osobą konkretną na to stanowisko. Czy masz do czynienia ze strażą na codzień?: Nie. Jak oceniasz swoją ortografię? [1-10]: Czy jesteś dyslektykiem?Czy jesteś dysgrafem?: Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin rekrutacji?: Tak. Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin OSP?: Tak. Czy posiadasz komunikator głosowy Mumble?: Tak. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.
 8. Rekrutacja [OFF]

  I. Imię: Dawid. II. Wiek: 14 lat. III. Staż na serwerze i ilość przegranych godzin: Informacje o 'SzalonyDawid'. Data Rejestracji: 2017-04-17 13:21:55 Ilość przegranego czasu (min): 27157 Ilość przegranego czasu (h): 453 Ranga: Gracz IV. Czy akceptujesz regulamin Bloods Gang?: Ta (niżej) V. Kod regulaminu: 2115 VI. Twój charakter: Odważny,Miły,rozmawiający,skromny,łagodny. VII. Kogo znasz z naszej organizacji?: xXPredatorxX (z AC :P), tak trochę Blacku. VIII.Czy jesteś w stanie opłacać tygodniowe składki w wysokości 1500pln?: Tak. IX. Dlaczego to właśnie Ty masz do nas dołączyć?[krótki list motywacyjny]: Chciałbym dołączyć do waszej organizacji ponieważ słyszałem że jest fajna.,Myślę że będę odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Od niedawna uczę się nagrywać i sam montować i bardzo szybko się tego uczę, poza tym występowałem sam w kilku nagraniach. Zawsze można na mnie polegać, i jak coś mówię to zawsze to wykonuje!
 9. Rekrutacja w szeregi Corleone Family

  Nick na serwerze: SzalonyDawid Staż: 2 miechy Wiek: 13 lat. Coś o sobie: Nazywam się Dawid, mieszkam w woj. dolnośląskim. Chodzę do VIIA klasy podstawówki.Z natury jestem pomocny, cierpliwy, wyrozumiały i obiektywny. Nigdy nie działam pod wpływem emocji. Bardzo lubię pomagać innym, i sprawia mi to ogromną satysfakcje. Zawsze unikam kłótni, a jak już się takowa przydarzy to zawsze jestem spokojny. Nie przekrzykuje, i dokładnie wysłuchuje co druga strona ma do powiedzenia. Swoje wypowiedzi zawsze argumentuje. I jeśli jest coś z mojej winy, nie ukrywam tego i się do tego przyznaje. Jeżeli coś mi się nie podobna, potrafię o tym powiedziec, odpowiednio argumentując bez używania niecenzuralnych słów. Jestem człowiekiem rzetelnym, nie sprawiam kłopotów.
 10. Rekrutacja do organizacji Yardies ~ Listopad 2017

  Wiek: 13 lat. DBID: 22519 Staż na serwerze[/infokonto na serwerze]: Informacje o 'SzalonyDawid'. Data Rejestracji: 2017-04-17 13:21:55 Ilość przegranego czasu (min): 26710 Ilość przegranego czasu (h): 446 Ranga: Gracz Czy byłeś kiedyś karany na serwerze?: Liczba kar gracza 'SzalonyDawid'. Zabrane prawka: 3 Bany: 0 Czy potrafisz łatwo nawiązywać dobry kontakt z innymi graczami?: Tak. Czy potrafisz grać w zespole?: Tak. Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji?: Tak. Czy jesteś aktualnie w jakiejś organizacji?: Nie. Czy posiadasz Mumble?: Tak. Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak. Coś o sobie: Nazywam się Dawid, mieszkam w woj. dolnośląskim. Chodzę do VIIIA klasy podstawówki.Z natury jestem pomocny, cierpliwy, wyrozumiały i obiektywny. Nigdy nie działam pod wpływem emocji. Bardzo lubię pomagać innym, i sprawia mi to ogromną satysfakcje. Zawsze unikam kłótni, a jak już się takowa przydarzy to zawsze jestem spokojny. Nie przekrzykuje, i dokładnie wysłuchuje co druga strona ma do powiedzenia. Swoje wypowiedzi zawsze argumentuje. I jeśli jest coś z mojej winy, nie ukrywam tego i się do tego przyznaje. Jeżeli coś mi się nie podobna, potrafię o tym powiedzieć, odpowiednio argumentując bez używania niecenzuralnych słów. Jestem człowiekiem rzetelnym, nie sprawiam kłopotów. Czemu zasługujesz na to stanowisko?:Ummiem pracować w grupie oraz słuchać się rang wyższych, mam wysoki poziom kultury i myślę że jestem dość lubiany.Lubię rozmawiać z innymi oraz potrafię się dogadać. Rozwiązuje sprawy pokojowo, nie jestem agresywny a wręcz nastawiony do pomocy oraz spokojny z charakteru,dodatkowo moje główne cechy charakteru to uczciwość oraz praca w jak największym skupieniu i jak największej dokładności. Potrafię odnaleźć się wśród reszty kolegów z ekipy serwera oraz z dużą chęcią poznaje nowe osoby.
 11. [ODRZUCONA] Skarga na gracza xMatiYT12

  Mój pojazd moje zasady.Nie było trzeba uciekać,było się mnie zapytać.
 12. [ODRZUCONA] Skarga na gracza xMatiYT12

  Ta,gracz został powiadomiony Mati mi pisze ze odda mi kase na naprawe ja wole za wyciągniecie czyli 3500 pln
 13. [ODRZUCONA] Skarga na gracza xMatiYT12

  W dodatku dostałem mandat za złe parkowanie: https://imgur.com/a/WXQuX
 14. Nick zgłoszonego: xMatiYT12 DBID: brak Powód: Więc tak dałem mój pojazd "solair" do organizacji "RTAXI" i nie grałem przez 2 tyg i wszedłem sobie na serwer i poszedłem pierw do pp a póżniej napisałem do Dawidoo na fb,i Dawidoo potwierdził że Mati jeździł tym pojazdem. Dowody: https://imgur.com/a/ErWO5 Coś od siebie: Chciałbym odzyskać kase.
×