Skocz do zawartości

gEY97SM.png

RazorS1

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Neutralna

2 obserwujących

O RazorS1

 • Urodziny 18.02.2004

Ostatnie wizyty

178 wyświetleń profilu
 1. [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  Kurde @Axmell jak tak czytam co napisałeś to trochę robi mi się głupio. @xdeta Przepraszam cię sam w sumie nie wiem czemu napisałem te skargę po prostu byłem wściekły że zostałem zwolniony. Decyzja czy wrócę do AC należy do was ja z całego serca przepraszam i skargę Wycofuję.
 2. [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  Odpowiem ci nie jestem taki jak ty że czytam i mam to głęboko. 1. Skarga jest po to żeby dojść do sprawiedliwego rozwiązania. 2. Wnieść chciałbym to że : Po A) cChciałbym wrócić w szeregi AutoCentrum B )Mam proźbę oto aby jakiś supp/admin dla pewności miał dostęp do wszystkich akt AutoCentrum aby nigdy więcej nie było takich przypadków.
 3. [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  Jak mam ci to niby udowodnić skoro co tydzień dział z zgłaszaniem nieobecności jest czyszczony ???
 4. [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  A więc próbujesz mi powiedzieć że nie zgłosiłem nieobecności tak ? Zgłosiłem swoją nie obecność i czytałem to ,,Oświadczenie " Ja się nie pomyliłem a z tego co tu napisałeś wychodzi że to moja wina.
 5. [ODRZUCONA] Skarga na [xdeta]

  Fajnie że się wypowiedziałeś ale nie mogę się z tobą zgodzić ponieważ próbowałem wyjaśnić sprawę polubownie pisząc do @xdeta co widać na zamieszczonym ss'ie oraz pisałem do @Krzefusty lecz ten powiedział mi że mam pisać do @xdeta co zrobiłem. A skoro mi nie odpisuje to chciałem to załatwić przez forum. Proszę o wypowiedź @maciek00 w tym temacie
 6. [25.08.2018] Domek w BlueBerry

  a co powiesz na 4k ?
 7. Nick zgłoszonego: xdeta. DBID: 500 Powód: Bezpodstawnie wyrzucił mnie z AC. Dowody: SS'y. Złamany artykuł KAC: (O ile taki istnieje) Coś od siebie: W odpowiednim dziale zgłosiłem urlop a po tygodniu sprawdziłem forum i tam mam powiadomienie że xdeta wywalił mnie z AC za ,,Nie wyrabianie minut" Po tym jak dowiedziałem się że mnie wyrzucił chciałem z nim to wyjaśnić lecz nie doczekałem się odpowiedzi do wysłanej przeze mnie wiadomości którą widzimy poniżej.
 8. nie mogę do nikogo napisać

  Dzięki za radę już działa
 9. Nick zgłoszonego: xdeta DBID: 500 Powód: bezpodstawnie wyrzucił mnie z AutoCentrum Dowody: archiwum AC dział: (nieobecność,niewyrobienie normy) tam jest zgłoszony urlop a po tygodniu mnie zwolniono. Coś od siebie : Zgłosiłem urlop w odpowiednim dziale AutoCentrum wszystko było fajnie aż tu nagle po tygodniu sprawdzam sobie forum a tu powiadomienie że zostałem zwolniony z AutoCentrum. Pisałem w tej sprawie do @xdeta lecz nie doczekałem się odpowiedzi. Tu mam SS'a z tym co mu napisałem lecz nie odpisuje:
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Witam. Mam problem z forum otóż gdy próbuję do kogoś napisać np do xdety to mam wszystko miejsce na tytuł itp. ale nie mam pola na wiadomość potrzebuję pilnego rozwiązania problemu ponieważ muszę wyjaśnić pewną sprawę. oto screen z dowodem:
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×